Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Lambton College Toronto Kanada

Lambton College Toronto

Yurtdışı sertifika programları arasında tercih yapmak isteyenlerinin çoğunun yolu Kanada’ya düşmektedir. Kanada sertifika programları son yılların popüler eğitim alternatifleri arasında yer almaktadır. Kanada sertifika programlarına katılmak isteyenler pek çok eğitim kurumu arasında kendine en uygun olanı seçebilir. Kanada Lambton College sertifika ve diploma programları konusunda ön plana çıkan okullar arasında yer almaktadır. Kanada Lambton College ülkenin 3 farklı şehrinde kampüs imkanı sunarak, öğrencilerin istedikleri lokasyonda eğitim almasını kolaylaştırmaktadır. Lambton College Toronto, Lambton College Sarnia, Lambton College Mississauga öğrencilerin eğitim alabilecekleri kampüslerdir. Lambton College Sarnia’da kurulduğu için bu kampüs okulun ana kampüsüdür. Kampüs merkeze çok yakındır. Lambton College Toronto ve Lambton College Mississauga da yine şehir merkezlerine yakın konumlandırılmıştır. Kampüslerin merkeze yakın olması öğrencileri ulaşım sıkıntısı ve masrafından kurtardığı gibi, sosyal hayata hızlıca dahil olmaları konusunda avantaj sağlar. 

Kanada Lambton College; 50 yılı aşkın süredir, hem Kanadalı gençlere hem de uluslararası öğrencilere eğitim vermektedir. Lambton College fiyatları diğer okullara göre cazip olduğunda özellikle uluslararası öğrenciler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Lambton College fiyatları neredeyse Kanada İngilizce dil kursu fiyatlarına yakındır. Lambton College fiyatları ve Kanada dil kursu fiyatları hakkında detaylı bilgiyi Global Vizyon danışmanlarından alabilirsiniz. Lambton College’da pek çok sertifika ve diploma programı açılmaktadır. 2022 Kanada Lambton College’da Yurtdışı Wireless Networking, Yurtdışı Web Dizayn, Yurtdışı Business Administration, Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği, Yurtdışı Hospitality Management, Yurtdışı Siber Güvenlik gibi programlar ön plana çıkmaktadır. Bu sayılanların yanı sıra diğer Kanada sertifika ve diploma programları da sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Lambton College uzun yıllardır verdiği eğitimler ile kalitesini kanıtlamış okullar arasındadır. Özellikle uluslararası öğrencilerin ilgi gösterdiği Lambton Kanada titizlikle seçilmiş eğitmen kadrosu ve iş yaşamına uygun oluşturulmuş müfredatıyla öğrencilerini iş hayatına en iyi şekilde hazırlar. Lambton College’daki pek çok program öğrencilerine çalışma imkanı da sunmaktadır. Öğrenciler okulda aldıkları eğitimi çalışma hayatına yansıtmak için değerli bir fırsat edinmiş olur. Öğrenci; hayatına ister Kanada’da isterse kendi ülkesinde devam etmeyi tercih etsin her ikisinde de edindiği çalışma deneyimi sayesinde hedeflerine ulaşması kolaylaştıracaktır. 

Lambton College Sertifika ve Diploma Programları

Lambton College sertifika ve diploma programı açan okullar arasında en fazla programa sahip olanlardan biridir. Bu sebeple öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilir. Çoğu okulun açmadığı programlara Lambton College’da rastlanmaktadır. Lambton College’ın sıkılıkla tercih edilmesinin altında okulun co-op programlarındaki başarısı da yatmaktadır. Okuldaki pek çok program; co-op yani ücretli staj imkanı sunmaktadır. Bu da öğrenciler için hem iş deneyimi hem de bir kazanç fırsatıdır. Özellikle Kanada’da hayat kurmak isteyenler co-op programlarına katılarak ülkede kalma şanslarını artırmaktadır.


Lambton College TorontoPrograma Kimler Katılır

Programa liseden mezun olmuş ve belirli seviyede İngilizce bilgisine sahip olanlar katılabilir. Öğrencilerin İngilizce yeterlilikleri uygun değilse kısa dönem Kanada dil okullarına kayıt yaptırıp, seviyelerini yükselttikten sonra sertifika programlarına başlamalarını öneriyoruz.  

Kanada sertifika ve diploma programlarına genellikle katılanlar bu ülkede bir gelecek kurma isteği de taşımaktadır. Eğer Kanada’da hayat kurma isteği olanlar varsa bunun en legal ve en sağlıklı yollarından biri eğitim ile bu yola başlamaktır. Kanada sertifika programları öğrencilere çalışma imkanı da sunduğundan öğrencilerin oturum ve çalışma izni alma süreci hızlanmaktadır. 

Bu program ayrıca kariyer hedefi olan ve bu hedefe kısa sürede ulaşmak isteyenler için idealdir. Doğrudan meslek edindirme amacıyla gerçekleştirilen bu programlarda katılımcılar mezun olduktan sonra iş hayatına atılacak donanıma erişmiş olacaktır. Katılımcılar; mezuniyetin ardından yurtdışı eğitim ve yurtdışı çalışma deneyimine de sahip olduğundan kariyer basamaklarını hızla tırmanacaktır.

Neden Lambton College Toronto?

Kanada’nın 3 farklı şehrinde eğitim alma imkanı sunan Lambton College metropol hayatın yerine daha sakin bir şehirde eğitim almak isteyenler için caziptir. 3 farklı kampüs seçeneği pek çok okulda bulunmamaktadır. Bu sebeple Lambton College sıklıkla tercih edilen bir okuldur. 


Bunun yanı sıra Kanada Lambton College; co-op yani ücretli staj programları konusunda güçlüdür.Öğrenciler pek çok alanda staj yapma imkanına sahip olur. Lambton College co-op programı kapsamında öğrencilerine iş görüşmeleri ayarlar. Öğrenciler kendilerine en uygun şirketlerle iş görüşmesi yapabilir ve bu şirketlerde çalışma imkanı yakalayabilir. Okulun pek çok prestijli şirket ile işbirliği bulunması bu okula talebi artırmaktadır. 

Lambton College Nerede?

Lokasyon

Lambton College’ın en güzel yönlerinden biri okulun 3 farklı şehirde kampüsü bulunmasıdır. Lambton College Toronto, Lambton College Sarnia, Lambton College Mississauga öğrencilerin eğitim alabilecekleri kampüslerdir. Ana kampüsü Lambton College Sarnia olan Lambton Canada’nın Lambton College Toronto ve Lambton College Mississauga kampüsleri de en az ana kampüs kadar göz alıcıdır. Lambton College kampüslerinde öğrenci yurtları, spor alanları, boş zaman geçirme alanları bulunmaktadır. 

 


Lambton College Toronto Öğrenci Yorumları

Yurtdışı sertifika programlarını araştırırken Kanada ilgimi en çok çeken ülke oldu. Lambton College yorumlarını okuyunca ‘okulum bu olmalı’ dedim. Lambton College sertifika ve diploma programlarına iyi ki katılmışım. Bana çok şey kattı. 

Sudenaz İpekligil öğrenci
Lambton College Toronto Öğrenci Yorumları

Yurtdışı eğitim araştırmalarıma dil okuluyla başlamıştım. Global Vizyon danışmanımla Kanada dil okulları arasında seçim yapıp, eğitim almaya gitti. İlerleyen yıllarda Kanada dil okulu deneyimimin de etkisiyle eğitimime yurtdışında devam etmek istedim. Global Vizyon danışmanlarına isteklerimi anlatarak bana en uygun okul olan Lambton College’ı seçtik. Bu ülkede olmaktan ve bu okulda eğitim almaktan çok mutluyum. 

Ardıç GÖK öğrenci
Lambton College Toronto Öğrenci Yorumları

Lambton College sertifika ve diploma programları hakkında çok araştırma yaptım. Bu okulu bir arkadaşımdan duyup kafama not etmiştim. İstediğim bölümde eğitim açıldığını da duyunca 2022 Kanada Lambton College öğrencilerinden biri oldum. Çok memnunum. 

Gülşen Güven öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım