Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Kanada'da Dil Okulu

Kanada'da Dil Okulu

Kanada’da Güven İçerisinde, Samimi Bir Ortamda Dil Eğitimi Alın…

Genellikle soğuk havasıyla akıllarda yer eden Kanada hava sıcaklıklarına tezat olarak samimi, sıcak ve yardımsever insanlarıyla tanınmaktadır. Oldukça düşük suç oranına sahip olan ülke; ilk kez yurt dışına çıkacak olanların kendini güvende hissetmesini sağlar.

Devamını Oku
Kanada'da Dil Okulu

Birleşmiş Milletler araştırmalarına göre yaşamak için dünyanın en iyi şehirleri arasında yer alan ülkeye; Türkiye’den ise 2 bin olmak üzere, toplamda 170 bin uluslararası öğrenci dil eğitimi için gitmektedir. Yüksek yaşam standartlarına sahip olan Kanada, ülkesinin para biriminin Dolar ve Sterlin’e oranla düşük olması nedeniyle Türkiye’den giden öğrenciler için daha hesaplıdır. Bu sebeple; Toronto, Vancouver ve Montreal şehirlerinde bulunan yüzlerce dil kursunda İngiltere ve ABD gibi ülkelere oranla çok daha uygun fiyatlara eğitim alınması mümkündür. Kanada’yı tercih etmek isteyen öğrencilere verilecek en iyi tavsiye ülkeyi gidişlerini yaz aylarına denk getirmeleri olacaktır…

Devamını Oku
Programlar

Kurslar genellikle Toronto, Vancouver, Montreal ve Calgary şehirlerinde yoğunlaşmıştır. Aşağıdaki programlar arasından ihtiyaca göre seçim yapılabilmektedir.

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
TOEFL ve IELTS sınav hazırlık kurslarının 
TESOL

Konaklama

Dil eğitimi alınacak kurs belirledikten sonra okulların sundukları alternatiflere bakılmalıdır. Okullar genellikle öğrencilere kendi seçeneklerini, uygun fiyatlarlasunarlar. Aile yanı ve yurtlarda konaklama alternatifleri vardır. Her zaman belirttiğimiz gibi aile yanı konaklamalar öğrencinin ev sıcaklığından ayrılmamasını ve maddi olarak tasarruf yapmasını sağlar. Yurtlarda ise öğrencinin sorumluluk duygusu gelişir ve uluslararası öğrencilerle iletişime girerek vizyonlarını açarlar. Her iki alternatifin kendi içerisinde olumlu yanları vardır. Her iki seçenekte de öğrenci okulun güvencesi altındadır.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım