Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

The University of Warwick

The University of Warwick-Warwick Üniversitesi

İngiltere hükümetinin 1961 yılında kuruluşuna onay verdiği, 1965 yılında Royal Charter ödülüne layık görülerek kurulan Warwick Üniversitesi; araştırma ve öğretimde mükemmelliği, yenilikçiliği ve güçlü endüstri ile bağlantıları ile tanınıyor

Warwick Üniversitesi bölümleri; sanat, sosyal bilimler, bilim, mühendislik ve tıp olmak üzere 3 fakülte altında toplanıyor. Warwick Üniversitesi; lisans, yüksek lisans ve doktora programlarının yanı sıra uluslararası hazırlık programı yaz okulu, İngilizce dil kursları gibi eğitim seçenekleri de sunuyor. Warwick Üniversitesi bölümleri, 147 ülkeden 9.500'den fazla öğrenciyi ağırlıyor. Özellikle bilim, teknoloji, mühendislik ve matematikte büyümeyi hedefleyen Warwick Üniversitesi, aynı zamanda tüm disiplinlerdeki güçlü yönlerini de geliştirmeye devam ediyor. 

Kendisiyle bağlantılı herkesin gelişmesini ve potansiyellerine ulaşmasını destekleyen Warwick Üniversitesi hem davetkar hem de zenginleştirici bir alan sunmak için her zaman kampüs ortamını iyileştirmenin yollarını arıyor. İnsanları sanat yoluyla bir araya getirmek, fikirleri ve anlayışı ateşleyen bağlantıları yaratmak için çalışan Warwick Üniversitesi Sanat Merkezi; yıl boyunca gösteriler, filmler, sergiler, eğitimler ve çok daha fazlasına ev sahipliği yapıyor. Personele, öğrencilere ve yerel topluluğa açık olan Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi; fitness salonları, yüzme havuzu, tırmanma merkezi, squash kortları ve çok amaçlı salonları ile Warwick Üniversitesi öğrencileri için indirimli üyelikler sunuyor. Warwick Üniversitesi hem kampüs içinde hem de dışında, tamamı üniversite tarafından yönetilen, bütçeye, konuma, boyuta ve olanaklara göre değişen çok sayıda konaklama seçeneği de sunuyor

Stephen Merchant, Ruth Jones, Anne Fine, Valerie Amos, Yakubu Gowon ve Germaine Greer gibi tanınmış kişilerin mezun olduğu Warwick Üniversitesi bölüm ücretleri 22.280.000-28.410 pound arasında değişiyor. Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 70’te yer alan Warwick Üniversitesi başvuru yapmak isteyen öğrenciler için son gün 26 Ocak. Russell Group üniversiteleri arasında genel öğrenci memnuniyeti açısından üçüncü sırada yer alan “Warwick Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Warwick Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Warwick Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.


Devamını Oku

Eğitim Programları

Lisans Programı

Yurtdışında eğitim denildiğinde akla ilk gelen lisans eğitimidir. İyi bir gelecek hayali taşıyan milyonlarca genç kaliteli eğitim ve yaşam deneyimi için yurtdışı lisans programlarını tercih etmektedir. Akademik kadroları güçlü üniversitelerde lisans programlarına katılanlar; kaliteli bir eğitim alırken farklı kültürleri tanıma ve vizyonel anlamda gelişme imkânı yakarlar.

 


Yüksek Lisans

Yüksek lisans, İngilizcesi “master“ olan bir lisans  öğretimine dayalı eğitim-öğretim ve araştırmanın sonuçlarını ortaya koymayı amaçlayan bir yükseköğretimdir. Yüksek lisans eğitimi, kişinin eğitim aldığı branşta uzmanlaşması ve bu durumu bilimsel bir tezle ispat etmesiyle tamamlanır. Yüksek lisans eğitimde kişi genel araştırma teknikleri hakkında bilgi sahibi olur. Araştırmacı çalışma yaptığı disipline daha metodolojik bakarken, temel çalışma alanını belirler.

Doktora Programı

Doktora Programı

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Lokasyon

Londra’ya trenle bir saatlik mesafede bulunan ve havalimanına 20 dakikada ulaşabileceğiniz Warwick Üniversitesi, Coventry şehrinde bulunuyor. Dünyadaki en büyük İngiliz yapımı araba, motosiklet ve bisiklet koleksiyonuna sahip olan Coventry Transport Museum ve muhteşem Orta Çağ tarihinin modern mimariyle buluştuğu Coventry Katedrali şehirde görülmeye değer yerler arasında sayılabilir.


Üniversitenin Başarıları

  • Warwick Üniversitesi, konuya göre QS WUR sıralamasında istatistik, işletme, matematik, ekonomi alanlarında ilk 30’da bulunuyor.

  • Warwick Üniversitesi, QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 70’te bulunuyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

  • En az 87 (IBT) TOEFL puanı

  • En az 6,5 IELTS puanı

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım