Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Avustralya'da Sertifika Diploma

Avustralya Sertifika Programı

Son dönemde yurtdışı eğitimin parlayan yıldızlarından olan yurtdışı sertifika ve diploma programlarına Avustralya’da katılmak mümkündür. Avustralya yaşam standartlarının yüksekliği ve eğitimdeki kalitesiyle dünyanın dört bir yanından gençleri ağırlamaktadır. Avustralya sertifika programları kolejler, meslek yüksek okulları ve üniversiteler bünyesinde açılmaktadır. Avustralya sertifika programları eğitim sırasında ve eğitim sonrasında oturum ve çalışma izni kazandırmaktadır. Avustralya sertifika programlarının tüm dünyada saygınlığı vardır. 


Avustralya’da Sertifika / Diploma Programı Başvuru Süreçleri

Ön Görüşme ve Danışmanlık: 


Öğrenci Analizi: Öğrencinin eğitim durumu, dil seviyesi, ihtiyaçları ve kariyer hedefleri belirlenir. Öğrencinin hangi şehirlere uyum sağlayabileceğine; şehirlerin sosyal, kültürel ve yaşam koşullarına bakılarak karar verilir. 


Vize Analizi: Vize koşulları değerlendirilir ve vize analizi yapılır. 


Bütçe Analizi: Öğrencinin bütçe analizi yapılır. Öğrencinin ihtiyaç ve bütçesine göre en uygun program ve okullar belirlenir. Öğrencinin kısmi burs ya da özel indirim oranlarından yararlanıp yararlanamayacağı tespit edilir. 


Süre Analizi: Mali durum, vize durumu, eğitim durumu, okulların kabul kriterleri ve süreleri göz önünde bulundurularak öğrencinin eğitimine ne zaman başlayabileceği tespit edilir. 


Dil Analizi: Öğrenci TC. Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı olan Oxford House College dil seviye tespit sınavına (yazılı ve sözlü) alınır ve öğrencinin dil seviyesi ilk görüşmede belirlenir. Çıkan sonuca göre hangi programlara katılabileceği yeniden değerlendirilir. Dileyen öğrenci bu aşamada Oxford House College İstanbul okulu bünyesinde genel İngilizce, konuşma sınıfları,

TOEFL, IELTS, mesleki İngilizce kurslarına özel fiyatlar ile katılma kararı alabilir. Yurtdışına çıkmadan önceki 1-2 aylık kurslar öğrenciye yurt dışındaki ilk haftalarında çok yarar sağlamaktadır.


Karar Aşaması: İlk görüşmelerde elde edilen veriler ışığında şehir, üniversite ve kolejler üzerinde karşılaştırmalı analizler yapılır. Öğrenciye en uygun olanlar listelenir. Okulların internet sitesi ve broşürleri incelenir. Gerekirse bazı ayrıntılar için okullarla hemen irtibata geçilir bilgiler alınır. Çok kapsamlı son değerlendirme sonucu öğrenciye en uygun okul, kolej veya üniversiteye karar verilir. Sertifika programının detayları, maliyetleri tespit edilir. Maliyetler tek tek yazılarak net rakamlar ortaya çıkarılır.


Kayıt Aşaması: Öğrenci danışmanlarıyla birlikte gitmek istediği şehir, okul ve programı belirler. Bu okula kayıt süreci başlatılır. Öğrenci gerekli evrakları toparlar bu aşamada danışmanları gerekli evrak listesini öğrenciye iletir. 


Vize Başvurusu ve Sonuç Aşaması: Danışmanların verdiği vize evrak listesini hazırlayan öğrenci evrakları danışmanına teslim eder. Danışman evrak listesini tek tek kontrol eder ve eksiksiz teslim alır. Eksiklik var ise acilen giderilmesini talep eder. Evrakları eksiksiz teslim edilmiş ise danışmanlar kâğıt üzerinde veya gerekli ise online olarak ilgili ülkenin vize formunu doldurmaya baslar ve hatasız bir şekilde başvuru formu doldurulur. Başvuru formunun eksiksiz, hatasız ve anlaşılır doldurulması çok önemlidir. Bu esnada vize için randevu veren ülkelerden öğrencinin vize randevusu alınır. Dosyası hazır ve başvuru formu doldurulmuş vize dosyası daha önce organize edilmiş randevu günü konsolosluğa gönderilir. 


Gidişe Hazırlık: Vizesi olumlu şekilde sonuçlanan öğrencinin (bu süreç döneme ve ülkeye göre 2-12 hafta arası sürebilir) acilen konaklama, karşılama ve uçak bileti rezervasyonu kesinleştirilir. Okula hemen vizenin olumlu bilgisi verilir. Öğrencinin uçak biletini acilen alması istenir. Öğrencinin uçak bileti en uygun uçuş fırsatı ve fiyatı ile TÜRSAB üyesi Global Vizyon’un bünyesinde bulunan Yet Travel tarafından organize edilir. Öğrenci karşılama istemiş ise okuldan son teyit alınır ve karşılama kesinleştirilir. 


Öğrenci okul ücreti ve konaklama ücretini faturadaki rakam üzerinden öder. Okul ücretinin tamamı, konaklama ücretinin ise (aksi belirtilmedikçe en az 1 ayı) ödenmelidir. Öğrenci için özel hazırlanmış Goodbye Pack hazırlanır. Bu dosyanın içine; vizeli olarak pasaportunuz, okul kabul mektubunuz, okulun ve konaklamanın adres ve haritaları, konaklama yazısı, giriş çıkış tarihleri ve aile yanı konaklamada dikkat edilecek hususlar yazısı, okulun faturası ve ödeme makbuzu, karşılama konfirmasyon belgesi, acil bir durumda ilgili kişilerin telefonları, varsa sağlık ve yolculuk sigorta poliçesi, elektronik uçak biletinin çıktısı eklenir ve öğrenciye teslim edilir.


Gidiş İçin Son Kontroller: Konaklaması aile yanında olacaklar mutlaka gidişten 1 gün önce aileye telefon ile varış saatlerini bildirmelidirler. Dileyenler bu işlemi danışmanlarıyla beraber yapabilir. Öğrenciler valiz hazırlıklarını danışmanlarının söylediği valiz kilo kurallarına uygun olarak gerçekleştirmelidir. Danışmanlar öğrencilerin yanlarında hangi eşyaları götürmesi gerektiğine dair bilgi verecektir. 


Dış hatlar uçuşu için hareket saatinden en az 2 saat önce havalimanında olunması önemlidir. Online Check-in işlemi yapanlar dilediği koltuğu seçebilir. Avustralya’ya varıldığında gümrük girişinde pasaport kontrolü yapılır. Avustralya’ya niçin geldiği ve ne kadar kalacağına dair sorular sorulur. Bu esnadan Goobye Pack’in öğrencilerin yanında olması önemlidir. İstenen belgeleri hızlı çıkartıp gösterebilirler. 


Öğrenci karşılama istediyse; pasaport kontrolü sonrasında, çıkışta karşılayacak kişi öğrencinin ismi veya okulun ismi yazan bir tabela ile öğrenciyi bekler. Karşılayacak kişi ile buluşma olmamış ise mutlaka en yakın “Information” masasına gidip, oradaki kişiye acil telefon numaraları listesinde ismi olan karşılayacak kişiyi aratmalı veya kendisi aramalıdır. Karşılayacak kişi öğrenciyi doğrudan kalacağı eve veya yurda götürecektir. Aile yanında kalan öğrenciler aile ile tanışır ve okulun ilk günü olacak ertesi güne hazırlık yapar. Aile ertesi gün okula nasıl gideceğini öğrenciye anlatır. Yurt konaklamada olacak öğrenci ise okul arkadaşlarıyla tanışır ve yurt görevlisi tarafından gerekli talimatlar kendisine verilir.


Okulun İlk Günü: Okulun ilk günü; eğitim alınacak bina, çevre, okul personeli ve okulun sistemi/düzenini tanıtan bir oryantasyona düzenlenir. Her ne kadar Oxford House College’in yazılı ve sözlü testini yapılmış ve seviye belirlenmiş olsa dahi gittiğiniz okulun kendi testlerini de okulun ilk günü yapmak zorundasınız. Genelde OHC’nin test sonucu ile aynı seviyede olmasına rağmen bu test zorunludur ve test sonucuna göre öğrenci uygun sınıfa yerleştirilir. Seviye tespit sınavı sonucunda gönderilen sınıfla ilgili bir sorun olursa okul yetkilileri ile görüşülebilir. İlk hafta uyum dönemi olduğu için hem okulda hem konaklamada ve genel olarak ortama uyumda sorunlar yaşanabilir. Hassas olan ilk haftada acele kararlar verilmemesi ve sorun halinde mutlaka danışmanlar ve okuldaki yetkililerle görüşülmesi gerekir. Danışmanlar öğrenci ile ilk haftanın sonunda irtibata geçer ve ilk izlenimleri alır.


Eğitim Süreci: Global Vizyon ve Oxford House Yurtdışı Eğitim danışmanları öğrenci, ailesi ve okulu ile düzenli irtibatta olur. Öğrencinin akademik gelişimi ve diğer konuların takipçisi olur. Her şeyin planlandığı gibi gitmesini sağlamaya çalışır. Konaklama veya kurs konusunda problem olduğu takdirde okul yetkilileriyle anında irtibata geçer ve gerekli değişikliklerin yapılmasını, öğrenciye izah edilmesine yardımcı olur. 

Devamını Oku

Avustralya Sertifika Programını Programı Kimler Tercih Etmelidir

Avustralya sertifika programları spesifik bir alanda uzman olmayı hedefleyen kişiler için doğru bir eğitim alternatifidir. Avustralya sertifika programları özgeçmişine artı değer katmak, mesleğinde yeterli donanıma sahip olma özgüveni kazanmak ya da mesleğini değiştirmek isteyenlerin tercih edebileceği eğitim seçeneğidir. Programlara liseden mezun olup meslek edinmek isteyenler de kariyer yolculuğu başlayan ve bu yolculukta en donanımlı hale ulaşmak isteyen genç profesyoneller de katılabilir. 


Avustralya’da sertifika programlarına katılanlar dünya çapında saygı gören kurumlarda eğitim alacaktır. Avustralya sertifika programları kolejler, meslek yüksek okulları (TAFE) ve üniversiteler bünyesinde açılmaktadır. Bu kurumlarda verilen eğitimin kalitesi oldukça yüksektir bu sayede öğrenciler kaliteli bir eğitim aldıklarını bilmenin rahatlığıyla iş hayatına giriş yapabilecektir. Kariyerine yurtdışında devam etmek ve alacağı diplomanın tüm dünyada geçerli olmasını isteyenler Avustralya’yı tercih edebilir. 


Yurtdışında yaşama ve çalışma deneyimi kazanmak isteyenler bu programları tercih edebilir. Avustralya sertifika programına katılanlar mezuniyetlerinin ardından bu ülkede çalışma ve oturum iznine sahip olur. Yurtdışında eğitimin yanı sıra yurtdışında iş deneyimi de kazanmak isteyenler Avustralya’nın verdiği hak ile mezun olduktan sonra 1 yıl süreyle bu ülkede çalışıp mesleki deneyim kazanabilir. 


Avustralya sertifika ve diploma programları pek çok alanda açılmaktadır. Yurtdışı sertifika programı açan ülkeler arasında en fazla programa sahip ülke Avustralya’dır. Avustralya sertifika programlarında öğrenciler; teoride ve pratikte mesleklerinde karşılaşabilecekleri tüm durumlar hakkında bilgilendirilir. Otel yönetimi, uluslararası ticaret, personel yönetimi, spor-sanat yönetimi, bankacılık, KOBİ yöneticiliği gibi alanlarda uzmanlaşmak isteyen öğrenciler Avustralya sertifika programlarını tercih edebilir. Bunun yanı sıra; mühendislik, havacılık… gibi yüksek teknolojiye sahip alanlar için de sertifika ve diploma programları bulunmaktadır. Öğrenciler teknolojik donanıma ve alt yapıya sahip kurumlarda mesleki bilgi edinirler. Güçlü bir turizm ülkesi olan Avustralya genellikle turizm ve otelcilik gibi konular için tercih edilse de ülkenin yüksek teknolojik üretim yapması ve oldukça gelişmiş bilimsel alt yapıya sahip olması sebebiyle bu tip bölümlerde eğitim alanlarından ilgisini çekmektedir. Öğrenciler; son gelişmelerden yararlanabilecekleri, son ekipmanlara ve tesislere sahip okullarda eğitim alırlar. Bilimsel olduğu kadar kültür sanat alanında oldukça gelişmiş bir ülke Avustralya’da sertifika programlarını multimedya dizayn, film yapımcılığı, animasyon film yapımcılığı, fotoğrafçılık, güzel sanatlar, moda tasarım gibi alanlarda da eğitim almak isteyenler de tercih edebilir. Öğrenciler eğitim gördükleri alanlar hakkında son bilgiler ve gelişmelerden haberdar olarak ve hatta bu gelişmelerle iç içe, donanımsal tüm gereklilikleri elleri altında bularak kendilerini geliştirme imkânı yakalar. 

Devamını Oku

Avustralya’da Sertifika / Diploma Programları Yapmak

Avustralya sertifika programları genellikle ülkemize olan uzaklığı nedeniyle çekinilerek yaklaşılan programlardır. Avustralya ülkemize uzak bir konumda da olsa yaşam standartları bu kadar yüksek bir ülkede yüksek kalitede eğitim almak bu uzaklığa değmektedir. Avustralya bir turizm ülkesi olduğu için özellikle turizm, otelcilik ve gastronomi alanındaki programlarıyla ön plana çıkar. Bunun haricide ülkenin teknolojik alt yapısı çok gelişmiş olduğu için bu alanlardaki programlar da yoğun ilgi görmektedir. Avustralya’da sertifika ve diploma programlarına katılmak öğrencilerin hem mesleki hem de vizyonel olarak gelişimine büyük katkı sağlayacaktır.  


Programları Süresi

Avustralya’da sertifika & diploma programları 10-12 haftadan başlar 60-80 haftaya kadar uzayabilir. Kısıtlı zamana sahip olanlar 10-12 haftalık programları tercih edebilir. Programın süresi uzadıkça Avustralya’da mezun olduktan sonra çalışma izni almak kolaylaşmaktadır. 


Başvuru Dönemleri ve Başlangıç Tarihleri

Her okulun başvuru dönemi farklıdır. Çoğu okul her ay başvuru almaktadır. Bazı okullar yılda 2 kez başvuru açmaktadır. Bahar dönemi ve güz döneminde programa kayıt yapılabilir. Bazı okullar yılda 4 kez de başvuru alabilmektedir. Başvurular; Ocak, Mart, Haziran ve Eylül aylarında açılabilir. Arzu ettiğiniz programı belirledikten sonra danışmanlarınızla görüşüp başvuru zamanlarınızı programlayabilirsiniz. 


Kabul ve Başvuru Şartları

-En az lise mezunu olmak


-18 yaşını doldurmuş olmak


-IELTS 5.5 skor


-Transkript 

Diploma Programları Ücretleri

Avustralya’da sertifika ve diploma programları 2700 Avustralya Dolarından başlar 68.000 Avustralya Dolarına kadar yükselebilir. Avustralya’da 3-4-5 bin Avustralya Dolara çok kapsamlı programlara katılmak mümkündür. Avustralya’da Öğrenciyken Çalışmak / Avustralya’da Çalışma İzni

Avustralya’da eğitim alırken çalışmak mümkündür. Bu sayede öğrenciler eğitim alırken cep harçlıklarını çıkarmak fırsatı bulur. Avustralya hükümeti eğitim alınan program türüne bakmaksızın uluslararası öğrencilere çalışma izni sunar. Bu izin haftalık 20 saattir. Öğrenciler saatlik çalışmaları neticesinde 16-25 AUD kazanır


Oturma İzni / Avustralya’da Mezuniyet Sonrası Çalışma İzni


Avustralya sertifika programlarına katılanlar mezuniyetlerinin ardından çalışma iznine sahip olur. Avustralya’da en az 2 yıllık sertifika programına katılanlar eğitimleri sonrasında 18 ay tam gün yasal çalışma iznine sahip olur. Avustralya’da mezuniyetin ardından çalışma süreleri öğrencilerin eğitim aldıkları programın süresine göre değişebilir. Bu sebeple Global Vizyon danışmanlarıyla görüşülmesini öneririz.

Diploma Programları Eğitim Vizesi

Öncelikli olarak eğitim vizesi alabilmek için tercihen 4 yıllık bir üniversiteden mezun olmak gereklidir. Liseden yeni mezun olanların ya da 2 yıllık üniversitelerden mezun olanların mezuniyet sonrası uzun bir kariyer boşluğu olmaması tercih edilir. Mezunların iyi bir kariyer geçmişi ya da iyi bir kariyer planı olması vize sürecini kolaylaştırır. Bu şartları yerine getirenler ülkelerin istediği miktarda parayı banka hesaplarında göstermelidir. Bu temel şartları yerine getirenler vizelerini rahatlıkla alır. 


Global Vizyon danışmanları vize sürecinde öğrencilerin yanındadır. Global Vizyon vize birimi tüm evrakları öğrencilerle birlikte hazırlar. Tüm vize dosyaları öğrencilere özel olarak hazırlanır.


Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak
Bizimle konuşun

Avustralya Sertifika ve Diploma Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım