Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Finlandiya'da Lisans Eğitimi

Finlandiya'da Lisans Eğitimi

Finlandiya eğitim sistemiyle tüm dünyanın örnek aldığı bir ülkedir. Gelişmiş bir İskandinav ülkesi olan Finlandiya birçok konuda dünyaya öncülük eder. Kaliteli eğitim sistemi, güçlü ekonomisi, güvenli şehirleri, yüksek yaşam standartları ve kültür seviyesi yüksek halkıyla refah içerisinde bir ülkedir. Böyle bir ülkede eğitim almak öğrencinin pek çok yönden gelişmesini sağlar.


Finlandiya Üniversiteleri Kabul ve Başvuru Şartları

Finlandiya’da lisans eğitimi almak isteyenlerin başarılı bir lise diplomasına sahip olması gerekir. Finlandiya üniversiteleri lise diploma notunun yüksek olmasına önem verir. İyi bir diploma notu kabul oranlarını artırır. 

Finlandiya’da  lisans eğitimi almak isteyenlerin dil yeterliliklerini kanıtlamaları lazımdır. İngilizce eğitim alacak bir öğrenciden TOEFL ve IELTS skoru beklenir. Finlandiya üniversitelerine kabul için IELTS’den 6.5ve üstü puana sahip olmak gereklidir. Bazı Finlandiya üniversiteleri 5.5  skoru da kabul eder.  Finlandiya üniversitelerini online olarak inceleyip Global Vizyon danışanlarından detaylı bilgi alınabilir.

Finlandiya’da üniversite okumak isteyenlerin sosyal, kültürel,sportif ve toplumsal başarıları da önemlidir. Öğrencilerin katıldıkları sertifika programları, yaptıkları toplumsal hizmetler, sportif ve kültürel alandaki yatkınlıkları Finlandiya üniversitelerinden kabul almayı kolaylaştırır.


Finlandiya’da Lisans Eğitimi için Gerekli Belgeler

Akademik Not Çizelgesi (Transkript)

Mezuniyet Diploması

İngilizce Yeterlilik Sertifikası – IELTS/TOEFL/PTE Test/Diğer.

Niyet Mektubu (Personal Statement)

Referans Mektupları

CV(özgeçmiş)


Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Finlandiya’da üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrencinin yurtdışı eğitim danışmanları aracılığıyla süreci yönetmesi hem doğru kararlar almasına hem de kabul oranını  artırmasına yardımcı olacaktır. Global Vizyon'un deneyimli danışmanları öğrencilerin başvuru sürecini en doğru şekilde yönetmektedir. Öğrenciler; başvuracakları okulu ve bölümü danışmanlarıyla seçtikten sonra, doğru yönlendirmelerle evraklarını hazırlayıp süreçlerini başlatır. Ayrıca Finlandiya üniversitelerine online olarak da başvuru yapılır. 

Neden Finlandiya’da Üniversite Eğitimi Almalısınız

Dünyanın örnek aldığı bir eğitim sistemine sahip olan Finlandiya üniversitelerinde birbirinden başarılı isimler yetiştirilir. Devlet politikası olarak üst düzey eğitim sistemini benimseyen ülke, çığır açan uygulamalara sahiptir. Finlandiya’da öğrenciler okul öncesi eğitimden yüksek öğrenimlerine kadar uzanan bir süreçte dünyanın en kaliteli eğitimini alma şansı yakalar. 

Finlandiya üniversiteleri oldukça köklü ve saygıdeğer kurumlardır. Ülkede yüksek öğrenim 20 üniversite ve 29 politeknik okulda yapılır. Finlandiya üniversitelerinin çoğunda İngilizce dilinde de eğitim verilir. Bu sebeple Finlandiya üniversiteleri uluslararası öğrenciler tarafından sıkça tercih edilir. Finlandiya’da lisans eğitimi 3 yıl sürer. Politeknik üniversitelerde ise 3,5 ile 4,5 yıl arasında devam eder. Finlandiya’daki politeknik üniversiteler; bir meslek üzerine yoğunlaşma ve bu alanda uzman kişiler yetiştirmeyi amaçlar. Politeknik üniversitelerde; teknoloji ve nakliyat, işletme, ticaret, otelcilik, gastronomi, ev ekonomisi, doğal kaynaklar, beşeri bilimler, eğitim, sağlık ve toplumsal hizmetler alanlarında eğitim alınır. Finlandiya üniversiteleri geleneksel eğitim sisteminden uzak öğrenciyi özgür düşünceye yönlendiren, rahat çalışma ortamları ve kaynaklar sunan, eğitmen öğrenci arasındaki ilişkinin sürekli ve rahat olduğu bir eğitim anlayışına sahiptir.

Finlandiya üniversiteleri araştırmayı teşvik eder. Öğrenciler, yaptıkları araştırma çalışmalarında Finlandiya üniversitelerinden ve devletten maddi destek alabilir. Eğitim aldıkları kurum ve devletten destek gören başarılı öğrenciler araştırma çalışmalarına ağırlık vererek dünyadaki gelişmelere öncülük edebilme mertebesine erişir. 

Teknolojik gelişmelerin tamamını yakından izleyen hatta bu gelişmelere yön veren Finlandiya aynı zamanda doğal güzelliklerini de korumayı başarmıştır. Finlandiya’da eğitim alan bir öğrenci sadece yüksek kalitede eğitim almakla kalmaz eşsiz bir coğrafyanın da tadını çıkarma şansı yakalar. Refah toplumu olan Finlandiya’da insanlar birbirine saygılı, kültürlü, eğitim seviyesi yüksek ve hoşgörülüdür. Bu sebeple Finlandiya üniversitelerinde eğitim alan bir öğrenci vizyonunu geliştirerek, donanımlı bir birey olma yolunda önemli adımlar atar.


Nasıl Konaklama Sağlarsınız?

Finlandiya’da üniversite eğitimi alan gençler genellikle üniversite yurtlarında konaklar. Finlandiya üniversitelerinin yurtları öğrencilerin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmıştır. Finlandiya’da lisans eğitimi alan gençler arzu ederlerse aile yanında da konaklama yapabilir. Yanından konaklama yapılacak aile; devlet ve Finlandiya üniversiteleri tarafından özenle seçilip, denetlendiğinden öğrenci gönül rahatlığıyla aile yanında konaklama alternatifini de seçebilir.


Finlandiya’da Üniversite Fiyatları

Finlandiya’da üniversite fiyatları İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkelere kıyasla daha uygundur. Finlandiya’da üniversite fiyatlarına ilişkin en doğru bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçilmesini öneririz. 

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D.

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci
Bizimle konuşun

Finlandiya Lisans Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım