Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Yeni Zelanda'da Yaz Okulu

Yaz okulları son dönemde ailelerin; çocukları ve kendileri için tercih ettiği eğitim programlarındandır. Aileler yaz okulu programlarını çocuklarının dil ve sosyal becerilerinin gelişmesi için tercih ederken, kendileri de çocuklarına gittikleri ülkelerde eşlik edip, tatillerini bu ülkelerde geçirmelerini sağlamaktadır. Programlarda çocuklar tek başlarına gönderilebileceği gibi aileler de onlara eşlik edebilmektedir. 

Yeni Zelanda uygun fiyatları, yüksek standarttaki yaşam koşulları, kalite eğitimi ve tatil imkanları dolayısıyla tercih edilen ülkeler arasına girmiştir. Yaz aylarını kaliteli ve etkili bir şekilde geçirmek isteyen yaz okulu programlarına yoğun ilgi göstermektedir. 

Yeni Zelanda’daki yaz okulu programları her yaş grubu ve her ilgi alanı için alternatifler barındırmaktadır. Öğrenciler bu programlarda İngilizce dil becerilerini geliştirirken ilgi alanlarına uygun konulara da yoğunlaşabilirler. Açılan yaz okulu programları spesifik olarak tek bir alana yönelebileceği gibi, içerisinde birden fazla etkinliğe de sahip olabilir. Futbol, basketbol, voleybol, binicilik, yüzme, su sporları, müzik, resim, tiyatro, dans yaz okullarında öğrencilerin ilgi alanlarına yoğunlaşabilecekleri seçenekler arasındadır. 

Devamını Oku

Program

Programlar küçük yaştaki çocuklar ve gençler için düzenlenmektedir. Her çocuk kendi yaş grubuna uygun programlara yerleştirilmektedir. Çocuklar yaz okulu programlarından İngilizcelerini geliştirirken ilgi alanlarına yönelik etkinliklere de katılırlar. 

Yaz okulu programlarında öğrenciler her gün sunulan etkinliklere katılırken her haftasonu da şehir ve doğa gezileri yaparlar. Okullarda futbol, basketbol, binicilik, yüzme, su sporları, okçuluk gibi spora dair etkinlikleri tercih edebilirler. Sanatsal alana ilgi duyan çocuklar ise açılan müzik, resim, tiyatro, seramik, heykel, dans gibi sınıflarda eğitim alır ve kendilerini geliştirirler. Hafta sonları ise öğrenciler için ayrı heyecanlar yaratılır. Öğrenciler başlarında gözetmen eğitmenleriyle birlikte şehir ve doğa gezilere katılırlar. Bu sayede öğrenciler Yeni Zelanda’nın turistik ve doğal güzelliklerini keşfederken, yerli halkla sosyalleşme imkânı da yakalarlar.

Devamını Oku

Konaklama

Konaklama okul yurtları, kampüs yurtları ve aile yanı konaklama olarak yapılabilir. Belli bir yaşın altındaki çocuklar kampüs yurtlarında konaklatılırlar. Bu kampüs yurtlarında küçük yaştaki çocuklar için özel gözetmenler bulunmaktadır. Bu kişiler çocukların günlük ihtiyaçlarında kendilerine yardımcı olur ve onları gözetirler. Aile yanı konaklama kendi sorumluluklarını yerine getirebilen öğrenciler içindir. Aile yanında konaklayan öğrenci Yeni Zelanda halkının sıcak misafirperverliğini deneyimleme imkânı bulurken, ana dili İngilizce olan insanlarla iletişim kurarak hızlı gelişme sağlarlar. Aile yanında konaklayan gençler genellikle bu ailelerle gelecekte de kopmaz bağlar kurarlar.

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım