Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Çin'de Master & MBA

Dünyaya Yön Veren Bir Ülkede Yüksek Lisans Yaparak Kariyerinizi Şekillendirin

Çin nüfusu ve son dönemde dünyaya yön veren politikalarıyla ön plana çıkmaktadır. Gelişen ve büyüyen ekonomisi, dünya ticaretindeki söz sahibi konumuyla Çin uluslararası öğrenciler için cazibe merkezlerinden bir konumuna ulaşmıştır. Farklı kültürü, felsefesi ve yaşam tarzıyla da ilgi çeken Çin; her yıl bu ülkede eğitim almak ve ülke kültürünü yakından tanımak isteyen gençlere ev sahipliği yapmaktadır. 

Çin’de eğitim alan bir öğrenci Çince’yi iyi seviyede öğrenme, ülke kültürünü hakim olma, ülkenin iş biçimlerini öğrenme ve çeşitli kariyer fırsatlarını yakalama şansı buluyor. Bu sebeple bu ülkede eğitim alan öğrenci kendini sadece eğitim açısından değil pek çok alanda geliştirme fırsatı buluyor. 

Son dönemde iş hayatındaki rekabetin tüm dünyada artması sebebiyle pek çok genç bu yarışta kendini bir adım öne çıkartacak artı özellikler kazanmanın peşinde. Çin’in dünya ticaretinde en önemli taraflardan biri haline gelmesi, kalabalık nüfusuyla her türlü pazar için cazip bir merkez olması bu ülkeyi yakından tanımanın önemini anlamamız için yeterli oluyor… Bu sebeple bu ülkede yüksek lisans yapan öğrenci sayısı her geçen gün artıyor. Kariyerini ne yönde ilerleteceğini planlayan fakat kendisine artı değerle katmak isteyen gençler Çin’de yüksek lisans yaparak bu ülkenin dilini, kültürünü ve iş yapma biçimlerini öğrenerek yeni kapılar aralıyorlar. Ülkede cazip iş fırsatlarının yakalanması yüksek lisans öğrencileri için de cazibe kaynağı oluyor. Ülkede yüksek lisans yapan gençler part-time işlerde kendi cep harçlıklarını çıkarma ve Çin kültürünü/iş yapma biçimlerini yakından tanıma fırsatı yakalıyor. 

Ülkedeki üniversiteler uluslararası yüksek lisans öğrencilerine başarıları oranında yüzde yüzü bulan burslar da sunuyorlar. 

Devamını Oku

Program

Ülkede yüksek lisans genellikle 2 yıl sürmektedir fakat bazı özel bölümlerde bu süre uzayabilir. Çin’de yüksek lisans/master programları Çince ve İngilizce dillerinde açılmaktadır. Ülkeye eğitim almaya giden gençlerin büyük çoğunluğu Çince’yi de etkin bir şekilde kullanmayı öğrenip, bu ülkeyle iş yapma fırsatlarını yakalamak istediklerinden Çince bölümleri seçmektedir. Çince açılan bölümlerde öğrencilere bir yıl Çince hazırlık programı sunulmaktadır. İngilizce dilinde açılan bölümler ise üniversitelerin Avrupa ve Amerika’ya göre daha uygun fiyatlara sahip olması ve eğitim kalitesinin dünya standartlarında olması sebebiyle seçilmektedir. Fakat yoğun olarak öğrenciler Çince programlara katılırlar. Son dönemde uluslararası şirketlerin ve firmaların üssü haline gelen Çin’de eğitim alan gençler kariyer fırsatlarını da yakından takip edebilmektedir. Bu sebeplerden dolayı ülkede yüksek lisans yapmak isteyen gençler genellikle MBA, ekonomi, uluslararası ticaret ve ekonomi gibi bölümleri tercih etmektedir.

Devamını Oku

Başvuru Şartları ve Koşullar

Çin’de yüksek lisans programlarına başvurmak lisans diplomasına sahip olmak yeterlidir. Öğrencinin Türkiye’deki yüksek lisans sınavlarından yeterli puan alması şartı aranmaz. Öğrenci Çince eğitim veren bir bölümde eğitim alacaksa HSK sınavından yeterli puana sahip olmalıdır. Yeterli puana sahip olmayan öğrenci üniversitelerde açılan hazırlık yılına dahil olurlar. Bunun yanı öğrenci İngilizce eğitim veren bir bölümde okuyacaksa IELTS sınavından 6-6,5, TOEFL sınavından ise en az 90 puan almalıdır. Kayıt olunacak bölüm ve üniversiteye göre kabul şartları değişmektedir. Bazı üniversiteler seçili bölümlerde GMAT ve GRE skoru isteyebilir. Bu detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için Global Vizyon danışmanlarına tüm isteklerini aktarıp ona göre bir bilgilendirme isteyebilirsiniz

Gerekli Belgeler
Lisans diploması ve not dökümü
Çin dilinde eğitim alacaklar için HSK skoru. İngilizce dilinde eğitim alacaklar için TOEFL yada IELTS skoru
Niyet mektubu
3 adet referans mektubu
CV
Staj ve iş tecrübesi olması üniversiteye kabul şansını artıracaktır. 


Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım