Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

İsviçre'de Lisans Eğitimi

İsviçre'de Lisans Eğitimi

Dünyanın En Yaşanabilir Ülkelerinden Biri olan İsviçre’de Kaliteli Eğitim Alarak Hayata Güçlü Bir Başlangıç Yapabilirsiniz…

Yüzölçümü olarak Avrupa’nın en küçük ülkelerinden biri olan İsviçre’de pek çok siyasi, sosyal ve ekonomik kurum birarada bulunmaktadır. Birleşmiş Milletler, UNICEF, Kızılhaç… gibi kurumların merkezleri bu ülke topraklarındadır.  Küçük bir ülke olmasına rağmen sınırları içerisinde barındırdığı kurumlar nedeniyle pek çok yabancı uyruklu kişiye ev sahipliği yapan İsviçre çok kültürlü bir ülkedir. Bu sebeple ülkede hoşgörü ön plandadır.

Ülkede Almanca, Fransızca, İngilizce ve İtalyanca konuşulmaktadır. Bu sebeple ülkedeki üniversitelerde farklı dillerde eğitim alınması mümkündür… Bu sebeple dünyanın farklı milletlerinden pek çok öğrenci İsviçre’de eğitim almayı tercih etmektedir. İsviçre küçük bir ülke olmasına rağmen güçlü bir ekonomiye ve yüksek yaşama standartlarına sahiptir. Bu sebeple ülkede eğitim alanına oldukça fazla yatırım yapılmaktadır. Bu da eğitim sisteminin yüksek standartlarda olmasını sağlamaktadır. İsviçre üniversitelerinden mezun olan bir genç dünyanın dört bir yanında saygı gören diplomaya sahip olur. 

Devamını Oku
Program:

İsviçre’de İtalyanca, Fransızca, Almanca ve İngilizce dillerinde eğitim almak mümkündür. İsviçre’de lisans eğitimi genellikle 3 yıl sürmektedir. Yükseköğrenim hizmeti veren kurumların hepsi devlete aittir. İsviçre'de 10 Kanton Üniversitesi ve 2 tane Federal Teknik Enstitüleri bulunmaktadır. Öğrenim süresi 4-5 yıl olabilmekle birlikte üniversite eğitimi temelde 3 yıl sürmektedir.

Üniversiteler 3 gruba ayrılmaktadır. Normal üniversiteler, uygulamalı bilimler üniversiteleri ve öğretmen yetiştiren yüksekokullar. Normal üniversiteler ülkemizdeki gibi akademik ağırlıklı eğitim vermektedir. Öğrencilerin bilimsel çalışmalara yönlenmesi de bu eğitim programı dahilinde arzu edilmektedir. Bu üniversitelerde eğitim genellikle 3 yıl sürmektedir. Uygulamalı bilimlerde adından da anlaşılacağı gibi uygulamaya dair eğitim verilmektedir. Uygulamalı bilimler üniversitesinden mezun olan bir öğrencinin pratik bilgisi daha engin olacaktır. Uygulamalı bilimler üniversitesi 4 yıl sürmektedir. Öğretmenlik eğitimi veren yüksekokullarda da uygulama ön plandadır. Öğrenciler mesleki hayata hazırlanır. İsviçre üniversitelerinin hemen hepsinde bölümden mezun olabilmek için tez hazırlamak zorunludur. Tez yazma süreci için öğrencilere ayrıca zaman verilir. Türkiye’den İsviçre’ye giden öğrenciler 6 aylık bir sürecin ardından çalışma izni için başvuruda bulunabilirler. Çalışma izni çıkan öğrenci haftada 15 saat çalışma hakkında sahiptir. 

Devamını Oku
Neden İsviçre’de Eğitim Almalısınız?

 İsviçre’de eğitim çok seçeneklidir. Arzu eden öğrenci İngilizce, İtalyanca, Almanca yada Fransızca dillerinden birini seçerek eğitim alabilir. 

- İsviçre farklı bir üniversite sistemine sahiptir. Öğrenciler birden fazla üniversiteden ders alabilirler ve bu derslerin hepsi kredi olarak kabul edilir. 

- Avrupa’da küçük bir ülke olduğundan ulaşım çok kolaydır. Hem ülkenin kendi içerisinde hem de Avrupa’nın farklı ülkelerini görmek için çok para harcamazsınız. Avrupa’da dilediğiniz gibi gezmenin tadını çıkarabilirsiniz. 

- Ülkede çok fazla kurum, şirket ve kuruluş vardır. Dünyanın önde gelen bu kurumlarında kısa dönemli olarak çalışma fırsatı bulabilir ve böyle bir deneyimi CV’nize ekleyebilirsiniz. 

- İngiltere, ABD ve diğer Avrupa devletlerine göre daha cazip fiyatlarla eğitim verilmektedir. 

- İsviçre dünyanın dört bir yanından gelen binlerce öğrenciyi üniversitelerinde ağırlamaktadır. Bu sebeple çok kültürlü bir ülkedir. Bu ülkede üniversiteye giden öğrenci sınıfına ve ülkeye kısa sürede adapte olabilir. 

Başvuru Şartları ve Koşullar

İsviçre’de bir üniversiteye kayıt olmak isteyen öğrenci lise diplomasına güvenmelidir. İsviçre’deki üniversiteler lise diploma notunun yüksek olmasına önem verirler. Bu sebeple öğrenci lise döneminde derslerini sıkı tutmalıdır. Ayrıca öğrencilerin 12 yıllık temel eğitim almış olması gerekir. Yani 3 yıllık liselerden mezun olan öğrencilerin başvuruları geri çevrilir. 4 yıllık bir liseden mezun olmak gereklidir. 

Öğrencilerin Türkiye’de düzenlenen üniversiteye giriş sınavında başarılı olması ve bir üniversiteye yerleştirilmesi beklenir. İsviçre’de bölüm seçerken Türkiye’de kazandığınız bölümde eğitim alma zorunluluğunuz yoktur.

Öğrencelerin dil yeterliliklerini kanıtlamaları gereklidir. İngilizce eğitim alacak bir öğrenciden TOEFL ve IELTS skoru beklenir. Bazı üniversiteler kendin sınavlarını da açabilmektedir. 


Gerekli Belgeler:

Lise diploması ve not ortalaması

Referans mektubu

TOEFL ya da IELTS sınav sonucu

Şimdiye kadar aldığınız sertifikalar

Niyet Mektubu

Devamını Oku
Konaklama:

İsviçre’de eğitim alan gençler genellikle üniversite yurtlarında konaklamaktadır.  Üniversite yurtları kampüs içerisinde bulunduğundan güvenlidir ve öğrenci adaptasyonunu hızlı bir şekilde sağlar. Arzu eden öğrenciler aile yanında da konaklama yapabilmektedir. Yanından konaklama yapılacak aile devlet ve üniversiteler tarafından özenle seçilip, denetlendiğinden öğrenci gönül rahatlığıyla aile yanında konaklama alternatifini de seçebilir. 

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım