Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

İrlanda'da Yaz Okulu

İrlanda'da Yaz Okulu

İrlanda’da Uygun Fiyatlarla Yaz Okulu Programlarına Katılarak Tatilinizi En Doğru Şekilde Değerlendirebilirsiniz…
İrlanda İngilizce’nin ana dil olarak konuşulduğu ülkeler arasında en cazip fiyatlara eğitim veren ülkelerdendir. Son dönemde Türkiye’den yoğun talep gören İrlanda kaliteli eğitimi uygun fiyatlarla sunar. 
Doğası ve sıcakkanlı insanlarıyla İrlanda bu ülkede eğitim almaya karar veren öğrencileri sıcak bir şekilde karşılar. Öğrenciler yaz okulu programlarında İngilizcelerini geliştirirken, İrlanda’nın eşsiz doğasının da tadını çıkartırlar. 
Yaz okulu programlarında; İngilizce okuma, yazma, konuşma eğitimlerinin yanı sıra çok çeşitli sportif ve kültürel faaliyetler de yapılabilmektedir. Okullar yaz aylarını ülkelerinden uzakta geçirecek öğrencilerin keyifli ve unutulmaz bir yaz tatili geçirmesi için tüm imkanları sunmaktadır.
İrlanda’da yaz okulu programlarına katılan öğrenciler; yaşıtlarından oluşan çok kültürlü bir ortamda yabancı dil öğrenir ve vizyonlarını geliştirir. Öğrenciler; katıldıkları yaz okulu programları sayesinde kendilerini geliştirme ve unutulmaz bir yaz geçirme fırsatı bulur.

Program

İrlanda’da yaz okulu programları 11-18 yaş arası öğrenciler için tasarlanmaktadır. Programa katılan gençlerin kısa sürede İngilizce becerilerini geliştirmeleri amaçlanmaktadır. Yaz okuluna katılan öğrenciler ilk gün seviye belirleme sınavın alınırlar. Öğrenciler aldıkları puan ve yaşlarına göre sınıflara yerleştirilir. Dersler küçük gruplarla yapılır. Eğitmenler öğrencilerle birebir iletişim halinde olur ve öğrencilerin eksik noktalarına göre onların geliştirirler. 

İrlanda’daki yaz okulları öğrencilerin yaz tatilinde olduklarını göz önünde bulundurarak programlarını genellikle yarım gün olarak kurgular. Öğrenciler yarım gün İngilizce okuma, yazma, dinleme, konuşma ve telaffuz becerilerini geliştirmek üzere derslere girer, öğleden sonra ise zamanlarını çeşitli aktivitelerle geçirirler. 

Dersler genellikle haftada 15-20 saat arasındadır. Bu kurslar sayesinde öğrenciler İngilizceyi günlük yaşamda rahatça kullanabilir düzeye erişmektedir. Derslerde öğrencilerin pratik yapmasına özen gösterilir. Eğitimler çeşitli görsel ve işitsel materyallerle desteklenmektedir. Sınıflarda etkileşimli derslerle eğitim alan gençler düzenlenen etkinlikler sayesinde ise öğrendikleri dili, ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yapma imkânı yakalar. 

Öğrencilerin boş zamanlarını keyifli bir şekilde değerlendirmesi için kültürel, sportif ve sanatsal etkinlikler düzenlenmektedir. Yaz okullarında her gün her ilgi alanına yönelik etkinlikler organize edilmektedir. Öğrenciler kendilerine en uygun olan etkinlikleri tercih edebilir. Basketbol, tenis, yüzme, futbol, resim, müzik, dans, tiyatro, doğa sporları, satranç… gibi pek çok alanda aktivite sınıfı açılmaktadır. Bunun yanı sıra aktivitelerden arta kalan zamanlarda İrlanda’nın turistik yerlerine gezi düzenlenir. Bu geziler gözetmen öğretmenler eşliğinde yapılmaktadır. Öğrenciler geziye gidilecek yerlere toplu halde gezi otobüsleriyle götürülürler. Öğrenciler dışarıda geçirecekleri zamanda öğünlerini atlamasınlar diye yemek paketleri hazırlanarak öğrencilere verilir. Öğrenciler bu gezilerde İrlanda’nın turistik mekanlarını, müzeleri, tarihi yerlerini gezebilir ve yerli halk ile etkileşime geçerek ülke kültürünü de yakından tanıma imkânı yakalar. 

Konaklama

İrlanda misafirperver ve sıcak insanlarıyla tanınan bir ülkedir. İngilizce’nin ana dil olarak kullanıldığı ülkeler arasında İrlanda en sıcak kanlı ve yardımsever halka sahip olandır. Bu sebeple bu ülkeye eğitim almaya giden gençler yerli halk tarafından içtenlikle karşılanır.

İrlanda’da yaz okullarında konaklama yurtlarda ya da aile yanında yapılabilir. Belirli bir yaşın altındaki öğrencilerin okul kampüsleri içerisinde bulunan yurtlarda konaklaması zorunludur. Yurtlarda birbiriyle yaşıt öğrenciler bir arada bulunur. Odalar 3-4 kişiliktir. Öğrencilerin başlarında bulunan sorumlu eğitmenler onların her türlü ihtiyacı ve sorunu ile yakından ilgilenir. Aileler çocukları hakkında düzenli olarak bilgilendirilir. Yurt konaklamaları çocukların her türlü ihtiyacı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Çocuklar öğünlerini atlamadan yemeklerini yer, her türlü ihtiyaçlarını yurt içerisinde giderebilir ve sorumlu eğitmenleriyle her zaman iletişim kurabilirler. Yurtlar okullara yürüme mesafesindedir.

Genellikle 16 yaş ve üzeri öğrenciler aile yanında konaklamayı tercih etmektedir. Aile yanı konaklama sayesinde öğrenciler ev konforundan uzaklaşmadan, İrlandalı ailelerin yanında sürekli olarak İngilizce konuşarak vakit geçirme imkânı yakalar. Yardımsever ve sıcak İrlanda halkı yanlarında konaklayan öğrencilere her türlü imkânı sağlar ve ülkedeki hayata adapte olabilmeleri için gerekli desteği gösterirler. Aile yanı konaklamada öğrenciler tam pansiyon konaklar. Aileler devlet tarafından sıkı bir şekilde denetlenmektedir. Bu sebeple öğrenciler deneyimli ve güvenli bir çatı altında konaklama yaparlar. 

İrlanda yaz okulları öğrencilerinin kaliteli ve güvenli bir ortamda konaklamaları için öğrenci yurtları ve aile aynı konaklamada belirli standartların sağlanmasına özen göstermektedir. İrlanda yaz okullarında aile yanı konaklama, öğrenci yurtlarına nazaran daha popüler bir konaklamadır. Aynı yaşta öğrenci gruplarının bir arada kaldığı yurtlarda eğlenceli ve paylaşımın yüksek olduğu bir atmosfer hakimdir. İrlanda yaz okullarında öğrenci yurtları genellikle okulun kampüsünde veya okula birkaç dakikalık yürüme mesafelerinde yer almaktadır.

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D.

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci
Bizimle konuşun

İrlanda Yaz Okulu Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım