Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Summer Discovery | Georgetown University

Summer Discovery | Georgetown University

Georgetown University’nin Potomac River kenarındaki kampüsünde 50 eyaletten ve 100 farklı ülkeden öğrenciler eğitim almaktadır. Öğrencilerin üniversiteyi tercih etmelerinin 2 ana nedeni vardır; eğitim kalitesi ile sahip olduğu ün ve Georgetown’unun eşsiz yerleşimi. Üniversite 1789 yılında kurulmuştur ve ABD’nin en köklü üniversitelerinden birisidir. Üniversitenin mezunları arasında senatörler, NBC News çalışanları, NBA basketbol yıldızları ve ABD’nin 42. başkanı Bill Clinton yer almaktadır.

Eğitim Programları

Akademik Yaz Okulu

Dünya sıralamasında üstlerde olan üniversitelerde okumak isteyen lise öğrencileri akademik yaz okulları kapsamında İngiltere, Amerika Kanada’nın top üniversitelerinin kampüslerinde hem akademik eğitim alır hem de onlara özel hazırlanmış aktivite ve gezi programlarına katılır. 

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Temel Bilgiler

Yaş aralığı : 15-18 

Dersler haftalık 15 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 20 kişi  


Bilmeniz Gerekenler

Programlar tamamen öğrencilerin isteğine göre seçilir. Program dâhilinde hukuk, psikoloji, sosyoloji, iletişim, İngilizce dersi, fotoğrafçılık, sanatçılık, yazarlık, Amerikan ekonomisi dersleri sunulur. Bunlar dışında isteğe bağlı olarak ekstra ücret ödenerek SAT dersleri sunulmaktadır.

Lokasyon

Okul Amerika’nın Washington DC şehrinde bulunmaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 1-20 temmuz arası

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

  • Kayıt Ücreti

  • Sağlık sigortası

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler iki kişilik, özel banyolu odaları olan yurtta kalır. Öğrenciler 3 ana öğün hafta içi ve hafta sonları 2 öğün yemek alırlar.

Aktiviteler

Sinema, konser, karaoke, takı tasarımı, laser tag, mini- golf, go-karts, Geziler: Ohio Rocks, The Rock ve Roll hall of Fame, Cedar Point Amusement Park, Sega Gameworks, Ann Arbor sanat fuarı, Chicago gezisi, basket maçı.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım