Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Sertifika Programı

Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Sertifika Programı

Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Sertifika Programı son yılların en fazla talep gören sertifika programları arasındadır. Bu program öğrencilerin web geliştirici ya da aplikasyon geliştirici olarak iş hayatına atılmasını amaçlamaktadır. Günümüzde en küçük işletmelerden en büyük organizasyonlara kadar tüm kurumlar, web geliştirme ve aplikasyon geliştirmeye ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Programlarından mezun olanlar sektörün gözde elemanları olacaktır. 
Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Sertifika Programlarında öğrencilere programlamanın temelleri öğretilmektedir. Öğrenciler; HTML, CSS, JavaScript gibi programlar çerçevesinde web dizayn becerilerini geliştirir. Bunun yanı sıra aplikasyon geliştirmenin temellerini de Java, Android, Swift gibi programlarla ilgili dersler alarak atarlar.
Öğrenciler Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Sertifika Programlarının ilk 3 ayında programlamanın temellerini öğrendikten ve tüm modülleri başarıyla tamamladıktan sonra web geliştirme ya da aplikasyon geliştirme konusunda uzmanlaşmayı seçmektedir. Bundan sonraki süreçte öğrencilerin dersleri bu seçimleri doğrultusunda değişir. 
Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Programlarında; Bilgi İşleme Giriş, Alogritmalar ve Problem Çözme, Java, Web Geliştirme 1, Web Geliştirme 2, React.js ve Modern Javascript, Android Aplikasyonu Geliştirme, Swift Programlama, Objective-C Programlama, İOS Aplikasyon Geliştirme, Programlama Projesi gibi dersler verilmektedir. Bu dersler kurumdan kuruma değişebilmektedir.

Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Diploma Programları üniversitede bilgisayar mühendisliği gibi ilgili bölümlerden mezunlar olanlar tarafından ya da henüz üniversite eğitimi almamış fakat bu alana ilgisi bulunan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme eğitimi alan bir öğrenci günümüz iş dünyasının aranan elemanlarından olacaktır. Bu yüzden gelecekte işi hakkında kaygı duymak istemeyen ve iyi şartlarda çalışmak isteyenler tarafından bu program tercih edilmektedir. Yurtdışı eğitim ücretleri kimi zaman öğrencilerin bütçesini aşabilmektedir. Fakat Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme program ücreti üniversite ücretlerine göre daha uygun olduğundan kısıtlı bütçesi olanlar bu programı tercih ederek kaliteli eğitimi uygun fiyatlara alabilirler. Öğrenciler Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme eğitimi sırasında gelecekte meslektaşları olacak kişilerle tanışmaktadır. Bu kişilerin pek çok birbirinden farklı ülkelerde ve farklı sektörlerde çalışacaklarından dolayı öğrenciler çok geniş bir alana yayılmış network’e sahip olacaktır. Günümüz iş dünyasında küresel bir network’e sahip olmak çok önemli olduğundan bunu hedefleyen öğrenciler Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Programlarına dahil olmalıdır.

Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme eğitimi almanın pek çok avantajlı noktası bulunmaktadır. Özellikle geleceğin dünyasında iş sıkıntısı yaşamak istemeyenler için Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Sertifika Programları en uygun programlardır. Büyüğünden küçüğüne tüm şirketlerin hali hazırda ihtiyaç duyduğu ve ilerleyen dönemde bu ihtiyacın giderek artacağı düşünüldüğünde bu programdan mezun olmak çok avantajlıdır. Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Sertifika Programları öğrencilere 2 farklı alanda uzmanlaşma fırsatı sunmaktadır. Öncelikli olarak hem web dizayn hem de aplikasyon geliştirme hakkında öğrenciler eğitim alır. Sonrasında ise öğrenci çalışmayı daha fazla istediği alanda uzmanlaşma yolunu seçer. Fakat yine de her iki alanında temel bilgileri sahip olur. Böylece bir alanda uzmanlaştıktan sonra dilerse kariyerinin devamında diğer alanla ilgili de kendini geliştirebilir. Böylece öğrenci 2 farklı alan hakkında temel bilgilere sahip fakat bir alanda çok iyi donanım kazanmış olarak mezun olur. 2 önemli konunun temel bilgilerine sahip olma noktasında Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Diploma Programları çok avantajlıdır. Öğrenciler Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Programları kapsamında uzun süreli bir çalışma dönemine girerler. Öğrenciler çalıştıkları işlerde ortalama saatlik 24.45 CAD kazanır. Öğrencilerin full-time çalıştıkları düşünüldüğünde güzel bir kazançları olduğu görülür. Bu kazanç sayesinde öğrenci Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme program ücretini çıkarabilir.

Neden Yurtdışında Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme eğitimi alınması için pek çok sebep bulunur. Öğrencinin bu alana ilgisi olması, bu alanın gelecekteki en gözde mesleklerden olacak olması, sektördeki kazançların yüksek olması, bu alanda eğitim alanların hızlı iş bulabilmesi başlıca sebeplerdir. Web dizayn ve mobil aplikasyon geliştirme alanları günümüzde çok revaçtadır ve ilerleyen dönemde popülaritesi daha da artacaktır. Gelecekte programlama bilmeyen insan kalmayacağı söylenmektedir. Bu sebeple öğrenciler kendilerini bu alanda ne kadar geliştirirlerse geleceğe o kadar iyi hazırlanırlar. Bir de bu alanda kendilerini Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Programlarıyla eğittikleri düşünüldüğünde gelecekte ne kadar ihtiyaç duyulan elemanlar olacakları anlaşılacaktır. Hali hazırda bu iki sektörde eleman açığı bulunmaktadır. Öğrenciler ellerini ne kadar hızlı tutup bu alanda eğitim almaya başlarlarsa sektörden o kadar hızlı iş teklifleri alacaklardır. Pek çok genç genel geçer bölümlerden mezun olup, yoğun iş bulma süreçlerine girerken Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Programlarından mezun olanlar hızlıca iş bulabilmektedir. Hem de bu işler çalışma hayatındaki ücretlere ve sunulan haklara bakıldığında diğerlerine göre çok daha iyi şartlarda olabilmektedir. Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme programı fiyatları da üniversite ve yüksek lisans ücretlerine göre daha uygun olduğundan bu eğitim tercih edilerek tasarruf yapılabilmektedir. Yurtdışı Web Dizayn ve Aplikasyon Geliştirme Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Web Dizayn ve Aplikasyon Geliştirme eğitimi alanlar hemen hemen her sektörde aranan kişilerdir. En büyüğünden en küçüğüne şirketlerin web dizayn ve mobil aplikasyon ihtiyacı olduğu ve olacağı düşünüldüğünde neden her sektörde çalışabilecekleri anlaşılır. Fakat genellikle Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Sertifika Programından mezun olanlar bilişim sektörü, IT sektörü gibi sektörlerde çalışmayı tercih etmektedir. Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Sertifika Programından mezun olanlar; Web Developer, Web Designer, Mobile App Developer, Quality Assurance Tester, Front-end Developer, Back-end Developer, Full Stack Developer gibi pozisyonlarda çalışabilmektedir.
Devamını Oku

Program Süresi

Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Programları süre olarak en uzun programlar arasındadır. Bu programa katılanlar genellikle 24 ay süreli olanı seçmektedir. Öğrenciler 12 ay akademik eğitim aldıktan sonra 12 ay çalışma dönemini sürdürürler. Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Programı süreleri eğitim kurumlarına göre değişebilmektedir. Sizin için en uygun süreyi seçmek için Global Vizyon danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Diploma Programlarında öğrenciler çalışma izni almaktadır. Özellikle Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Geliştirme Diploma programlarında hem akademik eğitim süresi hem de çalışma süresi oldukça uzun olabilmektedir. Öğrenciler genellikle 12 ay akademik eğitim, 12 ay çalışma dönemi olanı tercih eder. Öğrenciler çalışma süresinde full-time olarak çalışır.

Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Web Dizayn ve Mobil Aplikasyon Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım