Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

İrlanda'da Yaz Okulu

İrlanda'da Yaz Okulu

İrlanda’da Uygun Fiyatlarla Yaz Okulu Programlarına Katılarak Tatilinizi En Doğru Şekilde Değerlendirebilirsiniz…
İrlanda İngilizce’nin ana dil olarak konuşulduğu ülkeler arasında en cazip fiyatlara eğitim veren ülkelerdendir. Son dönemde Türkiye’den yoğun talep gören İrlanda kaliteli eğitimi uygun fiyatlarla sunar. 
Doğası ve sıcakkanlı insanlarıyla İrlanda bu ülkede eğitim almaya karar veren öğrencileri sıcak bir şekilde karşılar. Öğrenciler yaz okulu programlarında İngilizcelerini geliştirirken, İrlanda’nın eşsiz doğasının da tadını çıkartırlar. 
Yaz okulu programlarında; İngilizce okuma, yazma, konuşma eğitimlerinin yanı sıra çok çeşitli sportif ve kültürel faaliyetler de yapılabilmektedir. Okullar yaz aylarını ülkelerinden uzakta geçirecek öğrencilerin keyifli ve unutulmaz bir yaz tatili geçirmesi için tüm imkanları sunmaktadır.
İrlanda’da yaz okulu programlarına katılan öğrenciler; yaşıtlarından oluşan çok kültürlü bir ortamda yabancı dil öğrenir ve vizyonlarını geliştirir. Öğrenciler; katıldıkları yaz okulu programları sayesinde kendilerini geliştirme ve unutulmaz bir yaz geçirme fırsatı bulur.

Devamını Oku
Program

İrlanda’da yaz okulu programları 11-18 yaş arası öğrenciler için tasarlanmaktadır. Programa katılan gençlerin kısa sürede İngilizce becerilerini geliştirmeleri amaçlanmaktadır. Yaz okuluna katılan öğrenciler ilk gün seviye belirleme sınavın alınırlar. Öğrenciler aldıkları puan ve yaşlarına göre sınıflara yerleştirilir. Dersler küçük gruplarla yapılır. Eğitmenler öğrencilerle birebir iletişim halinde olur ve öğrencilerin eksik noktalarına göre onların geliştirirler. 

İrlanda’daki yaz okulları öğrencilerin yaz tatilinde olduklarını göz önünde bulundurarak programlarını genellikle yarım gün olarak kurgular. Öğrenciler yarım gün İngilizce okuma, yazma, dinleme, konuşma ve telaffuz becerilerini geliştirmek üzere derslere girer, öğleden sonra ise zamanlarını çeşitli aktivitelerle geçirirler. 

Dersler genellikle haftada 15-20 saat arasındadır. Bu kurslar sayesinde öğrenciler İngilizceyi günlük yaşamda rahatça kullanabilir düzeye erişmektedir. Derslerde öğrencilerin pratik yapmasına özen gösterilir. Eğitimler çeşitli görsel ve işitsel materyallerle desteklenmektedir. Sınıflarda etkileşimli derslerle eğitim alan gençler düzenlenen etkinlikler sayesinde ise öğrendikleri dili, ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yapma imkânı yakalar. 

Öğrencilerin boş zamanlarını keyifli bir şekilde değerlendirmesi için kültürel, sportif ve sanatsal etkinlikler düzenlenmektedir. Yaz okullarında her gün her ilgi alanına yönelik etkinlikler organize edilmektedir. Öğrenciler kendilerine en uygun olan etkinlikleri tercih edebilir. Basketbol, tenis, yüzme, futbol, resim, müzik, dans, tiyatro, doğa sporları, satranç… gibi pek çok alanda aktivite sınıfı açılmaktadır. Bunun yanı sıra aktivitelerden arta kalan zamanlarda İrlanda’nın turistik yerlerine gezi düzenlenir. Bu geziler gözetmen öğretmenler eşliğinde yapılmaktadır. Öğrenciler geziye gidilecek yerlere toplu halde gezi otobüsleriyle götürülürler. Öğrenciler dışarıda geçirecekleri zamanda öğünlerini atlamasınlar diye yemek paketleri hazırlanarak öğrencilere verilir. Öğrenciler bu gezilerde İrlanda’nın turistik mekanlarını, müzeleri, tarihi yerlerini gezebilir ve yerli halk ile etkileşime geçerek ülke kültürünü de yakından tanıma imkânı yakalar. 

Devamını Oku
İrlanda'da Yaz Okulu Eğitimi Alabileceğiniz Okullar
Konaklama

İrlanda misafirperver ve sıcak insanlarıyla tanınan bir ülkedir. İngilizce’nin ana dil olarak kullanıldığı ülkeler arasında İrlanda en sıcak kanlı ve yardımsever halka sahip olandır. Bu sebeple bu ülkeye eğitim almaya giden gençler yerli halk tarafından içtenlikle karşılanır.

İrlanda’da yaz okullarında konaklama yurtlarda ya da aile yanında yapılabilir. Belirli bir yaşın altındaki öğrencilerin okul kampüsleri içerisinde bulunan yurtlarda konaklaması zorunludur. Yurtlarda birbiriyle yaşıt öğrenciler bir arada bulunur. Odalar 3-4 kişiliktir. Öğrencilerin başlarında bulunan sorumlu eğitmenler onların her türlü ihtiyacı ve sorunu ile yakından ilgilenir. Aileler çocukları hakkında düzenli olarak bilgilendirilir. Yurt konaklamaları çocukların her türlü ihtiyacı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Çocuklar öğünlerini atlamadan yemeklerini yer, her türlü ihtiyaçlarını yurt içerisinde giderebilir ve sorumlu eğitmenleriyle her zaman iletişim kurabilirler. Yurtlar okullara yürüme mesafesindedir.

Genellikle 16 yaş ve üzeri öğrenciler aile yanında konaklamayı tercih etmektedir. Aile yanı konaklama sayesinde öğrenciler ev konforundan uzaklaşmadan, İrlandalı ailelerin yanında sürekli olarak İngilizce konuşarak vakit geçirme imkânı yakalar. Yardımsever ve sıcak İrlanda halkı yanlarında konaklayan öğrencilere her türlü imkânı sağlar ve ülkedeki hayata adapte olabilmeleri için gerekli desteği gösterirler. Aile yanı konaklamada öğrenciler tam pansiyon konaklar. Aileler devlet tarafından sıkı bir şekilde denetlenmektedir. Bu sebeple öğrenciler deneyimli ve güvenli bir çatı altında konaklama yaparlar. 

İrlanda yaz okulları öğrencilerinin kaliteli ve güvenli bir ortamda konaklamaları için öğrenci yurtları ve aile aynı konaklamada belirli standartların sağlanmasına özen göstermektedir. İrlanda yaz okullarında aile yanı konaklama, öğrenci yurtlarına nazaran daha popüler bir konaklamadır. Aynı yaşta öğrenci gruplarının bir arada kaldığı yurtlarda eğlenceli ve paylaşımın yüksek olduğu bir atmosfer hakimdir. İrlanda yaz okullarında öğrenci yurtları genellikle okulun kampüsünde veya okula birkaç dakikalık yürüme mesafelerinde yer almaktadır.

Devamını Oku

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım