Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Malta'da Lisans Eğitimi

Eski bir İngiliz sömürgesi olan Malta’da eğitim sistemi İngiliz sistemiyle benzerdir ve eğitim standartları yüksektir. Uluslararası öğrencilerin ülkeyi sıklıkla tercih etmesi sebebiyle ülkenin ana gelir kaynaklarından biri eğitim sektörü olmuştur. Bu kaynağı kaybetmek istemeyen ülkede eğitim kurumları devlet tarafından sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Devlet denetlemeleri eğitim sistemini belirli bir standarta yükselmiş ve kaliteyi sağlamıştır. Ülkede hayat giderlerinin düşük olması, sıcakkanlı ve yardımsever bir halktan oluşması öğrencileri Malta’ya çeken etkenler arasında yer almaktadır.

Devamını Oku

Neden Malta’da Üniversite Eğitimi Almalısınız

Malta, Avrupa’daki keyifli bir ada ülkesidir. Uzun yıllar İngiltere hakimiyetinde yaşayan Malta’da İngilizce resmi dil olarak kabul edildiğinden Malta’da üniversite eğitim almaya gelen bir genç sosyal hayata sıkıntı çekmeden adapte olur. Günlük hayatta sıkça İngilizce konuşan gençler yabancı dilde sosyalleşme fobilerinden de kısa sürede kurtulur.

Malta’da lisans eğitimi almak sıcak ve keyifli bir ortamda kaygısızca ve eğlenceli bir şekilde eğitim almayı da beraberinde getirir. Malta üniversiteleri verdikleri kaliteli eğitimin yanı sıra ülkedeki sosyal aktivitelerin çokluğuyla da tercih edilir. 

Malta üniversiteleri eğitim kalitesini belirli bir standarta oturmayı başarmıştır. Malta’nın en önemli gelir kaynaklarından biri uluslararası öğrenciler olduğu için devlet eğitim kurumlarındaki kaliteyi önemser. Bu sebeple sıkı yönlendirmeler ve denetlemeler söz konusudur. Malta’da lisans eğitimi almaya giden bir öğrenci kaliteli bir eğitim alacaktır. 

Malta’da üniversite fiyatları ve Malta’da yaşam giderleri diğer Avrupa ülkelerine kıyasla daha caziptir. Bütçesini korumak isteyenler için Malta üniversiteleri iyi bir tercih olacaktır. Ayrıca Malta’da lisans eğitimi alanlar okurken çalışma iznine de sahiptir. Öğrenciler haftada 20 saat çalışabilir. Bu sayede öğrenci; İngilizce’yi iş hayatı ve günlük hayatta kullanabilir, kendi parasını kazanarak yaşamını ailesinden destek almadan devam ettirebilir. En önemlisi de öğrencinin CV’sinde yurtdışı çalışma deneyimi olur…

Devamını Oku

Malta Üniversiteleri Kabul ve Başvuru Şartları

Malta’da üniversite eğitimi İngiliz sistemindeki gibi 3 yıldır. Malta üniversitelerine kabul edilmek için öğrencilerin 4 yıllık bir liseden mezun olması gerekir. Malta üniversitelerine başvuran öğrenci 3 yıllık bir liseden mezun ise 1 yıl akademik hazırlık eğitimi almak zorundadır. 

İngilizce hakimiyeti de diğer bütün ülkelerde olduğu gibi Malta üniversitelerinde de zorunludur. Öğrenci İngilizce yeterlilik seviyesini TOEFL yada IELTS sınavlarıyla belgelemek zorundadır. Malta üniversitelerine kabul için IELTS sınavından 6.0 skoru yeterlidir. Öğrencinin İngilizce sıkıntısı varsa ülkede bulunan dil okullarında ya da üniversitelerin açtığı kurslarda 9 aylık bir eğitim görüp, gerekli seviyeye ulaştıktan sonra üniversiteye kabul edilmesi mümkündür. 

4 yıllık bir liseden  mezun olmak, lise diploma notunun yüksek olması, İngilizce yeterlilik belgelerine sahip olmak temelde sahip olunması gereken yeterliliklerdir. Bunların haricinde Malta üniversitelerine kabul için iyi bir özgeçmişe sahip olmak, güçlü bir referans mektubu, bireysel yetenekler öğrencilerin Malya üniversitelerine kabulünü kolaylaştıracaktır. 


Nasıl Konaklama Sağlarsınız?

Malta’da lisans eğitimi alanlar genellikle okul yurtlarında konaklamayı tercih eder. Malta üniversitelerinin yurtları öğrenciler için en iyi şekilde donatılmıştır. Öğrenciler bu yurtlarda dünyanın dört bir yanından gelen yaşıtlarıyla bir arada bulunmaktadır. Bu da öğrencinin İngilizcesini ve sosyal olarak kendini geliştirmesine olanak sağlar. Konforuna düşkün öğrenciler ülkede bulunan pansiyon, apart ve otellerde de konaklayabilmektedir. Fakat bu tip konaklamalar yurt konaklamasına göre çok daha yüksek maliyetlidir.  


Devamını Oku

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Malta’da üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrencinin yurtdışı eğitim danışmanları aracılığıyla süreci yönetmesi hem doğru kararlar almasına hem de kabul oranını  artırmasına yardımcı olacaktır. Global Vizyon'un deneyimli danışmanları öğrencilerin başvuru sürecini en doğru şekilde yönetmektedir. Öğrenciler; başvuracakları okulu ve bölümü danışmanlarıyla seçtikten sonra, doğru yönlendirmelerle evraklarını hazırlayıp süreçlerini başlatır. Ayrıca Malta üniversitelerine online olarak da başvuru yapılır. 

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
  • Süreç Nasıl İşlemektedir

    Malta’da lisans eğitimi alacak öğrenci danışmanlarıyla birlikte üniversite ve bölüm seçimini yapar. Gerekli evrakları danışmanlarının yönlendirmesiyle hazırlar. Evraklar okulun başvuru dönemlerinde iletilir ve gelen cevabın ardından öğrencinin Malta’ya gidiş işlemleri başlatılır. Öğrencinin konaklaması, uçuşları ayarlanır, gerekli oryantasyondan geçirilir ve Malta’ya gidişi sağlanır. Öğrenci eğitim süresi boyunca yaşadığı sıkıntılı durumlarda Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilir. 


  • Malta’da Üniversite Fiyatları

    Malta’da üniversite fiyatları İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkelere nazaran daha uygundur. Malta’da üniversite fiyatlarının yanı sıra ülkedeki yaşam giderleri de uygun olduğundan bu ülke sıklıkla tercih edilir. Malta’da üniversite fiyatlarına ilişkin bilgi aşağıda verilse de en doğru bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçilmesini öneririz. 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım