Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Sertifika Programı

Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Sertifika Programı

Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Sertifika Programı yani İngilizce bilinen adıyla Yurtdışı Information Systems Security Programı en çok tercih edilen programlar arasında yer almaktadır. Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Sertifika Programındaki eğitimler adı üzerinde var olan bilginin güvenliğine odaklanır. Öğrenciler eğitimleri süresince IT güvenliğinin geliştirilmesi ve desteklenmesi alanında dersler görür. Öğrenciler Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Programlarında uygun maliyetli ve güvenli bilgi işlem ortamları oluşturmayı öğrenir. Programlar kapsamında; bilgi sistemlerinin güvenliğini sağlamak için teknik sistemler tasarlamayı, uygulamayı ve entegre etmeyi başarabilecekleri bilgi ve beceriye sahip olurlar. Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Diploma Programlarında eğitim alan öğrencilere teknik bilgi/becerinin yanı sıra doğru iletişim kurma ve problem çözme becerileri de kazandırılır. Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Programlarında Security Management, Network Security 1, Windows Systems Security, Linux Systems Security, Applied Cryptography, Cloud Security, Contingency Planning and Disaster Recovery, Network Security 2, Digital Forensics, Hacking Techniques and Exploits, Monitoring and Log Management, Application Security gibi ilgi çekici dersler verilir.

Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Sertifika Programlarını bilgisayar bilimleri, bilgisayar mühendisliği, bilgisayar network sistemleri hakkında eğitim almış olanlar tercih etmelidir. Eğitim geçmişi olmayan fakat bilgisayar network sistemleri, operasyonel sistemler ve programlama alanında çalışma deneyimi olanlarda Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Programını tercih edebilmektedir. Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Programları günümüzde önemli olan ve gelecekte bu önemi koruyacak bir meslek olduğundan bu programı iş kaygısı olmadan tercih edebilecektir. Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Diploma Programlarından mezun olanlar iş hayatına hızla atılmak ve iyi şartlarda çalışmak isteyenleri tercih edeceği programlardır. Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Sertifika Programları yurtdışında eğitim almanın önemini anlamış öğrencilerin tercih edeceği programlardır. Bilgisayar sistemleri ve son teknolojiye dair alanlarda kariyer düşünenlerin bu alanda öncü ülkelerde eğitim alması en yeni bilgiye ve en son iş yapma biçimlerine hâkim olmalarını sağlar. Bu da öğrencilerin ülkelerine döndüklerinde yenilikçi sistemleri ve yenilikçi iş yapma biçimlerini çalışacakları kurumlara aktarmalarına ve öncü insanlar olmalarına yol açar.

Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Diploma Programları öğrencilerin kısa sürede iş deneyimi kazanarak meslek hayatına atılmalarını sağlar. Öğrenciler Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Sertifika Programlarından aldıkları eğitimin ardından öğrendiklerini çalışma hayatında deneyimleme fırsatı yakalar. Teorik eğitimi iş hayatı pratiğiyle birleştirebilmek büyük bir avantajdır. Çünkü rakipler sadece teorik alıp çalışma hayatına atılırken Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Diploma Programına katılanlar bir de üzerine iş pratiği yapmış olarak sektöre giriş yapar. Bu da işverenlerin gözünde önemli bir ek donanımdır. Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği eğitimi alan öğrenciler sektöre donanımlı çalışanlar olarak atılır. Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği eğitimlerinde alanında uzman isimlerden eğitim alma ve onların akıl hocalığından yararlanma fırsatı bulurlar. Bu sayede kariyer planlarını yaparken sektörün öncü kişilerinden fikir alma şansı yakarlar ve bu doğrultuda hareket ederler. Son olarak Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği program ücretlerine de değinmek isteriz. Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Programı fiyatları üniversitelerin bu alanda açılan bölümlerine nazaran daha uygun olduğundan kısıtlı bütçesi olanlar için bu programlar avantajlıdır. Öğrenciler eğitimleri esnasında ve sonrasında çalışabildikleri için eğitim masraflarını ve cep harçlıklarını çıkarabilmektedir.

Neden Yurtdışında Bilgi Sistemleri Güvenliği Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışında Bilgi Sistemleri Güvenliği eğitimi alan bir öğrenci en güncel bilgiye, en son sistemdeki programlarla ulaşma imkanına sahiptir. Bu öğrenciler Yurtdışı Bilgi sistemleri Güvenliği eğitimleri süresince eğitmenlerinden en güncel bilgiyi öğrenme şansına sahiptir. Eğitim sonrası çalışma dönemine geçtiklerinde ise çalıştıkları kurumlarda son sistem programları kullanma ve bu programlarda karşılaşılabilecek problemleri görme fırsatı bulurlar. Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği programları öğrencilerin kısa sürede iş hayatına atılmasını sağladığı için vakit kaybetmeden para ve deneyim kazanmak isteyenler için idealdir. Bu programlar kapsamında çalışma izninin olması, okurken para kazanma fırsatı sunulması öğrencinin maddi olarak da rahat bir öğrencilik dönemi geçirmesini sağlar. Öğrencinin kazandığı iş deneyimi de yanında çabasıdır… Yurtdışında edinilen bu iş deneyimi iş bulma sürecinde öğrencinin çok işine yaracaktır. Yurtdışı iş deneyimi olan bir öğrenci iş mülakatlarında pek çok rakibini geride bırakarak tercih edilme şansını artıracaktır. Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Sertifika Programından mezun olanlar; finans, sağlık, eğitim vb. alanlarında hizmet veren kamu ve özel sektör kurumlarından iş bulabilecektir. Kurumların ihtiyaç duyduğu güvenli ağ ve bilgi sistemleri nedeniyle bu alanda yeterliliğe sahip kişiler hemen hemen istedikleri tüm sektörlerde çalışabilmektedir. Çünkü onlara her sektörde ihtiyaç vardır. Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği eğitimi alanlar Bilgi Teknolojileri Yöneticisi, Baş Bilişim Yöneticisi, Güvenlik Uzmanı, Güvenlik Analisti, Sızma Testi Uzmanı, Teknisyen gibi görevlerde çalışabilecektir.

Program Süresi

Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Programları 2 sömestre sınıflarda alınan eğitim ve 1 sömestre da çalışma denetimi olarak tercih edilebilmektedir. Şu an en çok tercih edilen süre bu şekildedir. Öğrenci isterse part-time eğitim programını seçerek süreyi 3 yıla kadar uzatabilir. Anlaşılacağı üzere öğrenciler farklı eğitim kurumlarında kendileri için özelleştirilmiş sürelerde de eğitim alabilmektedir. Bu sebeple Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Programlarına katılmak isteyenlerin süre konusunda Global Vizyon danışmanlarıyla görüşerek karar vermesini önermekteyiz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Diploma Programları genellikle uzun süreli programlardır. Bu sebeple öğrencilerin çalışma izinleri bulunmaktadır. Öğrenciler eğitimde geçen süre kadar bir süreyi hatta bazen daha fazlasını çalışma kısmında da geçirir. Öğrenciler çalıştıkları süre boyunca maaş alır. Çalışma dönemlerinde Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Program ücretlerini karşılayabilecek meblağlar kazanmak mümkündür.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Bilgi Sistemleri Güvenliği Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım