Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Avustralya'da Lise Eğitim

Avustralya'da Lise Eğitim

Çocuğuna Yurtdışında Lise Eğitimi Aldırmak İsteyen Aileler İçin Güvenilir Yaşam ve Kaliteli Eğitimin Adresi Avustralya
Ülkemizde ailelerin ve gençlerin yurtdışında lise eğitimine olan ilgisi gün geçtikçe artmaktadır. Bundan önceki yıllarda yurtdışında eğitim denilince akla üniversite ve yüksek lisans gelirken son dönemde yurtdışında lise başvurularında büyük bir yükseliş göze çarpmaktadır. Çocuklarına yurtdışında eğitim aldırmak isteyen ailelerin en büyük endişesi güvenlik ve çocuklarının koruma altında olmasıdır. Bu sebeple yurtdışı eğitim için seçim yaparken ülkelerin güvenlik seviyelerine de bakmaktalar. Avustralya güvenli bir ülke olması sebebiyle ailelerin bu arayışlarında ön plana çıkan adres olmaktadır. Birleşmiş Milletler tarafından dünya sıralamasında en güvenli ve en yaşanabilir ülkeleri listesinde başı çeken Avustralya sıcak ve yardımsever halkı, yüksek standartlardaki eğitim kalitesiyle ailelerin tercihi olmaktadır.

Programlar

Avustralya eğitim sistemiyle dünya çapında saygı gören ülkelerden birisidir. Avustralya özelikle lise eğitiminde dünyanın en başarılı ülkeleri arasında gösterilmektedir. Ülkedeki devlet okulları ve özel okullar arasında eğitim kalitesi açısından fark bulunmaz. Ülkede bulunan liselerin hepsi devlet tarafından denetlenmektedir. Eğitimde yüksek standartın tüm eğitim kurumlarında eşitlenmesi adına çalışmalar yürütülmektedir. Okulların teknolojik ve donanımsal olarak ileri teknolojiye sahip olması gerekmektedir. Okullarda verilen eğitiminde ise son teknikler uygulanmaktadır. Öğrenciler özgür düşünceyi benimseyerek, bilimsel bir eğitime tabi tutulurlar… Öğrenciler sadece fen, matematik, fizik gibi temel dersler değil kişisel gelişim konusunda da eğitim alırlar. Böylece öğrenci kendini bireysel ve vizyonel olarak geliştirme imkanı yakalar. Aileler için en cazip konulardan birtanesi çocuklarından sadece 1 sene ayrı kalarak yurtdışı lise diploması alabilmeleridir. Avustralya’da lise okumak isteyen öğrenciler tüm lise eğitimlerini Avustralya liselerinde tamamlayabilir yada lisenin son sınıfında kendi ülkelerindeki liselerden Avustralya’daki liselere geçiş yapabilirler. Böylece 1 senesini yurtdışında okuyan öğrenci saygın bir lise diploması edinme şansı yakalar. Avustralya liselerinden alınan diplomalar dünya çapında saygınlığa ve geçerliliğe sahiptir.
Ülkede liseler Ocak sonunda başlar ve Aralık ayı sonunda biter. Liseler ülkemizdeki gibi 2 dönemden oluşur ve öğrencilerin yılda 2 kez tatili vardır.

Başvuru Şartları

Avustralya’da liseye başvuracak olan öğrencinin dil yeterliliği önem taşımaktadır. Öğrenci TOEFL yada IELTS’ten istenilen skoru almalıdır. Öğrenci tüm diğer şartları karşılıyor fakat dil konusunda sıkıntı yaşıyorsa 1 yıl hazırlık sınıfına devam ederek İngilizcesini geliştirir ve liseye başlamaya hak kazanır. Dil haricinde öğrencinin en son mezun olduğu diploma notu ve transkripti de önem taşımaktadır.  Öğrenci yüksek bir diploma notuna sahipse, bunun yanı sıra sportif, kültürel ve sanatsal başarılara da imza atmışsa okullara kabul şansı yükselir. 13-19 yaş arasındaki lise çağındaki tüm öğrenciler gerekli şartları yerine getirmeleri takdirinde başvurularını yapabilirler.

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak
Bizimle konuşun

Avustralya Lise Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım