Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

English and Art-Design

English and Art-Design

Öğrencilere farklı alanlarda sanat ve tasarım konularını tanıtmak

Program süresince farklı projelere dahil olarak, öğrencilerin gelecekte kullanabilecekleri kendi sanat çalışmalarını oluşturmalarını sağlamak.

Programın İçeriği

Farklı portfolyöler hazırlamaya uygun, sanat ve tasarımı tüm açılarıyla inceleyen zevkle takip edeceğiniz kapsamlı bir programdır. Öğrenciler bu programla beraber sanat ve tasarımın birçok farklı alanı ile tanışırlar. Her 2 – 4 haftada bir yeni bir konu işlenmektedir.

Program süresince işlenecek konular

Çizim
Linolyum baskı,
Yüzey çalışması,
Baskı,
Topografya,
Grafik tasarımı ve moda

Program içerisinde çeşitli stüdyo çalışmaları, grup çalışmaları, müze ve galeri ziyaretleri yer almaktadır. Program öğrencilerin yaratıcılık güçlerini ve düşüncelerini ifade etmelerine ve dışa vurmalarına yardımcı olmaktadır.
Program, belirli süreler içerisinde güncellenmektedir; bu sayede daha geniş bir mecrada kursiyerlere hitap edebilmektedir. Eğer bir portfolyö hazırlığı içerisindeyseniz size 24 haftalık İngilizce ve Sanat-Tasarım kursumuza katılmanızı tavsiye ediyoruz. Lütfen bu programda bilgisayar kullanılmadığını unutmayınız.


Öğrenciler aşağıdaki alanlarda eğitim görmektedir

Çizim: Gözlem yaparak çalışma ve doğru biçim, ton ve alanları kullanabilme
Farklı Ortamlar: Müze araştırması, görsel araştırmalar, kolaj tekniği, çizim boyama ve monoprint teknikleri ile projeler hazırlama
Moda: Canlı modellerle çalışarak model çizimi. Müze ve görsel araştırmalar ile farklı tasarım fikirleri geliştirme.
Grafik Tasarım: Logo tasarımı, zincir mağazalar için poşet ve çanta üretim fikirleri vb.
Boyama: Renk teorisi, renk karışımı, boyama teknikleri

Program bitiminde öğrenciler

Sanat ve tasarıma içsel bakış,
3 boyutlu olarak düşünceleri yorumlama ve ifade tekniği,
Farklı çalışma yöntem ve tekniklerini anlama becerisi geliştirmiş olacaklar.

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon