Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Kanada Dil Okulları

Kanada'da Dil Okulu Hakkında

Birleşmiş Milletler araştırmalarına göre yaşamak için dünyanın en iyi ülkeleri arasında yer alan Kanada’ya; Türkiye’den 2 bin olmak üzere, toplamda 170 bin uluslararası öğrenci dil eğitimi için gitmektedir. Yüksek yaşam standartlarına sahip olan Kanada, ülkesinin para biriminin dolar ve sterline oranla düşük olması nedeniyle Türkiye’den giden öğrenciler için daha hesaplıdır. Bu sebeple; Toronto, Vancouver ve Montreal şehirlerinde bulunan yüzlerce dil kursunda İngiltere ve ABD gibi ülkelere oranla çok daha uygun fiyatlara eğitim alınması mümkündür. Kanada’yı tercih etmek isteyen öğrencilere verilecek en iyi tavsiye ülkeyi gidişlerini yaz aylarına denk getirmeleri olacaktır.

Neden Kanada’da Bir Dil Öğrenmelisiniz?

Kanada, yurtdışında dil eğitimi denince öğrencilerin aklına gelen ilk lokasyonlardandır. Hem kısa hem de uzun süreli eğitimler için tercih edilebilecek bir ülke olan Kanada, ana dili İngilizce olması sebebiyle de cazibe merkezi olmuştur. Akademik ve sektörel eğitimde de öncü olduğundan dil eğitimi ardından yükseköğretime geçiş yapmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği ilk ülkelerdendir. Okullar İngilizce eğitiminde genel İngilizce, yarı yoğun ve yoğun İngilizce programları, iş İngilizcesi, Pathway programları; IELTS, TOEFL, Cambridge(FCE, CAE, CPE) gibi sınav hazırlık programları sunmaktadırlar. 

Kanada’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin çoğunlukla tercih ettiği şehirler Toronto ve Vancouver’dır. Her iki şehirde de yüksek sayıda dil okulu ve yüksek öğrenim kurumu da bulunmaktadır. Ancak Kanada’ya gitmeden dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için Zoom üzerinden online dil eğitimi alma imkanı da bulunmaktadır. 

Kanada’da hem Toronto hem de Vancouver’da dil eğitimi alabilirsiniz. Kendi bünyesinde özel koleji de bulunan ILAC, SSLC ve ILSC dil okullarının yanı sıra dünyada en çok tanınan dil okullarından olan Kaplan Dil Okulları, Oxford International, LSI ve CES dil okulları ile de Kanada’da amacınıza yönelik eğitim alabilirsiniz. 

İngilizce seviyenize göre uygun eğitim alabileceğiniz bu okullarda aynı zamanda Pathway iş İngilizcesi ve IELTS, TOEFL ya da Cambridge gibi sınavlara hazırlanmak için eğitimler de alabilirsiniz. Genel İngilizce ile başladığınız eğitiminize bu programlarla da devam edebilirsiniz.

Kanada’da Dil Eğitimi Programları

Kanada’da çok çeşitli dil eğitim programları bulunmaktadır. Öğrenciler, ihtiyaçlarına yönelik eğitim programını seçerek kendilerini geliştirebilirler. Aşağıda dil eğitim programlarından bazılarını bulabilirsiniz: 

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • Akademik İngilizce
 • İş İngilizcesi 
 • IELTS - TOEFL vb. sınavlara hazırlık
 • Hukuk İngilizcesi
 • TESOL

Kanada Dil Okulu Vizesi

İlgili danışman ile düşündüğünüz ülke ve program hakkında detaylı bilgi alırsınız. Doğru ülke ve programa karar verdikten sonra kayıt işlemleriniz başlar. Bu aşamada danışmanın size ilettiği Global Vizyon kayıt formunu ve Global Vizyon sözleşmesini eksiksiz doldurarak danışmana gönderirsiniz. Formlar eksiksiz doldurulduğunda danışman sizlere depozito ödemesini yapacağınız hesap bilgilerini gönderir. Ödeme yapıldıktan sonra dekont danışman ile paylaşılır. 

Danışmanın sizden isteyebileceği pasaport, CV, transkript, diploma gibi evrakları danışmana bu aşamada iletmeniz gerekmektedir. Gerekli belgeler teslim edildikten sonra danışman ilgili okul ve programa kaydınızı geçecektir. Okulla ilgili işlemlerin ardından vize evraklarının yüklenebilmesi için danışman sizin adınıza bir Google Drive dosyası oluşturacak ve planladığınız ülkeye göre gerekli evrakların listesini yükleyecektir. Evrak toplama aşamasında drive linki tarafınıza iletilecektir. Gideceğiniz ülke ile ilgili vize işlemleri Uzman Vize Danışmanı tarafından yapılır. Süreç boyunca eğitim ile ilgili tüm işlemleriniz Uzman Eğitim Danışmanı tarafından yapılır. Vize randevunuza girmeden önce vize danışmanı ve eğitim danışmanınızla birlikte oryantasyonunuz yapılır. Gerekli evraklar tarafınıza ve gerekli kuruma teslim edilir. Vizenizi almanızın ardından eğitim danışmanınızın yönlendirmesi ile konaklama, uçak bileti, sigorta vb. yapılması zorunlu olan hazırlıklarınız yapılır. Uçuşunuzdan 1 hafta önce gidiş oryantasyonunuz yapılır. Uçuş, gümrük süreçleri, yanınızda bulunması gereken evraklar ile ilgili bilgilendirme ve hazırlıklarınız tamamlanır. Sürecinizin en başından döneceğiniz güne kadar eğitim danışmanınız ulaşılabilir olacaktır.

Yurtdışı eğitim programlarında kontenjanları yakalayabilmek çok önemlidir. Doğru program ve okula karar verdiğinizde vakit kaybetmeden kayıt işlemlerine başlamanız önerilir.

Global Vizyon olarak eğitim ve vize hizmetleriniz uzman danışmanlarımız tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır. Süreciniz boyunca eğitim ve vize danışmanınıza gerekli evrak ve işlemler konusunda vereceğiniz destek işlemlerinizin sorunsuz bir biçimde ilerlemesine katkı sağlayacaktır.

Kanada Dil Eğitimi Öğrenci Vizesi Nasıl Alınır?

Yukarıdaki Ülkelere Eğitim Vizesi almak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekir. Şartları yerine getiren kişilere büyük olasılıkla vize verilir.
Vizede Ana Şartları Nelerdir?


 • Tercihen 4 yıllık bir üniversite öğrencisi olmak yada mezun olmak 
 • Mezun olanların bir iyi kariyer geçmişi ve/ya iyi bir kariyer planı olması gerekir.
 • Yeni lise mezunları yada 2 yıllık okullardan mezun olanlar değerlendirilir. Ancak mezuniyet sonrası uzun bir kariyer boşluğu vermemiş olmamaları gerekir.
 • Yukarıdaki şartları yerine getirenler eğer kendilerinin ya da ailelerinin banka hesabında gitmek istedikleri ülkenin istediği miktarlarda nakit para bulunduruyor ise vizelerini rahatlıkla alabilirler.


Yukarıdaki 4 temel şartı yerine getirenlerin yapması gereken sadece vize için diğer evrakları Global Vizyon Vize Birimi ile birlikte hazırlamak ve dosyayı hazır hale getirmektir. Global Vizyon Vize Departmanı 25 yıllık deneyime sahiptir ve her bir öğrencisi için özel olarak vize
başvuru dosyalarını hazırlamaktadır.

Dil Okulu Eğitiminde Kanada

Kanada Dil Okulu Çalışma İzni

Kanada’ya dil okuluna giden öğrencilerin çalışma izni bulunmamaktadır. Ancak dil eğitimi aldıktan sonra lisans, yüksek lisans eğitimi alacaklarsa, çalışma hakları bulunmaktadır. Eğer öğrenciler lisans, yüksek lisans vb. programlara kayıt olurlarsa haftalık 20 saat çalışabilirler. 

Kanada Dil Okulları Konaklama

Öğrenciler Kanadalı sıcakkanlı ailelerin yanında kalabilir ya da farklı milletlerden yaşıtları olan pek çok gençle aynı yurdu paylaşabilir. Eğer öğrenci “ev konforundan vazgeçmeyeyim, sıcak Kanada halkının kültürünü öğreneyim” derse aile yanı konaklama uygun seçim olacaktır. Eğer daha özgür olmak, yaşıtlarıyla vakit geçirmek isterse yurtlar aradığını sunacaktır. Yurt konaklamasında yeme-içme ve temizlik yapma gibi konular öğrenciyi zorlamayacaksa bu alternatifi tercih edebilir.

Kanada’da Sosyal Hayat

Kanada'nın geniş ve çeşitli doğası, açık hava etkinlikleri için mükemmel bir ortam sunar. Yaz aylarında kamp yapmak, yürüyüş yapmak, bisiklete binmek ve kanoyla gezinti yapmak popüler aktiviteler arasındadır. Kış aylarında ise kayak, snowboard ve buz pateni gibi sporlar öne çıkar. Kanada'nın milli parkları ve doğal güzellikleri, sosyal hayatın önemli bir parçasıdır. Ayrıca Kanada'da insanlar genellikle dost canlısı ve açıktırlar. Çalışma yerlerinde, okullarda ve sosyal etkinliklerde yeni insanlarla tanışmak ve arkadaşlık kurmak kolaydır. 

Kanada Dil Okulu Fiyatları

Kanada dil okulu fiyatları ortalama olarak aşağıdaki tabloda verilmiştir. Net bilgi almak için ilgili okulun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Okul Adı

Eğitim Süresi

Eğitim Ücreti

ILAC Language Schools (TorontoVancouver)

12 Hafta 

3468 CAD

ILSC Language Schools (Toronto, Vancouver, Montreal)

12 Hafta

3500 CAD

Kaplan Language Schools (Toronto, Vancouver)

12 Hafta

4000 CAD

SSLC Language School (Toronto, Vancouver)

12 Hafta

3000 CAD

Oxford International Language Schools (Toronto Vancouver)

12 Hafta

3000 CAD

CES Language Schools (Toronto, Vancouver)

12 Hafta

3500 CAD

LSI Education (Toronto, Vancouver)

12 Hafta

4000 CAD

Global Vizyon Dil Okulu Danışmanlığı

İlgili danışman ile düşündüğünüz ülke ve program hakkında detaylı bilgi alırsınız.

Doğru ülke ve programa karar verdikten sonra kayıt işlemleriniz başlar.

Bu aşamada danışmanın size ilettiği Global Vizyon kayıt formunu ve Global Vizyon sözleşmesini eksiksiz doldurarak danışmana gönderirsiniz.

Formlar eksiksiz doldurduğunuzda danışman sizlere depozito ödemesini yapacağınız hesap bilgilerini gönderir. Ödeme yapıldıktan sonra dekont danışman ile paylaşılır.

Danışmanın sizden isteyebileceği pasaport, CV, transkript, diploma gibi evrakları danışmana bu aşamada iletmeniz gerekmektedir.

Gerekli belgeler teslim edildikten sonra danışman ilgili okul ve programa kaydınızı geçecektir.

Okulla ilgili işlemlerin ardından vize evraklarının yüklenebilmesi için danışman sizin adınıza bir Google Drive dosyası oluşturacak ve planladığınız ülkeye göre gerekli evrakların listesini yükleyecektir. Evrak toplama aşamasında drive linki tarafınıza iletilecektir.

Gideceğiniz ülke ile ilgili vize işlemleri Uzman Vize Danışmanı tarafından yapılır. Süreç boyunca eğitim ile ilgili tüm işlemleriniz Uzman Eğitim Danışmanı tarafından yapılır.

Vize randevunuza girmeden önce vize danışmanı ve eğitim danışmanınızla birlikte oryantasyonunuz yapılır. Gerekli evraklar tarafınıza ve gerekli kuruma teslim edilir.

Vizenizi almanızın ardından eğitim danışmanınızın yönlendirmesi ile konaklama, uçak bileti, sigorta vb. yapılması zorunlu olan hazırlıklarınız yapılır.

Uçuşunuzdan 1 hafta önce gidiş oryantasyonunuz yapılır. Uçuş, gümrük süreçleri, yanınızda bulunması gereken evraklar ile ilgili bilgilendirme ve hazırlıklarınız tamamlanır.

Sürecinizin en başından döneceğiniz güne kadar eğitim danışmanınız ulaşılabilir olacaktır. Yurtdışı eğitim programlarında kontenjanları yakalayabilmek çok önemlidir. Doğru program ve okula karar verdiğinizde vakit kaybetmeden kayıt işlemlerine başlamanız önerilir. 

Global Vizyon olarak eğitim ve vize hizmetleriniz uzman danışmanlarımız tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır. Süreciniz boyunca eğitim ve vize danışmanınıza gerekli evrak ve işlemler konusunda vereceğiniz destek işlemlerinizin sorunsuz bir biçimde ilerlemesine katkı sağlayacaktır

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak

Sıkça Sorulan Sorular

Kanada dil okulları kaliteli mi?
  Kanada’daki dil okulları kaliteli olmasıyla bilinmektedir. Eğitim programları son derece kalitelidir.
Kanada dil okulları hangi şehirde?
  Kanada’da Toronto, Vancouver, Montreal gibi şehirlerde dil okulları bulunmaktadır.
Kanada’da dil eğitimi alırken çalışabilir miyim?
  Kanada’da dil okuluna giderken çalışma izniniz bulunmamaktadır. Ancak dil eğitimi sonrasında lisans, yüksek lisans yapacaksanız çalışma hakkınız bulunur.
Kanada dil okulu yaş sınırı var mı?
  Kanada dil okuluna 16 yaşını doldurmuş kişiler gidebilmektedir.
Bizimle konuşun

Kanada Dil Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım