Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Lisans Programı
Lisans Program

Yurtdışında eğitim denildiğinde akla ilk gelen lisans eğitimidir. İyi bir gelecek hayali taşıyan milyonlarca genç kaliteli eğitim ve yaşam deneyimi için yurtdışı lisans programlarını tercih etmektedir. Akademik kadroları güçlü üniversitelerde lisans programlarına katılanlar; kaliteli bir eğitim alırken farklı kültürleri tanıma ve vizyonel anlamda gelişme imkânı yakarlar.

 

Bilgiye erişimin kolaylaşması, üniversite sınavlarında rekabetin artması, öğrencinin istediği değil yerleştirildiği bölümde okumak durumunda kalması, vakıf üniversitelerin maliyetlerinin yurtdışındaki üniversitelerle yarışıyor durumda olması, yurtdışında üniversitelerden mezun olan öğrencinin daha rahat iş bulması gibi pek çok nedenden dolayı her yıl binlerce öğrenci yurtdışında lisans eğitimi almak için girişimlerde bulunuyor. Yurtdışında lisans eğitimi almanın, öğrencilerin gelecekleri için pek çok artısı olduğunu fark eden aileler de çocuklarının bu yönde destekliyor.

 

Öğrencilerin yurtdışında lisans programlarına katılma konusunda en doğru seçimi yapabilmek için, gidecekleri ülkedeki eğitim sistemini doğru bilmeleri ve bu bilgiler ışığında karar vermeleri gerekir. Öncelikle bilinmesi gereken nokta; yurtdışında üniversiteler “Devlet Üniversiteleri” ve “Özel Üniversiteler” olarak 2’ye ayrılır. İngiltere, Avustralya, Kanada ve Almanya’daki üniversitelerin hemen hemen hepsi devlet üniversitesidir. Amerika’da ise özel üniversite ve kolejlerin sayısı epey fazladır…

 

Devlet üniversiteleri özel üniversitelere göre daha düşük maliyetlidir. Devlet üniversiteleri uluslararası camiayı etkileyecek kapasitede araştırmalar yapmakta ve bu araştırmaların ödeneklerini devletten almaktadır. Amerika’da bir devlet üniversitesi seçmek isteyen öğrencilerin karşılaştığı en büyük dezavantaj, devlet üniversitelerinin kabul sırasında kendi öğrencilerine öncelik tanımasıdır. İngiltere’de bu durum ABD’de olduğu gibi bir dezavantaj değildir. İngiltere’de üniversite içerisindeki çok kültürlülüğü artırmak adına yabancı öğrencilere gösterdikleri başarılar doğrultusunda öncelik tanınmaktadır. 

 

Amerika’da çok sayıda özel üniversite ve kolej bulunmaktadır. ABD’de her eyalette hemen hemen 4-5 kolej ve özel üniversite bulunmaktadır. İngiltere, Kanada ve Avustralya’da özel üniversite sayısı azdır. Özel üniversitelerin giriş koşulları devlet üniversitelerinden daha kolay fakat maliyetleri daha yüksektir.


Devamını Oku
Eğitim Alanındaki Artıları

Öğrenci herhangi bir sınava girmeden kendi seçtiği bölümde okuma imkanı bulur.
Yurtdışında üniversite okuyarak akademik araştırma yapabilecek seviyede yabancı dil öğrenir.
Türkiye’deki özel okul maliyetlerine yaklaşık bütçelerle dünyada kabul gören üniversitelerde eğitim görebilir.
Avrupa’da bir üniversite tercih etmesi durumunda 3 yılda üniversiteden mezun olur.
Öğrenci İngilizce eğitim veren bir okulda İngilizceyi ileri seviyede öğrenirken, farklı milletlerden dostluklar kurarak ikinci bir yabancı dil öğrenmenin de temellerini atar.

İş Hayatındaki Artıları

Öğrenci severek okuyacağı bir bölüm seçip, mezun olduğunda mesleğini de severek yapar.
Yurtdışında üniversite okurken farklı kültürlerden kişilerle uzun yıllar geçireceğinden dolayı dünyaya bakışı, vizyonu ve perspektifi gelişir. Bu da iş hayatında önyargıları kaldırır, olayları farklı bakış açılarından ele alma imkanı sağlar.
Öğrenci eğitim aldığı hocalar, arkadaş ve sosyal çevre vasıtasıyla geniş bir networke sahip olur. Bu da ilerleyen dönemde yurtdışında üniversite eğitimine artı olarak staj yapma, yüksek lisans/doktoraya devam etme ve iş bulma aşamalarında önemli rol oynar.
Öğrenci büyük bir rekabetin olduğu iş hayatında bir adım öne çıkar. İş bulması kolaylaşır.
Öğrenci yüksek lisans ve doktorasına devam ederek yurtdışında kalmaya devam edebilir, iş bulabilir ve hayatını istediği ülkede kurabilir.
Öğrenci çok uluslu, küresel şirketlerin etik değerlerini ve çalışma standartlarını, yurtdışında üniversite okumaya devam ederken öğrenme ve gözlemleme şansı yakalar.

Kişisel Gelişim Alanında Artıları

Yurtdışında üniversite eğitimi alan öğrenci düşük maliyetlerle pek çok ülkeyi gezme şansı yakalar, kültürel olarak zenginleşir.
Avrupa’da eğitim alması durumunda üniversiteden 3 yılda mezun olur. Yaşıtlarından 1 yıl önce iş hayatına başlamak ya da yüksek eğitimine devam etmek için büyük bir avantaj sağlar.
Yurtdışında üniversite okuyan öğrenci, başka bir ülkede uzun yıllar geçireceğinden dolayı özgüveni artar, sorumluluk duygusu gelişir.
Çeşitli milletlerden yurtdışında üniversite okumaya gelmiş diğer öğrencilerle hayat boyu sürecek dostluklar kurar.
Dünyaya bakışı, vizyonu ve perspektifi genişler.
Yurtdışında üniversite eğitimi konusunda en doğru seçimi yapabilmek için, gideceğiniz ülkedeki eğitim sisteminiz doğru bilmeniz ve bu bilgiler ışığında karar vermeniz gerekmektedir.
Öncelikle bilmeniz gereken nokta; yurtdışında üniversiteler Türkiye’deki gibi “Devlet Üniversiteleri” ve “Özel Üniversiteler” olarak 2’ye ayrılmaktadır. İngiltere, Avustralya, Kanada ve Almanya’daki üniversitelerin hemen hemen hepsi devlet üniversitesidir. Amerika’da ise özel üniversite ve kolejlerin sayısı epey fazladır…

Neden Yurtdışında Lisans Programına Dahil Olmalısınız

Yurtdışında lisans programlarına katılmanın pek çok artısı mevcuttur. Eğitim alanındaki artılara bakıldığında ilk göze çarpan öğrencilerin herhangi bir sınava girmeden kendi seçtiği bölümde okuma şansına sahip olmasıdır. Ülkemizdeki sınav sisteminden dolayı istediği bölüme yerleşemeyen öğrenciler hayatları boyunca sevmedikleri mesleği yapmak zorunda kalabilmektedir. Bu sebeple yurtdışında lisans programları ülkemizdeki gençler tarafından sıkça tercih edilir.

 

Yurtdışında lisans eğitimi almak öğrencilerin gelecek kariyerlerine de olumlu etki sağlar. Öğrenci yurtdışında lisans eğitimi alırken farklı kültürlerden kişilerle uzun yıllar geçireceğinden dolayı dünyaya bakışı, vizyonu ve perspektifi gelişir. Bu da iş hayatında önyargıları kaldırır, olayları farklı bakış açılarından ele alma imkânı sağlar. Öğrenci eğitim aldığı hocalar, arkadaş ve sosyal çevre vasıtasıyla geniş bir networke sahip olur. Bu da ilerleyen dönemde yurtdışında üniversite eğitimine artı olarak staj yapma, yüksek lisans, doktoraya devam etme ve iş bulma aşamalarında önemli rol oynar .Öğrenci büyük bir rekabetin olduğu iş hayatında bir adım öne çıkar. İş bulması kolaylaşır. Öğrenci yüksek lisans ve doktorasına devam ederek yurt dışında kalmaya devam edebilir, iş bulabilir ve hayatını istediği ülkede kurabilir. Öğrenci çok uluslu, küresel şirketlerin etik değerlerini ve çalışma standartlarını, yurtdışında üniversite okumaya devam ederken öğrenme ve gözlemleme şansı yakalar. Bunun yanı sıra yurtdışında lisans programına katılanların İngilizce becerileri gelecekteki mesleki rakiplerine göre üst düzey olacağından kariyerlerine bir adım önde başlayacaklardır.

 

Kişisel gelişim anlamında da avantajlara sahip olan gençler sadece eğitim almak üzere gittikleri ülkeyi değil düşük maliyetlerle civar ülkeleri de gezme şansı yakalar. Bu da öğrencileri kültürel olarak zenginleştirir. Yurtdışında üniversite okuyan öğrenci, başka bir ülkede uzun yıllar geçirdiğinden dolayı özgüveni artar, sorumluluk duygusu gelişir. Çeşitli milletlerden yurtdışında üniversite okumaya gelmiş diğer öğrencilerle hayat boyu sürecek dostluklar kurar. Dünyaya bakışı, vizyonu ve perspektifi genişler.

 

Lisans Programında 1 Gününüz Nasıl Geçecek

Yurtdışında lisans eğitimi alan gençlerin vakitlerinin büyük bölümü okul kampüslerinde geçecektir. Öğrenciler derslerinden arta kalan zamanda kampüs içerisindeki imkanlardan faydalanabilir, arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirebilir. Öğrencilere; kampüste geçirecekleri zamanın nasıl olacağı hakkında fikir sahibi olmak istiyorlarsa kampüs imkanlarını incelemelerini öneririz.  

 

Çoğu ülke yurtdışında lisans eğitimi sırasında kampüs içerisinde çalışma izni vermektedir. Öğrenciler eğitim alırken bir yandan çalışarak cep harçlıklarını çıkarma ve sosyalleşme imkânı bulur.

Yurtdışı lisans eğitiminde öğrenciler geniş bir arkadaş çevresine sahip olacaktır. Farklı kültürlerden gelen yaşıtlarıyla dostluklar kuracak olan öğrenciler vakitlerini keyifli ve geliştirici olarak geçirecektir.

Kampanyalı Programlar

Yurtdışındaki üniversiteler her yıl farklı kampanyalar sunarak uluslararası öğrencileri okullarına çekmeyi amaçlar. Yurtdışındaki üniversiteler kültürel çeşitliliğe sahip olmak için uluslararası öğrencilerden kayıt almayı hedeflemektedir. Bu sebeple her yıl değişen kampanyanlar yaparlar.

 

Lisans Programını Kimler Tercih Etmeli

Yurtdışı lisans programını dünyanın önde gelen ülkelerinde kaliteli eğitim almak isteyen öğrenciler tercih etmelidir. Yurtdışında lisans eğitimi almayı hedefleyen öğrencilerin iyi bir akademik geçmişe sahip olması ve iyi seviyede İngilizce bilmesi önerilmektedir. Kaliteli bir eğitim almak, vizyonel anlamda gelişmek ve farklı bir ülkede yaşayarak özgüvenini artırmak isteyen herkes lisans programlarına katılabilir.

Devlet Üniversiteleri

Devlet Üniversiteleri özel üniversitelere göre daha düşük maliyetlidir. Yurtdışındaki devlet üniversitelerinin maliyetleri, Türkiye’deki özel üniversitelerin maliyetlerinden çok daha düşüktür ve eğitim kalitesi çok yüksektir. Devlet üniversiteleri uluslararası camiayı etkileyecek kapasitede araştırmalar yapmakta ve bu araştırmaların ödeneklerini devletten almaktadır. Amerika’da bir devlet üniversitesi seçmek isteyen öğrencilerin karşılaşacağı en büyük dezavantaj, devlet üniversitelerinin kabul sırasında kendi öğrencilerine öncelik tanımasıdır. İngiltere’de bu durum ABD’de olduğu gibi bir dezavantaj değildir. İngiltere’de üniversite içerisindeki çok kültürlülüğü artırmak adına yabancı öğrencilere gösterdikleri başarılar doğrultusunda öncelik tanınmaktadır. 

Özel Üniversiteler ve Kolejler

Amerika’da çok sayıda özel üniversite ve kolej bulunmaktadır. İngiltere’de sadece 2 özel üniversite bulunurken ABD’de her eyalette hemen hemen 4-5 kolej ve özel üniversite bulunmaktadır. Kanada ve Avustralya’da da durum İngiltere ile aynıdır. Bu iki ülkede de az sayıda özel üniversite ve kolej vardır.
Özel üniversiteler program çeşitliliği açısından çok zengin değildir fakat açtıkları tüm programlarda uzmanlaşmaya gitmişlerdir. Özel üniversitelerin giriş koşulları devlet üniversitelerinden daha kolay fakat maliyetleri daha yüksektir. Özel üniversitelerinin kabul koşullarının kolay olması kimi zaman dezavantajlara yol açmaktadır. Örneğin ülkemizde kimi kolej ve özel üniversitelere YÖK tarafından denklik verilmemektedir. Bu sebeple özel üniversite tercih edecek olanların tizi bir çalışma yürütmesi ve doğru danışmanlık firmalarıyla çalışması gerekmektedir. Global Vizyon olarak yılların deneyimini, doğru bağlantılarla bir araya getirerek öğrencilerimize kendileri için en uygun ve en doğru kararları aldırmaya çalışmaktayız.
Dip not olarak ekleyebiliriz ki; Harvard, Yale ve MIT gibi dünyanın en iyi üniversitelerinin önemli bir kısmı özel üniversite statüsündedir. Bu üniversiteler dünya çapında başarılarını ispatlamış kurumlardır. Bu üniversitelerden daha küçük çaplı olan fakat başarı bakımından onları aratmayacak düzeyde kaliteli eğitim sunan, uygun ücretli ve YÖK denkliğine sahip özel üniversite ve kolejler de bulunmaktadır. Bu üniversiteler danışmanlarınız tarafından sizlere sunulacaktır. 

Devamını Oku
Gerçekçi Hedefler Koyun

Yurtdışında üniversite eğitimi alabileceğiniz pek çok üniversite ve eğitim kurumu bulunmaktadır. Amerika’da yaklaşık 3000, İngiltere’de 100, Kanada’da 70, Avustralya’da 50 civarında üniversite ve kolejde eğitim almak mümkündür. Amacınız bu seçenekler arasından kendinize en uygun olanı seçmek olmalıdır. Yurtdışında üniversite seçimlerinizi yaparken; ilgi alanlarınız, ihtiyaçlarınız ve bütçenize uygun seçenekleri listeleyerek, gerçekçi seçimler yapmanızı öneririz. Yurtdışındaki üniversitelerin çoğu öğrenci seçimlerini titizlikle yapar. Özellikle dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk sıralarda yer alanlar seçimlerinde oldukça detaycı davranmaktadır. Amaçları dünyanın en iyi ve en zeki öğrencilerini tek çatı altında toplamak olan üniversiteler yıllık çok kısıtlı kontenjanlarla öğrenci kabul etmektedir.  Amerika’daki Harvard, MIT, Yale, UC-Berkeley, UCLA; İngiltere’deki Cambridge, Oxford, London School of Economics, London Business School; Kanada’daki Victoria, Toronto ve Mc Gill üniversiteleri bunlara örnektir. Her yıl dünyanın dört bir yanından yurtdışında üniversite okumak isteyen on binlerce öğrenci tarafından yapılan başvuru arasından çok az bir kısım bu üniversitelere kabul edilir. Bu nedenle çok başarılı eğitim hayatı olmayan öğrencilerin bu üniversitelere başvuru yapıp, zaman kaybetmemeleri tavsiye edilir. Unutmayın ki amacınız kendi ilgi alanınıza, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun ve en faydacı seçimi yapmak olmalıdır.
Dünyanın En İyi Üniversitelerine Başvuru Yapmak İsteyenler İçin
“Dünyanın En İyi 100 Üniversitesi” sıralamasına giren eğitim kurumlarına başvurabilmek için lise diplomanızın not ortalaması 5’li sistemde en az 4,5 olmalıdır. Lise not ortalaması yeterli olmayan öğrenciler, bu üniversitelere başvurmak istiyorlarsa mutlaka A-level, SAT gibi İngiliz ya da Amerikan öğrencilerinin hazırlandığı üniversite sınavların kurslarına gitmeli ve bu kurslarda başarılı olmalıdırlar. Bu sınavları geçmeleri durumda, en iyi üniversitelere not ortalamalarına bakılmaksızın girebilirler.
İngiltere ve Avustralya’nın en iyi üniversitelerinde eğitim alabilmek için “Foundation-Hazırlık” eğitimi de önemli bir geçiş programı olmaktadır. Özellikle İngiltere’nin pek çok üniversitesi hazırlık programında başarılı olan öğrencileri, lise ders ortalamasına bakmadan üniversitelerine kabul etmektedir.
Kanada üniversitelerine giriş için herhangi bir hazırlık eğitimi zorunlu olmasa da, Kanada’nın iyi üniversitelerine giriş çok zor olduğu için öğrencilerin 6 veya 9 ay süren hazırlık programlarına katılmaları tavsiye edilir. Özellikle Vancouver’da bulunan Columbia College University of British Columbia, Victoria ya da Simon Fraser üniversitelerine hazırlık eğitimi ve başarılı öğrencilere geçiş garantisi vermektedir.
Yurtdışındaki iyi üniversitelere giriş için bir diğer pratik yol ise, lise eğitiminin en az son yılını yurtdışında yapmaktır. Eğer lise eğitiminizi yurtdışında tamamlarsanız daha kolay bir şekilde üniversitelere giriş yapabilirsiniz. Örneğin Kanada’da Bodwell College, İngiltere’de Queens Ethelburgh College, St Michael's College, Amerika’da Seatle Central Community College, Avustralya’da Taylors College’de lise eğitimini tamamlayan öğrenciler adı geçen ülkelerin en iyi üniversitelerine geçiş yapabilirler.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Öğrenci Yorumları

Queen Marry University of London'a giden öğrencimiz Eda Işık, bize fotoğrafını gönderdi. Umarız keyifli ve başarılı bir eğitim geçirirsin. 

Öğrenci