Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

San Diego State University

San Diego State University

Yurtdışı sertifika programına Amerika’da katılmak isteyenler için ideal okullardan biri San Diego State University’dir. 1897 yılından bu yana eğitim vermeye devam eden San Diego State University Amerika’nın Kaliforniya Eyaleti’nde yer alan bir devlet araştırma üniversitesidir. UC San Diego 1966 yılında ‘Extension’ programlarını başlatmıştır. UC San Diego Extension, uluslararası öğrencilere çeşitli alanlarda sertifika programları sunmaktadır. 

 

UC San Diego sertifika ve diploma programları; her yıl Amerika’dan ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin meslek edinmesini veya mesleklerinde gelişmesini sağlar. Okulun öğrenci nüfusunun %5’ini uluslararası öğrenciler oluşturur. UC San Diego sertifika ve diploma programlarının süreleri programdan programa değişmektedir. UC San Diego sertifika ve diploma programları genellikle 12, 24 ve 36 hafta sürmektedir. Öğrenciler yılda 4 kez başvuruya açılan UC San Diego sertifika ve diploma programlarına istedikleri dönemde başvurabilir. 

Amerika sertifika programlarına katılmak isteyenlerin UC San Diego sertifika ve diploma programlarını incelemesini öneriyoruz. Bu önerimiz; hem okulun eğitim kalitesinin yüksek olmasından hem de UC San Diego fiyatlarının pek çok yurtdışı sertifika programı açan okula göre cazip olmasındandır. 

 

UC San Diego uluslararası öğrencilerin zorluk ve sıkıntı yaşamaması adına kurduğu The International Student Center (ISC) ile öğrencilerine destek olmaktadır. UC San Diego öğrencilerine iş danışmanlığı, kültür çatışması konusunda yardım, göçmenlik konusunda danışmanlık gibi destekler sunmaktadır. UC San Diego yorumlarına bakıldığında; öğrencilerin, okulun verdiği destekten çok memnun oldukları görülmektedir. Bu yönüyle UC San Diego uluslararası öğrenciler için kendilerini güvende hissedecekleri bir üniversitedir.  

UC San Diego sertifika ve diploma programları İngilizce yeterliliği olmayan öğrencileri Amerika dil okulu arama sıkıntısından da kurtarır. UC San Diego’nun bünyesindeki American Language Institute (ALI) uluslararası öğrencilere dil okulu hizmeti vermektedir. ALI’de eğitim alan öğrenciler TOEFL ya da IELTS skorlarına sahip olmak zorunda değildir. ALI’den alacakları İngilizce yeterlilik belgesi ile okuldaki yurtdışı sertifika ve diploma programlarına doğrudan başvurabilirler. 

Devamını Oku
UC San Diego Sertifika ve Diploma Programları

UC San Diego, San Diego şehrinin en büyük, Kaliforniya Eyalet’nin ise en büyük 3. üniversitesidir. Okulun 35 binin üzerinde öğrencisi bulunmaktadır. Okul kurulduğu günden bu yana hızlı bir büyüme kaydetmiştir. Özellikle son 5 yılda bütçesinde sağladığı %65’lik büyüme ile öğrencilerine sunduğu imkanların kalitesini artırmıştır

UC San Diego Extension sertifika ve diploma programları çeşitli alanlarda açılmaktadır. Okulun en çok ilgi gören programları turizm, hizmet ve işletme alanlarındakilerdir.   

UC San Diego fiyatları ve öğrencilerine özellikle dil kursu konunda sunduğu imkanlar ile sıkça tercih edilmektedir. Global Vizyon danışmanlarıyla program süresini, katılım şartlarını, staj koşullarını ve UC San Diego fiyatlarını görüşebilirsiniz. 

Programa Kimler Katılmalıdır

Amerika’da sertifika programı açan en iyi okullardan bir diğeri UC San Diego’dur. Bulunduğu eyaletin en iyilerinden olan UC San Diego her yıl; Amerika’da sertifika programına katılmak isteyen binlerce uluslararası öğrenciyi kampüslerinde ağırlamaktadır. 

UC San Diego Amerika’daki iyi üniversitelerden birinin diplomasını özgeçmişine eklemek isteyenlerin tercih etmesi gereken bir okuldur. Amerika’da ve dünyada saygın okullar arasında yer alan UC San Diego’dan alınacak bir sertifika ve diploma katılımcıların kariyerlerinde hızlı bir yükseliş sağlayacaktır. 

Amerika’da sertifika programlarına katılmak isteyip bütçesini düşünenler de UC San Diego’yu tercih etmelidir. UC San Diego fiyat avantajıyla bütçesi kısıtlı öğrenciler için güzel bir alternatiftir. 

UC San Diego’nun açığı sertifika programları özellikle turizm, hizmet ve yönetim alanlarında ön plandadır. Bu alanlarda kariyer planı olanlar UC San Diego sertifika ve diploma programlarını tercih edebilir. 

Lokasyon

Lokasyon

UC San Diego Amerika’nın Kaliforniya Eyaleti’nin San Diego şehrinde yer almaktadır. Okulun farklı lokasyonlarda kampüsleri bulunmaktadır. UC San Diego sertifika ve diploma programları okulun ana kampüsünde verilmektedir. 

San Diego University Başarılar

 • UC San Diego State University şehrin en büyük, eyaletin ise 3. büyük üniversitesidir.

 • UC San Diego University ulusal çapta da başarısını ortaya koymuş ve ülkenin en iyi 140 üniversitesi arasına girmiştir.

 • Okul bütçesini son beş yılda %65 yükseltmiştir.

 • UC San Diego; Eyalet Üniversitesi Sistemindeki en büyük kütüphaneye sahip üniversitedir.

Okul Kabul Şartları

 • Lise ya da lisans diploması

 • TOEFL (IBT) 80, IELTS 6.5

 • Niyet mektubu

 • Özgeçmiş

 • 2022 UC San Diego sertifika ve diploma programları için gereklilikler değişkenlik gösterebilir. Bu sebeple Global Vizyon danışmanlarından bilgi almanızı öneririz.

Öğrenci Yorumları

Yurtdışında dil okuluna gitmiştim. Yurtdışında farklı eğitimler almak hayalim vardı. Bu sebeple yurtdışı sertifika ve diploma programlarına yöneldim. UC San Diego State’i severek seçtim. Bu okulda olmaktan mutluyum. 

İlayda İrsi
Öğrenci Yorumları

Yurtdışında sertifika programlarına katılırken fiyatlar benim için önemli bir unsurdu. UC San Diego fiyatlarının diğerlerine göre daha uygun olduğunu görmem beni bu okula yönlendirdi. Okulun öğrenciye verdiği değer, eğitim tarzı, eğitmenleriyle verdiğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz.

Alp Eren Direnç
Öğrenci Yorumları

Yurtdışı sertifika programlarına katılmaya karar verdikten sonra, okulumu seçerken çok zorlandım. Amerika’daki okullar arasında kararsız kaldım. San Diego State yorumlarını görünce aradığım okul bu olabilir dedim ve tercih ettim. Doğru bir karar vermişim. Aldığım eğitimden ve bulunduğum çevreden çok memnunum.    


İrem Yıldırım
Neden UC San Diego

UC San Diego Amerika’daki iyi üniversiteler arasındadır. Okulun verdiği eğitim kalitesi ve sunduğu imkanlar öğrencilerin kısa sürede önemli ölçekte yol kat etmesini sağlayacaktır. Okul; uzman eğitmen kadrosu, iş hayatına uygun düzenlenen müfredatı, staj imkanları ve kampüs içi faaliyet alanlarıyla öğrencilere arzu ettikleri eğitimi ve okul hayatını sunacaktır. 

UC San Diego bulunduğu şehir olan San Diego’daki en büyük üniversitedir. San Diego şehri Batı Yakası’ndaki yaşanacak en güzel şehirler arasındadır. Şehirde işsizlik oranı çok düşüktür. Öğrenciler staj imkanlarına kolaylıkla ulaşabilir. Ayrıca şehir güzel sahillere, lezzetli bir mutfağa sahip olmasını yanı sıra tüm yaşam maliyetleri düşük bir şehirdir. UC San Diego’da eğitim almayı seçenler kaliteli bir üniversitede eğitim almanın yanında kaliteli bir şehirde yaşama ayrıcalığına da sahip olacaktır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım