Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Business Management Sertifika Programı

Yurtdışı Business Management Sertifika Programı

Yurtdışı Business Management Sertifika Programı özellikle şirketlerin yönetim kademesine yükselmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Yurtdışı Business Management Programlarından mezun olanlar pazarlama, finans, insan kaynakları ve yönetim başta olmak üzere pek çok alanda çalışabilir. Yurtdışı Business Management Programları geleceğin yöneticilerini yetiştirmektir. Yurtdışı Business Management Sertifika Programında eğitim alanlar; disiplinler arası beceriler, liderlik yetenekleri, problem çözme pratiği kazanır. İş hayatına dair tüm temel bilgi ve becerileri kazanan katılımcılar küresel dünyada liderlik yapabilecek seviyeye ulaşır. Yurtdışı Business Management Programları kapsamında öğrenciler; İş İletişiminin Temelleri, Muhasebe İlkeleri, Finansal Kaynak Yönetimi, Pazarlama İlkeleri, İş Hayatında Karar Verme, Finansal Muhasebe ve Raporlama, Kişisel ve Profesyonel Gelişim, İnsan Kaynakları Yönetimi, Proje Yönetimi, Bilgi Yönetimi, Operasyon Yönetimi, İş Etiği gibi dersler almaktadır. Yurtdışı Business Management Programından mezun olanlar etkili bir yönetici olmak için gerekli beceri ve bilgiyi kazanır. Öğrenciler bu program kapsamında edindikleri bilgilerle kendilerini hem bireysel hem mesleki olarak geliştirerek, hedeflerine bir adım daha yaklaşır. Yurtdışı Business Management Sertifika Programında alınan dersler sayesinde etkin bir iletişim stratejisi kurma becerisi kazanır.

Yurtdışı Business Management Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Business Management Diploma Programını şirketlerin yönetim pozisyonlarında yer almayı hedefleyenler tercih etmektedir. Etkin bir yönetici olmak için gerekli becerileri ve bilgiyi edinmek isteyenler Yurtdışı Business Management eğitimlerini tercih eder. İş hayatında karşılaşılabilecek problemleri iş etiği çerçevesinde hızlıca çözmek isteyenler için bu program iyi bir seçenektir. Yurtdışı Business Management eğitimleri kapsamında öğrenciler gerek bir takımın içerisindeyken gerekse bir takıma liderlik yaparken ne şekilde hareket etmeleri gerektiğini, nasıl iletişim kurmaları gerektiğini öğrenirler. Bu alanlarda bilgi ve beceriye sahip olmak isteyenler Yurtdışı Business Management Diploma Programını tercih etmelidir. Öğrenciler ister kendi ülkelerinde ister yurtdışında bir kariyer planı yapsın her şekilde yurtdışı çalışma deneyimine sahip olması önemlidir. Bu yüzden yurtdışı sertifika programlarına katılarak hem eğitim alır hem de yurtdışında çalışma deneyimi kazanabilirler. Öğrenciler Yurtdışı Business Management Sertifika Programına kayıt yaptırarak eğitim ve iş deneyimini tek seferde özgeçmişlerini ekleyebilmektedir. Eğitime ayrı iş deneyimine ayrı zaman ayırmak istemeyenler için yurtdışı sertifika programları doğru tercihtir.

Yurtdışı Business Management Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Business Management Sertifika Programına katılmanın en büyük avantajı yurtdışında eğitimi ve yurtdışında çalışma deneyimini aynı anda edinebilmektedir. Bu programı genellikle yönetim kademesini yükselmek isteyenler tercih ettiğinden ve bu yükselişte yurtdışı eğitim ve yurtdışı çalışma deneyiminin rolü büyük olduğundan bu programlar öğrenciler için çok avantajlıdır. Öğrenci seçtiği süre zarfında hem yurtdışı diplomaya hem de yurtdışı iş deneyimine sahip olur. Yurtdışı Business Management Sertifika Programının bir diğer avantajı İngilizceyi günlük hayatta ve iş hayatında profesyonelce kullanabilme becerisine ulaşabilmektir. Şirketlerin üst kademelerinde yer almak isteyenlerin kusursuz bir İngilizceye sahip olması gereklidir ve öğrenciler bu kusursuzluğa Yurtdışı Business Management Programı kapsamında ulaşabilir. Ayrıca yönetim kademesinde yer alan yöneticiler çok kültürlü gruplara takım liderliği yapabilmektedir. Bu takımları en iyi şekilde yönetebilmek için farklı kültürlerin bakış açılarını ve bu kişilerle nasıl iletişim kurabileceklerini bilmeleri gerekir. Yurtdışı Business Management Diploma Programında pek çok farklı kültürden kişiyle bir araya gelineceğinden bu dönem katılımcılara bu konuda çok şey öğretecektir. En son olarak yurtdışında eğitim almak isteyenler bir üniversiteye başvurduğunda en az 3 yıllık bir eğitim alacaktır. Sertifika programlarında ise 3 aydan 3 yıla uzayan süre alternatifleri bulunmaktadır. Yurtdışında Business Management alanında üniversite eğitimi almak Yurtdışında Business Management program ücretlerine göre çok yüksektir. Yurtdışı Business Management programı fiyatlarının üniversitelere göre cazip olması kısıtlı bütçesi olan öğrencilere avantajlı gelmektedir. Neden Yurtdışında Business Management Sertifika Eğitimi Almalısınız? Yurtdışı Business Management eğitimi öğrencilerin hayatında fark yaratan bir deneyimdir. Program kapsamında öğrenciler hem kaliteli bir eğitim alabilmekte hem de iş deneyimine sahip olabilmektedir. Tüm bunların ötesinde öğrenciler farklı bir ülkede tek başına bir hayat kurarak özgüvenlerini yükseltir. Farklı kültürden insanlarla iletişime geçerek farklı kültüre anlayış ve hoşgörü ile bakmayı öğrenir. Kendi ana dili haricinde bir dili günlük hayatta sürekli kullanarak bu yeni dile alışır, konuşma pratiği gelişir. Öğrenci geleceği için çok önemli bir beceri daha edinir o da kendi bütçesini kontrol edebilmektir. Öğrenci çalışma döneminde kazandığı parayla geçinerek bütçe kontrolünü geliştirir. Yurtdışı Business Management Programında aldığı kaliteli eğitim, bire bir ders aldığı uzman isimler, çalışmak istediği alandaki meslektaşlarıyla kurduğu bağlantılar öğrencilere geleceklerinde artı olarak dönecektir. Yurtdışı Business Management Diploma Programı öğrencilerin geleceğini olumlu yönde etkileyecek, çok önemli bir deneyimdir.
Devamını Oku

Yurtdışı Business Management Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir?

Yurtdışı Business Management Sertifika Programına katılanların çalışacakları sektörler çok fazladır. Bu bölümden mezun olanlar bir tekstil firmasında da teknoloji firmasında da çalışabilmektedir. Program kapsamında yönetime dair dersler ağırlıklı olarak verildiğinden buradaki ana hedef, her sektör için kaliteli yöneticiler yetiştirmektir. Yurtdışı Business Management Eğitimi alanlar program kapsamındaki çalışma dönemlerinde İş Geliştirme Koordinatörü, Müşteri Başarısı Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, İnsan Kaynakları Stajyeri, IT Proje Analisti, Sosyal Medya İçerik Üreticisi gibi pozisyonlarda çalışarak işe başlar. Öğrenciler Yurtdışı Business Management eğitimlerinden sonra iş hayatına atıldıklarında Satış ve Pazarlama Müdürü, İnsan Kaynakları Müdürü, Proje Koordinatörü, Ofis Yöneticisi, Planlama Müdürü, Muhasebe Müdürü gibi yönetici pozisyonlarına yükselebilir.

Program Süresi

Yurtdışı Business Management Sertifika Programlarına kısa ve uzun süreli olarak katılabilirsiniz. Her program farklı sürelerde eğitim dönemleri açarak, öğrencilerin kendilerine en uygun olanı seçebilmesini hedefler. Yurtdışı Business Management Programı katılımcıları genellikle 48 hafta sınıfta 24 hafta ise çalışma dönemine sahip olunan programı seçer. Öğrenciler kendileri için en uygun süreyi Global Vizyon danışmanlarıyla seçebilir.

Çalışma İzni

Yurtdışı Business Management Programında uzun dönemli eğitime katılanlar çalışma iznine sahip olmaktadır. Yurtdışı Business Management Programı genellikle 1 yılı aşkın bir süre sürdüğünden çoğu öğrenci çalışma izni alır. Öğrencilerin çalışacakları işyerleri eğitim aldıkları eğitim kurumları tarafından organize edilmektedir. Yurtdışında katılmak istediğiniz Yurtdışı Business Management Diploma Programının süreleri ve verilen çalışma izinleri konusunda Global Vizyon danışmanlarıyla görüşüp, en doğru bilgiyi almanızı öneririz.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Business Management Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım