Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Malezya'da Lisans Eğitimi

Malezya'da Lisans Eğitimi

Asya kıtasında yer alan Malezya, 11 farklı devletin bir araya gelmesinden oluşmuştur. Bölge ülkeleri arasında yüksek yaşam standartlarına sahip ülkede hoşgörü ön plandadır. Ülkede farklı etnik kültür ve kimliklerden pek çok kişi yaşamaktadır. Türkiye’den de öğrenci nüfusuna sahip olan ülkede dünyada saygı gören pek çok üniversite bulunur. Her geçen gün popülaritesi artan Malezya üniversiteleri dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alır.


Neden Malezya’da Üniversite Eğitimi Almalısınız

Farklı milletleri ve dinleri bir arada barındıran Malezya; çok kültürlü bir ada ülkesidir. Mimarisinden mutfağına, sanatından yaşam tarzlarına kadar pek çok alana sirayet eden çokkültürlülük ülkeye farklı bir hava katmaktadır. Malezya'da aralarında Çin, Endonezya, İran, Bangladeş, Maldivler, Nijerya, Sudan, Yemen, Hindistan, Botswana, Tayland, Singapur ve Suudi Arabistan gibi ülkelerin de bulunduğu 100'ü aşkın ülkeden 150 binden fazla uluslararası öğrenci eğitim görmektedir. Uluslararası öğrenciler, aynı zamanda kısa dönemli İngilizce dil kursları, yaz okulları ve öğrenci değişim programları için de Malezya'ya gelmektedir. Malezya’da üniversite eğitimi almaya giden Türk öğrencilerin büyük çoğunluğu ülkedeki ekonomik şartların daha rahat olması, üniversitelerin kalite/fiyat oranının Türkiye’ye göre daha yüksek olması… gibi sebeplerle bu ülkeyi tercih etmektedir.


Malezya üniversitelerinin eğitim kalitesinin üst seviyede olması devlet politikasıdır. Devlet bu sebeple üniversiteleri sıkı bir şekilde denetler. Malezya devleti tarafından tanınan tüm Malezya üniversiteleri YÖK tarafından da tanınmaktadır. Malezya üniversitelerine YÖK denklik vermektedir.


Malezya üniversiteleri bünyelerindeki uluslararası öğrenci sayısını artırmak için burs imkanlarını geniş tutar. Bu sayede Malezya’da üniversite okumak isteyen pek çok başarılı öğrenci burs imkanı bulabilir. Özellikle siyaset, hukuk, matematik ve mühendislik alanlarında eğitim almak isteyenler Malezya üniversitelerini tercih edebilir. Malezya üniversiteleri özellikle bu alanlarda oldukça güçlüdür.


Malezya’da üniversite eğitimi alınırken sosyalleşme konusunda da sıkıntı yaşanmaz. Halkın %80’i İngilizce konuşur. Böylece öğrenciler günlük hayata katılım gösterme konusunda zorluk çekmez. 


Malezya Üniversiteleri Kabul ve Başvuru Şartları

Malezya’da üniversite eğitimi 3-8 sene sürmektedir. Malezya üniversitelerinde eğitim süresi bölümlere göre farklılık gösterir. Malezya üniversitelerinde eğitim dili; mühendislik bölümlerde %80 İngilizce, %20 Malayca’dır. Sosyal Bilimlerde ise %50 İngilizce, %50 Malayca’dır. Malezya’da üniversite okumak isteyenlerin İngilizce yeterliliklerini ispatlamaları gerekir. Öğrencilerin IELT ve TOEFL sınavlarından yeterliliğe sahip olması beklenir. 

Uluslararası öğrenciler için Malezya'da 450'yi aşkın özel üniversite ve kolej bulunmaktadır. Uluslararası öğrenciler için lisans eğitimi imkanı sınırlı olmasına rağmen Malezya'daki devlet üniversiteleri, özellikle ülkenin araştırma odaklı dört üniversitesinde lisansüstü düzeyde eğitim ve araştırma imkanları sağlamaktadır.

Malezya’nın en iyi üniversitelerine başvurmak için iyi bir diploma notu, iyi seviyede İngilizce ve iyi bir özgeçmiş gerekir. Tüm şartları yerine getiren başarılı öğrenciler Malezya üniversitelerinden kabul aldığı gibi burs başvurularında da bulunabilir. 


Süreç Nasıl İşlemektedir

Malzeya’da lisans eğitimi alacak öğrenci danışmanlarıyla birlikte üniversite ve bölüm seçimini yapar. Gerekli evrakları danışmanlarının yönlendirmesiyle hazırlar. Evraklar okulun başvuru dönemlerinde iletilir ve gelen cevabın ardından öğrencinin Malezya’ya gidiş işlemleri başlatılır. Öğrencinin konaklaması, uçuşları ayarlanır, gerekli oryantasyondan geçirilir ve Malezya’ya gidişi sağlanır. Öğrenci eğitim süresi boyunca yaşadığı sıkıntılı durumlarda Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilir. 

Nasıl Konaklama Sağlarsınız?

Malezya’da konaklama üniversite yurtları ve özel yurtlarda olmaktadır. Tüm yurtlar öğrencilerin konforu ve ihtiyaçları gözetilerek düzenlenmiştir. Malezya üniversiteleri farklı uyruklardan öğrenciler tarafından tercih edildiğinden öğrenciler farklı milletlerden yaşıtlarıyla dostluklar kurmakta ve kendilerini vizyonel olarak geliştirmektedir. Malezya üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon’un deneyimli kadrosuyla iletişime geçmeniz gerekmektedir.Malezya Üniversite Fiyatları

Malzeya’da üniversite fiyatları pek çok ülkeye göre daha caziptir. Malzeya’da üniversite fiyatlarının uygun olması Malzeya üniversitelerine başvuruların artmasını sağlar. Malezya’da üniversite fiyatları Amerika, Kanada ve İngiltere gibi ülkelere göre çok daha düşüktür. Fiyatlar düşük olmasına rağmen eğitim kalitesinde bir düşüş yoktur. Malezya üniversiteleri dünyanın en iyileri listelerine girmeyi başaran eğitim kurumlarıdır. Malezya’da üniversite fiyatları hakkında en doğru bilgiyi Global Vizyon danışmanlarına ulaşarak edinmenizi öneririz.

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak
Bizimle konuşun

Malezya Lisans Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım