Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı

Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte satış ve pazarlama faaliyetlerinin büyük bir kısmı online ortamlara kaydı. Bu sebeple online ortamlara uygun satış ve pazarlama stratejilerine hakim olmak önem kazandı. Bu alanda özel eğitim almış kişiler ön plana çıkmaya başladı. Bu sebeple Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Programlarına olan ilgi arttı. Öğrenciler günümüzün gözde mesleklerinden birine sahip olabilmek için Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programlarına katılmaya başladı. Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Programlarında pazarlama, reklamcılık ve kampanya yönetimi gibi konuların yanı sıra PPC pazarlama modeline uygun kampanya geliştirme, sosyal medya kanalları ve  doğru kanallarda doğru pazarlama stratejisi geliştirme gibi önemli konularda eğitimler veriliyor. Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programlarında; sunum hazırlama, websitesi oluşturma, sosyal medya hesapları oluşturma, broşürler hazırlama, raporlama yapma ve newsletter oluşturma gibi dijital mecrada bir kampanya hazırlarken gerekli olan tüm aşamalar öğrencilere öğretilir. WordPress, HTML, CSS, Google Adwords ve Google Analytics gibi gerekli araçlar hakkında dersler verilir. Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Diploma Programlarında öğrencilerin içerik yazma ve içerik oluşturma becerileri geliştirilir. Google Ads ve Bing Ads üzerinden PPC’ye uygun kampanyalar oluşturma, bunları optimize etme ve analiz etme şekilleri öğretilir. Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Programlarında öğrenciler dijital pazarlama alanında eşsiz bilgilere ve donanıma sahip olarak mezun olur.

Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Programları genellikle dijital pazarlama alanında kariyerine devam etmek isteyen ya da hali hazırda pazarlama sektöründe çalışan fakat dijitalleşen dünyaya ayak uydurmak isteyen uzmanlar tarafından tercih edilir. Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programları öğrencilerin iş hayatında ihtiyaç duyacakları tüm bilgiyi edinerek mezun olmalarını sağlar. Öğrenciler kampanya oluşturmaktan, bu kampanyaları hangi mecralara nasıl uyarlayacaklarına, yürütülen kampanyanın analizinin nasıl yapılacağına kadar pek çok konuda uzmanlaşırlar. Bu sebeple mezun olduklarında iş dünyasına hazır ve işverenlerin beklentilerini üst düzeyde karşılayabilecek çalışanlar konumuna gelirler. Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Diploma Programı iş İngilizcesini geliştirmek isteyenler için de harika bir fırsattır. Program kapsamında sınıflarda, yurtlarda ve günlük hayatın içinde günlük İngilizceniz çok iyi bir seviyeye yükselir. Farklı bir dilde yaşayabilme, konuşabilme becerileri kazanırsınız. İş hayatına başladığınızda ise mesleki İngilizceye hakim olarak, formal bir dilde iletişim kurmayı, mailleşmeyi ve içerikler oluşturmayı öğrenirsiniz. Bu sayede çok kültürlü şirketlerde çalışma fırsatı yakalayabilir ve İngilizce dilinde özgüvenli bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı fiyatları da öğrenciler için cezbedicidir. Yurtdışında bir üniversiteye 4 yıl boyunca verilecek meblağlardan daha uygun fiyatlara kaliteli bir Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı eğitimi alabilir ve dünyada geçerliliği olan Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifikasına sahip olabilirsiniz. Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Program ücretleri diğer programlara göre bir nebze olsun daha uygundur. En güncel fiyatlar için danışmanlarla iletişime geçmenizi öneririz.

Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programının en önemli avantajı öğrencilerin bu program mezun olduktan sonra günümüzde çok değer gören ve ön plana çıkan bir mesleğe sahip olmasıdır. Tüm dünyada gözde olan dijital pazarlama uzmanları; hemen hemen her sektörden şirketin ihtiyaç duyduğu elemanlardır. Bu bir tekstil firması da olabilir bir teknoloji firması da… Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Programından mezun olmanın bir diğer avantajı öğrencilerin bu program kapsamında farklı kültürlerle ileitşim kurabilmesi ve dünyanın dört bir yanından meslektaşlar edinebilmeleridir. Bu network ağı ileride işlerini yürütürken çok işlerine yarayacaktır. Büyük bir networke sahip olmak rakipleriniz arasında avantajlı duruma yükselmenizi sağlar. Son olarak Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı programı fiyatlarının cazip olması sayesinde öğrenciler ailelerine yük olmadan ya da borçlanmadan eğitim alabilmektedir. Öğrenciler gittikleri eğitim kurumunda eğitimlerini tamamladıktan sonra çalışmaya başlamaktadır. Bu çalışma sürecinde öğrenciler okullarına ödedikleri meblağ kadar para kazanabilmektedir. Bu sayede Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı program ücretlerinin altından kalkabilirler. Neden Yurtdışında Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Eğitimi Almalısınız? Dijital Pazarlama alanında çalışan kişiler şu an hemen hemen her sektörün ihtiyaç duyduğu çalışanlardır. Bu sebeple iş bulma konusunda daha az sıkıntı yaşarlar hele ki CV’nizde yurtdışı eğitim ve yurtdışı çalışma deneyimi varsa iş bulma hızınız ve şartlarınızın rahatlığı çok daha iyi olacaktır. Bu sebeple Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Diploma Programından mezun olunca dünya çapında gözde olan bir alanda meslek sahibi olma fırsatı yakalarsınız. Sırf bu sebeple bile tercih edilmesi gereken programlardan biridir. Diyelim ki hali hazırda pazarlama alanında çalışan bir elemansınız. Fakat günden günde gelişen dijital dünyaya ayak uydurmakta zorlanıyorsunuz. İmdadınıza yine Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programları koşuyor. Günümüz dünyasından uzak kalmadan, geleneksel mecralar kadar dijital mecralarda da doğru kararlar alabilen, yeni kuşağın dilinden konuşabilen bir uzman olarak kendinizi yenileyebiliyor, gelişimden uzak kalmıyorsunuz. Bu sayede hem işinizdeki yerinizi kuvvetlendiriyor hem de arkanızdan hızlı adımlarla gelen yeni nesilden geride kalmıyorsunuz. Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı eğitiminde verilen Pazarlama ve Markalaşmaya Giriş, Google SEO, Web Site Tasarımı ve Oluşumu, Google Analitik, Sosyal Medya Sponsorlu Kampanyalar Oluşturma, Pay Per Click (PPC) ve Google Ads, Kampanya Yönetimi, Düzenlenmesi ve Uyumlandırılması, Metin Yazarlığı gibi çok önemli dersler alarak alanınızda tam bir uzman konumuna ulaşabiliyorsunuz.
Devamını Oku

Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir?

Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı programına katılanlar pek çok sektörde çalışabilmektedir. Teknoloji şirketlerinden tekstil şirketlerine, e-ticaret firmalarından turizm işletmelerine, reklam ajanslarından medya sektörüne kadar aklınıza gelebilecek her alanda dijital dünyayı iyi tanıyan uzmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı eğitiminde öğrenciler işlerine ilk olarak iletişim çalışanı, dijital pazarlama uzmanı, sosyal medya koordinatörü, içerik üreticisi gibi görevlerle başlarlar. Öğrenciler iş hayatında çalışmaya devam ettikçe çok daha farklı pozisyonlara yükselme imkânı yakalayacaktır.

Çalışma İzni

Yurtdışı Dijital Pazarlama Programlarında da öğrenciler çalışma iznine sahip olabilmektedir. Uzun süreli yurdışı sertifika programları öğrencilere çalışma izni sunar fakat kısa süreli programlarda genellikle çalışma izni verilmemektedir. Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programında genellike 51 haftalık programlar tercih edilerek 12 haftalık bir çalışma izni kazanılır.

Program Süresi

Yurtdışı Dijital Pazarlama Sertifika Programları çeşitli sürelerde açılabilmektedir. Yurtdışı Dijital Pazarlama Diploma Programları 3 aydan 3 yıla kadar uzayabilir. Bu süreler arasında en çok tercih edilen 24 hafta sınıfta, 12 hafta çalışarak alınan eğitimdir. Bu da 480 saat eğitmen eşliğine yönlendirmeli eğitim, 240 saat ise çalışarak, pratik yaparak eğitim süresine denk gelir. Yurdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Programının toplam süresi ara tatillerle birlikte 51 hafta sürmektedir. Eğer daha uzun ya da daha kısa programlar tercih etmek istiyorsanız Global Vizyon danışmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Kaplan English Dublin Öğrenci Yorumları

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım