Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

The University of Warwick

The University of Warwick-Warwick Üniversitesi

İngiltere hükümetinin 1961 yılında kuruluşuna onay verdiği, 1965 yılında Royal Charter ödülüne layık görülerek kurulan Warwick Üniversitesi; araştırma ve öğretimde mükemmelliği, yenilikçiliği ve güçlü endüstri ile bağlantıları ile tanınıyor

Warwick Üniversitesi bölümleri; sanat, sosyal bilimler, bilim, mühendislik ve tıp olmak üzere 3 fakülte altında toplanıyor. Warwick Üniversitesi; lisans, yüksek lisans ve doktora programlarının yanı sıra uluslararası hazırlık programı yaz okulu, İngilizce dil kursları gibi eğitim seçenekleri de sunuyor. Warwick Üniversitesi bölümleri, 147 ülkeden 9.500'den fazla öğrenciyi ağırlıyor. Özellikle bilim, teknoloji, mühendislik ve matematikte büyümeyi hedefleyen Warwick Üniversitesi, aynı zamanda tüm disiplinlerdeki güçlü yönlerini de geliştirmeye devam ediyor. 

Kendisiyle bağlantılı herkesin gelişmesini ve potansiyellerine ulaşmasını destekleyen Warwick Üniversitesi hem davetkar hem de zenginleştirici bir alan sunmak için her zaman kampüs ortamını iyileştirmenin yollarını arıyor. İnsanları sanat yoluyla bir araya getirmek, fikirleri ve anlayışı ateşleyen bağlantıları yaratmak için çalışan Warwick Üniversitesi Sanat Merkezi; yıl boyunca gösteriler, filmler, sergiler, eğitimler ve çok daha fazlasına ev sahipliği yapıyor. Personele, öğrencilere ve yerel topluluğa açık olan Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi; fitness salonları, yüzme havuzu, tırmanma merkezi, squash kortları ve çok amaçlı salonları ile Warwick Üniversitesi öğrencileri için indirimli üyelikler sunuyor. Warwick Üniversitesi hem kampüs içinde hem de dışında, tamamı üniversite tarafından yönetilen, bütçeye, konuma, boyuta ve olanaklara göre değişen çok sayıda konaklama seçeneği de sunuyor

Stephen Merchant, Ruth Jones, Anne Fine, Valerie Amos, Yakubu Gowon ve Germaine Greer gibi tanınmış kişilerin mezun olduğu Warwick Üniversitesi bölüm ücretleri 22.280.000-28.410 pound arasında değişiyor. Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 70’te yer alan Warwick Üniversitesi başvuru yapmak isteyen öğrenciler için son gün 26 Ocak. Russell Group üniversiteleri arasında genel öğrenci memnuniyeti açısından üçüncü sırada yer alan “Warwick Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Warwick Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Warwick Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.


Lokasyon

Londra’ya trenle bir saatlik mesafede bulunan ve havalimanına 20 dakikada ulaşabileceğiniz Warwick Üniversitesi, Coventry şehrinde bulunuyor. Dünyadaki en büyük İngiliz yapımı araba, motosiklet ve bisiklet koleksiyonuna sahip olan Coventry Transport Museum ve muhteşem Orta Çağ tarihinin modern mimariyle buluştuğu Coventry Katedrali şehirde görülmeye değer yerler arasında sayılabilir.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım