Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Brandeis University

Brandeis University

1948 yılında kurulan özel bir araştırma üniversitesi olan Brandeis Üniversitesi, yaklaşık 6.000 öğrenciye eğitim veriyor. Özellikle Sanat ve Bilimler Yüksekokulu ve Heller Politika ve Yönetim Yüksekokulu’nda sunduğu programlarıyla ünlü olan Brandeis Üniversitesi’nin öğrencilerinin neredeyse yarısı, 70 farklı ülkeyi kapsayan yurt dışı eğitim programlarına katılıyor.

Yaklaşık 100 hektarlık kampüsü Boston yakınlarındaki Waltham’da bulunan Brandeis Üniversitesi; insan sağlığını geliştirmek, hastalıkları tedavi etmek, sürdürülebilir topluluklar oluşturmak ve sosyal problemleri çözmek için yaptığı araştırmalarla tanınıyor. 

Brandeis Üniversitesi Lisans ve Yüksek Lisans programlarında göstermiş olduğu başarıyı, üniversite eğitimi öncesi hazırlık programları ve lise öğrencilerine yönelik Yaz Okulu programlarında da gösteriyor. Yaz okulu programı ile lise son sınıfta olan öğrenciler fakülte içinde eğitim alarak akademik hayatları başlamadan önce etkili bir oryantasyon süreci geçirmenin rahatlığını yaşıyor. 

Brandeis Üniversitesi; değişim ve yaratıcılık ile küresel etkiler yaratacak programlar ile öğrencilerine araştırmaya yönelik bir eğitim hayatı sunuyor. Üst düzey bir araştırma üniversitesi olan okul, öğrencilerine eşsiz bir araştırma merkezi ve önemli kaynaklar sunuyor. Brandeis Üniversitesi öğretim görevlileri ve akademisyenleri, kendilerini geliştirmeye ve öğretmeye adayarak dinamik, meraklı, yaratıcı bir öğrenci topluluğu oluşturuyor. Brandeis Üniversitesi esnek akademik takvimi, kendi alanınız dışında bölümlerden dersler alarak farklı alanlarda da eğitim alma imkanı sunuyor. 

Brandeis Üniversitesi bölümlerinde eğitim alırken, hayalini kurduğunuz küresel araştırmalara ortaklık edebiliyorsunuz. Amerikan Üniversiteler Birliği’nin üyesi olan Brandeis Üniversitesi bölümleri arasında en çok tercih edilenler ise İktisat, Biyoloji ve İşletme. 

Amerika Birleşik Devletleri'nin en iyi araştırma üniversitelerinden biri olan Brandeis Üniversitesi bölüm ücretleri 50.000-65.000 dolar arasında değişiyor. Sınıf içi ve sınıf dışı başarılarına yönelik farklı burs imkanları sunan Brandeis Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin, 1 Kasım (erken kayıt) ve 1 Ocak (son kayıt) tarihlerine kadar belgelerini iletmesi gerekiyor. “Brandeis Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Brandeis Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Brandeis Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Genel Bilgiler

Brandeis Üniversitesi başvuru zamanı:

Brandeis University’ye erken kayıt için son başvuru tarihi 1 Kasım, normal kayıt için son başvuru tarihi 1 Ocak.


Brandeis Üniversitesi bölümleri:

 • Physics & Astronomy
 • Chemistry
 • Mathematics & Statistics
 • History, Philosophy & Theology
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Art, Performing Arts & Design
 • Computer Science
 • Education
 • Accounting & Finance
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Politics & International Studies
 • Sociology
 • Psychology
 • Biological Sciences

Lokasyon

Massachusetts eyaletine bağlı Middlesex şehrindeki Waltham ilçesinde bulunan okul, Boston’a yarım saat mesafede yer alıyor. Okul çevresinde müze, sinema, kafe ve restoran gibi birçok sosyalleşme alanı da mevcut. Doğa ve su sporları yapmak için ideal bölgelerden biri olan şehirdeki Waltham Windmill yel değirmenlerini görmeden dönmeyin

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım