Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

İsviçre'de Master & MBA

Dünyanın En Büyük Siyasi, Sosyal ve Ekonomik Kurumlarının Bulunduğu Ülkede Yüksek Lisans Yaparak Kendiniz İçin Bir fırsat Yaratı

Yüz ölçümü olarak Avrupa’nın en küçük ülkelerinden biri olan İsviçre’de pek çok siyasi, sosyal ve ekonomik kurum bir arada bulunmaktadır. Birleşmiş Milletler, UNICEF, Kızılhaç… gibi kurumların merkezleri bu ülke topraklarındadır.  Küçük bir ülke olmasına rağmen sınırları içerisinde barındırdığı kurumlar nedeniyle pek çok yabancı uyruklu kişiye ev sahipliği yapan İsviçre çok kültürlü bir ülkedir. Bu sebeple ülkede hoşgörü ön plandadır.

Ülkede Almanca, Fransızca, İngilizce ve İtalyanca konuşulmaktadır. Bu sebeple ülkedeki üniversitelerde farklı dillerde eğitim alınması mümkündür. Bu sebeple dünyanın farklı milletlerinden pek çok öğrenci İsviçre’de eğitim almayı tercih etmektedir. 

İsviçre küçük bir ülke olmasına rağmen güçlü bir ekonomiye ve yüksek yaşama standartlarına sahiptir. Bu sebeple ülkede eğitim alanına oldukça fazla yatırım yapılmaktadır. Bu da eğitim sisteminin yüksek standartlarda olmasını sağlamaktadır. İsviçre üniversitelerinden mezun olan bir genç dünyanın dört bir yanında saygı gören diplomaya sahip olur. 


Devamını Oku

Program

İsviçre’de pek çok dilde yüksek lisans eğitimi almak mümkündür. İsviçre’nin resmi dillerinde eğitim veren üniversiteler daha uygun fiyatlıyken İngilizce dilinde eğitim veren üniversitelerin maliyetleri biraz daha fazla olabilir. Yüksek lisans programları genellikle 2 yıl sürmektedir.

Başvuru Şartları ve Koşullar

İsviçre kantonlara ayrılarak yönetilen bir ülkedir. Bu sebeple her kantonun kendine has şartları ve koşulları bulunmaktadır. Genel kabul gören konu öğrencinin başarılı bir lisans geçmişine sahip olmasıdır. Yani lisans diploma notunuz ve transkriptiniz İsviçre üniversitelerinin önem verdiği bir konudur.
Bazı bölümler öğrencilerin iş deneyimi olmasını da arzu edebilir. Daha önce de dediğimiz gibi her üniversitenin kendi koşulları vardır bu sebeple bu konuda bir genelleme yapamıyoruz. Danışmanlarımızla yapacağınız yüz yüze görüşmeler neticesinde seçtiğiniz üniversitenin şartlarını öğrenebilirsiniz.
Dil yeterliliği önemli bir noktadır. Öğrencilerin dil yeterliliklerini istenen sınavlarla ispatlaması gerekir. Bazı üniversiteler sınav skorlarının yanı sıra GMAT gibi sınavlara da girilmesini isteyebilir.

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım