Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/




Hemen Bize Ulaş

New College Group Dublin

Neden New College Group Dublin?

İngiltere’nin Liverpool ve Manchester şehirlerinde de kampüsleri bulunan New College Group Dil Okulları, Dublin şehir merkezine 20 dakika mesafedeki sahil kasabası Dún Laoghaire kampüsünde uluslararası bir eğitim sunuyor. New College Group Dil Okulu İrlanda’nın öğrenciler tarafından tercih edilmesinin büyük nedeni ise şehir yaşamından uzakta, güvenli ve konforlu bir yaşam sunuyor olması. 7 adet sınıfa sahip butik bir okul olan New College Group Dil Okulu Dublin’de eğitim alırken; su sporları, sinema, tiyatro gibi birçok sosyal aktiviteden yararlanmanız mümkün. Ayrıca; kasaba sahilindeki eşsiz doğa manzarası ile keyifli zamanlar geçirirken, kampüse yakın nezih restoranları ve alışveriş merkezlerinde tüm ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. New College Group Dublin için; butik bir okulda, profesyonel bir eğitim almak isteyen öğrenciler için en doğru tercih diyebiliriz. 

Dublin Hakkında

117,8 km² gibi küçük bir yüz ölçüme sahip olan Dublin, aynı zamanda 4,5 milyon nüfusu ile ülkenin en büyük şehri. Dünyanın en mutlu yaşayan insanları anketlerinde ilk 5’te yer alan Dublin; doğası, tarihi, korunan mimarisi, farklı mutfağı, dansları ve eğlenceli yaşamı ile öğrencilerin ve turistlerin ilgisini çekiyor. Ana dili İngilizce olan, eğitim düzeyi yüksek insanlarla bir arada yaşamanın ve bu şehirde eğitim almanın keyfi ise bambaşka. Dublin; dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrencilere, dolu dolu ve eğlenceli bir eğitim serüveni sunuyor. Festivallere katılabileceğiniz, nehir kenarında yürüyüşler yapabileceğiniz 24 saat yaşayan bu şehirde, günün her saati, otobüs ve tramvay gibi toplu taşıma araçlarına ulaşmak mümkün. Dublin’de eğitim alan öğrencilerin ve İrlandalıların şehirde kullandığı en çok tercih ettiği ulaşım aracı ise bisiklet. 

Yurt Dışı Dil Eğitimi İçin Neden New College Group Dublin?

2011 yılında kurulan New College Group İrlanda’da eğitim alan öğrencilerin en büyük avantajı, kalabalık şehir hayatından uzakta olmaları. NGC İrlanda; Dublin kampüsünde, İngiltere’de Manchester ve Liverpool kampüslerinde 60 üzerinde ülkeden gelen öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Dún Laoghaire sahilinde yer alan okul kampüsü; her yaştan öğrenciye hitap ediyor ve bir de 7-14 yaş grubu öğrencilerine yönelik sunduğu Summer School Programı bulunuyor. New College Group Dublin Dil Kursu minimum 4 hafta, maksimum 36 hafta eğitim programları sunuyor. 25 hafta üzerinde eğitim alan öğrenciler Work And Study Programı ile haftada 20 saat yasal çalışma iznine sahip oluyor. 7 derslikten oluşan 2 katlı binasında sıcak ve samimi bir ortamda eğitim alırken, bahçesinde keyifli zamanlar geçirebileceğiniz New College Group Dublin kampüsünün bireysel çalışma alanlarında, kendinize de zaman ayırabilirsiniz. Şunu da belirtelim ki, okulun profesyonel eğitmen kadrosu sayesinde daha önceden deneyimlemediğiniz bir İngilizce eğitimi sizleri bekliyor. İnteraktif sınıf ortamında, öğretmenlik diplomasına sahip alanında uzman eğitmenler sayesinde hedeflerinize kısa sürede ulaşmanız mümkün. New College Group Dublin, Türk öğrencilere yönelik özel promosyonlar sunuyor ve eğitim ücretleri süreye göre değişim gösteriyor. New College Group Dublin fiyatları, 960-3800 EU arasında yer alıyor. Sosyal imkanlara ve her hafta başlayan eğitim programlarına sahip bu okulda hemen yerinizi ayırabilirsiniz. Güncel promosyonlar ve bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

New College Group Dublin Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Eşsiz doğası, iklimi ve temiz havası ile İrlandalıların yaşamak için tercih ettiği Dún Laoghaire kasabasında yer alan New College Group İrlanda Dil Okulu, farklı bir eğitim sunuyor. Okulun dinamik ve deneyimli eğitmen kadrosu, bilişim alanındaki tüm imkanlardan faydalanarak teknolojik bir eğitim imkanı sağlıyor. New College Group Dublin; Genel İngilizce (tüm seviyeler için), IELTS hazırlığı, İş İngilizcesi ve Akademik amaçlı eğitim seçenekleri ile geniş bir yelpazede öğrencilere hizmet veriyor. Sınıf içi yüz yüze eğitimlerin yanı sıra Online İngilizce Eğitim programları ile herkesin ihtiyacını karşılayan New College Group Dublin, British Council ve Independent School Inspectorate dahil olmak üzere birçok eğitim kurumu tarafından da akredite.

Sosyal Olanaklar

Konuşma Kulüpleri: Profesyonel eğitmen kadrosu ile etkinlik kulüplerinde yer alarak İngilizce konuşma pratiğinizi geliştirin.

Su Sporları: Sahilin keyfini su sporları ile çıkarırken, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenleriniz ile keyifli zaman geçirin.

Festivaller Şehri: Dublin’de her yıl düzenlenen, birbirinden renkli festivallere katılarak yepyeni deneyimler yaşayın.

Lokasyon

New College Group Dil Okulu İrlanda, Dublin’e 12 km uzaklıkta bulunan Dún Laoghaire adındaki sahil kasabasında yer alıyor. Su sporları ile ünlü olan sahil şeridi, özellikle İrlandalıların yaşam ve yerleşim için tercih ettiği bir bölge. Kasaba; nezih balık restoranları, harika sahili ve sosyal imkanları nedeniyle turistlerin de gözdesi.

Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım