Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Chalmers University of Technology

Chalmers University of Technology – Chalmers Teknoloji Üniversitesi

İsveç’teki araştırma üniversitelerinin başında gelen Chalmers Teknoloji Üniversitesi, 10.000’den fazla öğrenciye eğitim veriyor. 39 adet İngilizce yüksek lisans programı sunan Chalmers Teknoloji Üniversitesi, açık fikirli ve cesaretlendirici eğitimiyle tanınıyor.


1829 yılında kurulan Chalmers Teknoloji Üniversitesi, 2.300 araştırma ve öğretim üyesine sahip ve biyolojiden iklim değişikliğine, trafik güvenliğinden yakın galaksilere kadar neredeyse her konu hakkında araştırma yapıyor. Saygın bir teknoloji ve bilim üniversitesi olan Chalmers Teknoloji Üniversitesi, misyonu gereğince hem bireylere hem de topluma fayda sağlayan bilgiler ve çözümler üretip yayılmasını sağlıyor.


Chalmers Teknoloji Üniversitesi bölümleri; bağımsız düşünmeyi ve gelecekte yaşanacak zorlukların mühendislik ile ortadan kaldırmayı hedefleyen, yaratıcı ve özgür düşünüp fikirlerini ortaya koyabilen öğrenciler yetiştiriyor. Chalmers Teknoloji Üniversitesi hiyerarşik bir yapıya sahip olmayan eğitmenler ve öğrencilerin bir arada fikir alışverişi yapabileceği dostça bir ortamda eğitim sunuyor. Chalmers Teknoloji Üniversitesi bölümleri, eğitim alırken proje bazlı eğitim sistemi ile gelecekteki sorunları çözmek için teorik bilgiyi uygulamaya çevirebileceğiniz bir müfredata sahip.


Chalmers Teknoloji Üniversitesi; 3.100 çalışanı 10.000 öğrencisi, endüstriyel ve sosyal ortakları ile uluslararası düzeyde teknoloji ve doğa bilimi alanında araştırmalar ve eğitimler yürütüyor. Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora programları ile öğrenciler; mühendislik, bilim, denizcilik, mimarlık alanında eğitim alabiliyor ve geleceğine yön verebiliyor. Chalmers Teknoloji Üniversitesi öğrencileri, mezun olduktan sonra 6 ay içinde iş bulabiliyor. 


İsveç’te üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere İngilizce eğitim sunan Chalmers Teknoloji Üniversitesi bölüm ücretleri 200.000-500.000 SEK arasında değişiyor. Proje bazlı eğitim sistemini en iyi şekilde sunan Chalmers Teknoloji Üniversitesi başvurusu, 15 Ocak tarihine kadar devam ediyor. Öğrencilerine çeşitli alanlarda burs imkanı sunan, mühendislik alanında dünya sıralamasında ilk 100’de yer alan okulla ilgili “Chalmers Teknoloji Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Chalmers Teknoloji Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Chalmers Teknoloji Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Chalmers Teknoloji Üniversitesi başvuru zamanı

Chalmers University of Technology’ye kayıt için son başvuru tarihi 15 Ocak.

Chalmers Teknoloji Üniversitesi bölümleri

 • Biological Sciences
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Civil Engineering
 • Chemical Engineering
 • General Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Education
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Mathematics & Statistics
 • Chemistry
 • Physics & Astronomy
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Architecture
 • Art, Performing Arts & Design
 • Computer Science

Lokasyon

İsveç’in en büyük ikinci şehri olan Gothenburg, dünyanın en güzel şehirleri arasında yer alıyor. Her yıl nüfus sayısı kadar turiste ev sahipliği yapan şehir; tarihi, doğası, sanatsal etkinlikleri, festivalleri ile eğlenceli ve renkli bir hayat sunuyor. Büyük otomotiv firmalarının ve limanların bulunduğu şehirde, güvenli ve keyifli bir eğitim sizi bekliyor

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım