Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Malta'da Lisans Eğitimi

Malta'da Lisans Eğitimi

Üniversite Hayatını Renkli Bir Ada Ülkesinde, Kaliteli Eğitim Alarak Geçirmek İsteyenlerin Adresi: Malta

Eski bir İngiliz sömürgesi olan Malta’da eğitim sistemi İngiliz sistemiyle benzerdir ve eğitim standartları yüksektir. Uluslararası öğrencilerin ülkeyi sıklıkla tercih etmesi sebebiyle ülkenin ana gelir kaynaklarından biri eğitim sektörü olmuştur. Bu kaynağı kaybetmek istemeyen ülkede eğitim kurumları devlet tarafından sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Devlet denetlemeleri eğitim sistemini belirli bir standarta yükselmiş ve kaliteyi sağlamıştır.
Bu sıcak ve renkli ülkede; üniversite okumak, hayatı deneyimlemek, bireysel gelişim sağlamak, farklı bir vizyona kavuşmak keyifle ve zahmetsizce yapılabilmektedir. Ülkede hayat giderlerinin düşük olması, sıcakkanlı ve yardımsever bir halktan oluşması öğrencileri Malta’ya çeken etkenler arasındayer almaktadır. 

Devamını Oku
Program

Eski bir İngiliz sömürgesi olan Malta’da üniversite eğitimi İngiliz sistemindeki gibi 3 yıldır. Malta’da bir üniversiteye kabul edilmek için Türkiye’deki üniversite giriş sınavından barajı geçer bir puan almak yeterlidir. Öğrencilerin 4 yıllık bir liseden mezun olması beklenmektedir. Eğer öğrenci 3 yıllık bir liseden mezun ise 1 yıl akademik hazırlık eğitimi almak zorundadır.

İngilizce hakimiyeti de diğer bütün ülkelerde olduğu gibi Malta’da da zorunludur. Öğrenci İngilizce yeterlilik seviyesini TOEFL yada IELTS sınavlarıyla belgelemek zorundadır. IELTS sınavından 6.0 skoru üniversiteye kabul için yeterlidir. Öğrencinin İngilizce sıkıntısı varsa ülkede bulunan dil okullarında yada üniversitelerin açtığı kurslarda 9 aylık bir eğitim görüp, gerekli seviyeye ulaştıktan sonra üniversiteye kabul edilmesi mümkündür. 
Malta’da üniversite eğitimi alırken çalışmak mümkündür. Öğrenciler haftada 20 saat çalışabilmektedir. Bu sayede öğrenci; İngilizce’yi iş hayatın ve günlük hayatta kullanabilir, kendi parasını kazanarak yaşamını ailesinden destek almadan devam ettirebilir… En önemlisi de öğrencinin CV’sinde yurtdışı çalışma deneyimi olur…

Devamını Oku
Şartlar ve Koşullar

4 yıllık bir liseden  mezun olmak (Olunmaması durumunda 1 sene hazırlık eğitimi alınır)
Transkript ve not ortalaması
İngilizce yeterlilik belgesi (TOEFL yada IELTS)
Niyet mektubu
Referans mektubu
Türkiye’deki üniversite giriş sınavından barajı geçtiğini gösterir belge
Varsa sertifika, belge ve başarı ödülleri

Konaklama

Malta’da konaklama okul yurtlarında yapılmaktadır. Okul yurtları öğrenciler için en iyi şekilde donatılmıştır. Öğrenciler bu yurtlarda dünyanın dört bir yanından gelen yaşıtlarıyla birarada bulunmaktadır. Bu da öğrencinin İngilizcesini ve sosyal olarak kendini geliştirmesine olanak sağlar.
Konforuna düşkün öğrenciler ülkede bulunan pansiyon, apart ve otellerde de konaklayabilmektedir. Fakat bu tip konaklamalar yurt konaklamasına göre çok daha yüksek maliyetlidir.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım