Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

The University of Warwick

University of Warwick Hakkında

İngiltere hükümetinin 1961 yılında kuruluşuna onay verdiği, 1965 yılında Royal Charter ödülüne layık görülerek kurulan Warwick Üniversitesi; araştırma ve öğretimde mükemmelliği, yenilikçiliği ve güçlü endüstri ile bağlantıları ile tanınmaktadır. 

Warwick Üniversitesi bölümleri; sanat, sosyal bilimler, bilim, mühendislik ve tıp olmak üzere 3 fakülte altında toplanmaktadır. Warwick Üniversitesi; lisans, yüksek lisans ve doktora programlarının yanı sıra uluslararası hazırlık programı, yaz okulu, İngilizce dil kursları gibi eğitim seçenekleri ile toplam 450’den fazla bölüm sunmaktadır.

Warwick Üniversitesi, 147 ülkeden, 28.500'den fazla öğrenciyi ağırlamaktadır. Özellikle bilim, teknoloji, mühendislik ve matematikte büyümeyi hedefleyen Warwick Üniversitesi, aynı zamanda tüm disiplinlerdeki güçlü yönlerini de geliştirmeye devam etmektedir. 

Stephen Merchant, Ruth Jones, Anne Fine, Valerie Amos, Yakubu Gowon ve Germaine Greer gibi tanınmış kişilerin mezun olduğu Warwick Üniversitesi bölüm ücretleri 24.000-30.000 pound arasında değişmektedir. University of Warwick Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 70’te yer almaktadır. Ayrıca Warwick Üniversitesi, Russell Group üniversiteleri arasında, genel öğrenci memnuniyeti açısından üçüncü sırada yer almaktadır.

Warwick Üniversitesi, ödüllü mezunları ve akademik personelleriyle dikkat çekmektedir. Bu ödüller arasında Nobel Ödülü, Turing Ödülü, Fields Madalyası, Richard W. Hamming Madalyası, Emmy Ödülü, Grammy ve Padma Vibhushan gibi prestijli ödüller bulunmaktadır. Ayrıca, Warwick Üniversitesi mezunları, British Academy, Royal Society of Literature, Royal Academy of Engineering ve Royal Society gibi saygın kuruluşların üyeleridir. Warwick Üniversitesi mezunları arasında devlet başkanları, bürokratlar, uluslararası organizasyon liderleri ve İngiltere Merkez Bankası baş ekonomisti gibi önemli kişiler de bulunmaktadır.

Neden University of Warwick

Warwick Üniversitesinin en çok tercih edilme sebebi sunduğu eğitim kalitesidir. University of Warwick eğitim kalitesini dünya çapında ünlü akademisyen kadrosuna borçludur. University of Warwick, öğrencilere araştırma projelerinde akademisyenlerle birlikte çalışma şansı vermektedir. Research Excellence Framework'e göre, Warwick Üniversitesinin yaptığı araştırmaların %92'si, ‘world leading veya internationally excellent’ olarak sınıflandırılmıştır.

University of Warwick Dünya Başarı Sıralamaları 

University of Warwick, The Guardian’ın The best UK universities 2024 – Rankings sıralamasında 8. sırada yer almaktadır.

University of Warwick, The Complete University Guide - University Ranking (UK)sıralamasında 10. sırada yer almaktadır

University of Warwick, THE (Times Higher Education) - University Ranking, tüm dünya üniversitelerini içeren sıralamada 104. sırada yer almaktadır.

University of Warwick, QS - World University Ranking tüm dünya üniversitelerini içeren sıralamada 61. sırada yer almaktadır.

University of Warwick Öğrenci Sayıları

2022-2024 eğitim öğretim yılı itibari ile University of Warwick ’de toplam 28.823 öğrenci eğitim almaktadır. Toplam öğrenci nüfusunun18.563’ü lisans, 10.059’u lisansüstü, 601’i hazırlık ve değişim öğrencilerinden oluşmaktadır.University of Warwick, yaklaşık 150'den fazla ülkeden uluslararası öğrenci kabul etmektedir. Toplam öğrenci nüfusunun %41'i uluslararası öğrencilerden oluşmaktadır.University of Warwick Sosyal Olanakları

University of Warwick, Kampüs, geniş yeşil alanları, modern binaları ve çeşitli sosyal olanaklarıyla ünlüdür. Kendisiyle bağlantılı herkesin gelişmesini ve potansiyellerine ulaşmasını destekleyen Warwick Üniversitesi hem davetkar hem de zenginleştirici bir alan sunmak için her zaman kampüs ortamını iyileştirmenin yollarını aramaktadır. İnsanları sanat yoluyla bir araya getirmek, fikirleri ve anlayışı ateşleyen bağlantıları yaratmak için çalışan Warwick Üniversitesi Sanat Merkezi; yıl boyunca gösteriler, filmler, sergiler, eğitimler ve çok daha fazlasına ev sahipliği yapmaktadır. Personele, öğrencilere ve yerel topluluğa açık olan Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi; fitness salonları, yüzme havuzu, tırmanma merkezi, squash kortları ve çok amaçlı salonları ile Warwick Üniversitesi öğrencileri için indirimli üyelikler sunmaktadır. Warwick Üniversitesi hem kampüs içinde hem de dışında, tamamı üniversite tarafından yönetilen, bütçeye, konuma, boyuta ve olanaklara göre değişen çok sayıda konaklama seçeneği de sunmaktadır. 

Warwick Üniversitesinde, Öğrenciler için birçok sosyal etkinlik ve kulüp bulunmaktadır. Bunlar arasında spor kulüpleri, sanat ve kültür kulüpleri, akademik kulüpler ve öğrenci toplulukları yer almaktadır. Öğrenciler, ilgi alanlarına göre katılabilecekleri farklı etkinlikler ve kulüpler aracılığıyla kampüs yaşamını daha keyifli hale getirebilirler. University of Warwick, öğrencilerine geniş bir sosyal yaşam sunan ve öğrencilerin kampüs yaşamlarını daha keyifli hale getiren bir üniversitedir.

University of Warwick Şehir ve Bölge Hakkında

Londra’ya trenle bir saatlik mesafede bulunan ve havalimanına 20 dakikada ulaşabileceğiniz Warwick Üniversitesi, Coventry şehrinde bulunmaktadır. Dünyadaki en büyük İngiliz yapımı araba, motosiklet ve bisiklet koleksiyonuna sahip olan Coventry Transport Museum ve muhteşem Orta Çağ tarihinin modern mimariyle buluştuğu Coventry Katedrali şehirde görülmeye değer yerler arasında sayılmaktadır.

Coventry’den araçla sadece 20 dakika mesafede, Stratford-upon-Avon bölgesi bulunmaktadır. Ülkenin en ünlü turistik yerlerinden biri olan Stratford-upon-Avon’da, Shakespeare'in Doğduğu Ev bulunmaktadır. Bu bölge, yeşillikleri ile de ünlüdür, trekking, bisiklet turları gibi açık hava aktiviteleri için idealdir.

University of Warwick’e çok yakın mesafede, Warwick Castle, Kenilworth Castle, gibi önemli turistik bölgeler bulunmaktadır. Bu yerler, özellikle tarih, kültür ve sanat severler için oldukça ilgi çekici bölgelerdir.

University of Warwick, Coventry şehir merkezine yaklaşık 5 km uzaklıkta yer almaktadır ve şehir merkezine düzenli otobüs seferleri mevcuttur. Ayrıca, Londra ve Birmingham gibi büyük şehirlere de yakın konumda yer alması nedeniyle, üniversite öğrencileri için seyahat ve gezi olanakları oldukça geniştir. University of Warwick’den Londra’ya trenle 1 saat 45 dakikada gidilebilmektedir. Birmingham’a ise trenle 55 dakikada gidilebilmektedir.

University of Warwick, Warwickshire ve Coventry gibi İngiltere'nin güzel yerlerine yakın bir konumda yer almaktadır. Öğrenciler, tarihi ve turistik yerleri ziyaret ederken aynı zamanda modern bir şehirde sosyal aktivitelerin ve doğal güzelliklerin tadını çıkarabilirler. Bu bölge, 2. Dünya Savaşı sırasında büyük hasar görmüş olmasına rağmen, modern bir üniversite şehri olarak hızla gelişmektedir. Bölge, birçok alışveriş merkezi, restoran, bar ve gece kulübüne ev sahipliği yapmaktadır ve öğrenciler için geniş bir yelpazede sosyal etkinlik ve aktivite imkanları sunmaktadır.

University of Warwick İçin Başvuru Koşulları

University of Warwick genel olarak kabul almanın zor olduğu üniversitelerden biridir. University of Warwick kabul oranı sadece %14’tür. 

University of Warwick İçin Başvuru Şartları

Hazırlık başvuru yapmak isteyen öğrencilerden

 • IELTS 5.5-6.0 (Lisans olarak seçilecek bölüme göre farklı dil gereksinimleri bulunmaktadır. Daha fazla detay ve bilgi için Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.)
 • 85/100 başarı oranına sahip lise diploması

Lisans bölümlerine başvuru yapmak isteyen öğrencilerden,

 • IELTS 6.0- 6.5- 7.0 (Bölümler arasında farklı dil gereksinimleri bulunmaktadır. Daha fazla detay ve bilgi için Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.) 
 • 80-88/100 başarı oranına sahip lise diploması

Yüksek Lisans Bölümlerine başvuru yapmak isteyen öğrencilerden,

 • IELTS 6.0- 6.5- 7.0 (Bölümler arasında farklı dil gereksinimleri bulunmaktadır. Daha fazla detay ve bilgi için Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.) 
 • Lisans Diploması: 2.5-3.7/4.0 (Bölümler arasında farklı GPA gereksinimleri bulunmaktadır. Daha fazla detay ve bilgi için Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.)

University of Warwick Popüler Bölümleri

University of Warwick, birçok alanda önde gelen araştırmalarıyla bilinmektedir ve 450’den fazla alanda lisans ve lisansüstü programları sunmaktadır. 

En çok talep gören Lisans Bölümleri

 • Accounting & Finance
 • International Management
 • Managements
 • Computer Science
 • Computer Systems Engineering
 • Electrical and Electronic Engineering
 • Systems Engineering
 • Law
 • Psychology
 • Civil Engineering

En çok talep gören Yüksek Lisans Bölümleri

 • Business & Finance
 • MBA
 • Business with Marketing
 • International Business
 • Computer Science
 • Cyber Security Engineering
 • Behavioural and Data Science
 • Law
 • Big Data and Digital Futures
 • Accounting and Finance

University of Warwick PHD Programları

University of Warwick, 57 farklı PhD programı sunmaktadır. PhD programları genellikle 3 ila 4 yıl arasında sürmektedir. PhD ücretleri 21.760 sterlin ile 27.800 sterlin arasındadır. Bazı PhD programlarından ise ücret alınmamaktadır. Warwick Üniversitesi PhD programları için dil gereksinimi ise IELTS 6.5 veya IELTS 7.0’dır. Bölümler arasında farklılıklar olabilmektedir.

University of Warwick Online, Uzaktan Eğitimler

University of Warwick 2 farklı MBA programı ile uzaktan eğitim vermektedir. İlk MBA programı Warwick merkez kampüsü, ikinci MBA programı ise Warwick Üniversitesinin Londra kampüsü tarafından verilmektedir. 2 programda toplam 2 yıl sürmektedir ve IELTS 7.0 gereklidir. Merkez kampüs için MBA ücreti 37.400 sterlin, Londra kampüsü ise 42.900 sterlindir. Belirtilen fiyatlar 1 yıllık değil toplam program ücretidir.

İngiltere’de lisans eğitimi tüm okullarda benzer süreçleri kapsamaktadır. Dilerseniz lisans bölümlerini ve eğitim sistemini incelemek için Yurtdışı Lisans Eğitimi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

University of Warwick’e kabul almak için dil yeterliliği son derece önemlidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterliliğini elde etmek ve sınavlardan yüksek puan almak için Yurtdışı Dil Okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.”

Yurtdışında Yüksek Lisans Programları hakkında detaylı bilgilere hizmet sayfamızdan da erişebilirsiniz.

University of Warwick İş Olanakları

İngiltere’nin önde gelen 300 şirketi, University of Warwick tarafından düzenlenen kariyer fuarlarına katılarak öğrencilerle etkileşime geçmektedir. High Fliers Research Ltd. tarafından yayınlanan The Graduate Market in 2021 raporuna göre University of Warwick mezunları, 120 İngiliz üniversitesi arasından, şirketler tarafından en çok tercih edilen mezunlar arasında 6. Sırada yer almıştır.

Warwick Üniversitesinde eğitim alan öğrenciler, yasal olarak haftada 20 saat part time işlerde çalışabilmektedir. Warwick öğrencileri, kampüsteki kafelerde, barlarda, Warwick Sanat Merkezinde, kütüphanelerde çalışabilmektedir.

University of Warwick girişimcilik konusuna oldukça önem vermektedir. Öğrencilerinin gerekli girişimcilik becerilerine sahip olmalarını sağlamak için, Warwick Innovation and Entrepreneurship Programme adı altında bir online eğitim programını öğrencilerine ücretsiz şekilde vermektedir. Warwick Üniversitesinde ayrıca kendi bünyesindeki fonlar ile girişimleri desteklemektedir. AyrıcaUniversity of Warwick Kariyer Destek Merkezi, öğrencilere ve mezunlara staj ve tam zamanlı iş bulma konularında destekler sağlamaktadır.

University of Warwick Eğitim Fiyatları ve Burs olanakları

University of Warwick Eğitim Ücretleri

Hazırlık Programları

23.000£

Lisans Programları Ücretleri

24.000£ - 30.000£

Yüksek Lisans Programları Ücretleri

21.000£ - 35.000£ 

MBA Ücretleri

50.000£

Öğrenciler üniversitede eğitim alırken bir yandan da çalışarak yaşam maliyetlerini ve eğitim ücretlerinin bir kısmını karşılamak isterlerse work and study seçenekleri için Global Vizyon Eğitim Danışmanları ile görüşebilirler. 

University of WarwickBurs olanakları: Akademik başarıya göre kısmi burs verebilir. Daha fazla detay ve bilgi için Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.

University of Warwick Konaklama Seçenekleri

University of Warwick bünyesinde birçok yurt binası bulundurmaktadır. Bu yurt binaları lisans öğrencileri ve lisansüstü öğrencilerin kalabileceği şekilde ayrılmıştır. Yurt fiyatları haftalık olup, 35, 40, 44 veya 50 haftalık kontratlar yapılması gereklidir. University of Warwick lisans öğrencilerine ilk yıllarında yurt garantisi vermektedir. Warwick Üniversitesi tarafından kabul alındıktan sonra yurtlara başvuru yapılabilmektedir. Yurtlara son başvuru tarihi 24 Ağustos olarak kabul edilmektedir. University of Warwick her bütçeye uygun geniş bir konaklama yelpazesi sunmaktadır. Yurt ücretlerinin her dönemin başında ödenmesi gereklidir.

University of Warwick Yurt Fiyatları

University of Warwick Yurt Ücretleri

Arthur Vick

207£

Bluebell

218£

Benefactors

228£

Claycroft

151£

Cryfield Apartments

201£

Cryfield Studios

243£

Cryfield Standard

109£

Cryfield Townhouses

193£

Heronbank

168£

Jack Martin

185£

Lakeside

173£

Rootes

111£

Sherbourne

180£

Tocil

114£

Westwood

119£

Westwood En Suite

179£

Whitefields

85£

University of Warwick Başvuru Tarihleri

University of Warwick, lisans bölümleri için son başvuru tarihi 25 Ocak olarak kabul edilmektedir. 25 Ocak ile 30 Haziran arası ise geç başvuru dönemi olarak kabul görmektedir. Kontenjanı dolmayan bölümlere, başvurular bu tarih aralığında yapılmaktadır.

University of Warwick, yüksek lisans ve master bölümleri için spesifik bir son başvuru tarihi bulunmamaktadır. Vize ve gerekli evrakların seçilen programın başlama tarihinden önce tamamlanması gereklidir. Lisans ve master bölümleri için olabildiğince erken başvuru yapmak oldukça önemlidir. Kontenjanı dolan bölümlere alım yapılmamaktadır.

University of Warwick İngiltere Öğrenci Vizesi Başvurusu

University of Warwick’de eğitim almak isteyen Türk öğrencilerin tıpkı diğer üniversitelerde olduğu gibi TIER 4 vizeye sahip olmak zorundadır. Bu vizeye sahip olan tüm Türk öğrenciler aynı zamanda part time çalışma hakkına sahiptir. Mezuniyetleri sonrası ise yasal olarak İngiltere’de 2 sene kalabilirler. Vize konusunda daha fazla detay ve bilgi için Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz. Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım