Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Kalahari Resort & Conventions Ohio

Kalahari Resort & Conventions Ohio

Amerika'nın Wisconsin eyaletinin en büyük tematik su parkı birçok farklı havuz ve kaydıraklara mevcuttur. Dalga havuzlarından çita yarışı kaydıraklarına kadar bir çok farklı eğlenceli alanları bulunmakta. Work and Travel öğrencilerinin Kalahari Resorts'de çalışarak aynı zamanda aynı hotel içinde tatil yapabiliyorlar. 2 veya 3 kişilik odalarda kalan öğrenciler bisiklet ile şirketlerine ulaşabiliyor. Yurdun konumu daha çok marketlere, alışveriş merkezlerine ve eğlence merkezlerine yakın bulunuyor. Öğrenciler kolaylıkla istediklere yere yürüyerek ve bisiklet ile ulaşım sağlayabiliyor. Kazandıkları para ile, yaşam masrafları dışında iyi bir birikim yapabiliyorlar.

Çalışma Pozisyonları

Front Desk

Front Desk pozisyonu.

Gastronomi - Aşçılık

Gastronomi - Aşçılık Pozisyonu

Kabul Şartları

İntermediate Seviye Dile Hakimlik, Güler Yüzlülük, Takım Çalışması, Dakiklik ve Kurallara Uyum Sağlama, Görünür Dövmesi Olmayan, Müşteri İlişkileri Kuvvetli, Yüzmede Sorunsuz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım