Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Queen Mary University of London

Queen Mary University of London Hakkında

Queen Mary, Londra Üniversitesinin en önemli Kolejlerinden birisidir. Tıp Fakültesi, Hukuk, Siyaset Bilimi ve diğer bazı Sosyal Bilimlerde sıralamaların ilk basamaklarında yer alan Queen Mary, Londra’nın Mill End semtinde büyük bir kampüs içerisinde eğitim vermektedir. Foundation- Hazırlık öğrencileri 9 aylık eğitim sonrası Queen Mary veya başka bir Üniversiteye 1. sınıftan başlayabilir.

Queen Mary, pek çok farklı alanda yüksek lisans vermektedir. Bu nedenle, kendi bünyesindeki ve diğer İngiliz Üniversiteleri yüksek lisans programlarına hazırlık eğitimi aşağıdaki alanlarda eğitim verir. Yüksek lisans hazırlık programlarına başlamak için en az 5.5 IELTS sonucu gerekir. Program Ekim ayında başlar ve 9 ay devam eder. Öğrenci, yüksek lisans hazırlık eğitimi esnasında, okulun danışmanlarıyla birlikte en iyi İngiliz Üniversitelerine yüksek lisans başvurusunu yapabilir. Toplam 11,000 öğrencisi olan Queen Mary’da yüzde 30 civarında yabancı öğrenci bulunur.


Akademik Başarısı
Queen Mary “The Times Top 200 Universities” sıralamasında 99.sırada bulunur. “The Times Best Universities Guide” sıralamasında ise 34.sırada yer alır. Tıp, Dişçilik, Hukuk, Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Ekonomi ve Sosyal Bilimlerde “Research Assessement Exercise” kategorisinde 4 ve üzeri notlar almıştır. Queen Mary’de dünyaca ünlü “International Research Units” ler vardır. Örneğin; the Centre for Commercial Law Studies and the Interdisciplinary Research Centre in Biomedical Materials gibi.

Öğrenciye Olanakları
Kampüs içerisinde bulunan Queen Mary’de modern bir kütüphane, bilgisayar merkezleri, spor salonları, supermarket, kitapçı, seyahat acentası bulunur. 2005 yılında hizmete giren “Student Village” ödül kazanmış mimarisi ile yurtlar, alışveriş merkezi, çamaşırhane, 24 saat Medikal Centre hizmeti vermektedir.

Öğrenci Yaşamı
Queen Mary öğrencileri, diğer Londra Üniversitesine bağlı Kolejlerin öğrencilerinin yararlandığı gibi, tüm Londra
Üniversitesi spor, sosyal ve kültürel tesislerinden ve aktivitelerinden yararlanırlar. Queen Mary Student Union 60 farklı kulüp ile öğrencilerin pek çok konuda kaynaşmasını sağlamaktadır. Queen Mary öğrencileri otomatik olarak Student Union, University of London Union ve National Union of Students ‘a üye olur ve faaliyetlerine katılırlar.


Türk Öğrenciler için Giriş Koşulları

Türk Öğrenciler için Giriş Koşulları;
Queen Mary, Türk öğrencilerin yoğun olarak tercih ettiği bir üniversitedir. Her yıl yaklaşık 60 civarında Türk öğrencisi olan Queen Mary’de Türk öğrenciler en çok Hazırlık, hukuk, mühendislik, uluslararası işletme, siyaset bilimi, ekonomik ve finance gibi alanlarda lisans ve yüksek lisans programlarını tercih ederler. Türk üniversiteleri ile yakın bir ilişki içerisinde olan Queen Mary’de dönem Türk öğretim görevlileri de bulunmaktadır. Queen Mary foundation programlarına başlama için öğrencinin lise mezunu olması ve IELTS sınav sonucunun 5.0 veya Toefl sonucunun CBT 180 olması gerekir.


4 yıllık Lisans programları için kriterler ise; 
- 9 aylık Queen Mary Hazırlık eğitimini tamamlamış olmak
- veya 2 yıllık ön lisans mezunu olmak
- veya Türkiye’de bir üniversitede en az 2 yıl eğitim almış olmak
- veya 3 alanda A Level yada International Baccalaureate (IB) sahibi olmak gerekir.
- İngilizce yeterlilik belgesi olarak 6.5 IELTS veya 243 CBT Toefl gerekir. Hukuk lisans programları için 7 IELTS veya 253 CBT Toefl gerekir.


Yüksek Lisans Programları için;
-4 yıllık bir üniversiteden mezun olmuş veya son sınıf öğrencisi olmak
-Not ortalaması 2.8 ve üzeri, Hukuk Master programları için 3.0 ve üzeri gerekir.
-İngilizce yeterlilik belgesi olarak 6.5 IELTS veya 243 CBT Toefl gerekir. Hukuk lisans programları için 7 IELTS veya 253 CBT Toefl gerekir.

Doktora Programları İçin;
- Yüksek Lisans Diploması sahibi olmak
- Araştırma projesi vermek
- İngilizce yeterlilik belgesi olarak 6.5 IELTS veya 243 CBT Toefl gerekir. Hukuk lisans programları için 7 IELTS veya 253 CBT Toefl gerekir.

Burs Olanakları;
Queen Mary, University of London, Science ve Engineering alanlarında burs vermektedir. Yabancı öğrenciler için yıllık eğitim ücretleri bölümlere göre 15.000-20.000 Sterlin arası değişir. Öğrenci ödemeyi 3 eşit taksit ile yapabilir. Ancak peşin ödeme yapan öğrencilere %2  indirim verilir.

Pre-Sessional Kursları
Queen Mary Pre-Sessional kursları Haziran ve Eylül ayları arası 4,8 veya 12 hafta olarak yapılır. İngilizce dil yeterlilik sınavı olan IELTS veya TOEFL sınavlarında Queen Mary’nin istemiş olduğu puanı çok az bir puan farkı ile alamayan öğrenciler, sınav sonuçlarına göre 4-8 veya 12 hafta Pre-Sessional kurslarına katılın ve akabinde lisans veya yüksek lisans programlarına başlayabilir. Örneğin Art Kurslarında 7.0 IELTS isteyen Queen Mary, öğrenci 6.5 IELTS sonucu sunduğunda 4 hafta pre-sessional kursuna katılmasını ister. Sosyal Bilimlerde 6.5 IELTS istenen bir bölümde 6.0 alan bir öğrenci yine 4 hafta pre-sessional takip etmek zorundadır.  Hukuk bölümleri 7 IELTS ister ancak öğrenci 6.0 IELTS elde ederse 12 hafta pre-sessional yapması gerekir.


İş Olanakları
Türk öğrenciler İngiltere’de part-time olarak çalışabilirler. Londra’da pek çok iş olanağı vardır. Ayrıca Queen Mary kampusünde yabancı öğrenciler part-time olarak kafeterya,  Queen Mary Student Union gibi yerlerde çalışabilir. The Queen Mary Career Service, yabancı öğrencilere öğrencilik esnasında ve sonrasında İngiltere’de iş olanakları ve staj konusunda danışmanlık vermektedir.

Queen Mary Ücretleri
Lisans Programları; 15.000-20.000 Sterlin
Yüksek Lisans Programları; 15.000-20.000 sterlin
Foundation- Hazırlık; 15.000 Sterlin

Lokasyon

Queen Mary Üniversitesi; sanat, müzik ve moda başta olmak üzere birçok alana ilgi gösteren öğrencilerin çok seveceği Londra’da bulunuyor. Merkeze yakın konumuyla tercih edilen Queen Mary Londra Üniversitesi’nin ana kampüsü Londra’nın merkezindeki Oxford Street’e yalnızca 15 dakika uzaklıkta yer alıyor.


Queen Mary’nin Bazı Gözde Yüksek Lisans Programları

International Human Resource Management and Employment Relations

International Management and Marketing

International Management with Finance

International Management

MSc Economics

MSc Finance and Economics, MSc Finance and Econometrics

G5U7 MSc Computing and Information Systems 

G4T1 MSc/G4T3 MA in Digital Performance 

MSc Bioinformatics 

MSc New Media Interaction 

MSc Software Engineering 

MSc Information Management 

MSc Intelligent Imaging Systems 

MSc Intelligent Web Technologies  

Öğrenci Yorumları

Queen Marry University of London'a giden öğrencimiz Eda Işık, bize fotoğrafını gönderdi. Umarız keyifli ve başarılı bir eğitim geçirirsin. 

Eda Işık Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım