Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Brandeis University

Brandeis University

1948 yılında kurulan özel bir araştırma üniversitesi olan Brandeis Üniversitesi, yaklaşık 6.000 öğrenciye eğitim veriyor. Özellikle Sanat ve Bilimler Yüksekokulu ve Heller Politika ve Yönetim Yüksekokulu’nda sunduğu programlarıyla ünlü olan Brandeis Üniversitesi’nin öğrencilerinin neredeyse yarısı, 70 farklı ülkeyi kapsayan yurt dışı eğitim programlarına katılıyor.

Yaklaşık 100 hektarlık kampüsü Boston yakınlarındaki Waltham’da bulunan Brandeis Üniversitesi; insan sağlığını geliştirmek, hastalıkları tedavi etmek, sürdürülebilir topluluklar oluşturmak ve sosyal problemleri çözmek için yaptığı araştırmalarla tanınıyor. 

Brandeis Üniversitesi Lisans ve Yüksek Lisans programlarında göstermiş olduğu başarıyı, üniversite eğitimi öncesi hazırlık programları ve lise öğrencilerine yönelik Yaz Okulu programlarında da gösteriyor. Yaz okulu programı ile lise son sınıfta olan öğrenciler fakülte içinde eğitim alarak akademik hayatları başlamadan önce etkili bir oryantasyon süreci geçirmenin rahatlığını yaşıyor. 

Brandeis Üniversitesi; değişim ve yaratıcılık ile küresel etkiler yaratacak programlar ile öğrencilerine araştırmaya yönelik bir eğitim hayatı sunuyor. Üst düzey bir araştırma üniversitesi olan okul, öğrencilerine eşsiz bir araştırma merkezi ve önemli kaynaklar sunuyor. Brandeis Üniversitesi öğretim görevlileri ve akademisyenleri, kendilerini geliştirmeye ve öğretmeye adayarak dinamik, meraklı, yaratıcı bir öğrenci topluluğu oluşturuyor. Brandeis Üniversitesi esnek akademik takvimi, kendi alanınız dışında bölümlerden dersler alarak farklı alanlarda da eğitim alma imkanı sunuyor. 

Brandeis Üniversitesi bölümlerinde eğitim alırken, hayalini kurduğunuz küresel araştırmalara ortaklık edebiliyorsunuz. Amerikan Üniversiteler Birliği’nin üyesi olan Brandeis Üniversitesi bölümleri arasında en çok tercih edilenler ise İktisat, Biyoloji ve İşletme. 

Amerika Birleşik Devletleri'nin en iyi araştırma üniversitelerinden biri olan Brandeis Üniversitesi bölüm ücretleri 50.000-65.000 dolar arasında değişiyor. Sınıf içi ve sınıf dışı başarılarına yönelik farklı burs imkanları sunan Brandeis Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin, 1 Kasım (erken kayıt) ve 1 Ocak (son kayıt) tarihlerine kadar belgelerini iletmesi gerekiyor. “Brandeis Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Brandeis Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Brandeis Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

Online Programlar

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Genel Bilgiler

Brandeis Üniversitesi başvuru zamanı:

Brandeis University’ye erken kayıt için son başvuru tarihi 1 Kasım, normal kayıt için son başvuru tarihi 1 Ocak.


Brandeis Üniversitesi bölümleri:

 • Physics & Astronomy
 • Chemistry
 • Mathematics & Statistics
 • History, Philosophy & Theology
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Art, Performing Arts & Design
 • Computer Science
 • Education
 • Accounting & Finance
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Politics & International Studies
 • Sociology
 • Psychology
 • Biological Sciences

Lokasyon

Brandeis Üniversitesi nerededir?

Massachusetts eyaletine bağlı Middlesex şehrindeki Waltham ilçesinde bulunan okul, Boston’a yarım saat mesafede yer alıyor. Okul çevresinde müze, sinema, kafe ve restoran gibi birçok sosyalleşme alanı da mevcut. Doğa ve su sporları yapmak için ideal bölgelerden biri olan şehirdeki Waltham Windmill yel değirmenlerini görmeden dönmeyin

Üniversitenin Başarıları:

 • QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 500’de yer alıyor.

 • Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi üniversiteler arasında ilk 100’de bulunuyor.

Üniversitenin Kabul Şartları:

 • SAT (Writing zorunlu değil)

 • ACT

 • TOEFL

 • IELTS

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım