Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Atlas Dublin Language School

Neden Atlas Language School?

2003 yılında kurulan Atlas Language School; İrlanda’nın sembol yapılarından olan Portobello College’ın binasında öğrencilerine ev sahipliği yapıyor, Grand Kanal manzaralı sınıfları ile eğlenceli ve interaktif bir ortamda eğitim almanızı sağlıyor. Atlas Language School geçtiğimiz yıllarda hizmete sunduğu Malta kampüsüyle büyümeye devam ediyor. Genel ve yoğun İngilizce kurslarının yanı sıra; sınavlara hazırlık, iş İngilizcesi, uzmanlık programları, yaz okulu, lise hazırlık gibi alanlarda eğitim sunan Atlas Language School her yaştan öğrenciye hitap ediyor. Atlas Language Dil Okulu; dinamik ve uzman kadrosu ile öğrencilerin gelişimlerini yakından takip ediyor ve ihtiyaçlarına yönelik programa yönlendiriyor. Sunduğu sosyal aktivite programları ile eğlenceli ve keyifli bir eğitim süreci geçirmenize yardımcı olan Atlas Language School Dublin’de minimum 25 hafta eğitim alırken yasal olarak çalışabilirsiniz. 

Atlas Dublin İngilizce Dil Okulu


Atlas Dublin İngilizce Dil Okulu

Atlas Dublin İngilizce dil kursu Dublin şehir merkezinde eğitim veren İrlanda’nın en iyi dil okullarından birisidir.

117,8 km² gibi küçük bir yüz ölçüme sahip olan Dublin, aynı zamanda 4,5 milyon nüfusu ile ülkenin en büyük şehri. Dünyanın en mutlu yaşayan insanları anketlerinde ilk 5’te yer alan Dublin; doğası, tarihi, korunan mimarisi, farklı mutfağı, dansları ve eğlenceli yaşamı ile öğrencilerin ve turistlerin ilgisini çekiyor. Ana dili İngilizce olan, eğitim düzeyi yüksek insanlarla bir arada yaşamanın ve bu şehirde eğitim almanın keyfi ise bambaşka. Dublin; dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrencilere, dolu dolu ve eğlenceli bir eğitim serüveni sunuyor. Festivallere katılabileceğiniz, nehir kenarında yürüyüşler yapabileceğiniz 24 saat yaşayan bu şehirde, günün her saati, otobüs ve tramvay gibi toplu taşıma araçlarına ulaşmak mümkün. Dublin’de eğitim alan öğrencilerin ve İrlandalıların şehirde kullandığı en çok tercih ettiği ulaşım aracı ise bisiklet.

Atlas İngilizce Dil Okulu Dublin

Atlas Language School Dil Okulu, eğitime başladığınız ilk günden son güne kadar sizinle bire bir ilgileniyor; bu sayede hedeflediğiniz seviyeye emin adımlarla ulaşmanızı sağlıyor. Atlas Language School geçirdiğiniz her anın değerli olduğuna inanıyor eğlenceli ders içerikleri ile interaktif bir ortamda eğitim almanızı sağlıyor. Son teknoloji ile donatılmış 25 derslikten oluşan okulda, sınıf kapasitesi maksimum 15 kişi. Sınıf içi ulus dağılımına özen gösteren Atlas Language School, sosyal aktivitelerinde de farklı milletlerden öğrencilerin bir arada olmasını sağlıyor. Atlas Dil Okulu birçok farklı programı birleştirerek eğitim almanızı sağlıyor. Örneğin Atlas Language School’da eğitim alırken; genel İngilizce programındayken aynı zamanda IELTS hazırlık kursunu programınıza dahil edebilmeniz ve okulda geçirdiğiniz zamanı efektif bir şekilde kullanabilmeniz mümkün. Atlas Dublin Dil Okulu’nda; öğretmenlik alanında uzmanlaşmak isteyen öğrenciler Trinity Cert TESOL Teacher Training kursuna katılım gerçekleştirebilirken, akademik alanda İngilizce yeterliliğini ispatlamak isteyen öğrenciler de IELTS, Cambridge First ve TOEIC hazırlık kurslarını tercih edebiliyor. Akademik yıl İngilizce kursu ile Atlas Language Dil Okulu’nda minimum 25 hafta eğitim alarak, haftada 20 saat part time yasal çalışma izninden de faydalanabiliyorsunuz. Çeşitli eğitim içerikleri ve farklı ders saati seçenekleri ile öğrenciler tarafından tercih edilen Atlas Language Dil Kursu, Türk öğrencilere yönelik özel promosyonlar sunuyor ve ücretleri süreye göre değişim gösteriyor. Atlas Language School fiyatları, 700-3590 EU arasında yer alıyor. Sosyal imkanları ve özel eğitim programları ile dünyanın birçok ülkesinden öğrencinin tercih ettiği bu okulda hemen yerinizi ayırabilirsiniz. Güncel promosyonlar ve bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Atlas Language School Hakkında ve fiyatları

Atlas Dil Okulu’nun misyonu, dil eğitimi programınızın her gününü unutulmaz bir yaşam ve öğrenme deneyimi haline getirmek. Bu nedenle her günü dolu dolu geçirebilmek için eğitim programları ve sosyal olanaklar sunan Atlas Language School’daki eğitim süresini öğrenciler belirleyebiliyor. Atlas Language School, 4 haftadan 36 haftaya süren zengin içerikli eğitim programları tüm öğrencilerini hedefine ulaştırmayı hedefliyor. Atlas Dil Okulu’nda eğitim alırken yasal olarak çalışma izni veren Akademik Yıl Programı, öğrencilerine büyük avantaj sağlıyor. Atlas Language Dil Okulu’nun avantajları bununla da kalmıyor! Atlas Language Dil Kursu’ndaki standart İngilizce kurslarının yanı sıra, kendi alanınızda ücretsiz staj yapabileceğiniz, belli bir konu üzerinde yetkinlik kazanacağınız program içerikleri ile bir İngilizce eğitiminden fazlasına sahip olabiliyorsunuz. Birçok kurum ve kuruluş tarafından tanınan Atlas Language Dil Kursu; Marketing English in Ireland, Trinity College London, BULATS, Bildungsurlaub, ACELS, TOEIC, University of Cambridge ve ALTO tarafından akredite. 


Atlas Dublin İngilizce Dil Okulu Fiyatları

25 Hafta Sabah Programı : 3850  Euro

25 Hafta Öğlen Programı:3050 Euro

Haftalık Aile yanı Sabah Akşam Yemekli konaklama : 265 Euro

Aile Yanı konaklama için Yüksek sezon farkı : Haziran-Eylül arası haftalık: 30 Euro

Yurt Konaklaması Haftalık : 375 EURO

Kayıt : 65 Euro, Konaklama Bulma : 65Euro

Sağlık sigortası :150Euro

Sınav Ücreti :150 Euro


Atlas Dublin Sosyal Olanaklar

Konuşma Kulüpleri: Sıradan sınıf içi konuşma kulüplerini unutun! Sinema ve tiyatro etkinlikleri sonrasında bir araya gelerek dinleme ve konuşma pratiğinizi geliştirin. 

Gezi Programları: Haftalık sosyal aktivite programlarına katılın ve Dublin’in eşsiz doğasını, spor aktivitelerini gerçekleştirirken ülkenin kültürünü doyasıya yaşayın.

Festivaller Şehri: Yıl boyunca Dublin’de gerçekleşen; çizgi roman, St. Patrick’s Day, dans, Bram Stoker gibi festivallere katılarak eğitim hayatınıza renk katın.

Atlas Dublin Lokasyon

Atlas Language School, Dublin şehir merkezindeki O'Connell Caddesi'ne beş dakika uzaklıkta bulunuyor. Grand Kanal manzarasının eşlik ettiği Atlas İrlanda Dil Okulu’nun etrafında zincir marketler, restoran ve kahve dükkanları yer alıyor. 


Öğrenci Yorumları

İrlanda’ya giden öğrencimiz Seda Işık, bize fotoğrafını gönderdi. Umarız keyifli ve başarılı bir eğitim geçirirsin. 

Seda Işık Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım