Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Yeni Zelanda'da Dil Okulu

Yeni Zelanda’da İngilizcenizi Geliştirirken Bambaşka Bir Coğrafyayı Deneyimleme İmkanı Bulacaksınız.

Yeni Zelanda son dönemde; ülkenin doğal güzelliklerinin vurgulandığı filmler, dünya yaşam endekslerinde üst sıralarda yer alması ve eğitim kalitesi nedeniyle uluslararası öğrencilerin tercih ettiği lokasyonlar arasına girmiştir. Ülke filmlere konu olan muhteşem ve eşsiz doğası, outdoor spor imkanları, yüksek yaşam kalitesi ve sıcakkanlı insanlarıyla öğrenciler için doğru alternatifler arasında yer almaktadır. Geçmiş yıllarda uzaklığı dolayısıyla şüphe uyandıran ülkeler arasında olan Yeni Zelanda, son dönemde artı özellikleri sayesinde lokasyon sorunun saf dışı ederek tercih edilir konuma yükselmiştir.  
Genellikle uzun dönem dil eğitimi almak isteyenlerin tercih ettiği Yeni Zelanda’da dil eğitimi alan gençler ülkede part-time çalışma imkanına da sahip olmaktadır. Diğer ülkelerde genellikle üniversite ve yüksek lisans öğrencilerine verilen veya hiç verilmeyen bu fırsat Yeni Zelanda’da dil okulunda okuyan öğrencilere de sunulur ki bu da ülkenin tercih edilmesini sağlayan noktalardan biridir. Bu sayede öğrenciler ülkede yaşadıkları süre zarfında kendi masraflarını karşılayabilir ve yerli halkla sosyalleşerek İngilizcelerini geliştirebilirler. 
Yeni Zelanda’da Auckland, Christchurch, Hamilton ve Canterbury gibi şehirlerde dil eğitimi alınabilmektedir.

Devamını Oku

Program

Anadil olarak İngilizce konuşulan Yeni Zelanda, eğitim sistemi olarak da İngiliz sistemini benimsemiştir. Dil eğitimleri özel dil okullarında, üniversitelerde, kolejlerde ve teknik okullarda verilmektedir. Ülkedeki dil eğitimi programları The New Zealand Qualifications Authority (NZQA) ve The New Zealand Vice Chancellors Comitee (NZVCC) tarafından onaylanmaktadır. Tüm eğitim kurumlarındaki kaliteyi aynı standarda taşıyan bu kurumlar, düzenli olarak denetlemelerde bulunmaktadır.

Yeni Zelanda’da; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL/IELTS Hazırlık, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Birebir İngilizce, Yaz Okulları, Cambridge Sınavları, Maaşsız Staj ve OPUS programlarında eğitim verilmektedir. Öğrenciler kendi ihtiyaçları ve seviyelerine uygun olarak bu programlardan birine katılabilir. Global Vizyon danışmanlarıyla yapılan yüz yüze görüşmeler neticesinde öğrenciler en doğru programlara yönlendirilirler.
Yeni Zelanda Dil Okullarında 12 hafta ve üzeri eğitim alan öğrenciler haftada 13 saat part-time çalışma hakkına sahip olurlar.  Bu da öğrencinin sosyalleşerek, İngilizceyi ana dili İngilizce olan insanlarla pratik yaparak geliştirmelerine olanak sağlar. Ayrıca öğrenci ülkede kendi günlük masraflarını çıkartacak kadar para kazanır. 

Devamını Oku

Konaklama

Yeni Zelanda'da konaklama seçenekleri tüm ülkelerde olduğu gibi yurt konaklaması ya da aile yanı konaklama şeklindedir. Her iki alternatif de öğrencilerin kendilerini en konforlu hissedecekleri şekilde planlanmaktadır. Keyfine düşkün öğrenciler otel, pansiyon ya da ev kiralama gibi seçeneklere de yönlenmektedir fakat bu seçenekler diğerlerine göre daha maliyetlidir. Ülkede aile yanı konaklama oldukça sıcak ve sıkça tercih edilen bir alternatiftir. Aile yanı konaklama yapan bir genç; Yeni Zelanda insanının sıcaklığı, misafirperverliği ve yardımseverlerini yakından deneyimleme ve kopmaz dostluklar kurma imkânı bulur. 

Yeni Zelanda’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz Okullar

University of Auckland
LSI
Kaplan
Embassy Ces
Languages International
University of Canterbury
University of Waikato

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım