Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Sales and Marketing

Sales and Marketing

Yurtdışı sertifika ve diploma programları arasında en çok tercih edilenlerden olan Yurtdışı satış ve pazarlama programı günümüzün rekabetçi iş dünyasında gerekli olan becerileri ve bilgilerin kazanılmasını sağlar. Yurtdışı satış ve pazarlama sertifika programı; bu alanda çalışmak isteyen bir kişinin sektöre dair tüm gereklilikleri kazanmasının sağlar. Yurtdışı satış ve pazarlama diploma programı ayrıca bu alanda çalışmak isteyen bir kişinin sektöre dair en son gelişmeleri de öğrenmesine olanak verir. Yurtdışı satış ve pazarlama eğitimi alan bir kişi kendini iletişim alanından sosyal medya pazarlamasına kadar geliştirme fırsatı bulur. 


Yurtdışı satış ve pazarlama eğitimi alanlar; tüketicilerle, iş ortaklarıyla, çalışma arkadaşlarıyla, üstleriyle etkili iletişim kurabilmek için stratejiler geliştirmeyi öğrenirler. Bu programda; sorun çözme, karar verme, yazılı ve sözlü olarak doğru iletişim kurma, sunum yapabilme becerileri edinirler.


Yurtdışı satış ve pazarlama sertifika programı kapsamında öğrenciler sadece sınıflarda eğitim almaz aynı zamanda sınıfta öğrendiklerini gerçek hayatta uygulama fırsatı da bulur. Co-op programına katılanlar yurtdışı satış ve pazarlama programında aldıkları eğitimi Kanada’da çalışıp pekiştirir. Öğrenciler; iletişim, proje yönetimi, sosyal medya ve pazarlama, satış gibi alanlarda aldıkları teorik eğitimleri çalıştıkları şirketlerde pratiğe döker. Böylece öğrenciler hem profesyonel iş hayatı hakkında bilgi sahibi olur hem de mesleki çevrelerini genişletirler. Yurt dışı satış ve pazarlama eğitimi veren kurumlar genellikle öğrencilerin çalışacakları şirketleri organize eder. Öğrenciler tam zamanlı olarak çalışır. 

Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sertifika Programını kimler tercih etmelidir?

Yurtdışı satış ve pazarlama programını bu alanda çalışmak isteyen yeni mezunlar ya da iş hayatındaki donanımlarını artırmak isteyenler tercih edebilir. Bu alanda çalışmak isteyenler Yurtdışı satış ve pazarlama sertifika programlarında teorik ve pratik bilgiler edinmektedir. Program aynı zamanda yurt dışında çalışma deneyimi edinmek isteyenlere de hitap etmektedir. Yurtdışında satış ve pazarlama diploma programına katılanlar eğitim aldıkları kurumların organize ettikleri işlerde tam zamanlı çalışma şansı elde eder. Yurt dışı çalışma deneyimi kazanan bir kişi arzu ederse kendi ülkesinde arzu ederse yurt dışında çalışmaya devam edebilir. Yurt dışında çalışma deneyimi kişinin özgeçmişinde önemli bir artıdır. Günümüzün rekabetçi iş dünyasında güçlü bir kariyer edinmek isteyenler, yurtdışı satış ve pazarlama eğitimi alarak hedeflerine emin adımlarla yaklaşabilir. Yurtdışında eğitim almak isteyen fakat kısıtlı bütçesinden dolayı cesaret edemeyenler, yurtdışında satış ve pazarlama programı ücretlerinin uygun olduğunu göz önünde bulundurarak tercihlerini buna göre yapabilirler.

Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sertifika Programına Katılmanın Avantajları

Yurtdışı satış ve pazarlama diploma programlarına katılanlar meslek sahibi olabilmektedir. Yurtdışı satış ve pazarlama sertifika programlarını kısa sürede meslek edindiren programlar olarak düşünebilirsiniz. Öğrenciler 3 ay ile 3 yıl süren eğitimler neticesinde satış ve pazarlama alanının uzmanları olarak iş hayatına atılır. Üniversite eğitimi kadar uzun süreli eğitim almadan iş hayatına atılmak isteyenler için oldukça pratik programlardır. Ayrıca yurtdışı satış ve pazarlama sertifika programına katılanlar yurtdışında çalışma deneyimi de kazanabilmektedir. Öğrenciler bu programlar sayesinde teorik ve pratik eğitimi bir arada alır. Ayrıca öğrenciler okurken kendi paralarını kazanma ve cep harçlıklarını çıkarma fırsatı bulur.

Tabi kazandıkları yurtdışında çalışma deneyiminin işverenlerin gözünde ne kadar değerli olduğunu söylemeye gerek duymuyoruz bile… Yurtdışı satış ve pazarlama programı fiyatları açısından da avantajlıdır. Yurtdışı satış ve pazarlama programı fiyatları üniversite ücretlerine nazaran çok daha makuldür. Açılan programların çoğu kolejler ya da üst düzey eğitim kurumları tarafından açılmaktadır. Hemen hemen büyük çoğunluğu tüm dünyada saygı gören programlardır. Saygın kurumlardan kaliteli eğitim alıp, uygun fiyata diploma sahibi olmak isteyenler programlara başvurabilir.

Neden yurtdışında Satış ve Pazarlama Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Satış ve pazarlama sektöründe çalışmak isteyenler; yurtdışı satış ve pazarlama sertifika eğitimi alarak sektörde ihtiyaç duyacakları donanımı kısa sürede kazanır. Bu programlarda öğrenciler sektörün önde gelen isimlerinden teorik eğitimler alır. Öğrenciler mezun olduktan sonra satış temsilciliği, perakende satış, pazarlama asistanlığı, ofis yöneticiliği gibi konumlarda çalışabilir. Öğrenciler; eğitim aldıkları kurumların onlar için organize ettiği şirketlerde çalışarak iş deneyimi de kazanır. Öğrenciler, tam zamanlı işlerde çalışarak gelişim gösterir. Bu da sektöre donanımlı bir şekilde atılmalarını sağlar. Yurtdışında satış ve pazarlama programı ücretleri diğer kolej ve üniversitelere göre daha cazip olduğundan ötürü de bu programlarda eğitim almayı tercih edebilirsiniz. Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sertifika Programından mezun olanlar tekstil, otomotiv, teknoloji şirketleri başta olmak üzere pek çok sektörde çalışabilir. Yurtdışı satış ve pazarlama diploma programından mezun olanlar genellikler; satış temsilciliği, perakende satış, pazarlama asistanlığı, ofis yöneticiliği, pazar araştırmacısı, sosyal medya uzmanı, sosyal medya analisti gibi pozisyonlarda çalışabilir.

Program süresi

Yurtdışı satış ve pazarlama diploma programı kısa veya uzun süreli olarak seçilebilmektedir. 3 aydan 3 yıla uzayan süreleri olan yurtdışı satış ve pazarlama programında kendiniz için en uygun zaman dilimini seçebilmeniz mümkündür. Daha kapsamlı ve iş deneyimi de edinebileceğiniz bir eğitim alabilmeniz için orta ve uzun süreli eğitimleri önermekteyiz.

Çalışma izni

Yurtdışı satış ve pazarlama sertifika programlarında çalışma izni verilmektedir. Öğrenciler sınıflarda aldıkları teorik eğitimi iş hayatında pratiğe dökerler. Yurtdışı satış ve pazarlama programı süresi 3 aydan başlar 3 yıla kadar uzar. 3 ay gibi kısa süreli programlarda çalışma izni olmama olasılığı yüksektir. Yurtdışı satış ve pazarlama programlarının süresine dair en doğru bilgiyi Global Vizyon’un deneyimli ekibinden edinebilirsiniz.
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Kaplan English Dublin Öğrenci Yorumları

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Öğrenci
Bizimle konuşun

Sales and Marketing Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım