Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Centennial College Kanada

Centennial College Kanada Diploma Programları

Kanada sertifika programları alanında ülkedeki en başarılı okullar arasında yer alan Centennial College, Ontario Eyaleti’nin ilk kolejidir. Eyaletin ilk uygulamalı bilimler yüksek okulu olan Centennial College kuruluşundan geçen zaman boyunca gelişimini sürdürerek bugün Toronto’nun en iyi ve en köklü kolejleri arasına girmiştir. Okul, uluslararası arenada da tanınan bir kurum olma noktasına erişmiştir. Centennial Toronto; eğitim kalitesi ve öğrencilerine sunduğu imkanlar ile 6 yıldır üst üste uluslararası öğrencilerin tarafından Kanada’da en çok tercih edilen kolej olmuştur.


Centennial College’ın Ontario Eyaleti’nde 5 kampüsü bulunmaktadır. Asthonbee, Downsview, Morningside, Progress Kampüslerinde ve Story Arts Center’da eğitim vermektedir. Centennial Canada; kampüslerinde açtığı yenilikçi yurtdışı sertifika programları ile dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri ağırlamaktadır. Centennial Toronto’nun 14 binin üzerinde uluslararası öğrencisi bulunmaktadır. Okul kuruluşundan bu yana 50 binin üzerinde uluslararası öğrenciyi mezun etmiştir. Centennial College bu rakamlar ile Ontario Eyaleti’nin en çok uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan okulu olmasının hakkını vermektedir. Centennial College uluslararası öğrencilerine verdiği destekler ve sağladığı imkanlarla da ön plana çıkmaktadır.


Centennial Toronto’nun kampüsleri en son teknolojiyle donatılmıştır. Okulun laboratuvarları ve araştırma merkezleri öğrencilerin ihtiyacı olan tüm ekipmana sahiptir. Yenilikçi bir eğitim anlayışına sahip olan Centennial College; yüksek kalitedeki eğitimini uygulamalı olarak sunar. Okul; istihdam odaklıdır bu sebeple öğrencilerini iş dünyasında ön plana çıkabilecekleri şekilde eğitmekte ve donanım kazandırmaktadır. Centennial Kanada bu eğitimleri; çalıştığı sektörde en başarılı sayılan isimlerinden oluşan eğitim kadrosuyla vermektedir. Öğrenciler bu sayede mesleklerini alanının en iyi isimlerinden öğrenme ve deneyimleme fırsatı yaşarlar.


Uygulamalı eğitime çok önem veren okul co-op programlarındaki başarısıyla adından söz ettirir. Okul hem öğrencilerini hem de iş birliği içinde bulunduğu şirketleri memnun eder. Centennial College mezunlarını işe alan şirketlerin %94’ü verdikleri karardan çok memnun olduklarını belirtmektedir.


Yurtdışı sertifika programları arasında en geniş seçeneklere sahip olan Centennial College işletme, uygulamalı bilimler, iletişim, medya, sanat, sağlık, ağırlama, mutfak sanatları, mühendislik ve ulaştırma gibi alanlarda yurtdışı sertifika programları açmaktadır. Centennial College sertifika ve diploma programları iki veya üç yıllık olmaktadır. Centennial College sertifika ve diploma programları hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçiniz. 

Devamını Oku

Centennial College Sertifika ve Diploma Programları:

Centennial College açtığı yurtdışı sertifika programlarında en çok uluslararası öğrenciyi ağırlayan okuldur. Ontario Bölgesi’nin en köklü ve en iyi okulu olan Centennial College eğitim, eğitmen, kampüs ve iş birliği kalitesiyle adından söz ettirir. Yenilikçi bir eğitim anlayışını benimseyen Centennial College; alanında önde gelen isimleri eğitmen kadrosuna katar, zamanın gerekliliklerine göre kampüslerindeki laboratuvarları günceller ve Kanada’nın en iyi şirketleriyle co-op iş birlikleri yapar. 


Okul pek çok alanda yurtdışı sertifika programı açmaktadır. İşletme, uygulamalı bilimler, iletişim, medya, sanat, sağlık, ağırlama, mutfak sanatları, mühendislik ve ulaştırma okulun sertifika ve diploma programı açtığı alanlardır. 

Centennial Diploma Programlarına Kimler Katılır

Genel olarak yurtdışı sertifika programlarına; kısa sürede meslek edinmeyi amaçlayanlar, mesleğinde yükselebilmek için kendine yatırım yapmak isteyenler, yurtdışında çalışma ve yaşama arzusu olanlar katılabilir. Centennial College kaliteli eğitimi, en iyi eğitmenlerden almak isteyenlerin tercihidir. Bunun yanı sıra Kanada haricinde de yurtdışında bir ülkede çalışmak isteyenler Centennial College sertifika ve diploma programlarına katılmalıdır. Çünkü okulun uluslararası arenada bilinirliği ve saygınlığı yüksektir. Centennial College diplomasına sahip olanlar arzu ettikleri ülkelerde iş bulabilecektir. 


Centennial College sertifika ve diploma programlarına katılan öğrenciler çok kültürlü bir ortamda eğitim alma keyfini ve ayrıcalığını yaşar. Centennial Canada’daki en fazla uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan okuldur. Okulda 80’in üzerinde ülkeden genç eğitim almaktadır. Çok kültürlü bir kampüs havası solumak, hayata faklı pencerelerden bakabilmek, farklı kültürleri tanımak isteyenler katılabilir. 


Centennial College fiyatlarının cazip olması yurtdışı sertifika programlarına katılmak isteyen fakat bütçesel olarak endişeleri olanlar tarafından incelenmelidir. Okul kaliteli eğitimi uçuk olmayan fiyatlarla sunmaktadır. Centennial College fiyatları; tercih edilme noktasında en az okulun eğitim kalitesi kadar önemli bir etkendir. 

Neden Centennial College Kanada?

Centennail College üst düzey eğitimi ulaşılabilir fiyatlarla sunan, uluslararası saygınlığı sahip bir okuldur. Yenilikçi eğitim anlayışını benimseyen, kapsamlı iş birliklerine sahip olan okul öğrencilerini iş hayatında karşılaşabilecekleri tüm zorlukların üstesinden gelebilecek şekilde yetiştirmeyi hedefler. Bu konudaki başarısı Centennial College’dan mezun olanları işe alan şirketlerin %94 oranındaki memnuniyetlerinden anlaşılabilir. 


Centennial College; kendilerini seçen öğrencilerin verdikleri bu kararın hayatlarındaki dönüm noktası olacağını söylemektedir. Okul; öğrencilerin gelecekte işverenleri olacak şirketlerle iş birliği içinde bulunduğu bu sayede şirketlerin ihtiyaç ve beklentilerini analiz ettiğini ve eğitimlerini bu şekilde güncel tuttuklarını söylüyor. Centennail College; Microsoft, IBM, Samsung, Ai Canada, Facebook gibi dev şirketlerle iş birliği içerisindedir. Okul, pek çok kez Toronto Bölgesi’ndeki öğrenci ve iş veren memnuniyeti en yüksek kolej seçilmiştir. 

 

Eğer dünya çapında bilinirlik ve akreditasyona sahip bir okulda eğitim almak istiyorsanız, dünyanın önde gelen şirketlerinde iş deneyimi edinmek istiyorsanız, ödüllü ve öğrenci başarısı yüksek bir okulun mezunlar listesine adınızı yazdırmak istiyorsanız, kariyerinizde gerekli olan liderlik becerilerine ulaşmak istiyorsanız, alanının en iyilerinden eğitim almak istiyorsanız, çok kültürlü kampüs havasını solumak istiyorsanız Centennial College’ı tercih etmelisiniz. 


Centennial College Nerede?

Ontario Eyaleti’nde bulunan Centennial College bölgenin en köklü okuludur. Okulun 5 kampüsü bulunmaktadır. Bu kampüsler; Asthonbee, Downsview, Morningside, Progress ve Story Arts Center’dır. Okul kampüsleri öğrencilerine en teknolojik ve en deneyimsel eğitimi sunmak üzere kurulmuştur. Kampüsler; öğrencilerin hem eğitimleriyle hem de bireysel konforlarıyla ilgili tüm detaylar düşünülerek inşa edilmiştir.


Centennial College Toronto Öğrenci Yorumları

Toronto yurtdışı sertifika programları açan okullar arasında Centennial College’ın en iyisi olduğunu öğrendim ve istediğim bölüm de bu okulda olduğu için buraya başvurdum. Okulun verdiği eğitim çok başarılı. Co-op işimi bulmamada da çok yardımcı oldular. Centennial College’da en sevdiğim şeylerden biri kampüs ortamı da oldu. Keyifli bir eğitim geçiriyorum.


Hazal Öztahran ILAC College Digital Marketing Öğrencisi
Centennial College Toronto Öğrenci Yorumları

Centennial College’ı Toronto’nun en iyi koleji olduğu için seçtim. Amacım mesleğim beni nereye götürüyorsa orada çalışma ve yaşamak. Centennial College pek ülkede bilinen ve saygınlığı olan bir okul. Bu sebeple Centennial Toronto’dayım.

Haluk Öz x
Centennial College Toronto Öğrenci Yorumları

Centennial College fiyatlarının cazip olması beni şaşırttı. Toronto’nun en iyi okulları arasında gösterilen Centennial College’da bu fiyatlara eğitim almaktan çok mutluyum. Okuldaki eğitmenlerden, görevli personele kadar herkes çok yardımcı. Yurtdışında eğitim almaktan endişe edenler Centennial Toronto’daki destekle rahatlayacaktır. 


İpek Duru Hazal Öztahran
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım