Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Estonya'da Master & MBA

Estonya'da Master (Yüksek Lisans)

Baltık’ın Silikon Vadisi olarak Biline Geleceğini Planlamak İsteyenler Estonya’yı Tercih Ediyor…

Estonya 1600’lü yıllardan bu yana var olan köklü eğitim kurumlarıyla uluslararası öğrencilerin dikkatini çekmektedir. Ülke güvenli ve teknolojiyle iç içe yapısı, kaliteli eğitim kurumları, dünya çapında geçerli diplomaları, cazip eğitim ücretleri ve düşük yaşam masraflarıyla öğrencileri cezbetmektedir.
Ülke teknoloji olarak Avrupa’nın en ileri ülkelerinden bir tanesidir. Ülkedeki pek çok iş internet üzerinden kısa sürede halledilmektedir. Ülke ‘free internet’in en yaygın olduğu ikinci ülkedir. Ülkede yaşayan herkes ücretsiz internetten faydalanabilmektedir. Ülkedeki okullar internet erişiminde dünyada 2. Sıradadır. Bu da öğrencilerin bilgiye erişimini kolaylaştırmaktadır. Singapur ve Güney Kore’den sonra 4G kapsamı %95 ile en geniş ülkelerden biridir. Teknolojiyle bu kadar iç içe yaşayan ülkenin Baltık’ın Silikon Vadisi olarak adını duyurması oldukça normaldir. Ülkeden dünya çapında üne kavuşmuş IT alanında pek çok şirket çıkmıştır. Bunlardan en önemlisi Skype’dır. Hali hazırda ana merkezi Estonya’da bulunan Skype uluslararası pek çok öğrenciye burs imkanı sunmaktadır. Böyle bir ülkede yüksek lisansını yapan öğrenci başarılı olması takdirinde bu uluslararası şirketlerden birinde iş bulma imkanı yakalayabilmektedir. IT alanında bölümlerden mezun olan öğrencilere 1 yıl kendi alanında çalışma hakkı tanınması öğrencilerin kendilerini gösterebilmesi için bir şanstır.
Teknolojik gelişmelerle bu kadar iç içer olan bir ülkede yüksek lisans öğrencilerinin araştırma konularına önem verilmektedir. Parlak fikirlere sahip öğrencilerin projeleri maddi olarak desteklenmektedir. Üniversiteler araştırma projeleri için yüksek seviyede imkanlara sahiptir. Üniversitelerde sınıfların az kişiden oluşması öğrencilerin eğitmenleriyle birebir irtibatta olmasının ve projelerini onlarla birlikte geliştirmelerine olanak sağlar. Bu da öğrenci için bulunmaz bir imkandır. 

Devamını Oku
Program

Estonya’da yüksek lisans programlarının süresi genellikle 1-2 yıldır. Yüksek lisans süresince alınan kredi miktarı 60-120 ECTS’dir.
Estonya’da yüksek lisans programlarına kayıt olmak için lisans diplomasına sahip olmak ve Türkiye’de yapılan ALES sınavından taban puan almak yeterlidir. Yüksek lisans yapacak olan öğrencilerin dil yeterliliğinin olması zorunludur. Pek çok üniversite İngilizce dilinde eğitim verdiğinden TOEFL/IELTS gibi sınavlardan geçerli not almak yeterlidir. Her okulun kendine özel puan aralığı olduğundan karar verebilmek için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçilmesi gereklidir.
Ülkedeki üniversitede sınıflar kalabalık değildir. Bu da öğrencilerin eğitmenleriyle birebir iletişim kurmasına ve onların bilgilerinden en iyi şekilde faydalanmalarına imkan sağlar. Başarılı öğrenciler üniversitelerde hızla fark edilebilir. 

Devamını Oku
Şartlar ve Koşullar

Estonya’da yüksek lisans yapmak için lisans diplomasına ve ALES’ten geçerli taban puana sahip olmak gerekmektedir. Ayrıca dil yeterliliği de zorunlu olan ülkede, öğrencilerin TOEFL’dan en az 70, IELTS’den en az 5.5 alması beklenir. Öğrenciler başvuru yaparken mezun olduğu lisans bölümüyle ilişkili bir yüksek lisans programı seçmelidir. Kimi üniversiteler, başvurulan bölüme göre portfolyo ve proje talebinde bulunabilir.

Konaklama

Öğrenciler genellikle yurtlarda kalmaktadır. Yurtlar oda paylaşımlı ya da özel odalar olabilir. Yurtların aylık ücretleri oldukça makuldür. Genellikle aylık 90-100 Euro verilerek yurtlarda kalınabilir. Konforuna daha düşkün öğrenciler ise ev kiralama yöntemine başvurabilir. 250-400 Euro arasında değişen ev kiraları 3-4 arkadaş tarafından paylaşılarak öğrenci evinde uygun fiyatlarla yaşanabilir. Estonya’da öğrenci hayatı oldukça eğlenceli ve keyifli geçmektedir. Ülkedeki renkli şehir hayatı ve ülkenin muhteşem doğası öğrencilerin unutulmaz anılar biriktirmelerini sağlar. Dünyadaki en temiz havalardan birine sahip Estonya’da okuyan bir öğrenci pek konuda kendini şanslı hisseder. 

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım