Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yeni Zelanda'da Dil Okulu

Yeni Zelanda'da Dil Okulu

Yeni Zelanda’da İngilizcenizi Geliştirirken Bambaşka Bir Coğrafyayı Deneyimleme İmkanı Bulacaksınız.

Yeni Zelanda son dönemde; ülkenin doğal güzelliklerinin vurgulandığı filmler, dünya yaşam endekslerinde üst sıralarda yer alması ve eğitim kalitesi nedeniyle uluslararası öğrencilerin tercih ettiği lokasyonlar arasına girmiştir. Ülke filmlere konu olan muhteşem ve eşsiz doğası, outdoor spor imkanları, yüksek yaşam kalitesi ve sıcakkanlı insanlarıyla öğrenciler için doğru alternatifler arasında yer almaktadır. Geçmiş yıllarda uzaklığı dolayısıyla şüphe uyandıran ülkeler arasında olan Yeni Zelanda, son dönemde artı özellikleri sayesinde lokasyon sorunun saf dışı ederek tercih edilir konuma yükselmiştir.  
Genellikle uzun dönem dil eğitimi almak isteyenlerin tercih ettiği Yeni Zelanda’da dil eğitimi alan gençler ülkede part-time çalışma imkanına da sahip olmaktadır. Diğer ülkelerde genellikle üniversite ve yüksek lisans öğrencilerine verilen veya hiç verilmeyen bu fırsat Yeni Zelanda’da dil okulunda okuyan öğrencilere de sunulur ki bu da ülkenin tercih edilmesini sağlayan noktalardan biridir. Bu sayede öğrenciler ülkede yaşadıkları süre zarfında kendi masraflarını karşılayabilir ve yerli halkla sosyalleşerek İngilizcelerini geliştirebilirler. 
Yeni Zelanda’da Auckland, Christchurch, Hamilton ve Canterbury gibi şehirlerde dil eğitimi alınabilmektedir.

Program

Anadil olarak İngilizce konuşulan Yeni Zelanda, eğitim sistemi olarak da İngiliz sistemini benimsemiştir. Dil eğitimleri özel dil okullarında, üniversitelerde, kolejlerde ve teknik okullarda verilmektedir. Ülkedeki dil eğitimi programları The New Zealand Qualifications Authority (NZQA) ve The New Zealand Vice Chancellors Comitee (NZVCC) tarafından onaylanmaktadır. Tüm eğitim kurumlarındaki kaliteyi aynı standarda taşıyan bu kurumlar, düzenli olarak denetlemelerde bulunmaktadır.

Yeni Zelanda’da; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL/IELTS Hazırlık, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Birebir İngilizce, Yaz Okulları, Cambridge Sınavları, Maaşsız Staj ve OPUS programlarında eğitim verilmektedir. Öğrenciler kendi ihtiyaçları ve seviyelerine uygun olarak bu programlardan birine katılabilir. Global Vizyon danışmanlarıyla yapılan yüz yüze görüşmeler neticesinde öğrenciler en doğru programlara yönlendirilirler.
Yeni Zelanda Dil Okullarında 12 hafta ve üzeri eğitim alan öğrenciler haftada 13 saat part-time çalışma hakkına sahip olurlar.  Bu da öğrencinin sosyalleşerek, İngilizceyi ana dili İngilizce olan insanlarla pratik yaparak geliştirmelerine olanak sağlar. Ayrıca öğrenci ülkede kendi günlük masraflarını çıkartacak kadar para kazanır. 

Konaklama

Yeni Zelanda'da konaklama seçenekleri tüm ülkelerde olduğu gibi yurt konaklaması ya da aile yanı konaklama şeklindedir. Her iki alternatif de öğrencilerin kendilerini en konforlu hissedecekleri şekilde planlanmaktadır. Keyfine düşkün öğrenciler otel, pansiyon ya da ev kiralama gibi seçeneklere de yönlenmektedir fakat bu seçenekler diğerlerine göre daha maliyetlidir. Ülkede aile yanı konaklama oldukça sıcak ve sıkça tercih edilen bir alternatiftir. Aile yanı konaklama yapan bir genç; Yeni Zelanda insanının sıcaklığı, misafirperverliği ve yardımseverlerini yakından deneyimleme ve kopmaz dostluklar kurma imkânı bulur. 

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak
Bizimle konuşun

Yeni Zelanda Dil Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım