Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Boston University

Boston University – Boston Üniversitesi

1839 yılında kurulan ve özellikle hukuk, tıp, işletme, eğitim ve mühendislik fakülteleri ile tanınan Boston Üniversitesi, Amerika’nın en saygı duyulan özel üniversitelerinden biri. Afrika araştırmalarından zebra balığı genetiğine kadar her konuda bilgi arayan ve buluşlar yaratan Boston Üniversitesi, aynı zamanda Kuzey Amerika'nın en prestijli araştırma üniversitelerinden yalnızca 62 tanesinin davetli olduğu bir grup olan Amerikan Üniversiteleri Birliği'nin de üyesi. Boston Üniversitesi, pek çok üniversiteden farklı olarak lisans araştırmalarını da güçlü bir şekilde destekliyor. Boston Üniversitesi Lisans Araştırma Fırsatları Programı (UROP), beşeri bilimler, doğa bilimleri, tıp, sanat ve eğitim alanlarında öğretim üyeleri tarafından yönlendirilen araştırmalar için finansman sağlıyor.


130'dan fazla ülkeden yaklaşık 34.000 öğrencisine ev sahipliği yapan Boston Üniversitesi bölümleri 3 kampüse yayılıyor. Uluslararası programlarının çoğu ise Charles River kampüsünde bulunuyor. Boston Üniversitesi bölümleri, liberal sanatlar ve bilimlerin güçlü temeli üzerine inşa edilmiş birçok lisans, yüksek lisans ve doktora programından oluşuyor.


Boston Üniversite’sinde, Amerika Birleşik Devletleri’nde kısa süreli bir eğitim deneyimi yaşamak isteyen öğrenciler için yaz kursları fırsatı bulunuyor. Boston Üniversitesi’ndeki yaz kurslarına katılmak için, kabul başvurusunda bulunmadan, açık kayıt politikası sayesinde ilginizi çeken kurslara kaydolabiliyorsunuz.


Boston Üniversitesi mezunları, Times Higher Education'a göre ülkede ve dünyada en çok istihdam edilenler arasında, beşinci ve altıncı sırada yer alıyor.


Dr. Martin Luther King’in yanı sıra çok sayıda Amerika Birleşik Devleti valisi, senatörü ve temsilciler meclisi üyesinin mezun olduğu Boston Üniversitesi bölüm ücretleri 65.000-80.000 dolar arasında değişiyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde en çok uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan üniversiteler arasında sekizinci sırada yer alan Boston Üniversitesi başvuru yapmak isteyen öğrenciler için erken dönem başvuru tarihi 1 Kasım, son dönem başvuru tarihi ise 6 Ocak. Mezuniyetten sonraki 6 ay içinde, öğrencilerin %90'ının istihdam edildiği “Boston Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Boston Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Boston Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Boston Üniversitesi başvuru zamanı

Boston University’e erken kayıt için son başvuru tarihi 1 Kasım, normal kayıt için son başvuru tarihi 6 Ocak.

Boston Üniversitesi bölümleri

 • Business & Management
 • Accounting & Finance
 • Economics & Econometrics
 • Sociology
 • Geography
 • Politics & International Studies
 • Communication & Media Studies
 • Civil Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Chemical Engineering
 • General Engineering
 • Medicine & Dentistry
 • Archaeology
 • Architecture
 • History, Philosophy & Theology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Psychology
 • Chemistry
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Physics & Astronomy
 • Mathematics & Statistics
 • Computer Science
 • Law
 • Biological Sciences
 • Education

Lokasyon

Boston Üniversitesi, dünyanın en büyük üniversite şehri olarak bilinen Boston’ın kalbinde yer alıyor. Boston; biyotıp ve yüksek teknolojinin merkezi, Amerikan tarihinin doğum yeri olarak tanınıyor. Şehirde görülmesi gereken yerler arasında; Güzel Sanatlar Müzesi, Charles Nehri, John F. Kennedy Müzesi ve New England Akvaryumu bulunuyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım