Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Finlandiya'da Lisans Eğitimi

Finlandiya eğitim sistemiyle tüm dünyanın örnek aldığı bir ülkedir. Gelişmiş bir İskandinav ülkesi olan Finlandiya birçok konuda dünyaya öncülük eder. Kaliteli eğitim sistemi, güçlü ekonomisi, güvenli şehirleri, yüksek yaşam standartları ve kültür seviyesi yüksek halkıyla refah içerisinde bir ülkedir. Böyle bir ülkede eğitim almak öğrencinin pek çok yönden gelişmesini sağlar.


Devamını Oku

Finlandiya Üniversiteleri Kabul ve Başvuru Şartları

Finlandiya’da lisans eğitimi almak isteyenlerin başarılı bir lise diplomasına sahip olması gerekir. Finlandiya üniversiteleri lise diploma notunun yüksek olmasına önem verir. İyi bir diploma notu kabul oranlarını artırır. 

Finlandiya’da  lisans eğitimi almak isteyenlerin dil yeterliliklerini kanıtlamaları lazımdır. İngilizce eğitim alacak bir öğrenciden TOEFL ve IELTS skoru beklenir. Finlandiya üniversitelerine kabul için IELTS’den 6.5ve üstü puana sahip olmak gereklidir. Bazı Finlandiya üniversiteleri 5.5  skoru da kabul eder.  Finlandiya üniversitelerini online olarak inceleyip Global Vizyon danışanlarından detaylı bilgi alınabilir.

Finlandiya’da üniversite okumak isteyenlerin sosyal, kültürel,sportif ve toplumsal başarıları da önemlidir. Öğrencilerin katıldıkları sertifika programları, yaptıkları toplumsal hizmetler, sportif ve kültürel alandaki yatkınlıkları Finlandiya üniversitelerinden kabul almayı kolaylaştırır.


Finlandiya’da Lisans Eğitimi için Gerekli Belgeler

Akademik Not Çizelgesi (Transkript)

Mezuniyet Diploması

İngilizce Yeterlilik Sertifikası – IELTS/TOEFL/PTE Test/Diğer.

Niyet Mektubu (Personal Statement)

Referans Mektupları

CV(özgeçmiş)


Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Finlandiya’da üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrencinin yurtdışı eğitim danışmanları aracılığıyla süreci yönetmesi hem doğru kararlar almasına hem de kabul oranını  artırmasına yardımcı olacaktır. Global Vizyon'un deneyimli danışmanları öğrencilerin başvuru sürecini en doğru şekilde yönetmektedir. Öğrenciler; başvuracakları okulu ve bölümü danışmanlarıyla seçtikten sonra, doğru yönlendirmelerle evraklarını hazırlayıp süreçlerini başlatır. Ayrıca Finlandiya üniversitelerine online olarak da başvuru yapılır. 

Devamını Oku

Neden Finlandiya’da Üniversite Eğitimi Almalısınız

Dünyanın örnek aldığı bir eğitim sistemine sahip olan Finlandiya üniversitelerinde birbirinden başarılı isimler yetiştirilir. Devlet politikası olarak üst düzey eğitim sistemini benimseyen ülke, çığır açan uygulamalara sahiptir. Finlandiya’da öğrenciler okul öncesi eğitimden yüksek öğrenimlerine kadar uzanan bir süreçte dünyanın en kaliteli eğitimini alma şansı yakalar. 

Finlandiya üniversiteleri oldukça köklü ve saygıdeğer kurumlardır. Ülkede yüksek öğrenim 20 üniversite ve 29 politeknik okulda yapılır. Finlandiya üniversitelerinin çoğunda İngilizce dilinde de eğitim verilir. Bu sebeple Finlandiya üniversiteleri uluslararası öğrenciler tarafından sıkça tercih edilir. Finlandiya’da lisans eğitimi 3 yıl sürer. Politeknik üniversitelerde ise 3,5 ile 4,5 yıl arasında devam eder. Finlandiya’daki politeknik üniversiteler; bir meslek üzerine yoğunlaşma ve bu alanda uzman kişiler yetiştirmeyi amaçlar. Politeknik üniversitelerde; teknoloji ve nakliyat, işletme, ticaret, otelcilik, gastronomi, ev ekonomisi, doğal kaynaklar, beşeri bilimler, eğitim, sağlık ve toplumsal hizmetler alanlarında eğitim alınır. Finlandiya üniversiteleri geleneksel eğitim sisteminden uzak öğrenciyi özgür düşünceye yönlendiren, rahat çalışma ortamları ve kaynaklar sunan, eğitmen öğrenci arasındaki ilişkinin sürekli ve rahat olduğu bir eğitim anlayışına sahiptir.

Finlandiya üniversiteleri araştırmayı teşvik eder. Öğrenciler, yaptıkları araştırma çalışmalarında Finlandiya üniversitelerinden ve devletten maddi destek alabilir. Eğitim aldıkları kurum ve devletten destek gören başarılı öğrenciler araştırma çalışmalarına ağırlık vererek dünyadaki gelişmelere öncülük edebilme mertebesine erişir. 

Teknolojik gelişmelerin tamamını yakından izleyen hatta bu gelişmelere yön veren Finlandiya aynı zamanda doğal güzelliklerini de korumayı başarmıştır. Finlandiya’da eğitim alan bir öğrenci sadece yüksek kalitede eğitim almakla kalmaz eşsiz bir coğrafyanın da tadını çıkarma şansı yakalar. Refah toplumu olan Finlandiya’da insanlar birbirine saygılı, kültürlü, eğitim seviyesi yüksek ve hoşgörülüdür. Bu sebeple Finlandiya üniversitelerinde eğitim alan bir öğrenci vizyonunu geliştirerek, donanımlı bir birey olma yolunda önemli adımlar atar.


Devamını Oku

Süreç Nasıl İşlemektedir

Finlandiya’da lisans eğitimi alacak öğrenci danışmanlarıyla birlikte üniversite ve bölüm seçimini yapar. Gerekli evrakları danışmanlarının yönlendirmesiyle hazırlar. Evraklar okulun başvuru dönemlerinde iletilir ve gelen cevabın ardından öğrencinin Finlandiya’ya gidiş işlemleri başlatılır. Öğrencinin konaklaması, uçuşları ayarlanır, gerekli oryantasyondan geçirilir ve Finlandiya’ya  gidişi sağlanır. Kayıt süreci hakkında linkten detaylı bilgi alınabilir. Öğrenci eğitim süresi boyunca yaşadığı sıkıntılı durumlarda Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilir. 

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
  • Nasıl Konaklama Sağlarsınız?

    Finlandiya’da üniversite eğitimi alan gençler genellikle üniversite yurtlarında konaklar. Finlandiya üniversitelerinin yurtları öğrencilerin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmıştır. Finlandiya’da lisans eğitimi alan gençler arzu ederlerse aile yanında da konaklama yapabilir. Yanından konaklama yapılacak aile; devlet ve Finlandiya üniversiteleri tarafından özenle seçilip, denetlendiğinden öğrenci gönül rahatlığıyla aile yanında konaklama alternatifini de seçebilir.


  • Finlandiya’da Üniversite Fiyatları

    Finlandiya’da üniversite fiyatları İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkelere kıyasla daha uygundur. Finlandiya’da üniversite fiyatlarına ilişkin en doğru bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçilmesini öneririz. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım