Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Michigan State University

Michigan Eyalet Üniversitesi

1855 yılında kurulan Michigan Eyalet Üniversitesi, ülkenin ilk arazi hibesiyle kurulan kurumu olması nedeniyle, benzer okullar için bir model sayılıyor. Bugün Michigan Eyalet Üniversitesi; ülkenin tek çevre gazeteci organizasyonlarından birine, güneş arabası yarış ekibine ve öğrencileri tarafından işletilen organik çiftliğe de ev sahipliği yapıyor. Küresel bir üniversite olan Michigan Eyalet Üniversitesi, öğrencilerine hayatlarını değiştirecek fırsatlar sunarken, daha iyi bir dünya yaratmaları için keşif sınırlarını zorluyor. Rekabetçi okullardan biri olan ve kabul oranı yüzde 23’lerde bulunan Michigan Eyalet Üniversitesi başvuru aşaması titizlik gerektiriyor diyebiliriz. 


Michigan Eyalet Üniversitesi bölümleri; Lisans, Yüksek Lisans (Master) ve Doktora dereceleri ile öğrencilerinin küresel çapta topluma fayda sağlayacak nitelikli ve faydalı liderler olarak yetiştirmeyi hedefliyor. Bunu hedeflerken standart programlar dışında özel yetkinlikler kazanabileceğiniz Michigan Eyalet Üniversitesi sertifika bölümleri de eğitim hayatınızda yön gösterici olabilir. 


Michigan Eyalet Üniversitesi, toplum için her detayı düşünerek misyonlar oluşturuyor. Michigan Eyalet Üniversitesi, hem yerel hem küresel anlamda olumlu farklılıklar yaratıp yüksek kalitede araştırmalar yapıyor; yenilikçi, araştırma odaklı dünya üzerinde daha kaliteli bir yaşamı hedefleyen sosyal yardım, katılım ve ekonomik kalkınma faaliyetleri yürütüyor. 


900’den fazla öğrenci kulübü bulunan Michigan Eyalet Üniversitesi öğrencileri 27 rezidans salonu bulunan yerleşkede ve 30'dan fazla yemek seçeneği ile kendi yaşam standartlarına uygun bir alana sahip oluyor. Michigan Eyalet Üniversitesi bölümleri çeşitliliğinin yanı sıra kampüs içinde sunmuş olduğu yaşam alanları ile de öğrencilerine konforlu ve yenilikçi bir ortam sağlıyor. 


Birinci sınıf müzeleri ve botanik bahçeleri ile ülkenin en büyük ve en yeşil kampüsünde eğitim alabilmeniz için Michigan Eyalet Üniversitesi başvuru tarihleri erken kayıt 1 Kasım, normal kayıt ise 1 Şubat. Michigan Eyalet Üniversitesi bölüm ücretleri 50.000-65.000 dolar arasında değiştiğini de belirtelim. Dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan “Michigan Eyalet Üniversitesi nasıl gidilir?” diye merak ediyorsanız, Michigan Eyalet Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Michigan Eyalet Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Michigan Eyalet Üniversitesi başvuru zamanı

Eğer sen de doğayla iç içe bir kampüste eğitim görmek ve akademi hayatını uluslararası araştırmaların odağında geçirmek istiyorsan Michigan Eyalet Üniversitesi’nde erken kayıtlar için son gün 1 Kasım! Eğer erken kayıtları kaçırırsan 15 Ocak tarihine kadar tüm kayıt işlerini tamamlayabilirsin!

Üniversitenin sunduğu imkanlar

5.200 dönümlük kampüse sahip Michigan Eyalet Üniversitesi’nin içinde yer alan ve ders aralarında nefes alabileceğin bir alan olarak görebileceğin Michigan Eyalet Üniversitesi; Beal Botanik Bahçesi/Saklı Göl Bahçeleri, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi botanik bahçeleri sıralamasında ilk 50’de yer alıyor. Michigan Eyalet Üniversitesi’nin etrafında bulunan tarım alanları, doğayla iç içe bir eğitim isteyen öğrencileri cezbederken; üniversite aynı zamanda birçok etkinlik alanı bulunuyor. Abrams Planetaryumu, Wharton Sahne Sanatları Merkezi, MSU Müzesi bu etkinlik alanlarının başında geliyor.

Michigan Eyalet Üniversitesi’nde öğrenim görmüş kişiler

Michigan State University’de öğrenim görmüş kişilerin başında James Caan, Magic Johnson, Tom Sizemore, Plaxico Burresss, Russell Kirk, Bubba Smith, Willie Thrower, Angela Lanza geliyor.

Michigan Eyalet Üniversitesi bölümleri

 • Languages, Literature & Linguistics
 • Architecture
 • History, Philosophy & Theology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Geography
 • Sociology
 • Communication & Media Studies
 • Politics & International Studies
 • Chemical Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • General Engineering
 • Civil Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Medicine & Dentistry
 • Chemistry
 • Mathematics & Statistics
 • Physics & Astronomy
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Sport Science
 • Agriculture & Forestry
 • Biological Sciences
 • Veterinary Science
 • Accounting & Finance
 • Economics & Econometrics
 • Business & Management
 • Law
 • Computer Science
 • Psychology
 • Education
 •  

Lokasyon

Amerika Birleşik Devletleri’nin orta batı bölgesinde yer alan Michigan, ülkenin en büyük 8. Eyaleti. Mississippi Nehri ve doğal güzellikleri ile hayranlık uyandıran eyalette, kış aylarında kuzey ışıklarını bile görebilirsiniz. Lansing bölgesinde yer alan kampüs çevresinde; müzeleri, parkları, restoranları, alışveriş merkezlerini ve galerileri ziyaret edebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım