Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Finlandiya'da Master & MBA

Finlandiya'da Master (Yüksek Lisans)

Dünya Devi Şirketlerinin Merkezi Finlandiya’da Yüksek Lisans Yaparak Geleceğinize Yön Verin…

Gelişmiş bir İskandinav ülkesi olan Finlandiya birçok konuda dünyaya öncülük etmektedir. Gelişmiş eğitim sistemi, güçlü ekonomisi, güvenlikli şehirleri, yüksek yaşam standartları, kültür seviyesi yüksek halkıyla refah içerisinde bir ülkedir.
Teknolojik gelişmelerin tamamını yakından izleyen hatta bu gelişmelere yön veren ülke aynı zamanda doğal güzelliklerini de korumayı başarmıştır. Finlandiya’da eğitim alan bir öğrenci sadece yüksek kalitede eğitim almakla kalmaz eşsiz bir coğrafyanın da tadını çıkarma şansı yakalar. Refah toplumu olan Finlandiya’da insanlar birbirine saygılı, kültürlü, eğitim seviyesi yüksek ve hoşgörülüdür. Bu sebeple bu ülkede yaşayan bir öğrenci vizyonunu geliştirerek, bambaşka bir birey olma yolunda önemli adımlar atar. Zaten eğitim sadece sınıflarda öğrenilen değil yaşayarak da deneyimlenendir. Bu sebeple Finlandiya bir öğrenciye eğitim, kültür, vizyon anlamında değerli kazanımlar sağlayacak bir ülkedir.
Teknoloji alanında dünyanın konuştuğu şirketlere sahip olan Finlandiya’da yüksek lisans yapan bir öğrenci geleceği için tahmin edemeyeceği adımlar atma şansını yakalayabilir. Öğrenci başarısı ve girişkenliği oranında kendini gösterme şansı yakalayacaktır. 

Devamını Oku
Program

Finlandiya üniversiteleri kaliteli ve dünya çapında saygı gören eğitim sistemleri ile her yıl binlerce uluslararası öğrenciyi topraklarında ağırlamaktadır. Finlandiya üniversiteleri İngilizce dilinde de eğitim vermekte olduğundan bu ülkeye başvuralar gün geçtikçe artmaktadır. Yaklaşık 200’ün üzerinde bölümde İngilizce eğitim verilmektedir.
Öğrencilerin yüksek lisans bölümlerinin seçimini yaparken lisans bölümleriyle ilişkili bir bölümü tercih etmeleri beklenir. Yüksek lisans süresi boyunca ortalama 120 kredi toplanması gerekmektedir. Bu da yaklaşık 1 – 1,5 senelik bir eğitim süresine eşdeğer gelmektedir.
İngilizce dilinde eğitim almak isteyen öğrenciler; Makine Mühendisliği, Biyoloji, Medya, İletişim, Sanat Yönetimi, İşletme, Pazarlama, Ekonomi… gibi alanlarda rahatlıkla bölüm bulabilirler. Diğer bölümler için aşağıdaki linklerde yapılan yönlendirmelerden faydalanabilirsiniz.
Hemen hemen tüm bölümler tezlidir. Öğrencilerin tez konusunu titizlikle seçmesi ve danışman eğitmenleriyle detaylı görüşmeler yapmaları beklenir. 

Devamını Oku
Başvuru Şartları ve Koşullar

Başvuru şartları öğrencinin gitmeyi arzu ettiği bölüme göre değişmektedir. Fakat öncelik İngilizce yeterliliğidir. Öğrencilerin İngilizce yeterliliklerini IELTS yada TOEFL sınavlarıyla ispatlamaları gerekmektedir. Bu sınavların skorları üniversiteden üniversiteye değişmektedir. Net bilgi edinmek için Global Vizyon danışmanlarıyla yüz yüze görüşmeler yapmanızı önermekteyiz.Yüksek lisansa başvuracak öğrencilerden iş tecrübesi istenebilir. Her bölüm ve her üniversitenin kendi şartları olduğundan detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla görüşmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım