Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

İtalya'da Master & MBA

İtalya'da Master (Yüksek Lisans)

Dünyanın En Güzel Ülkelerinden İtalya’nın En Köklü Üniversitelerinde Geleceğini Şekillendirin…

İtalya gerek kültürü gerek sosyal yaşantısı gerekse eğitim kurumlarının kalitesiyle dünya çapında binlerce öğrencinin tercih ettiği adreslerdendir. Mimarlıktan modaya, tasarımdan mühendisliğe, ekonomiden işletmeye kadar pek çok alanda kendini ispat etmiş eğitim kurumlarına sahip olan ülkede birbirinden değerli profesörler bulunmaktadır.
Kariyerine yüksek lisans yaparak yön vermek isteyenlerin Avrupa’da sıkça tercih ettiği ülkelerden olan İtalya eğitim kurumlarının kalitesini dünya çapında kabul ettirmiştir. 500 yıllık bir eğitim geçmişine sahip olan İtalya dünya sanatına, kültürüne, bilimine yön veren pek çok ismi yetiştirmiştir.
İtalya’da eğitim ve yaşam maliyetleri Avrupa’daki diğer ülkelere göre daha cazip olduğundan bu ülkeye yapılan başvurularda artış gözlemlenmektedir. Üniversiteler başarılı öğrencilere burs ile destek vermektedir.
İtalya’da yüksek lisans yapan bir öğrenci kendini sadece eğitim aldığı alanda değil kültür sanat gibi konularda da geliştirme fırsatı yakalar. İtalya’da geçirilen zamandan sonra geniş vizyona sahip, kültürlü, dünya tarihine hakim, sanatla ilgili, gurme seviyesinde damak tadına sahip bir birey olunması kesindir.
Sanat, mimarlık, tasarım alanlarında eğitim alacak öğrenciler bu alanda dünyada marka olmuş şirketlerle iletişime geçme ve bu markalar tarafından keşfedilme fırsatı da yakalar.

Devamını Oku
Program

İtalya’da yüksek lisans programları 1-2 yıl arasında değişmektedir. Lisans eğitimini İtalya’da tamamlayan bir öğrenci yüksek lisansını 1 yılda tamamlayabilir. Diğer öğrenciler için bu süre bölümden bölüme farklılık göstermektedir. İtalya’daki üniversitelerin büyük çoğunluğunda eğitim dili İtalyancadır fakat İngilizce dilinde de eğitim veren kurumlar mevcuttur. İtalya’da yüksek lisans yapabilmek için iyi seviyede İtalyanca bilgisine sahip olmak ve bunu sınav skorlarıyla ispatlamak gereklidir. İtalya’da yüksek lisans eğitimi alan gençler dünyanın önde gelen şirket ve markalarıyla ortak işbirliği yapma fırsatı bulur. Bu çalışmalar öğrencinin keşfedilmesine olanak sağlayarak kariyerini şekillendirmesinde büyük rol oynar. Bu şirketlerle yapılan çalışmalar esnasında dünya devlerinin iş yapma biçimleri de öğrenilebilmektedir. Mimarlık, tasarım, moda, mühendislik ve ekonomi alanında yüksek lisans yapmak öğrenciye dünya çapında prestij kazandırır.

Devamını Oku
Başvuru Şartları ve Koşulları

Türkiye’de 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış öğrenciler İtalyan üniversitelerinde master programlarına doğrudan başvurabilirler. İtalyanca dilinde eğitim veren programlar İtalyanca yeterliliği istemektedir. Aynı şekilde İngilizce dilinde eğitim veren bir üniversitede okuyacak olan öğrenci de İngilizce yeterliliğini ispat etmelidir. Moda, tasarım, iç mimarlık ve görsel sanatlar gibi alanlarda üniversiteler öğrencilerden portfolyo talep edebilir veya yetenek sınavına tabi tutabilir. 

Gerekli Belgeler
- Lisans Diploması ve transkript
- Dil yeterlilik belgesi (İtalyanca için DELE, İngilizce için TOEFL yada IELTS)
- Referans mektubu
- Niyet mektubu
- CV

Konaklama

İtalya’daki üniversitelerin pek çoğu öğrenci yurduna sahip değildir. Öğrencilerin konaklama sıkıntılarını çözmek için paylaşımlı dairlere ayarlamaktadırlar. Konaklama ücretleri Avrupa’daki diğer ülkelere göre daha caziptir. 

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım