Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of York

University of York hakkında

York Üniversitesi, 1963 yılında kurulmuştur.1963 yılından bu yana, üniversite 200'den fazla profesyonel alandan mezunlar yetiştirmektedir. York Üniversitesi profesyonel ve yenilikçi araştırmalarıyla dünya çapında ün kazanmış bir kurumdur. York Üniversitesi, birçok prestijli İngiliz bilim topluluğunun üyesidir. Örneğin, en yüksek seviyede bilim araştırmaları yapan yükseköğretim kurumlarını içeren Russell Grubu’na dahildir. Russell Group, öğretim ve araştırmada yüksek akademik standartları koruyan 24 üniversiteden oluşmaktadır.

York Üniversitesi'nin yapısı, ortak bir sistemde birleşmiş 9 kolejden meydana gelmektedir. Bu, öğrencilerin bilgi edinme fırsatlarını genişletmelerine, aynı zamanda yeni insanlarla tanışmalarına ve bir ekip gibi hissetmelerine olanak verir. Yeni öğrenciler üniversite ortamına hızla uyum sağlar ve son sınıf öğrencileri bu konuda onlara aktif olarak yardımcı olur. York Üniversitesi'nde çok sayıda yabancı öğrenciler vardır. Her beş öğrenciden biri yurt dışından gelmektedir.

York Üniversitesi 9 kolejden oluşmaktadır: Alcuin, Constantine, Derwent, Halifax, Goodricke, Langwith, James, Vanbrugh, Wentworth. Her kolej, sadece öğrencilerine dersleriyle ilgili herhangi bir konuda yardım ve destek bulabilecekleri bir yer değil, ayni zamanda öğrenciler için gerçek bir ikinci ev haline gelir. Tüm kolejlerin kendi arma ve diğer amblemleri vardır. Kolejlerin her biri, öğrenciler için sürekli olarak çeşitli etkinlikler düzenler - partiler, konserler, Noel pazarları, ustalık sınıfları vb. Öğrencilerin sosyalleşmesini sadece kendi bölümleriyle sınırlamamak için, bütün öğrenciler her kolejin tüm etkinliklerine giriş yapabilirler. 

Neden University of York

York Üniversitesi'nde araştırma konuları, disiplinler arasında uzanır ve bilim insanlarının nesiller boyu çözmek için çalıştığı küresel sorunları içerir. Şu anda öğrencileri ve öğretim üyeleri tarafından incelenmekte olan konular listesinde, ülkeler ve kültürler arasındaki hayırseverlik motivasyonları, samanın hayvan yemi ve yakıta dönüştürülme potansiyeli ve uzun süredir yeterince araştırılmamış tropikal bir hastalık olan leishmaniasis'in tedavisi araştırması gibi örnekler yer alıyor.

York Üniversitesi, doğa bilimleri, sanat ve beşeri bilimler ve sosyal bilimler gibi alanlarda 250'den fazla lisans ve yüksek lisans program sunmaktadır. Ek olarak, York Üniversitesi online ve uzaktan eğitim programı sunmaktadır. Ayrıca genişletilmiş ücretsiz online kurslar (MOOCS) - öğrenciler etkileşimli bir biçimde eğitim alabilmektedir. York Üniversitesi'nde Uluslararası Hazırlık Okulu, yabancı uyruklu adayların belirli lisans ve yüksek lisans programlara kabul edilmeleri için kurslar düzenlemektedir. Başarılı bir şekilde eğitilmiş öğrencilerin üniversiteye kabulü garanti edilir.

Russell Group'un bir üyesi olarak York Üniversitesi yüksek kaliteli araştırma faaliyetleri yürütür. York Üniversites’inde yapılan araştırmaların konuları çok geniş alanları kapsamaktadır. Yaratıcılık, kültür ve iletişim, çevresel sürdürülebilirlik, sağlık, hukuk ve insan hakları, riskler ve karar verme, geleceğin teknolojileri gibi konular York Üniversite’de bilim araştırmalarda en çok önem verilen konulardır.

University of York Dünya Başarı sıralamaları

York Üniversitesi oldukça genç bir üniversite olmasına rağmen, üniversitenin birçok prestijli ödülü vardır. York Üniversitesi beş defa prestijli Times Higher Education ödülüne layık görülmüştür. Ayrıca bu zamana kadar beş kez Queens Anniversary Price Award kazanmıştır. 

York Üniversitesi kadın bilim insanları destekleyen ve cinsiyet eşitliği sağlayan bir üniversite olarak 13 Athena Swan ödülü sahibidir.

York Üniversitesi, Teaching Excellence and Student Outcomes Framework (TEF) altın adaylığı ile ödüllendirilen yüksek eğitim standartlarıyla gurur duymaktadır.

York Üniversitesi iki prestijli University of the Year ödülü için kısa listeye girmektedir: Times Yüksek Öğrenim Ödülleri 2021 ve The Times and Sunday Times Good University Guide 2022.

Times Higher Education 2024 rehberliğine göre York Üniversitesi 139. sıradadır, Sanat ve beşeri bilimler için dünyanın en iyi 50 üniversitesinin arasındadır. York Üniversitesi’nin Sosyal bilimler fakültesi dünyanın en iyi 150 fakültesinin arasındadır.

York Üniversitesi Öğrenci sayıları

York Üniversite’de 18.000'den fazla öğrenci eğitim görmektedir, kontenjanın %22'si yabancılardan oluşmaktadır. Üniversitenin kültürlerarası ortamında, her 5 öğrenciden biri İngiltere dışından gelmektedir. Çok uluslu öğrenci topluluğu, faaliyetlerini üyelerinin eşit haklara ve eşit kişisel ve akademik gelişim fırsatlarına dayalı olarak yürütür. 

York Üniversitesi’nin öğrencileri, çeşitlilik içeren bir öğrenci topluluğunun parçası olmaktadır ve dinamik ve müreffeh bir şehirde gerçekleşen çeşitli kültürel etkinliklere erişim kazanmaktadır. Üniversite, kapsayıcılık ilkesini uygulamaktadır; dünyanın 140'tan fazla ülkesinden 18.000'den fazla öğrenci burada eğitim görmektedir.

University of York mezunu olan ünlüler

Aníbal António Cavaco Silva 2006-2016 Portekiz cumhurbaşkanı

Kamer Daron Acemoğlu – Ekonomi profesör

Han Seung-soo – 2008-2009 Güney Kore başbakanı

Harriet Ruth Harman – İngiliz politikacı

Peter Jonathan Hitchens – İngiliz yazar, yayıncı, gazeteci ve yorumcu 

Mark F. Laity – NATO sözcüsü ve eski BBC muhabiri

University of York sosyal olanakları

York Üniversitesi'nin iki kampüsü vardır. Batı Kampüsü gölün göz alıcı kıyısında yer almaktadır. 200 hektarlık kampüsü, üniversitenin diğer ikinci kampüsüne arabayla 25 dakika uzaklıktadır. Doğu kampüs, York'un merkezinde yer almaktadır. Üniversitenin altyapısı derslikli eğitim blokları, laboratuvarlar, bilgisayar merkezleri, kütüphane, konut tesisleri ve spor merkezleri ile temsil edilmektedir. Tesis bünyesinde bir radyo ve televizyon stüdyosu da bulunmaktadır. 2000'den 2016'ya kadar tüm kampüs, Birleşik Krallık'taki üniversiteler arasında en büyüğü olarak kabul edilen yüksek yatırımlarla modernize edilmiştir. Bu yatırımlar sonrası kampüs iki katı genişletilmiş oldu; eğitim, araştırma alanları, kimya laboratuvarları, kütüphane genişletme ve spor merkezlere yaklaşık 750 milyon pound yatırım yapıldı.

York Üniversitesi'nin ana kütüphanesi J.B. Morell Kütüphanesidir. Burada sergilenen bir milyondan fazla basılı kitap var. Basılı ve dijital formatta dergiler de vardır. Kütüphane 7/24 açıktır ve yılın 362 günü açıktır.

York Üniversitesi'nin Spor Kulübü, 25 metrelik bir yüzme havuzu ve büyük bir 3G suni çim spor sahası ile 9 milyon Poundluk yeni bir spor merkezidir. Yüzlerce son teknoloji spor ekipmanları, yoga odaları, saunalar ve buhar odaları içeren bir fitness merkezi de bulunmaktadır.

York Üniversitesi'nin kampüslerinde birçok ilgi çekici mağaza, kafe ve bar bulunmaktadır. Ayrıca öğrencilerin üniversitenin ürünlerini ve markalı ürünlerini satın alabilecekleri 3 süpermarket bulunmaktadır. Kütüphanede, spor merkezinde ve üniversitenin bazı bölüm ve kolejlerinde kafeler bulunmaktadır.

York Üniversitesi, Öğrenci Destek Servisi'ne, mağazalara ve dinleme tesislerine, tıbbi ofislere, bankalara ve konser salonlarına ev sahipliği yapmaktadır.

York Üniversitesi'nde200'den fazla topluluk, 60'tan fazla spor kulübü bulunmaktadır. Hepsi öğrenci birliği Student Union tarafından organize edilmektedir. Kulüpler tüm öğrencilerin katılımına açıktır.

University of York, York Şehir ve Bölge hakkında

York, İngiltere ve Birleşik Krallık'ta en eski, en güvenli, en güzel ve tarihi açıdan değerli şehirlerinden biridir. Nüfusu yaklaşık 200.000 kişidir. York Londra'ya 2 saat ve Edinburgh’a 1,5 saat uzaklığındadır. York şehrinde tüm yıl boyunca ilginç etkinlikler, müzik konserleri, festivaller düzenlenmektedir: York Theatre Royal ve Grand Opera House'un yanı sıra yıllık Tour de Yorkshire bisiklet turunu (Nisan-Mayıs ayları) ziyaret imkânı olmaktadır.

York şehrinde iki büyük yeşillikle dolu Navesmire ve Clifton parkları yer almaktadır. Bu parklarda piknik yapmak, spor yapmak ve dinlemek için muhteşem alanlar bulunmaktadır.

York’a en yakın havaalanları olan Leeds-Bradford International Airport ve Manchester Airport, dünyanın her yerine uçuş imkânı sunmaktadır.

University of York için Başvuru Koşulları

York Üniversitesi Lisans Programları için Başvuru Şartları;

 • York Üniversitesinde öğrencilerLisans programa başlamadan önce bir yıl Foundation hazırlık eğitimi alma imkânı sunmaktadır. Hazırlık programı, İngilizce çalışmasını ve gerekli alanının konularını birleştirir. Süre- öğrencinin mevcut akademik ve dil yeterliliğine bağlı olarak 2 ila 3 sömestr olmaktadır.
 • Lise Diploması, Anadolu Lisesi Diploması veya Fen Lisesi Diplomasına sahip olan öğrencilerin en az %70 - %86 arasında başarıyla mezun olmuş olması gerekmektedir.
 • York Üniversitesinde öğrenciler hazırlık okumadan direk Lisans programa başlamak için yeterli İngilizce seviyesine, yüksek lise mezuniyet ortalamasına ve bunun yanı sıra International Baccalaureate diploma ya da A Level diploma veren liselerden mezun olması gerekmektedir.
 • ÖğrencilerinYork Üniversitesi’ne kabul alması için seçilen programa göre 6.0 ve 6.5 arasında IELTS’e sahip olması gerekmektedir.

York Üniversitesi Yüksek Lisans Programları için Başvuru Şartları;

 • York Üniversite’de öğrenciler Yüksek Lisans Programları için öğrencinin 4 yıllık lisans diploması ve not ortalamasının en az 2.7- 3,0 arasında olması gerekmektedir. İhtiyacınız olan puan, hangi üniversiteden mezun olduğunuza ve hangi bölüme başvurduğunuza bağlıdır. 
 • Öğrencilerin York Üniversite’nin Yüksek lisans programlara kabul alması için en az 6.5 IELTS’e sahip olması gerekmektedir.
 • Doktora başvurusu için, Lisans derecesine ve ilgili konuda Yüksek Lisans derecesine veya araştırma yürütme konusunda deneyime ihtiyacınız olacaktır. Öğrencilerin PhD programlarına kabul alması için en az 6.5 IELTS sahip olması gerekmektedir.

“York Üniversitesi kabul almak için dil yeterliliği önemlidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterliliğini elde etmek ve sınavlardan yüksek puan almak için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.”

York University Popüler Bölümleri

York Üniversitesi en popüler bölümlerin sıralaması aşağıda gibidir.

 • Accounting and Finance –Times and Sunday Times Good University rehberliğine göre 7 sıradadır
 • Biosciences –Times and Sunday Times Good University Guide rehberliğine göre 6 sıradadır
 • Business Studies –Times and Sunday Times Good University Guide rehberliğine göre 10 sıradadır
 • Chemistry –Times and Sunday Times Good University Guide rehberliğine göre 4 sıradadır
 • Law –Guardian University Guide rehberliğine göre 17 sıradadır
 • Communication and Media Studies –Times and Sunday Times Good University Guide rehberliğine göre 9 sıradadır
 • Psychology – Complete University Guide rehberliğine göre 12 sıradadır
 • Business & Management Studies – Complete University Guide rehberliğine göre 15 sıradadır

İngiltere’de lisans eğitimi tüm okullarda benzer süreçleri kapsamaktadır. Dilerseniz lisans bölümlerini ve eğitim sistemini incelemek için Yurtdışı Lisans Eğitimi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Yurtdışında Yüksek Lisans Programları hakkında detaylı bilgilere hizmet sayfamızdan da erişebilirsiniz.

York Üniversitesinde kabul almak için dil yeterliliği son derece önemlidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterliliğini elde etmek ve sınavlardan yüksek puan almak için Yurtdışı Dil Okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.”

“İngiltere'de lisans eğitimi tüm okullarda benzer süreçleri kapsamaktadır. Dilerseniz lisans bölümlerini ve eğitim sistemini incelemek için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.”

York University İş Olanakları

York Üniversitesi'nde alınan eğitim, mezunlar için büyük fırsatlar sunmaktadır. Üniversite, önde gelen işverenler tarafından değer verilen ilk 20 üniversite arasındadır (High Fliers - The Graduate Market 2019'a göre).

York Üniversitesi, öğretim kalitesi ve mezun istatistikleri açısından Birleşik Krallık'taki en iyilerden biridir. 2017'de, İngiliz tam zamanlı öğrencilerine yönelik 2016/17 Destinations of Leavers from Higher Education anketinin (HESA) sonuçları, York mezunlarının %94'ünün mezuniyetten sonraki 6 ay içinde bir iş bulduğunu gösterdi.

York Üniversitesi’nin York Futures adlı bir kariyer geliştirme programı bulunmaktadır. Programın yardımıyla öğrenciler olası istihdam seçeneklerini keşfedebilir, deneyimlerini analiz edebilir ve kariyer hedeflerine ulaşmak için bir plan yapabilirler. Program kapsamında verilen hizmet ayrıca özgeçmişlerin hazırlanmasına yardımcı olur ve çeşitli iş etkinliklerini yürütür. 


Ayrıca York Üniversitesi, topluluk veya eğitim projeleri aracılığıyla stajlar, yurt dışında eğitim veya gönüllü çalışmalar düzenlemektedir. Bu deneyim, öğrencilerin küresel bakış açısını genişletmelerine ve işverenler için daha çekici hale gelmelerine yardımcı olmaktadır.

İngiltere’de lisans eğitimi tüm okullarda benzer süreçleri kapsamaktadır. Dilerseniz lisans bölümlerini ve eğitim sistemini incelemek için Yurtdışı Lisans Eğitimi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Yurtdışında Yüksek Lisans Programları hakkında detaylı bilgilere hizmet sayfamızdan da erişebilirsiniz.

York Üniversitesinde kabul almak için dil yeterliliği son derece önemlidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterliliğini elde etmek ve sınavlardan yüksek puan almak için Yurtdışı Dil Okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.”

York University Eğitim Fiyatları ve Burs olanakları

York Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Lisans Programları

19.000£ - 22.000£

Yüksek Lisans Programları

23.500£ - 26.000£ 

MBA

26.000£

Öğrenciler üniversitede eğitim alırken bir yandan da çalışarak yaşam maliyetlerini ve eğitim ücretlerinin bir kısmını karşılamak ve sosyal yaşam koşullarına yardımcı olmak amacıyla work and study seçenekleri için Global Vizyon Eğitim Danışmanları ile görüşebilirler.

York Üniversitesi Türk öğrencilere lisans ve yüksek lisans seviyesinde burslar sağlamaktadır. Yüksek başarı sahibi Türk öğrenciler otomatik olarak üniversite tarafından değerlendirilmektedir. Türk başarılı öğrencilere £5,000, £7,500 ve £10,000burs imkânı bulunmaktadır.

York University Konaklama Seçenekleri

York Üniversite’nin 9 koleji, her zevke ve bütçeye uygun çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Her kolejin bir destek ve iyi niyet atmosferi vardır. Burada öğrenciler birçok yeni arkadaş edinebilmektedir.

York Üniversitesi uluslararası öğrencilerine konaklama garantisi vermektedir ve çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Öğrenciler kampüslerdeki Wentworth College ve David Kato College yurtlarda, kiralık dairelerde veya aile yanında kalabilmektedir. York Üniversitesi self-service ile veya ücretli hizmet ile (yemek, oda temizliği gibi) konaklama seçenekleri sunmaktadır.

York University konaklama fiyatları

York Üniversitesi'nin konaklama fiyatları seçtiğiniz konaklama türlere bağlıdır. Ortalama bir dönem ücreti 4000-6000 Pound arasındadır.

“York University maliyetlerini ve yaşam masraflarını İngiltere’de work and studykapsamında hafifletebilirsiniz. Ayrıntılı bilgileri hizmet sayfamızda bulabilirsiniz.”

York University Başvuru Tarihleri

York Üniversite’de öğretim dönemi seçilmiş programa göre değişebilir. Örnek olarak MBA programı 1 Ağustosta başlamaktadır. Diğer Yüksek Lisans programları 1 Eylülde başlamaktadır.

York Üniversite’de Lisans programları Eylül 20-30 arasında başlamaktadır. Bazı bölümlerde eğitim güz, bahar ve yaz dönemi olarak da verilebilmektedir. 

York Üniversitesi Başvuru Dönemleri

Güz Dönemi

Eylül-Aralık

Bahar Dönemi

Ocak-Mart 

Yaz Dönemi (Lisans Programları için)

Nisan-Haziran

Başvurulara en az 3-4 ay öncesinden başlamak gereklidir. Bunun iki nedeni vardır. Birincisi popüler bölümlere talep yüksek olduğundan başvurular kontenjan dolduğunda erkenden kapanabilir. İkinci sebep ise, başvuruların üniversite tarafından değerlendirilmesi zaman alabilmektedir. 

York University İngiltere Öğrenci Vizesi Başvurusu

York Üniversitesinde eğitim almak için Türk öğrencilerin TIER 4 vizesi almaları gerekmektedir. TIER 4 vizesine sahip olan Türk öğrenciler mezun olduktan sonra bir yıl daha İngiltere'de kalabilmektedir. Türk öğrencilerin öğrenci vizesini uzatarak veya iş arama vizesine başvurarak İngiltere’de kalma sürelerini uzatmaları mümkündür. 

Vize hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Global Vizyon danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım