Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Kalahari Resorts

Kalahari Resorts

Amerika'nın en büyük kapalı su parkı Ohio Eyaletinin Sandusky şehrinde yer almaktadır. Dalga Havuzlarından Çita Yarışı Kaydıraklarına kadar bir çok farklı eğlenceli alan bulunmakta. Work and Travel öğrencilerinin Kalahari Resorts'de çalışarak aynı zamanda aynı hotel içinde tatil yapabiliyorlar.

Çalışma Pozisyonları

Garson

work and travel pozisyonu.

Kalahari Resorts - Ohio

Müstakil evlerde kalan öğrenciler yarım saat ten az bir sürede bisiklet ile şirketlerine ulaşabiliyor. Evlerin konumu daha çok marketlere, alışveriş merkezlerine ve eğlence merkezlerine yakın bulunuyor. Öğrenciler kolaylıkla istediklere yere yürüyerek ve bisiklet ile ulaşım sağlayabiliyor. Kazandıkları para ile, yaşam masrafları dışında iyi bir birikim yapabiliyorlar.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım