Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Malta'da Lisans Eğitimi

Malta’da Lisans Eğitimi

Malta’da eğitim sistemi İngiliz sistemiyle benzerdir ve eğitim standartları yüksektir. Uluslararası öğrencilerin ülkeyi sıklıkla tercih etmesi sebebiyle ülkenin ana gelir kaynaklarından biri eğitim sektörüdür. Bu kaynağı kaybetmek istemeyen ülkede eğitim kurumları devlet tarafından sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Devlet denetlemeleri eğitim sistemini belirli bir standarta yükseltmiş ve kaliteyi sağlamıştır. Ülkede yaşam maliyetlerinin düşük olması, sıcakkanlı ve yardımsever bir halktan oluşması öğrencileri Malta’ya çeken etkenler arasında yer almaktadır.

Malta’da Lisans Eğitimi ve Süresi

Malta’da lisans eğitim süresi 3 yıldır. Malta’da birçok üniversite ve kolejler bulunmaktadır. Bu kurumlar, geniş bir lisans programı yelpazesi sunar. Eğitimlerinin kaliteli olması ve eğitim dilinin İngilizce olması sebebiyle öğrenciler lisans eğitimi için Malta’yı tercih etmektedirler.

Malta Üniversiteleri YÖK Denkliği

En çok merak edilen sorulardan biri ise “Malta üniversitelerinde Malta üniversitelerinde YÖK denkliği var mı?” sorusudur. Malta’da YÖK denkliği vardır. Malta üniversitelerinde alınan eğitim Türkiye’de tanınmaktadır.

Malta Üniversiteleri Kabul ve Başvuru Şartları

Malta’da üniversite eğitimi İngiliz sistemindeki gibi 3 yıldır. Malta üniversitelerine kabul edilmek için öğrencilerin 4 yıllık bir liseden mezun olması gerekir. İngilizce seviyesi de diğer bütün ülkelerde olduğu gibi Malta üniversitelerinde de zorunludur. Öğrenci İngilizce yeterlilik seviyesini TOEFL yada IELTS sınavlarıyla belgelemek zorundadır. Malta üniversitelerine kabul için IELTS sınavından 6.0 skoru yeterli olmaktadır. Öğrencinin İngilizce sıkıntısı varsa ülkede bulunan dil okullarında ya da üniversitelerin açtığı kurslarda 9 aylık bir eğitim görüp, gerekli seviyeye ulaştıktan sonra üniversiteye kabul edilmesi mümkündür. 4 yıllık bir liseden mezun olmak, lise diploma notunun yüksek olması, İngilizce yeterlilik belgelerine sahip olmak temelde sahip olunması gereken şartlardır. Bunların haricinde Malta üniversitelerine kabul için iyi bir özgeçmişe sahip olmak, güçlü bir referans mektubu, bireysel yetenekler öğrencilerin Malta üniversitelerine kabulünü kolaylaştırmaktadır.

Malta Lisans Eğitimi Başvuru Dönemi ve Tarihleri

Malta’da lisans eğitimi için başvuru tarihleri farklılık göstermektedir. Başvurular genellikle sonbahar ve ilkbahar dönemlerinde açılır. Ancak her üniversitenin ve programın kendi özel başvuru takvimi vardır. Malta lisans eğitimi başvuru dönemi ve tarihleri için Global Vizyon ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Üniversite Eğitiminde Malta

Malta Öğrenci Vizesi

AB vatandaşı olmayan öğrencilerin eğitim için vize başvurusu yapmaları gerekmektedir. Öğrenci vizesi başvurusu Global Vizyon aracılığıyla yapılmaktadır. Malta’da eğitim alırken bir yandan Schengen vizeniz ile Avrupa’da dolaşabilirsiniz. Dolaşırken Avrupa’yı keşfedebilir ve farklı kültürleri deneyimleme fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Malta’da Çalışma İzni

Malta’da üniversite fiyatları ve Malta’da yaşam giderleri diğer Avrupa ülkelerine kıyasla daha caziptir. Bütçesini korumak isteyenler için Malta üniversiteleri iyi bir tercihtir. Ayrıca Malta’da lisans eğitimi alanlar okurken part time çalışma iznine de sahiptir. Öğrenciler haftada 20 saat part time çalışabilir. Bu sayede öğrenci; İngilizce’yi iş hayatı ve günlük hayatta kullanabilir. 

Malta Yaşam Masrafları

Malta’da yaşam masrafları; İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkelere nazaran daha uygundur. Malta’da üniversite fiyatlarının yanı sıra ülkedeki yaşam giderleri de uygun olduğundan dolayı tercih edilmektedir. Yaşam maliyetleri ortalama olarak aşağıdaki gibidir:

Malta Yaşam Masrafları

Yıllık Malta Üniversite Fiyatları

£8.000 - £15.000

Konaklama

£350 - £1.500 

Beslenme

£120 - £500 

Ulaşım

£50 - £100

Diğer

£100 -£ 500

**Tabloda yer alan 1 aylık Malta lisans yaşam masrafları ortalama olarak verilmiştir.

Malta’da Konaklama

Malta'da dil eğitimi alırken öğrencilere sunulan çeşitli konaklama seçenekleri mevcuttur. Bu seçenekler, öğrencilerin kişisel tercihlerine ve bütçelerine göre farklılık gösterebilir. Malta’da dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir: 

 • Aile yanı konaklama

 • Öğrenci yurtları

 • Özel daire

Malta’da Üniversite Fiyatları

Malta’da üniversite fiyatları; bölüme ve bölgeye göre değişmektedir. Ortalama olarak Malta’da üniversite fiyatları £8.000 - £15.000 aralığında değişmektedir. Ayrıntılı Malta üniversite fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Global Vizyon Malta Lisans Eğitimi Danışmanlığı

Global Vizyon, uzun yıllardır Malta’da lisans eğitimi konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Öğrencilere kaliteli ve güvenilir lisans eğitimi almalarında yardımcı olan Global Vizyon, başvuru sürecini etkili bir şekilde organize ederek öğrencinin kabul alma şansını artırmaktadır.

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak

Sıkça Sorulan Sorular

Malta’da lisans eğitim süresi ne kadar?
  Malta’da lisans eğitim süresi 3 yıldır.
Malta’da okurken çalışmak mümkün mü?
  Evet, Malta’da okurken çalışmak mümkündür. Öğrencilerin haftalık 20 saat çalışabilirler.
Malta’da lisans eğitim başvuru süreci nasıl işler?
  Malta’da lisans eğitimi alacak öğrenci, danışmanlarıyla birlikte üniversite ve bölüm seçimini yapar. Gerekli evrakları danışmanlarının yönlendirmesiyle hazırlar. Evraklar okulun başvuru dönemlerinde iletilir ve gelen cevabın ardından öğrencinin Malta’ya gidiş işlemleri başlatılır. Öğrencinin konaklaması, uçuşları ayarlanır, gerekli oryantasyondan geçirilir ve Malta’ya gidişi sağlanır. Öğrenci eğitim süresi boyunca yaşadığı sıkıntılı durumlarda Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilir.
Malta’da lisans okumanın avantajı nedir?
  Malta’da lisans eğitimi alırken çalışma şansınız da bulunmaktadır. Böylelikle CV’nizi zenginleştirme avantajına sahip olursunuz.
Bizimle konuşun

Malta Lisans Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım