Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş
 • Etiket-1

Alman Eğitim Sistemi Sayesinde Almancanızı Kısa Sürede Üst Seviyelere Çıkartabilirsiniz!

Almanya’da Eğitim

Almanya’nın En İyi Dil Okulları

Almanya dil okulları her geçen yıl biraz daha fazla öğrenciyi sınıflarında ağırlamaktadır. Dünyadaki en çok konuşulan diller arasında yer alan Almanca; sanayi, teknoloji, mühendislik ve ticaret konularıyla uğraşanlar için kesinlikle bilinmesi gereken bir dildir. Dünyada 90-95 milyon kişi Almancayı ana dil olarak, 10-25 milyon kişi ikinci dil olarak, 75-100 milyon kişi de yabancı dil olarak konuşmaktadır. Bu rakamlara göre 175-220 milyon arasında kişi Almanca konuşmaktadır. Bu da Almancanın ne kadar güçlü bir dil olduğunun göstergesidir. Bu veriler ışığında bakıldığında Almanya dil okullarının son dönemde Türk öğrencilerin de radarında yer aldığını görüyoruz. Türk öğrencilerin Almanya’daki dil okullarına yönelmesinin altında pek çok sebep yatıyor. Başta Almancanın sanayi, teknoloji, mühendislik, ticaret alanlarında önemli bir dil olmasıyla birlikte; Almanya’daki üniversitelerin eğitim ücretlerinin çok düşük olması, Alman üniversitelerinden mezun olanların özellikle mühendislik alanlarından mezunlarsa hızla iş bulmaları, Almanya ile köklü bağlar dolayısıyla bu ülkede dil öğrenimine ilgiyi artmıştır. Özellikle yurtdışında eğitim hedefi olanlar; yurtdışında üniversite ya da yurtdışında yüksek lisans düşünenler için Almanya önemli bir adrestir… Almanya’daki üniversite ücretleri yıllık 500 Euro gibi bir rakam olması, bu üniversitelerde üst düzey kalitede eğitim alınması öğrenciler için cezbedicidir… Almanya’daki üniversitelerde cazip fiyatlara eğitim alabilmek için Almanca dil yeterliliğine sahip olma gerekliliği Alman dil okullarına olan ilgiyi artırmıştır. Almanya’da sadece üniversite ücretleri cazip değildir. Ayrıca bu ülkede yaşam masrafları da düşüktür. Sosyal bir devlet olan Almanya’da eğitim alan bir öğrenci oldukça cazip bütçelerle kendini idare edebilir.

Almanya’da Dil Okulu Programları ve Almanya’da Dil Okulu Ücretleri Hakkında Kısa Bilgiler

Almanya’da her yaşa, eğitim seviyesine ve ihtiyaca uygun dil programları bulunmaktadır. Almanya’daki dil okulları; Genel Almanca, Yoğun Almanca, İş için Almanca, TesDaf Sınav Hazırlık, Almanca+Staj, Almanca Üniversite Hazırlık Yılı gibi programlar açmaktadır. Global Vizyon’un deneyimli ekibi öğrencileri bu programlardan onlara en uygun olanlara yerleştirmektedir. Almanya’daki eğitim kurumları devlet tarafından denetlendiğinden eğitim kalitesi çok yüksektir. Almanya’daki dil okullarından alacağınız sertifika ve diplomalar tüm dünyada geçerliliğe sahiptir. Almanya’da dil kursları genellikle haftada 20 saattir fakat yoğunlaştırılmış kurslarda bu rakam 30 saate kadar çıkabiliyor. Dil kurslarının süresi öğrencinin isteği, ihtiyacı ve sahip olduğu zamana bağlı olarak 2 ile 36 hafta arasında değişmektedir. Almanya’nın pek çok şehrinde dil kursları açılmaktadır. Almanya’da dil okulu için en çok tercih edilen şehirler; Berlin, Frankfurt, Munih, Hamburg, Bremen’dir.

Almanya Dil Okulları Listesi:

BERLIN

 • DID DEUTSCH-INSTITUT
 • Sprachcaffe

FRANKFURT

 • DID DEUTSCH-INSTITUT

HAMBURG

 • DID DEUTSCH-INSTITUT

MUNICH

 • DID DEUTSCH-INSTITUT

HEIDELBERG

 • OISE

Almanya’da Yaşam ve Konaklama

Almanya Avrupa’daki en renkli sosyal hayata sahip ülkelerindendir. Sosyal açıdan keyifli bir ülke olan Almanya’da dil okuluna giden öğrenci keyifli bir öğrencilik hayatı geçirecektir. Öğrenci; Almanya’nın birbirinden güzel şehirlerinde, mimarinin, tarihin, sanatın ve sosyal aktivitelerin tadını çıkartacaktır. Almanya’daki dil okulları; öğrencilerinin bu güzel ülkenin tadını çıkartabilmeleri için düzenledikleri aktiviteler ve gezilerle onlara yardımcı olmaktadır. Almanya dil okullarında konaklama tüm ülkelerde olduğu gibi aile yanı veya yurt konaklaması şeklindedir. Aile yanı konaklama öğrencilere anadili Almanca olan kişilerle sık iletişim imkânı sunduğundan dolayı tercih edilmektedir. Aile yanında kalarak ev konforundan uzaklaşmayan öğrenciler Almanya’ya kolayca adapte olabilir ve bu ülkenin kültürünü yakından gözlemleyebilir. Bunun yanı sıra öğrenciler yurt konaklaması da yapabilmektedir. Her okulun kendi öğrenci yurtları bulunmaktadır. Bu yurtlar öğrencilerin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Yurtlar genellikle okullara yürüme mesafesinde bulunur. Öğrenciler kendi yaşıtlarıyla kaldıkları bu yurtlarda farklı milletlerden öğrencilerle kaynaşma imkânı yakalar.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım