Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Chalmers University of Technology

Chalmers University of Technology – Chalmers Teknoloji Üniversitesi

İsveç’teki araştırma üniversitelerinin başında gelen Chalmers Teknoloji Üniversitesi, 10.000’den fazla öğrenciye eğitim veriyor. 39 adet İngilizce yüksek lisans programı sunan Chalmers Teknoloji Üniversitesi, açık fikirli ve cesaretlendirici eğitimiyle tanınıyor.


1829 yılında kurulan Chalmers Teknoloji Üniversitesi, 2.300 araştırma ve öğretim üyesine sahip ve biyolojiden iklim değişikliğine, trafik güvenliğinden yakın galaksilere kadar neredeyse her konu hakkında araştırma yapıyor. Saygın bir teknoloji ve bilim üniversitesi olan Chalmers Teknoloji Üniversitesi, misyonu gereğince hem bireylere hem de topluma fayda sağlayan bilgiler ve çözümler üretip yayılmasını sağlıyor.


Chalmers Teknoloji Üniversitesi bölümleri; bağımsız düşünmeyi ve gelecekte yaşanacak zorlukların mühendislik ile ortadan kaldırmayı hedefleyen, yaratıcı ve özgür düşünüp fikirlerini ortaya koyabilen öğrenciler yetiştiriyor. Chalmers Teknoloji Üniversitesi hiyerarşik bir yapıya sahip olmayan eğitmenler ve öğrencilerin bir arada fikir alışverişi yapabileceği dostça bir ortamda eğitim sunuyor. Chalmers Teknoloji Üniversitesi bölümleri, eğitim alırken proje bazlı eğitim sistemi ile gelecekteki sorunları çözmek için teorik bilgiyi uygulamaya çevirebileceğiniz bir müfredata sahip.


Chalmers Teknoloji Üniversitesi; 3.100 çalışanı 10.000 öğrencisi, endüstriyel ve sosyal ortakları ile uluslararası düzeyde teknoloji ve doğa bilimi alanında araştırmalar ve eğitimler yürütüyor. Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora programları ile öğrenciler; mühendislik, bilim, denizcilik, mimarlık alanında eğitim alabiliyor ve geleceğine yön verebiliyor. Chalmers Teknoloji Üniversitesi öğrencileri, mezun olduktan sonra 6 ay içinde iş bulabiliyor. 


İsveç’te üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere İngilizce eğitim sunan Chalmers Teknoloji Üniversitesi bölüm ücretleri 200.000-500.000 SEK arasında değişiyor. Proje bazlı eğitim sistemini en iyi şekilde sunan Chalmers Teknoloji Üniversitesi başvurusu, 15 Ocak tarihine kadar devam ediyor. Öğrencilerine çeşitli alanlarda burs imkanı sunan, mühendislik alanında dünya sıralamasında ilk 100’de yer alan okulla ilgili “Chalmers Teknoloji Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Chalmers Teknoloji Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Chalmers Teknoloji Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Chalmers Teknoloji Üniversitesi başvuru zamanı

Chalmers University of Technology’ye kayıt için son başvuru tarihi 15 Ocak.

Chalmers Teknoloji Üniversitesi bölümleri

 • Biological Sciences
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Civil Engineering
 • Chemical Engineering
 • General Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Education
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Mathematics & Statistics
 • Chemistry
 • Physics & Astronomy
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Architecture
 • Art, Performing Arts & Design
 • Computer Science

Lokasyon

Chalmers Teknoloji Üniversitesi nerededir?

İsveç’in en büyük ikinci şehri olan Gothenburg, dünyanın en güzel şehirleri arasında yer alıyor. Her yıl nüfus sayısı kadar turiste ev sahipliği yapan şehir; tarihi, doğası, sanatsal etkinlikleri, festivalleri ile eğlenceli ve renkli bir hayat sunuyor. Büyük otomotiv firmalarının ve limanların bulunduğu şehirde, güvenli ve keyifli bir eğitim sizi bekliyor

Üniversitenin Başarıları

 • QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 150’de yer alıyor.

 • İsveç’teki en iyi üniversiteler arasında ilk 10’da bulunuyor.

 • Mimarlık, kimya mühendisliği ve elektronik mühendisliği bölümleri dünyada ilk 100’de yer alıyor

Üniversitenin Kabul Şartları

 • Writing bölümünden minimum 20 olmak kaydıyla en az 90 (IBT) TOEFL puanı

 • Writing bölümünden minimum 4.5 olmak kaydıyla en az 575 (PBT) TOEFL puanı

 • Her bölümden minimum 5.5 olmak kaydıyla en az 6.5 IELTS puanı

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım