Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Çin'de Master & MBA

Çin'de Master (Yüksek Lisans)

Dünyaya Yön Veren Bir Ülkede Yüksek Lisans Yaparak Kariyerinizi Şekillendirin

Çin nüfusu ve son dönemde dünyaya yön veren politikalarıyla ön plana çıkmaktadır. Gelişen ve büyüyen ekonomisi, dünya ticaretindeki söz sahibi konumuyla Çin uluslararası öğrenciler için cazibe merkezlerinden bir konumuna ulaşmıştır. Farklı kültürü, felsefesi ve yaşam tarzıyla da ilgi çeken Çin; her yıl bu ülkede eğitim almak ve ülke kültürünü yakından tanımak isteyen gençlere ev sahipliği yapmaktadır. 

Çin’de eğitim alan bir öğrenci Çince’yi iyi seviyede öğrenme, ülke kültürünü hakim olma, ülkenin iş biçimlerini öğrenme ve çeşitli kariyer fırsatlarını yakalama şansı buluyor. Bu sebeple bu ülkede eğitim alan öğrenci kendini sadece eğitim açısından değil pek çok alanda geliştirme fırsatı buluyor. 

Son dönemde iş hayatındaki rekabetin tüm dünyada artması sebebiyle pek çok genç bu yarışta kendini bir adım öne çıkartacak artı özellikler kazanmanın peşinde. Çin’in dünya ticaretinde en önemli taraflardan biri haline gelmesi, kalabalık nüfusuyla her türlü pazar için cazip bir merkez olması bu ülkeyi yakından tanımanın önemini anlamamız için yeterli oluyor… Bu sebeple bu ülkede yüksek lisans yapan öğrenci sayısı her geçen gün artıyor. Kariyerini ne yönde ilerleteceğini planlayan fakat kendisine artı değerle katmak isteyen gençler Çin’de yüksek lisans yaparak bu ülkenin dilini, kültürünü ve iş yapma biçimlerini öğrenerek yeni kapılar aralıyorlar. Ülkede cazip iş fırsatlarının yakalanması yüksek lisans öğrencileri için de cazibe kaynağı oluyor. Ülkede yüksek lisans yapan gençler part-time işlerde kendi cep harçlıklarını çıkarma ve Çin kültürünü/iş yapma biçimlerini yakından tanıma fırsatı yakalıyor. 

Ülkedeki üniversiteler uluslararası yüksek lisans öğrencilerine başarıları oranında yüzde yüzü bulan burslar da sunuyorlar. 

Program

Ülkede yüksek lisans genellikle 2 yıl sürmektedir fakat bazı özel bölümlerde bu süre uzayabilir. Çin’de yüksek lisans/master programları Çince ve İngilizce dillerinde açılmaktadır. Ülkeye eğitim almaya giden gençlerin büyük çoğunluğu Çince’yi de etkin bir şekilde kullanmayı öğrenip, bu ülkeyle iş yapma fırsatlarını yakalamak istediklerinden Çince bölümleri seçmektedir. Çince açılan bölümlerde öğrencilere bir yıl Çince hazırlık programı sunulmaktadır. İngilizce dilinde açılan bölümler ise üniversitelerin Avrupa ve Amerika’ya göre daha uygun fiyatlara sahip olması ve eğitim kalitesinin dünya standartlarında olması sebebiyle seçilmektedir. Fakat yoğun olarak öğrenciler Çince programlara katılırlar. Son dönemde uluslararası şirketlerin ve firmaların üssü haline gelen Çin’de eğitim alan gençler kariyer fırsatlarını da yakından takip edebilmektedir. Bu sebeplerden dolayı ülkede yüksek lisans yapmak isteyen gençler genellikle MBA, ekonomi, uluslararası ticaret ve ekonomi gibi bölümleri tercih etmektedir.

Başvuru Şartları ve Koşullar

Çin’de yüksek lisans programlarına başvurmak lisans diplomasına sahip olmak yeterlidir. Öğrencinin Türkiye’deki yüksek lisans sınavlarından yeterli puan alması şartı aranmaz. Öğrenci Çince eğitim veren bir bölümde eğitim alacaksa HSK sınavından yeterli puana sahip olmalıdır. Yeterli puana sahip olmayan öğrenci üniversitelerde açılan hazırlık yılına dahil olurlar. Bunun yanı öğrenci İngilizce eğitim veren bir bölümde okuyacaksa IELTS sınavından 6-6,5, TOEFL sınavından ise en az 90 puan almalıdır. Kayıt olunacak bölüm ve üniversiteye göre kabul şartları değişmektedir. Bazı üniversiteler seçili bölümlerde GMAT ve GRE skoru isteyebilir. Bu detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için Global Vizyon danışmanlarına tüm isteklerini aktarıp ona göre bir bilgilendirme isteyebilirsiniz

Gerekli Belgeler
Lisans diploması ve not dökümü
Çin dilinde eğitim alacaklar için HSK skoru. İngilizce dilinde eğitim alacaklar için TOEFL yada IELTS skoru
Niyet mektubu
3 adet referans mektubu
CV
Staj ve iş tecrübesi olması üniversiteye kabul şansını artıracaktır. 


Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak
Bizimle konuşun

Çin Yüksek Lisans Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım