Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

San Diego State University

San Diego State University

Yurtdışı sertifika programına Amerika’da katılmak isteyenler için ideal okullardan biri San Diego State University’dir. 1897 yılından bu yana eğitim vermeye devam eden San Diego State University Amerika’nın Kaliforniya Eyaleti’nde yer alan bir devlet araştırma üniversitesidir. UC San Diego 1966 yılında ‘Extension’ programlarını başlatmıştır. UC San Diego Extension, uluslararası öğrencilere çeşitli alanlarda sertifika programları sunmaktadır. 

 

UC San Diego sertifika ve diploma programları; her yıl Amerika’dan ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin meslek edinmesini veya mesleklerinde gelişmesini sağlar. Okulun öğrenci nüfusunun %5’ini uluslararası öğrenciler oluşturur. UC San Diego sertifika ve diploma programlarının süreleri programdan programa değişmektedir. UC San Diego sertifika ve diploma programları genellikle 12, 24 ve 36 hafta sürmektedir. Öğrenciler yılda 4 kez başvuruya açılan UC San Diego sertifika ve diploma programlarına istedikleri dönemde başvurabilir. 

Amerika sertifika programlarına katılmak isteyenlerin UC San Diego sertifika ve diploma programlarını incelemesini öneriyoruz. Bu önerimiz; hem okulun eğitim kalitesinin yüksek olmasından hem de UC San Diego fiyatlarının pek çok yurtdışı sertifika programı açan okula göre cazip olmasındandır. 

 

UC San Diego uluslararası öğrencilerin zorluk ve sıkıntı yaşamaması adına kurduğu The International Student Center (ISC) ile öğrencilerine destek olmaktadır. UC San Diego öğrencilerine iş danışmanlığı, kültür çatışması konusunda yardım, göçmenlik konusunda danışmanlık gibi destekler sunmaktadır. UC San Diego yorumlarına bakıldığında; öğrencilerin, okulun verdiği destekten çok memnun oldukları görülmektedir. Bu yönüyle UC San Diego uluslararası öğrenciler için kendilerini güvende hissedecekleri bir üniversitedir.  

UC San Diego sertifika ve diploma programları İngilizce yeterliliği olmayan öğrencileri Amerika dil okulu arama sıkıntısından da kurtarır. UC San Diego’nun bünyesindeki American Language Institute (ALI) uluslararası öğrencilere dil okulu hizmeti vermektedir. ALI’de eğitim alan öğrenciler TOEFL ya da IELTS skorlarına sahip olmak zorunda değildir. ALI’den alacakları İngilizce yeterlilik belgesi ile okuldaki yurtdışı sertifika ve diploma programlarına doğrudan başvurabilirler. 

Devamını Oku

UC San Diego Sertifika ve Diploma Programları

UC San Diego, San Diego şehrinin en büyük, Kaliforniya Eyalet’nin ise en büyük 3. üniversitesidir. Okulun 35 binin üzerinde öğrencisi bulunmaktadır. Okul kurulduğu günden bu yana hızlı bir büyüme kaydetmiştir. Özellikle son 5 yılda bütçesinde sağladığı %65’lik büyüme ile öğrencilerine sunduğu imkanların kalitesini artırmıştır

UC San Diego Extension sertifika ve diploma programları çeşitli alanlarda açılmaktadır. Okulun en çok ilgi gören programları turizm, hizmet ve işletme alanlarındakilerdir.   

UC San Diego fiyatları ve öğrencilerine özellikle dil kursu konunda sunduğu imkanlar ile sıkça tercih edilmektedir. Global Vizyon danışmanlarıyla program süresini, katılım şartlarını, staj koşullarını ve UC San Diego fiyatlarını görüşebilirsiniz. 

Programa Kimler Katılmalıdır

Amerika’da sertifika programı açan en iyi okullardan bir diğeri UC San Diego’dur. Bulunduğu eyaletin en iyilerinden olan UC San Diego her yıl; Amerika’da sertifika programına katılmak isteyen binlerce uluslararası öğrenciyi kampüslerinde ağırlamaktadır. 

UC San Diego Amerika’daki iyi üniversitelerden birinin diplomasını özgeçmişine eklemek isteyenlerin tercih etmesi gereken bir okuldur. Amerika’da ve dünyada saygın okullar arasında yer alan UC San Diego’dan alınacak bir sertifika ve diploma katılımcıların kariyerlerinde hızlı bir yükseliş sağlayacaktır. 

Amerika’da sertifika programlarına katılmak isteyip bütçesini düşünenler de UC San Diego’yu tercih etmelidir. UC San Diego fiyat avantajıyla bütçesi kısıtlı öğrenciler için güzel bir alternatiftir. 

UC San Diego’nun açığı sertifika programları özellikle turizm, hizmet ve yönetim alanlarında ön plandadır. Bu alanlarda kariyer planı olanlar UC San Diego sertifika ve diploma programlarını tercih edebilir. 

Neden UC San Diego

UC San Diego Amerika’daki iyi üniversiteler arasındadır. Okulun verdiği eğitim kalitesi ve sunduğu imkanlar öğrencilerin kısa sürede önemli ölçekte yol kat etmesini sağlayacaktır. Okul; uzman eğitmen kadrosu, iş hayatına uygun düzenlenen müfredatı, staj imkanları ve kampüs içi faaliyet alanlarıyla öğrencilere arzu ettikleri eğitimi ve okul hayatını sunacaktır. 

UC San Diego bulunduğu şehir olan San Diego’daki en büyük üniversitedir. San Diego şehri Batı Yakası’ndaki yaşanacak en güzel şehirler arasındadır. Şehirde işsizlik oranı çok düşüktür. Öğrenciler staj imkanlarına kolaylıkla ulaşabilir. Ayrıca şehir güzel sahillere, lezzetli bir mutfağa sahip olmasını yanı sıra tüm yaşam maliyetleri düşük bir şehirdir. UC San Diego’da eğitim almayı seçenler kaliteli bir üniversitede eğitim almanın yanında kaliteli bir şehirde yaşama ayrıcalığına da sahip olacaktır.

Lokasyon

UC San Diego Amerika’nın Kaliforniya Eyaleti’nin San Diego şehrinde yer almaktadır. Okulun farklı lokasyonlarda kampüsleri bulunmaktadır. UC San Diego sertifika ve diploma programları okulun ana kampüsünde verilmektedir. 

Öğrenci Yorumları

Yurtdışında dil okuluna gitmiştim. Yurtdışında farklı eğitimler almak hayalim vardı. Bu sebeple yurtdışı sertifika ve diploma programlarına yöneldim. UC San Diego State’i severek seçtim. Bu okulda olmaktan mutluyum. 

İlayda İrsi Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Yurtdışında sertifika programlarına katılırken fiyatlar benim için önemli bir unsurdu. UC San Diego fiyatlarının diğerlerine göre daha uygun olduğunu görmem beni bu okula yönlendirdi. Okulun öğrenciye verdiği değer, eğitim tarzı, eğitmenleriyle verdiğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz.

Alp Eren Direnç Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Yurtdışı sertifika programlarına katılmaya karar verdikten sonra, okulumu seçerken çok zorlandım. Amerika’daki okullar arasında kararsız kaldım. San Diego State yorumlarını görünce aradığım okul bu olabilir dedim ve tercih ettim. Doğru bir karar vermişim. Aldığım eğitimden ve bulunduğum çevreden çok memnunum.    


İrem Yıldırım Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım