Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Almanya'da Master & MBA

Almanya'da Master (Yüksek Lisans)

Dünyanın Lider Ekonomilerinden Olan Almanya’da Yüksek Lisans Yaparak Kariyeriniz İçin Etkili Bir Adım Atabilirsiniz…

Almanya prestijli üniversiteleri ve cazip fiyatlarıyla dünya çapında pek çok genç için cazibe merkezi konumundadır. Yüksek lisansını yurtdışında yapmak, kaliteli eğitim alırken bütçesini zorlamak istemeyen öğrenciler içi Almanya doğru adrestir…
Mühendislik ve teknoloji alanlarında ön plana çıkan Alman üniversiteleri sadece bu alanlarla kalmayıp işletme, sosyal bilimler ve sanat alanlarında da adından sıkça söz ettirmektedir. Alman üniversiteleri; uluslararası öğrencilere alanında öncü ve başarılı akademisyenlerden ders alma imkânı tanır. Bu ülkede yüksek lisansını yapan genç son gelişmelerle iç içe, dünyaya entegre olmuş bir şekilde vizyonunu geliştirir.
Almanya’da eğitim devlet tarafından finanse edildiğinden, devlet üniversitelerinde ücretler oldukça caziptir. Devlet üniversitelerinde oldukça kaliteli ve üst düzey bir eğitim sunulmaktadır. Bu sebeple bu üniversiteler öğrenci seçimlerinde oldukça titiz davranır. Öğrencilerin iyi bir not ortalamasına, ilgi çekici bir araştırma konusuna sahip olmasına ve dil yeterliliğine dikkat edilmektedir.
Almanya’da özel üniversiteler de bulunmaktadır. Bu üniversiteler devlet üniversitelerine göre yüksek maliyetlidir. Üniversitelerin özel olması eğitim kalitesinde bir düşüş getirmez. Devlet tüm eğitim kurumlarının eşit standartlarda eğitim vermesi adına üniversiteleri ince bir şekilde denetlemektedir. Bu yüzden üniversiteler arasında eğitim kalitesinde uçurumlar bulunmaz.
Almanya pek çok alanda dünya devi şirketlere sahip olduğundan dolayı bu ülkede yüksek lisans yapmak gençler için büyük fırsattır. Öğrenciler eğitim hayatları süresince bu şirketlerle entegre dersler alabilir, bu şirketlerde staj yapma fırsatı yakalayabilir ve dünyaya yön veren bu kurumları yakından inceleyerek paha biçilemez bir deneyime erişebilirler.
Özellikle mühendislik, teknoloji ve iş dünyasında var olmak isteyen gençler için Almanca öğrenmek de oldukça büyük bir artıdır. Almanya’nın mühendislik ve teknoloji gibi alanlarda dominant bir ülke olması bu alanlarda Almanca konuşulmasını zorunlu kılmıştır. Bu alanlarda kariyer yapmak isteyen gençler sektördeki gelişmeleri en iyi şekilde takip edebilmek için Almanca bilmelidir. Almanya’da eğitim almak bu noktada öğrencilere büyük artılar katacaktır.

Devamını Oku
Program

 Almanya’da yüksek lisans /master eğitimi 2 yıl sürmektedir. Almanya eyalet sistemiyle yönetildiğinden her üniversite içerisinde bulunduğu eyaletin kurallarına uyar. Bu sebeple her üniversitenin kendine özel şartları ve koşulları bulunmaktadır. Eyaletler arasındaki farklılıklar üniversiteler arasındaki eğitim kalitesini etkilemez. Almanya’da tüm üniversiteler eşit standartlarda eğitim vermeleri için devlet tarafından sıklıkla denetlenmektedir.
Almanya dünyanın önde gelen dev şirketlerine sahiptir ve bunlara ev sahipliği yapmaktadır. Bu sayede üniversiteler bu şirketlerle ortak çalışmalar yapabilmektedir. Öğrenci yüksek lisansı sırasında bu dev şirketlerle ortak çalışmalar yürütme imkânı yakalar ve bu şirketlerin iç yapılarını yakından inceleyebilir. Kimi bölümlerde öğrencilerin staj yapması gerekmektedir. Bu gibi zamanlarda öğrenciler dünya devi şirketlerde çalışarak, bu eşsiz referansı CV’lerine ekleyebilirler. Bu yakın temas öğrencilerin kariyerleri için de paha biçilemez fırsatlar yaratabilir. Alman üniversiteleri genellikle Almanca dilinde eğitim vermektedir. Fakat bazı durumlarda İngilizce yüksek lisans eğitimi veren üniversitelere de rastlanmaktadır. Bu üniversitelere yoğun başvuru olduğundan rekabet ortamı yüksektir. İngilizce eğitim veren bu üniversiteler kimi zaman GMAT sınav skoru isteyebilmektedir. Her üniversitenin kendine özgü şartları vardır. Bu şartlar hakkında detaylı bilgi Global Vizyon’un tecrübeli danışmanlarıyla yüz yüze görüşerek edinilebilir

Devamını Oku
Başvuru Şartları

Almanya’da yüksek lisans yapmak isteyen öğrencilerin öncelikle iyi bir not ortalamasına sahip olması gerekir. Alman üniversitelerinde adayların 4’lük sistemde en az 2.70 ortalamaya sahip olması şartı aranmaktadır. Bunun yanı sıra öğrenci mezun olduğu alanda yüksek lisans yapabilir. Mühendislik bölümlerinden mezun olan bir öğrenci sanat alanında yüksek lisansa başvuramaz. Öğrenci kendi ülkesinde hangi bölümden mezun olduysa o bölümle ilişkili bir yüksek lisans programına başvurabilir.
Tüm bunların yanı sıra Alman üniversitelerinde referans mektupları büyük önem taşır. Öğrenci kendi ülkesinde eğitim aldığı akademisyenlerden referans mektupları almalıdır. Bu mektuplarda tatmin edici açıklamaları olması öğrenciyi karar süresinde bir adım öne taşır.
Son olarak öğrencinin başvurduğu üniversitenin eğitim dili de önemlidir. Öğrenci Almanca dilinde eğitim veren bir üniversiteye başvuruyorsa TestDAF skoru ile Almanca yeterliliğini kanıtlamalıdır. Kimi üniversiteler öğrencilere şartlı kabul sunmaktadır. Şartlı kabul verilen öğrenci üniversitenin kendisine tanıdığı süre zarfında Almancasını geliştirip, yeterli seviyeye ulaşırsa eğitim hayatına başlayabilir. Unutulmaması gereken nokta; şartlı kabulün, parlak ve oldukça başarılı eğitim geçilmişi olan öğrencilere verildiğidir.

Gerekli Belgeler:
Lisans Diploması ve Transkript
Dil yeterliliğini kanıtlar belge
CV
Referans Mektupları
Niyet Mektubu
Tez Konusu

Devamını Oku

Neden Almanya’da Yüksek Lisans Yapmalısınız?

Dünya çapında saygın üniversitelerde eğitim alırsınız.
Almanya’da eğitim ücretleri oldukça düşük olduğundan bütçeniz zorlanmaz.
Alman üniversitelerinde eğitim alarak akıcı bir Almancaya sahip olur bunun yanı sıra uluslararası öğrencilerle İngilizce diyalog kurarak İngilizcenizi de geliştirirsiniz.
Dünya devi Alman şirketlerinde staj yapma ve çalışma imkânı bulursunuz.
Yüksek lisanstan mezun olduktan sonra ülkede 2 yıl çalışma ve oturum iznine sahip olursunuz. 

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım