Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

UC Berkeley Extension

UC Berkeley Extension

Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alan UC Berkeley; Amerika’nın Kaliforniya Eyaleti’ndeki San Francisco şehrinde yer almaktadır. 1868 yılından bu yana eğitim veren UC Berkeley bir araştırma üniversitesidir. Dört yıl üst üste Amerika’nın en iyi devlet üniversitesi seçilen okul dünyanın en iyi 8. üniversitesi olmaya hak kazanmıştır. Amerika’da sertifika programı sunan üniversiteler arasında UC Berkeley en yüksek ranking’e sahip olan okuldur. 

UC Berkeley Extension 1891 yılında UC Berkeley bünyesinde açılmış, sertifika ve diploma programlarına odaklanmıştır. UC Berkeley Extension’a dünyanın dört bir yanından öğrenci gelmektedir. Yıllık 48 binin üzerinde öğrencisi olan okul, yeni mezunları olduğu gibi deneyimli yöneticileri de ağırlamaktadır. UC Berkeley Extension sertifika ve diploma programlarının karma bir öğrenci skalası vardır. Her milletten, her yaş grubundan ve her sektörden öğrenciye UC Berkeley Extension’da rastlamak mümkündür.

UC Berkeley Extension sertifika ve diploma programlarında; alanında uzman ve önde gelen isimler ders vermektedir. Katılımcılar hem aldıkları akademik eğitimler hem de eğitmenlerinin aktardığı sektör tecrübeleriyle iş hayatına sağlam bir şekilde hazırlanır. UC Berkeley Extension sertifika ve diploma programlarının süresi 2 ay ile 1 yıl arasında değişmektedir.

Yurtdışı sertifika programlarındaki staj hakkı UC Berkeley Extension’da da vardır. Öğrencilere sunulan staj imkanları farklı şekillerde olmaktadır. Staj imkânı programlara ve programların süresine göre değişiklik gösterir. Öğrenciler IDP sertifika programlarını tamamladıktan sonra 15 hafta ücretsiz staj yapabilir. Öğrencilerin staj yapacakları kurumlar UC Berkeley Extension tarafından ayarlanır. Program ve staj süreleri için Global Vizyon’la iletişime geçmeniz sağlıklı olacaktır. 


UC Berkeley Extension Sertifika ve Diploma Programları

UC Berkeley Extension sertifika ve diploma programları her yıl binlerce öğrenci tarafından tercih edilmektedir. UC Berkeley Extension sertifika ve diploma programları dünyanın en iyi 8. Üniversitesi olan UC Berkeley bünyesinde verildiğinden derslerin içeriğine, eğitmenlerin kalitesine ve öğrencilerin başarılarına özen gösterilir. Diğer yurtdışı sertifika programlarının aksine UC Berkeley’de programa girebilmek için en az 3 yıllık lisans diploması, not ortalaması gibi ekstra nitelikler istenir. UC Berkeley Extension’da dersler zorludur. Öğrencilerin buna hazırlıklı olarak yurtdışı sertifika programına başlaması faydalı olacaktır. 

UC Berkeley Extension’da eğitimlerde 2 aydan başlar ve süreler programdan programa göre uzayabilir. Staj hakkı belirli programlarda mevcuttur. Arzu edilen programı belirledikten sonra Global Vizyon danışmanlarıyla program süresini, katılım şartlarını, staj koşullarını ve UC Berkeley Extension fiyatlarını görüşebilirsiniz. 

Programa Kimler Katılmalıdır

UC Berkeley Extension sertifika ve diploma programlarına dünyanın en iyilerinde eğitim almak isteyenler katılabilir. UC Berkeley Amerika’da sertifika programı açan en iyi üniversitedir. Amerika’nın en iyi devlet üniversitesi ve dünyanın en iyi 8. Üniversitesi olan UC Berkeley’in açtığı programlar; yurtdışı sertifika ve diploma programları arasında başvurulabilecekler arasında en iyisidir. 

UC Berkeley Extension sertifika ve diploma programları belirli bir seviyede yeterlilik gerektiren ve kabul aldıktan sonra gerçekten emek sarf etmek gereken programlardır. Okul işletme, psikoloji, dizayn, finansal planlama ve analiz, proje yönetimi, satış ve pazarlama, görsel sanatlar, liderlik, finans gibi alanlarda sertifika ve diploma programları açmaktadır. Bu alanlarda kariyer isteyenler UC Berkeley Extension sertifika ve diploma programlarına katılmalıdır.

UC Berkeley Extension sertifika ve diploma programları diğer yurtdışı sertifika programları gibi staj imkanına sahiptir. Bu sebeple yurtdışında eğitim almak ve aynı zamanda iş deneyimi de kazanmak isteyenler için program uygundur. UC Berkeley Extension öğrencilerine staj yapacakları şirketleri kendi ayarladığından iş arama zorluğuna girmek istemeyen öğrenciler için idealdir. 

Neden UC Berkeley Extension

UC Berkeley Extension dünyanın en iyi üniversiteleri arasındadır. Amerika’da sertifika programına katılmak isteyenler için en iyi ve en üst düzey okul UC Berkeley Extension olacaktır. Özgeçmişinde Amerika’nın en iyi devlet üniversitesinden alınan bir diploma ve sertifikaya sahip olmak kariyer değiştirici bir donedir. 

Dünyanın en iyi 8. Üniversitesi olan UC Berkeley bünyesindeki UC Bekeley Extension’da eğitim almak ister yeni mezunlar ister sektöre uzun yıllarını vermiş yöneticiler için bambaşka kapılar açacaktır. Program katılımcıları alanında en iyisi olanlardan aldıkları eğitimler neticesinde yepyeni bir vizyona ve bakış açısına sahip olacaktır. 

UC Berkeley Extension fiyatları okulun başarıları düşünüldüğünde göz korkutucu gelebilir fakat bu yanlış bir algıdır. UC Berkeley Extension fiyatları diğer yurtdışı sertifika programlarıyla hemen hemen aynıdır hatta daha uygun olduğu programlar bile mevcuttur. 


Lokasyon

UC Berkeley Extension Amerika’nın Kaliforniya Eyaleti’nde bulunan San Francisco şehrinde yer almaktadır. UC Berkeley Extension sertifika ve diploma programları birden fazla binada verilmektedir. 

Öğrenci Yorumları

Dünyanın en iyi okullarından birinde eğitim almayı herkesin deneyimlemesi gerekiyor. UC Berkeley Extension sertifika ve diploma programlarına katılmak iş hayatımda pek çok şeyi yeniden değerlendirmemi sağladı. 

Ece Hitay Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Üniversite mezuniyetimin üzerinden uzunca bir süre geçmişti. Fakat kendimi geliştirmek ve hayalim olan bir üniversitede eğitim almak adına öğrencilik hayatına geri döndüm. UC Berkeley Extension sertifika ve diploma programlarına katılmak kendim için yaptığım en güzel yatırımdı diyebilirim. Mesleğimde ve kariyerimde bambaşka bir aşamaya geçtim. 

Ege Berk Öğrenci
Öğrenci Yorumları

UC Berkeley Extension’da eğitim almak zorlayıcı olduğu kadar insanın kendine güvenini de geliştiren bir aşama. Eğitmenlerim ve arkadaşlarımın desteğiyle bu zorlu eğitim dönemini en iyi şekilde geçiriyorum. UC Berkeley Extension sertifika ve diploma programlarını kendi sınırlarını zorlayıp daha iyiye ulaşmak isteyen herkese tavsiye ederim. 

Haluk Hakyemez Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım