Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Dubai Dil Okulu

Dubai Hakkında

Dubai, modern lüksün ve geleneksel Arap kültürünün muhteşem bir birleşimini sunar. Turistlerin en çok ziyaret ettiği ülkelerden biri olan Dubai, göz alıcı manzaraları ve zengin tarihi ile dikkat çekmektedir. Şehir modernliği, kültürel zenginliği bir araya getirir ve unutulmaz anılar biriktirmek isteyenleri cezbedebilir. Dil eğitimi için Dubai’yi tercih edecek öğrenciler için ise kaliteli eğitim veren dil okulları mevcuttur. Dubai öğrencilere hem dil becerilerini geliştirme hem de uluslararası bir ortamda dil öğrenme fırsatı sunar.

Neden Dubai’de Bir Dil Öğrenmelisiniz?

Dubai’de İngilizce günlük yaşamın bir parçasıdır. Çünkü dünyanın dört bir yanından gelen insanların yaşadığı kozmopolit bir şehirdir. Bu sayede farklı kültürleri tanıma ve uluslararası bir ortamda dil pratiği yapma fırsatı bulabilirsiniz. Dubai’de İngilizce dil okulları yüksek kaliteli eğitimler sunar. Ayrıca dil eğitimi için küçük şehirler yerine dinamik ve canlı metropolleri tercih ediyorsanız Dubai en doğru seçim olacaktır. 

Dubai’de Dil Eğitimi Programları

Dubai’de dil eğitimi programları oldukça çeşitlidir. Genel olarak Dubai dil okullarında sıkça sunulan dil eğitim programları şu şekildedir: 


 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Özel (Birebir) İngilizce
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık
 • İngilizce Telaffuz

Genel İngilizce Kursları

Genel İngilizce programında haftada 15 saat İngilizce dersi bulunmaktadır. Bu programda dil bilgisi eksiğinizi tamamlayabilir; konuşma, yazma, okuma ve dinleme gibi İngilizce becerilerinizi geliştirip devamında alacağınız akademik programların temelini oluşturabilirsiniz.

IELTS Hazırlık 

Bu program IELTS sınavına girmek ve istenen puanı almak için gereken becerileri, özgüveni ve teknikleri kazanmalarına yardımcı olur. Uzman eğitim kadrosundan geri bildirimler alınarak hedeflenen IELTS puanını almanıza olanak sağlar.

English for Business

English for Business programı profesyonel iş yaşamı için İngilizce akıcılığını geliştirmeye odaklanmıştır. Öğrenciler kariyer odaklı becerileri ve iş ortamında etkin iletişim kurma yöntemini öğrenirler. İş İngilizcesi konuları; müzakere teknikleri, iş bağlantılarını geliştirme, toplantı yönetimi ve sunum teknikleri gibi konulardan oluşmaktadır.

En İyi Dubai Dil Okulları

ES DUBAİ

English Path

Dubai’de İngilizce Dil Kursları

ES Dubai ya da EP Dubai İngilizce Dil Okulları Dubai'nin en tanınmış ve köklü okullarındandır. İngilizce dil eğitimindeki başarıları ve öğrenci memnuniyeti çok yüksektir. Bu nedenle sizleri Dubai’de yapacağınız eğitimler de gönül rahatlığı ile bu okullarımıza gönderiyoruz.

Neden Dubai’de İngilizce Kursu?

Dubai’de günlük yaşam ve profesyonel yaşamın her noktasında İngilizce öncelikli ve zorunludur. Dubai sahip olduğu vizyon gereği başta giyim tarzlarına vermiş olduğu özgürlük ve hayatın birçok noktasında sağlamış olduğu yaşam kolaylığı sayesinde öğrencilere eşsiz bir yurt dışı eğitim deneyimi yaşatır. Sürekli olarak festival, fuar ve konserlerle şehir oldukça canlı ve hareketlidir. Özellikle Eylül ayından itibaren öğrencilerin çalışabileceği part-time işler çok fazladır. Dubai’de İngilizce kursuna gitmenin avantajları ise şunlardır: 

 • Okulların bütün hocaları native english speaker (ana dili İngilizce olan kişi)
 • Beginner (başlangıç) seviyesinden Advanced (ileri düzey) seviyeye kadar tüm seviyelerde sınıflar mevcuttur. Tüm sınıflarda akıllı tahtalar bulunmaktadır.
 • Speaking (konuşma/telaffuz) ve IELTS hazırlık sınıfı bulunmaktadır.
 • Kurslar her hafta Pazar-Perşembe günleri arasında her gün var. Öğrenciler kursa herhangi bir pazar günü başlayabilir.
 • Her hafta öğrenciler için sosyal aktiviteler düzenlenmektedir.
 • Hava sıcaklığı Haziran,Temmuz ve Ağustos aylarında biraz yüksektir fakat her yerde klima olması (duraklar, metro istasyonları, taksiler vb.) bu 3 aylık sıcak dönemi rahat atlatmanızı sağlamaktadır.

Dil Okulu Eğitiminde Dubai

Dubai Dil Okulu Vizesi

Dubai’de dil eğitimi almak isteyenlerin öğrenci vizesine ihtiyaçları olacaktır. Vize için gerekli olan evraklar ise şunlardır:

 • Fotoğraf
 • Pasaport kopyası
 • Başvuru formu
 • Ödeme dekontu

Vizeler 3 ay + 3 ay verilmektedir. 6 aydan sonra öğrencinin ülkeden çıkış yapması gerekir. Öğrenciler vize uzatma işlemlerini, iletişimde olduğu eğitim danışmanı ile koordineli şekilde gerçekleştirebilir. 

Dubai Dil Okulu Çalışma İzni

Dubai’de dil eğitimi alırken çalışma imkanı bulunmaktadır. Eğer eğitim süresi iki aydan uzunsa haftalık 20 saat çalışmak mümkündür. Dubai, birçok öğrencinin tercih ettiği ülkelerden birisidir. Bu sebeple özellikle uzun dönem dil okuluna giden öğrenciler, part time çalışma süreçlerinde birçok iş fırsatıyla karşılaşabilmektedir.


Dubai Dil Okulları Konaklama

Dubai’ye dil eğitimi için giden öğrenciler konaklamak için aile yanı, okul yurdu ya da öğrenci evlerini tercih edebilirler. Bu seçenekler öğrencilere farklı avantajlar sağlamaktadır. Aile yanı konaklama, öğrencilere yerel kültürü daha yakından tanıma şansı sunar. Okul yurtları ise zaman ve ulaşım açısından avantajlı olabilir. Yurtlar aynı zamanda öğrencilerle etkileşim kurma ve sosyal aktivitelere katılma olanağı da artırmaktadır. Öğrenci evleri ise kişiye bağımsız bir yaşam tarzı sunmaktadır. 

Paylaşımlı Odalarda Konaklama

 • Jumeirah lakes Towers, Jumeirah beach residence ve Marina bölgelerinde paylaşımlı odalarda konaklayabilirsiniz.
 • Bu konaklamalar okula ortalama 10 ila 25 dakika yürüme mesafesindedir.
 • Evlere göre değişmekle beraber genelde 3 veya 4 odalıdır. Öğrenci oda sayısına göre evi 1, 2 ya da 3 kişiyle paylaşabilir.
 • Ortalama olarak aylık 600$ olan odalar genel olarak 2 kişiliktir.
 • Odalar büyüklüğüne göre 3 veya 4 kişiyi barındırabilir ki kişi sayısının artması fiyatları genelde 600$ altına çekmektedir.

Dubai’de Sosyal Hayat

Dubai, öğrencilere eğlenceli ve renkli bir sosyal yaşam tarzı sunmaktadır. Dubai, birçok farklı kültürün ve milletin bir arada yaşadığı bir şehirdir. Burada geçireceğiniz süre boyunca farklı deneyimler yaşayabilir ve dünyanın birçok farklı köşesinden gelen arkadaşlar edinebilirsiniz. Ayrıca Dubai'de yıl boyunca düzenlenen etkinlikler, festivaller ve konserler gibi birçok sosyal etkinlik de öğrencilere unutulmaz anılar sunmaktadır. 

Devamını Oku

Dubai Dil Okulu Fiyatları

Dubai’de dil okulu fiyatları, şehre, okula ve konaklama şekline göre değişiklik gösterebilir. Dubai’de dil eğitimi alırken 1 aylık yaşam maliyetleri ortalama olarak aşağıdaki gibidir:

Eğitim£1000 - £2000
Konaklama
£800 - £1200
Beslenme
£300 - £500
Ulaşım
£100 - £150
Diğer
£100 - £200

**Tabloda yer alan Dubai dil okulu maliyetleri ortalama olarak verilmiştir. Kişinin yaşam tarzına göre rakamlar değişmektedir.

Global Vizyon Dil Okulu Danışmanlığı

Global Vizyon, uzun yıllardır Türkiye’deki öğrencilere Dubai dil eğitimi danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon danışmanlığında Dubai dil okullarından eğitim almaktadır. Dubai’de dil eğitimi almak ve geleceğini sağlam temeller üzerinde atmak isteyen kişiler için Global Vizyon en uygun seçenektir.

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak

Sıkça Sorulan Sorular

Dubai’de dil eğitimi almak iş hayatımda bana fayda sağlar mı?
  Dubai’de dil eğitimi almak iş hayatınızda birçok fayda sağlamaktadır. Dubai, uluslararası bir iş merkezi olarak bilinir ve birçok farklı sektörde iş fırsatları sunar.
Dubai’de dil eğitimi alırken çalışma izni var mı?
  Dubai’de dil eğitimi alırken çalışma izni bulunmaktadır. Dil eğitimine giden öğrenciler haftada 20 saat çalışabilirler.
Dubai’de bir dil okuluna kayıt yaptırdığımda dil seviyem ne olmalı?
  Dubai’ye dil eğitimine giderken herhangi bir dil seviyesine sahip olma şansı aranmaz. Dubai’de dil eğitimine temel seviyeden başlayabilirsiniz.
Dubai’de dil eğitimi alırken nerede konaklayabilirim?
  Dubai’de dil eğitimi alırken, aile yanı, okul yurdu veya öğrenci evinde konaklayabilirsiniz.
Dubai dil eğitimi sırasında ulaşım seçeneklerim nelerdir?
  Dubai’de ulaşım için metro, otobüs ve minibüs gibi seçenekler bulunmaktadır.
Dubai’de dil eğitimi almanın avantajları nelerdir?
  Dubai’de dil eğitimi almanın birçok avantajı bulunmaktadır. Uluslararası sosyal çevrenin oluşumu, hızlı dil öğrenimi, kaliteli eğitim imkanı gibi birçok avantajları vardır.
Bizimle konuşun

Dubai Dil Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım