Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Kanada'da Work and Study

Neden Work and Study için Kanada?

Kanada work and study programı, uluslararası öğrencilere eşsiz bir deneyim sunar. Kanada’nın eğitim kalitesi, çalışma izinleri, kültürel çeşitlilik, kariyer fırsatları ve yüksek yaşam standartları ile, dünya genelinde öğrenciler için tercih edilen bir yer haline gelmiştir. Ayrıca, Kanada'nın doğal güzellikleri, parkları, öğrencilere ders dışı zamanlarında keşfetmeleri ve dinlenmeleri için mükemmel fırsatlar sunar.

Kanada Work and Study Kimler Katılabilir?

Kanada work and study programına 18 yaşından büyük kişiler başvurabilmektedir. Ayrıca vize şartlarını taşıyor olmak gerekmektedir. Bu şartları taşıyan kişiler Kanada’ya work and study yapmaya gidebilmektedir.

Kanada Work and Study Başvuru Şartları

Kanada work and study programına başvurmak için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar ise aşağıdaki gibidir: 

 • 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir.
 • Finansal yeterlilik
 • Öğrenci olmak
 • Öğrenci vizesine sahip olmak

Kanada’da Çalışma ve İş Olanakları

Kanada’ya work and study programıyla giden öğrenciler birçok işte çalışabilir. Çalışabilecekleri bazı işler aşağıdaki gibidir: 

 • Kasiyerlik
 • Garsonluk
 • Resepsiyon görevlisi
 • Temizlik
 • Kat görevlisi

Work and Study Kanada Ne Kadar Kazandırır?

Kanada’da çalışan öğrencilerin kazandıkları ücret, yaptıkları işe göre değişiklik göstermektedir. Kanada’da asgari ücret saatlik 16,65 Kanada Dolarıdır. Öğrenciler minimum saatlik 16,65 CAD kazanmaktadır. 

Kanada Work and Study Vize Şartları Nedir?

24 haftalık dil programına katılacak öğrencilerin banka hesaplarında en az 18000 CAD, 92 haftalık ILAC çalışmalı diploma için en az 28000 CAD, 2 yıllık devlet koleji programları için ise en az 38000 CAD gösterilmesi gerekmektedir. Başvuru sahibi öğrencinin; neden Kanada’da Work and Study eğitimi almak istediğini açıklayan, geçmiş kariyeri ve gelecek planlarının ayrıntılarıyla işlendiği bir “niyet mektubu” yazması gerekmektedir. Bu mektupların asla başka yerden kopyalanmaması, öğrenci için özel olarak hazırlanmış olması gerekmektedir. Global Vizyon Danışmanlık, Kanada’da Work and Study başvuruları için uzman kadrosuyla bu konuda öğrencilere rehberlik etmektedir.

Bu temel kriterleri yerine getiren başvuru sahibi öğrenciye Global Vizyon Vize Departmanı yardımcı oluyor ve diğer evrakları da bir araya getirerek ortalama 4-6 hafta arasında vize başvurusunu neticelendiriyor. Global Vizyon; Kanada vize başvurularını, Kanada Konsolosluğu’na online olarak yapmaktadır. 

Kanada Work and Study Fiyatları

Kanada work and study fiyatları 24 haftalık ortalama 9000 - 120000 CAD arasında değişiklik göstermektedir. Kanada work and study ücretleri hakkında kesin bilgi almak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

Global Vizyon Kanada Work and Study Danışmanlığı

Global Vizyon, uzun yıllardır öğrencilere Kanada work and study danışmanlığı vermektedir. Yıllar boyunca biriktirdiği tecrübe ve başarı hikayeleri ile Global Vizyon, öğrencilerin Kanada'daki work and study programlarına başvururken karşılaşabilecekleri zorlukları aşmalarında güvenilir bir destek olmuştur. Eğer siz de Kanada’da work and study yapmayı düşünüyorsanız, Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D.

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Sıkça Sorulan Sorular

Kanada’da work and study var mı?
  Evet, Kanada’da work and study programı bulunmaktadır.
Kanada’da saatlik çalışma ücreti ne kadar?
  Kanada’da saatlik çalışma ücreti 16,65 CAD şeklindedir. Ancak yapacağınız işe göre saatlik alacağınız ücrette değişiklik olmaktadır. Kanada’da çalışan bir öğrenci minimum saatlik 16,65 CAD kazanmaktadır.
Work and study Kanada yaş sınırı var mı?
  Kanada’da work and study yapmak isteyen öğrencilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.
Bizimle konuşun

Kanada Work & Study Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım