Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

TSOM College Toronto School of Management

TSOM College


Yurtdışı sertifika ve diploma programları denildiğinde Kanada akla ilk gelen ülkelerdendir. Kanada sertifika diploma programları dünyanın dört bir yanında sahip olduğu saygınlık ile öğrencilerine parlak bir gelecek sunar. TSOM College Toronto sertifika ve diploma programları Kanada’da en çok tercih edilenlerin başında gelir. Son yıllarda Kanada TSOM Toronto College çok sayıda Türk öğrenci başvurusu almıştır. TSOM Toronto College’ın açtığı güncel ve faydalı Kanada sertifika ve Diploma programlarına katılan Türk öğrenciler eğitim esnasında çalışıp para kazanabilirler. TSoM College Kanada küresel dünyada en çok ihtiyaç duyulan alanlarda eğitimler açmaktadır. Ayrıca TSoM College sadece bugünün değil yakın gelecekte de eleman ihtiyacı duyulacak alanları analiz edip, bu alanlarda da yenilikçi eğitimler açmaktadır. Bu yönüyle TSoM College; yurtdışı sertifika programları alanında öncü okullardandır. 


TSoM Toronto sertifika ve diploma programlarının amacı katılımcıların meslek edinmesini sağlamak ve arkasından Kanada'da iş bulup çalışmalarıdır. TSOM Toronto diploma programlarında sınıflardaki teorik eğitimin yanı sıra işyerlerindeki uygulamalı eğitime çok önem vermektedir. Kanada TSOM College bu sebeple Kanada'da ki en saygın şirketlerle anlaşmalar yaparak, öğrencilerinin bu şirketlerde staj-coop yapmasını sağlar. Öğrencilerin ücretli staj programlarına katılabilmesi mesleki deneyim elde etmenin yanı sıra öğrencilerin maddi olarak da kendilerini güvende hissetmesini sağlar. Öğrenci kazandığı parayla; okul masraflarının bir kısmını ya da Kanada’da yaşam masraflarını çıkarabilecektir. TSOM College Toronto fiyatları bölümden bölüme değişiklik gösterdiği için Global Visions danışmanlarından fiyat bilgisi talep etmeniz sağlıklı olacaktır. 

TSOM College sertifika ve diploma programlarının çoğunda Türk öğrencilere çalışma imkanı sunulmaktadır. TSOM Co-op programlarına katılan öğrenciler eğitimleri esnasında part-time son zamanlarda full time çalışma hakkına sahiptir. Öğrenciler TSOM'dan mezun olduktan sonra da oturum ve çalışma iznine sahip olmazlar ancak Türk öğrenciler Kanada Devlet Kolejlerinde yeni bir eğitim yaparak oturum ve sürekli çalışma izni alabilirler. TSOM Toronto programlar Kanada'da kariyer ve düzenli bir hayat planı yapanlar için güzel bir fırsattır. 

TSOM College Toronto İşletme, Dijital Pazarlama gibi temel programların yanı sıra son dönemde Siber Güvenlik ve Data Analitiği gibi programlarla da öğrencilerin gözdesi olmuştur.


Devamını Oku

TSOM Toronto School of Management Sertifika ve Diploma Programları

TSOM College sertifika ve diploma programları Türk öğrencilerin arzu ettikleri kariyere ulaşmalarına imkan sağlamaktadır. TSOM College’ın dünyada 100’ün üzerinde ülkede saygın bilinirliğe sahip olması öğrenciler için çok değerlidir. Yurtdışında eğitimi ve iş deneyimini çok değerli bulan işverenler; öğrencilerin TSoM College’dan mezun olduklarını gördüklerinde kaliteli bir eğitim aldıklarını ve iyi bir şirkette çalıştıklarını bilmektedir. Bu da TSOM College Toronto’dan mezun olan öğrencilerin Kanada yada Türkiye'de hızlı ve kalıcı işler bulmasını sağlamaktadır. 

Toronto School of Management Kanada kariyer odaklı bir kolejdir. Programların çoğu Amazon Web Services, Tableau, Oracle Hospitality,Digital Marketing Institute, Quickbooks ve daha bir çok endüstri partneri tarafından desteklenmektedir. Program içerikleri, alanında yetkin profesyoneller tarafından hazırlanır.

Toronto School of Management- TSOM, birçok alanda kariyer odaklı programlar sunan özel bir kurumdur. Okul, öğrencilerinin iş ve yaşamdaki başarılarını destekleyen kapsamlı ve dengeli bir program ve hizmet karışımı sunmaktadır. Okul kampüsü, Ontario'nun iş ve kültür merkezi olan başkent Toronto'da yer almaktadır.

Niçin Toronto School of Management- TSOM?

•          Sektorel ve Cv’ye göre iş yerleştirme

•          PWC başta olmak üzere Marriott Otelleri, Double Tree Hilton Otelleri gibi kurumsal partnerler

•          Dijital Pazarlama, Hukuk, IT, Veri Analizi, ACCA, Hospitality, Tourism, Business Ve  management alanlarnda staj imkanı

•          Taksitle ödeme imkanı

•          Universite ve kolejlere kredi transferi ve IELTS’siz geçiş

•          Ücretsiz ingilizce sınavı ile giriş avantajı, ve okul bünyesinde akademik amaçlı dil eğitimi

•          Dünyaca ünlü eğitim partnerlerinden mikro krediler

•          Gündüz ve akşam eğitim seçenekleri

Toronto School of Management gibi Kanada'da özel kolejler bünyesinde eğitim sürecinde  part-time, tatil ve  Co-op  dönemlerinde ise full-time olarak çalışma izinleri bulunmaktadır.

TSOM mezunları, almış oldukları derslerin kredilerini bir devlet koleji olan Niagara College-Toronto’ya aktararak Undergraduate Diploma in Business – General programına devam edebilir ve devlet kolejinde eğitim alan öğrencilerin haklarından yararlanmaya başlayabilirler. Aynı zamanda University Canada West ve Yorkville’ de lisans düzeyinde kredi transferi yapılmaktadır.

Her bölümde dil yeterlilikleri farklılık göstermektedir.

Bir sonraki sayfadaki tabloda görebileceğiniz fiyatlar 2024 aylık promosyonlu fiyatlardır. Promosyonlar her ay değişiklik gösterebilmektedir. Güncel fiyatlardan haberdar olmak, sizler için en uygun bölümü seçmek ve kontenjanları kaçırmamak için mutlaka uzman eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.


Devamını Oku

TSOM Toronto School of Management Diploma Programlarına Kimler Katılmalıdır

TSom College sertifika ve diploma programlarına; 18 yaşından büyük, liseden mezun olan ve orta düzeyde İngilizcesi olan herkes katılabilir. Bunun yanı sıra iş hayatına atılmış fakat işinden memnun olmayan, sektör değiştirmek isteyen, Kanada’da üniversite eğitimine devam etmek isteyenler ya da bu ülkede hayat kurmak isteyenler de başvurabilir.  


TSoM College Toronto özellikle işletme, hospitality and tourism konusunda alanında lider okullardandır. Son dönemde ise data analitiği ve siber güvenlik alanlarında ön plana çıkmaktadır. Bu iki alanda okulun doğrudan co-op programıyla staj imkanı sunması iş arama derdine girmeden eğitimini sürdürmek isteyenler için idealdir. 2020 ve 2021 yıllarında en iyi yetişkin eğitimi alanında ödül kazanmış olan Kanada TSoM College’a kariyerini tekrar planlamak isteyenlerin katılımı yüksektir. 


Okul sunduğu kariyer yönetimi danışmanlığıyla eğitim hayatının ardından ne yapacağına karar veremeyenler için de doğru bir adrestir. Okuldaki kariyer yönetimi danışmanları öğrencilerle birlikte gelecek planı yapmaktadır. Böyle bir destek almak isteyenler için TSoM Canada doğru adrestir.

Kanada’da hayat kurmak isteyenler de TSoM College sertifika ve diploma programlarına katılmaktadır. Okuldaki 1 yıllık sertifika programına katılanlar mezuniyetlerinin ardından bir yıl çalışma ve oturum hakkına sahip olurken, 2 yıllık programa katılanlar mezuniyetleri sonrası 3 yıllık çalışma ve oturum hakkı kazanır. Bu da göçmenlik başvurusu yapacaklar için güzel bir kazanımdır. 

TSOM Toronto School of Management Programları

TSoM College sertifika ve diploma programları 100’den fazla ülkede saygınlığa sahiptir. Bu sayede öğrenciler hem ülkelerinde hem de çalışmak istedikleri farklı ülkelerde saygın bir diplomaya sahip olma şansı yakalar. 

TSoM College Toronto; Kanada’daki pek çok saygın şirket ile iş birliği içerisindedir. Öğrenciler bu iş birlikleri sayesinde hem güzel iş deneyimi kazanma hem de yüksek saatlik ücretlerle çalışma fırsatı yakalar. Kanada TSoM College dünyanın en güvenli ve en iyi şehirlerinden olan Toronto’nun en güzel noktalarından birinde bulunmaktadır. Dünyanın en iyi ve en güvenilir şehrinde yaşama deneyimi edinmek isteyenler TSoM College’ı tercih etmelidir. 

Son 10 yılda Kanada’ya eğitim almaya giden uluslararası öğrenci sayısı %185 yükselişe geçmiştir. Dünyanın dört bir yanından genç Kanada’ya eğitim almaya gitmektedir. Kanada’da eğitim alan öğrencilerin %96’sı bu ülkede eğitim alınmasını önerirken, %60’ı bu ülkede kalıcı oturum izni almak için başvurularını yapmıştır. Pek çok endüstriye ve pek çok dev şirkete ev sahipliği yapan Kanada’da iş imkanları çok çeşitlidir. 2018 yılında yapılan bir araştırma Kanada’da 170 binden fazla iş ilanı olduğu görülmüştür. TSoM College’ın dev şirketlerin çoğuyla işbirliği olması, öğrencilerin bu işlere kolayca yerleşmesini sağlamaktadır. Son olarak TSoM College bu ülkede üniversiteye devam etmek isteyenlerin kredi transferi yapabilmesini mümkün kılmaktadır. TSoM Canada öğrencileri, sertifika programında aldıkları dersleri üniversitelerine transfer edebilmektedir. Bu üniversite eğitimine devam etmek isteyen öğrenciler için önemli bir fırsattır. 

TSOM- TORONTO SCHOOL OF MANAGEMENT BÖLÜMLER

 

Program Adı

Program İçeriği&Süresi

Gündüz Ücreti

Akşam Ücreti

Başlangıç Tarihleri

BUSINESS

Certificate in Business Essentials Co-op

(31 hafta)

12 weeks in-class

+ 12 weeks co-op

+ 7 weeks breaks

$6,750 CAD

$5,750 CAD

2024

Ocak 9

Mart 6

Mayıs 1

Haziran 4

Eylül 5

Kasım 6

 

Digital Marketing:

2024

Ocak 9, Mayıs 1

Eylül 5

Diploma in Business Administration Co-op

(66 hafta)

24 weeks in-class

+ 24 weeks co-op

+ 18 weeks breaks

$10.100 CAD

$8,000 CAD

Certificate in General Business

Management (34 hafta)

24 weeks in-class

+ 10 weeks breaks

-

$10,750 CAD

Diploma in Digital Marketing Specialist

Co-op (51 hafta)

24 weeks in-class

+ 12 weeks co-op

+ 15 weeks breaks

$11,500 CAD

-

Diploma in Digital Business Management

Co-op (97 hafta)

36 weeks in-class

+ 36 weeks co-op

+ 25 weeks breaks

$13,750 CAD

$10,740 CAD

Diploma in Business Management

(76 hafta)

48 weeks in-class

+ 30 weeks breaks

$14,250 CAD

$12,250 CAD

Diploma in Business Management

Co-op (109 hafta)

48 weeks in-class

+ 24 weeks co-op

+ 37 weeks breaks

$15,250 CAD

$13,250 CAD

HOSPITALITY & TOURISM

Certificate in Customer Service Excellence

Co-op (31 hafta)

12 weeks in class

+ 12 weeks co-op

+ 7 weeks breaks

$6,750 CAD

$5,750 CAD

2024

Ocak 9

Mart 6

Mayıs 1

Haziran 4

Eylül 5

Kasım 6

 

Diploma in Hospitality & Tourism

Management Co-op (66 hafta)

24 weeks in-class

+ 24 weeks co-op

+ 18 weeks breaks

$10,100 CAD

$8,000 CAD

Diploma in Fundamentals of Hospitality &

Tourism Co-op (94 hafta)

42 weeks in-class

+ 30 weeks co-op

+ 22 weeks breaks

-

$10,740 CAD

Advanced Diploma in Hospitality & Tourism

Management (78 hafta)

48 weeks in-class

+ 30 weeks breaks

$14,250 CAD

$11,250 CAD

Advanced Diploma in Hospitality & Tourism

Management Co-op

(109 hafta)

48 weeks in-class

+ 24 weeks co-op

+ 37 weeks breaks

$15,250 CAD

$12,250 CAD

BIG DATA

Diploma in Data Analytics Co-op

(52 hafta)

24 weeks in-class

+ 12 weeks co-op

+ 16 weeks breaks

$14,745 CAD

$13,250 CAD

2024

Ocak 9

Mayıs 1

Eylül 5

IT

Diploma in Cybersecurity Specialist Co-op

(51 hafta)

24 weeks in-class

+ 12 weeks co-op

+ 15 weeks breaks

$14,745 CAD

$13,250 CAD

2024

Ocak 9

Mayıs 1

Eylül 5

ACCOUNTING

Preparatory Course for ACCA Examination

55 weeks in-class

+ 60 weeks breaks

$18,098 CAD

$14,590 CAD

2024

Ocak 5

Ağustos 6

Preparatory Course for ACCA Examination

12 Papers

$16,841 CAD

$13,578 CAD

Preparatory Course for ACCA Examination

11 Papers

$15,584 CAD

$12,572 CAD

Preparatory Course for ACCA Examination

10 Papers

$14,327 CAD

$11,566 CAD

Preparatory Course for ACCA Examination

9 Papers

$13,070 CAD

$10,560 CAD

ENGLISH

English for Academic Purposes (EAP)

Minimum 4 hafta, haftada 30 saat ders

Haftalık $225 CAD

-

2024

Ocak 9, Şubat 6,

Mart 6, Nisan 3,

Mayıs 1, Haziran 5,

Temmuz 4, Ağustos 8,

Eylül 5, Ekim 2,

Ekim 30, Kasım 27

LEGAL

Diploma in Paralegal Studies

(59 hafta)

52 weeks in-class +

4 weeks placement +

3 weeks break

$22,500 CAD

$17,500 CAD

2024

Mayıs 1 (Gündüz)

Eylül 5 (Akşam)

 

Devamını Oku

TSOM- Toronto School of Management Türk Öğrenciler için Bursları ve başvuru ve vize süreci


 TSOM Türk öğrencilere 1 yada 2 yıllık COOP Diploma programları için kısmi burslar vermektedir. Normal’de 15,000 Kanada doları olan programlar Türk öğrencilere 11,000 Dolar civarına önerilir. TSOM Toronto School of Management Türk öğrenci bursları yüzde 40 oranlarında verilmektedir. Özellikle İngilizce seviyesi C1 ve yukarısı  ve 4 yıllık bir üniversite mezunu olan Türk öğrencilere kısmi burslar sağlanır.

TSOM Toronto School of Management Başvurusu Nasıl Yapılır?

 1. İlgili danışman ile düşündüğünüz ülke ve program hakkında detaylı bilgi alırsınız.

 2. Doğru ülke ve programa karar verdikten sonra kayıt işlemleriniz başlar.

 3. Bu aşamada danışmanın size ilettiği Global Vizyon kayıt formunu ve Global Vizyon sözleşmesini eksiksiz doldurarak danışmana gönderirsiniz.

 4. Formlar eksiksiz doldurulduğunuzda danışman sizlere depozito ödemesini yapacağınız hesap bilgilerini gönderir. Ödeme yapıldıktan sonra dekont danışman ile paylaşılır.

 5. Danışmanın sizden isteyebileceği pasaport, CV, transkript, diploma gibi evrakları danışmana bu aşamada iletmeniz gerekmektedir.

 6. Gerekli belgeler teslim edildikten sonra danışman ilgili okul ve programa kaydınızı geçecektir.

 7. Okulla ilgili işlemlerin ardından vize evraklarının yüklenebilmesi için danışman sizin adınıza bir Google Drive dosyası oluşturacak ve planladığınız ülkeye göre gerekli evrakların listesini yükleyecektir. Evrak toplama aşamasında drive linki tarafınıza iletilecektir.

 8. Gideceğiniz ülke ile ilgili vize işlemleri Uzman Vize Danışmanı tarafından yapılır. Süreç boyunca eğitim ile ilgili tüm işlemleriniz Uzman Eğitim Danışmanı tarafından yapılır.

 9. Vize randevunuza girmeden önce vize danışmanı ve eğitim danışmanınızla birlikte oryantasyonunuz yapılır. Gerekli evraklar tarafınıza ve gerekli kuruma teslim edilir.

 10. Vizenizi almanızın ardından eğitim danışmanınızın yönlendirmesi ile konaklama, uçak bileti, sigorta vb. yapılması zorunlu olan hazırlıklarınız yapılır.

 11. Uçuşunuzdan 1 hafta önce gidiş oryantasyonunuz yapılır. Uçuş, gümrük süreçleri, yanınızda bulunması gereken evraklar ile ilgili bilgilendirme ve hazırlıklarınız tamamlanır.

 12. Sürecinizin en başından döneceğiniz güne kadar eğitim danışmanınız ulaşılabilir olacaktır.

 

Süreciniz boyunca eğitim ve vize danışmanınıza gerekli evrak ve işlemler konusunda vereceğiniz destek işlemlerinizin sorunsuz bir biçimde ilerlemesine katkı sağlayacaktır.Devamını Oku

Toronto School of Management TSOM’da Türk Öğrencilere Çalışma Coop Fırsatı

TSoM College Toronto şehrin merkezinde konumlandırılmıştır. TSoM College’ın bu merkezi konumu öğrenciler için pek çok kolaylığı beraberinde getirmektedir. TSoM College Toronto öğrencileri ihtiyaç duydukları her şeye kısa sürede ulaşabilmektedir. Okulun konumu; öğrencilerin ihtiyaçlarına ulaşmanın yanı sıra şehir hayatını deneyimlemeleri ve şehrin dinamizmine katılmaları için de oldukça güzel bir fırsat sunar. 

Co-op programlarına katılanlar için TSoM College’ın merkezi bir konumda olması daha da önem kazanmaktadır. Bu sayede öğrenciler çalışacakları işyerlerine kolay ulaşım sağlayabilecektir.

Toronto School of Management gibi Kanada'da özel kolejler bünyesinde eğitim sürecinde  part time, tatil ve  Co-op  termlerinde full time olarak çalışma izinleri bulunmaktadır.

TSOM mezunları, almış oldukları derslerin kredilerini bir devlet koleji olan Niagara College-Toronto’ya aktararak Undergraduate Diploma in Business – General programına devam edebilir ve devlet kolejinde eğitim alan öğrencilerin haklarından yararlanmaya başlayabilirler. Aynı zamanda University Canada West ve Yorkville’ de bachelor düzeyinde kredi transferi yapılmaktadır.

Her bölümde dil yeterlilikleri farklılık göstermektedir. Genelde C1 seviye İngilizce Toefl IBT 70 ile TSOM Programlarına Türk öğrenciler kabul edilir. En doğru ve size uygun program  seçimi danışmanınız tarafından  sizin işbirliğiniz ile gerçekleşecektir Mutlaka danışmanınız ile iletişime geçiniz.

Öğrenci Yorumları

Kanada sertifika ve diploma programlarını incelemeye başladığımda benim için en önemli konu TSoM College yorumlarının nasıl olduğuydu. TSoM College’ın internet sitesine girip öğrencilerin %90’ının okuldan memnun olduğunu görmem bu okulu benim gözümde cazip kıldı. Ben de katıldığım programdan ve okulumdan çok memnunum. 

Alihan Ayyıldız Öğrenci
Öğrenci Yorumları

TSoM College’ı seçmemdeki en önemli neden okulun güzel şirketlerle işbirliğinde olmasıydı. TSoM College fiyatlarına baktığımda bir kısmını kendim karşılarsam ailemin yükünü azaltabileceğimi düşündüm. Okulun iyi şirketlerde co-op imkanı sunması, çalışırken iyi ücret almamı sağladı. Böylece ben de çalışıp kendi ihtiyaçlarımı karşılayarak ailemin üzerindeki yükü azalttım.

Mert Çavuş Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Kanada’da dil okuluna gitmiştim lise yıllarımda. Üniversiteyi okuduktan sonra daha iyi bir kariyer içim yurtdışında eğitim ve çalışma deneyimim olması gerektiğini fark ettim. Kanada dil okulundan çok memnun kaldığım ve ülkeyi sevdiğim için tekrar Kanada’yı tercih ettim. TSoM College’da buradaki iyi okullardan biri. Memnunum. 


İlay Duru Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım