Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Yeni Zelanda'da Master & MBA

Yeni Zelanda Üniversitelerinde Yüksek Lisans Yapan Öğrenciler Vatandaşlık Başvurusunda Bulunma Hakkı Kazanıyor…

Yeni Zelanda; ülkemize uzak konumu nedeniyle geçmiş yıllarda gençlerimiz tarafından pek tercih edilmese de günümüzde bu durum değişmiştir. Yeni Zelanda’nın kaliteli eğitimi, cazip fiyatları, yüksek yaşam standartları ve öğrencilere mezuniyetin ardından ülkede çalışma hakkı vermesi gibi nedenlerle ülkenin popülaritesi artmıştır.
Ülke köklü eğitim kurumlarıyla dünya çapında saygınlığa sahiptir. Yeni Zelanda’nın az sayıda üniversitesi vardır fakat bu üniversitelerin hepsi dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında yer almaktadır. Bu sebeple Yeni Zelanda üniversitelerinden diploma alanlar dünya çapında saygın bir eğitim geçmişine sahip kabul edilmektedir.
Yeni Zelanda’da eğitim alacak öğrenciler yerli halkın sıcakkanlı, misafirperver ve yardımsever olması dolayısıyla ülkeye kolay adapte olur. Ülkede yapılacak pek çok aktivite ve sosyal imkân olması nedeniyle bu ülkede zaman oldukça keyifli geçmektedir. Yeni Zelanda’ya eğitim almaya giden öğrenciler hayatları boyunca unutamayacakları anılara ve tecrübelere sahip olur.

Devamını Oku

Program

Yeni Zelanda eski bir İngiliz sömürgesi olduğundan eğitim sistemi İngiliz eğitim sistemine yakındır. Ülkede yüksek lisans programları 1 ile 2 yıl arasında sürmektedir. Ülkede eğitim Şubat-Mart ve Temmuz-Ağustos aylarında başlar. Yeni Zelanda’da yüksek lisans programlarında pek çok alternatif sunulmaktadır. MBA’den mühendisliğin pek çok dalına, turizmden pazarlamaya kadar pek çok alanda yüksek lisans yapmak mümkündür. Yeni Zelanda’da okuyacak öğrenciler çeşitli burs programlarına başvurabilir. Ülke başarılı öğrencilere verdiği burslarla bilinir. Akademik ortalaması yüksek olan öğrenci, akademisyen olmayı hedefliyorsa bu öğrenciler ülkedeki çeşitli kurumlardan rahatlıkla burs bulabilirler.

Ülkede 2 tip yüksek lisans programı bulunmaktadır. Bunlar ‘Master by Research’ ve ‘Taught Master’ programlarıdır.

-Master by Research; daha çok araştırma ağırlıklı bir programdır. Öğrenciler akademik makaleler yazar ve akademik becerilerini geliştirmeyi amaçlar. Öğrenciler bu programa başvururken araştırma yapacakları alanı üniversiteye sunmak zorundadır (research proposal). Öğrenciler program sonunda yazdıkları tez ile değerlendirilirler. Bu programa katılan öğrencilerin geleceklerine akademik bir alanda yön vermesi beklenir. Ülkede araştırma programlarının devlet tarafından cömert bir şekilde desteklendiği ve bu programların uluslararası tanınırlığa sahip olduğunu da dip not olarak düşmekte gerekir.
-Taught Master; programında ise öğrenciler alanlarına yönelik dersler alarak, mesleklerine dair bilgi birikimlerini artırır ve mesleki gelişimlerine odaklanırlar. Bu programlarda iş hayatı ön plandadır. Kimi üniversitelerde öğrencilerin program sonunda tez hazırlaması beklenir. Fakat tez yazmak her üniversitede zorunlu değildir.
Her 2 programın sonunda da öğrenciler arzu ettikleri takdirde doktora programlarına başvuruda bulunarak, eğitim hayatlarını devam ettirebilirler.

Devamını Oku

Başvuru Şartları ve koşullar

Bir öğrencinin Yeni Zelanda üniversitelerinde yüksek lisans yapabilmesi için öncelikle iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip olması gerekir. Öğrencinin IELTS ortalaması 6.0-7.0 olmalıdır. Öğrencinin dil anlamında eksiği var fakat diğer tüm şartları yerine getiriyorsa aynı üniversitede İngilizce kurslarına ve hazırlık programlarına katılması mümkündür. İngilizcenin yanı sıra öğrencinin iyi bir not ortalamasına ve parlak bir transkripte sahip olması onu seçmelerde bir adım öne çıkartacaktır. Yeni Zelanda üniversiteleri dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında yer aldığından, öğrenciye yatırım yaptığından, burs imkanları sağladığından ve mezuniyetin ardından çalışma hakkı tanıdığından öğrencilerin akademik olarak başarılı olmasını beklemektedir. Bu sebeple öğrencinin mezuniyet ortalamasının 4.0 üzerinden minimum 2.5 olması beklenir. Master by Research programına başvuracak adayların araştırma yapacakları alanla ilgili üniversiteyi bilgilendirmesi beklenir. Öğrencinin araştırma yapacağı alanın üniversitenin araştırma alanlarıyla örtüşmesi öğrenciyi bir adım öne taşır.

Yüksek Lisans Başvuru Belgeleri

-Lisans transkripti
-Lisans diploması veya mezuniyet belgesi
-IELTS/TOEFL sınav skoru. (IELTS 6,5, TOEFL 90 minimum skor)
-CV
-2 akademik referans
-Research proposal(master by research) için gereklidir.
-Motivasyon mektubu
-Çalışanlar için işyeri referans mektubu

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım