Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Estonya'da Master & MBA

Estonya'da Master (Yüksek Lisans)

Baltık’ın Silikon Vadisi olarak Biline Geleceğini Planlamak İsteyenler Estonya’yı Tercih Ediyor…

Estonya 1600’lü yıllardan bu yana var olan köklü eğitim kurumlarıyla uluslararası öğrencilerin dikkatini çekmektedir. Ülke güvenli ve teknolojiyle iç içe yapısı, kaliteli eğitim kurumları, dünya çapında geçerli diplomaları, cazip eğitim ücretleri ve düşük yaşam masraflarıyla öğrencileri cezbetmektedir.
Ülke teknoloji olarak Avrupa’nın en ileri ülkelerinden bir tanesidir. Ülkedeki pek çok iş internet üzerinden kısa sürede halledilmektedir. Ülke ‘free internet’in en yaygın olduğu ikinci ülkedir. Ülkede yaşayan herkes ücretsiz internetten faydalanabilmektedir. Ülkedeki okullar internet erişiminde dünyada 2. Sıradadır. Bu da öğrencilerin bilgiye erişimini kolaylaştırmaktadır. Singapur ve Güney Kore’den sonra 4G kapsamı %95 ile en geniş ülkelerden biridir. Teknolojiyle bu kadar iç içe yaşayan ülkenin Baltık’ın Silikon Vadisi olarak adını duyurması oldukça normaldir. Ülkeden dünya çapında üne kavuşmuş IT alanında pek çok şirket çıkmıştır. Bunlardan en önemlisi Skype’dır. Hali hazırda ana merkezi Estonya’da bulunan Skype uluslararası pek çok öğrenciye burs imkanı sunmaktadır. Böyle bir ülkede yüksek lisansını yapan öğrenci başarılı olması takdirinde bu uluslararası şirketlerden birinde iş bulma imkanı yakalayabilmektedir. IT alanında bölümlerden mezun olan öğrencilere 1 yıl kendi alanında çalışma hakkı tanınması öğrencilerin kendilerini gösterebilmesi için bir şanstır.
Teknolojik gelişmelerle bu kadar iç içer olan bir ülkede yüksek lisans öğrencilerinin araştırma konularına önem verilmektedir. Parlak fikirlere sahip öğrencilerin projeleri maddi olarak desteklenmektedir. Üniversiteler araştırma projeleri için yüksek seviyede imkanlara sahiptir. Üniversitelerde sınıfların az kişiden oluşması öğrencilerin eğitmenleriyle birebir irtibatta olmasının ve projelerini onlarla birlikte geliştirmelerine olanak sağlar. Bu da öğrenci için bulunmaz bir imkandır. 

Program

Estonya’da yüksek lisans programlarının süresi genellikle 1-2 yıldır. Yüksek lisans süresince alınan kredi miktarı 60-120 ECTS’dir.
Estonya’da yüksek lisans programlarına kayıt olmak için lisans diplomasına sahip olmak ve Türkiye’de yapılan ALES sınavından taban puan almak yeterlidir. Yüksek lisans yapacak olan öğrencilerin dil yeterliliğinin olması zorunludur. Pek çok üniversite İngilizce dilinde eğitim verdiğinden TOEFL/IELTS gibi sınavlardan geçerli not almak yeterlidir. Her okulun kendine özel puan aralığı olduğundan karar verebilmek için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçilmesi gereklidir.
Ülkedeki üniversitede sınıflar kalabalık değildir. Bu da öğrencilerin eğitmenleriyle birebir iletişim kurmasına ve onların bilgilerinden en iyi şekilde faydalanmalarına imkan sağlar. Başarılı öğrenciler üniversitelerde hızla fark edilebilir. 

Şartlar ve Koşullar

Estonya’da yüksek lisans yapmak için lisans diplomasına ve ALES’ten geçerli taban puana sahip olmak gerekmektedir. Ayrıca dil yeterliliği de zorunlu olan ülkede, öğrencilerin TOEFL’dan en az 70, IELTS’den en az 5.5 alması beklenir. Öğrenciler başvuru yaparken mezun olduğu lisans bölümüyle ilişkili bir yüksek lisans programı seçmelidir. Kimi üniversiteler, başvurulan bölüme göre portfolyo ve proje talebinde bulunabilir.

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak
Bizimle konuşun

Estonya Yüksek Lisans Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım