Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Queen Mary University of London

Queen Mary University of London Hakkında

1887’de kurulduktan sonra İngiltere'nin araştırma alanında önde gelen üniversitelerinden olan ve Russel Grup üyesi olarakyaklaşık 40.000 öğrenciye sosyal bilimler, hukuk, tıp, diş hekimliği, mühendislik ve fen bilimleri yaklaşık 40.000 öğrenciye sosyal bilimler, hukuk, tıp, diş hekimliği, mühendislik ve fen bilimleri gibi birçok farklı disiplinde eğitim veren Queen Mary Üniversitesi, kaliteli ve destekleyici eğitim anlayışıyla yurt dışı üniversiteleri arasında bulunuyor. Queen Mary Üniversitesi’nin kampüsünde bulunan Öğrenci Birliği, öğrencilerin destek ve yardım istediği anlarda onların yanında olurken; üniversitenin kampüsünde bulunan yaklaşık 100 öğrenci kulübü, modern spor merkezi bir ana kütüphenin yanında dört medikal kütüphanesi öğrencilere dört dörtlük bir üniversite standardı sunuyor. Queen Mary Üniversitesi bölümleri arasında; İşletme, Ekonomi ve Finans, Hukuk, Tarih, Politika ve Uluslararası İlişkiler, İngilizce ve Drama yer alıyor. Aynı zamanda sertifika programları da sunan Queen Mary Üniversitesi sertifika bölümleri ise şöyle: Uluslararası Finans Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Hukuk ve Ekonomi, Hukuk ve Finans, Marka Hukuku ve Uygulaması. 


Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerine eğitim süresince ücretsiz dil kursları imkanı veren Queen Mary Londra Üniversitesi, dünyaca ünlü akademisyenlere sahip kadrosu ve prestijli eğitim anlayışı sayesinde kariyer günlerine güçlü bir başlangıç yapmak isteyen öğrencilerin ilk tercihi oluyor. 


Queen Mary Üniversitesi bölümler ve Queen Mary Üniversitesi sertifika bölümleri, kampüslere ayrılmış durumda. Biraz da üniversitenin kampüslerinden bahsedelim… Queen Mary Üniversitesi’nin Mile End Kampüsü’nde; iki mağaza, dört kafe, iki restoran, bir bar, bir spor salonu, bir kitapçı ve bir banka yer alıyor. Queen Mary Üniversitesi’nin Whitechapel Kampüsü’nde tıp ve diş hekimliği öğrencileri eğitim alıyor ve kampüsün konumu Royal London Hastanesi'nin hemen yanında. Queen Mary Üniversitesi’nin Holborn'da bulunan Lincoln's Inn Fields Kampüsü’nde ise lisansüstü hukuk öğrencileri eğitim görüyor. 


Londra’nın merkezinde olmakla birlikte kentte bulunan üniversiteler arasında kampüs bünyesinde konaklama imkanı sunan tek üniversite olarak öğrencilerini ağırlayan Queen Mary Üniversitesi bölüm ücretleri 27.000-37.000 dolar arasında değişiyor. İngiltere’de bulunan üniversiteler arasında seçkinliğini ve prestijini kanıtlamış üniversitelerden olan Queen Mary Üniversitesi başvurusu yapmak öğrencilerin, 15 Ocak tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Queen Mary Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Queen Mary Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Queen Mary Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Sertifika Programı

Sertifika programları özellikle kısıtlı zamanı olan mesleki alanlarda kısa bir dönem içerisinde uzmanlaşmak ve iyi bir kariyer hedefleyerek rakiplerinin önüne geçmek isteyenler için çok uygundur. Sertifika programları tamamen mesleki bir dalda uzmanlaşmaya dayalı ve daha çok pratiğe yönelik programlardır.

Genel Bilgiler

Queen Mary Londra Üniversitesi, sanat, müzik ve moda başta olmak üzere birçok alana ilgi gösteren öğrencilerin çok seveceği Londra’da bulunuyor. Merkeze yakın konumuyla tercih edilen Queen Mary Londra Üniversitesi’nin ana kampüsü Londra’nın merkezindeki Oxford Street’e yalnızca 15 dakika uzaklıkta bulunuyor ve öğrenciler kampüste bulundukları zaman boyunca keyifli aktivitelere katılabiliyor. Queen Mary Londra Üniversitesi’nin kampüsünde bulunan Öğrenci Birliği, öğrencilerin destek ve yardım istediği anlarda onların yanında olurken; üniversitenin kampüsünde bulunan yaklaşık 100 öğrenci kulübü, modern spor merkezi bir ana kütüphenin yanında dört medikal kütüphanesi öğrencilere dört dörtlük bir üniversite standardı sunuyor. 

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerine eğitim süresince ücretsiz dil kursları imkanı veren Queen Mary Londra Üniversitesi, dünyaca ünlü akademisyenlere sahip kadrosu ve prestijli eğitim anlayışı sayesinde kariyer günlerine güçlü bir başlangıç yapmak isteyen öğrencilerin ilk tercihi oluyor.

Queen Mary Londra Üniversitesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Queen Mary Londra Üniversitesi fiyatları

 • Londra’nın merkezinde olmakla birlikte kentte bulunan üniversiteler arasında kampüs bünyesinde konaklama imkanı sunan tek üniversite olarak öğrencilerini ağırlayan Queen Mary Londra Üniversitesi, 27.000-37.000 dolar arasında.

Queen Mary Londra Üniversitesi başvuru zamanı

 • İngiltere’de bulunan üniversiteler arasında seçkinliğini ve prestijini kanıtlamış üniversitelerden olan Queen Mary Londra Üniversitesi’ne katılmak isteyen öğrencilerin, 15 Ocak tarihine dek başvuruda bulunması gerekiyor.Lokasyon

Queen Mary Üniversitesi; sanat, müzik ve moda başta olmak üzere birçok alana ilgi gösteren öğrencilerin çok seveceği Londra’da bulunuyor. Merkeze yakın konumuyla tercih edilen Queen Mary Londra Üniversitesi’nin ana kampüsü Londra’nın merkezindeki Oxford Street’e yalnızca 15 dakika uzaklıkta yer alıyor.


Üniversitenin Başarıları

 • Queen Mary University of London, QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 100’de bulunuyor.

 • Queen Mary University of London, Times en iyi İngiliz üniversiteleri listesinde ilk 10’da bulunuyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

 • En az 79 (IBT) TOEFL puanı

 • En az 6 IELTS puanı

Öğrenci Yorumları

Queen Marry University of London'a giden öğrencimiz Eda Işık, bize fotoğrafını gönderdi. Umarız keyifli ve başarılı bir eğitim geçirirsin. 

Eda Işık

Queen Mary Londra Üniversitesi bölümleri

 • School of Business and Management
 • School of Economics and Finance
 • School of English and Drama
 • Department of English
 • Department of Drama
 • School of Languages, Linguistics and Film
 • Comparative Literature and Culture
 • Film Studies
 • Language Centre
 • Linguistics
 • Modern Languages and Cultures
 • School of Geography
 • School of History
 • School of Law
 • Centre for Commercial Law Studies
 • School of Politics and International Relations    
  Institute of Bioengineering
 • School of Biological and Chemical Sciences
 • School of Electronic Engineering and Computer Science
 • School of Engineering and Materials Science
 • School of Mathematical Sciences
 • School of Physics and Astronomy
 • Materials Research Institute (MRI)
  Arts and Culture
 • Life Sciences Institute

 


 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım