Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Data Analitiği Sertifika Programı

Yurtdışı Data Analitiği Sertifika Programı

Yurtdışı Data Analitiği Sertifika Programı son yılların gözde programlarındandır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ön plana çıkan programlardan olan Yurtdışı Data Analitiği Programı her yıl binlerce öğrencinin tercihi olmaktadır. Genellikle işletme, iktisat, ekonomi, mühendislik gibi sayısal geçmişe sahip olan öğrenciler Yurtdışı Data Analitiği eğitimine yönelse de daha farklı eğitim geçmişine sahip öğrenciler de programı tercih edebilmektedir. Yurtdışı Data Analitiği programına katılanlar; proaktif karar alabilmek ve iş performansını optimize edebilmek için gerekli olan data analizini geleneksel metotlarla ya da ileri teknolojiyi kullanarak nasıl yapacağını öğrenir. Büyük datanın içinden gelecek tahminleri üretebilecekleri bir eğitim sürecinden geçerler. Yurtdışı Data Analitiği Programından mezun olanlar zorlu bir eğitim hayatından geçerler fakat sonunda tüm dünyanın gözde mesleklerinden birinin sahibi olmayı başarırlar. Yurtdışı Data Analitiği Sertifika Programına ilgi duyan fakat bu programın kendileri için uygun olup olmadığını düşünen öğrencilerin özgeçmişlerini Global Vizyon’un deneyimli danışmanlarıyla paylaşmaları yeterli olacaktır. Danışmanlar öğrencilerin tercihleri konusunda yardımcı olabilmektedir.

Yurtdışı Data Analitiği Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Data Analitiği Sertifika Programını genellikle işletme, iktisat, ekonomi, mühendislik gibi alanlarda eğitim görenler tercih etmektedir. Öğrencilerin Yurtdışı Data Analitiği Diploma Programında başarılı olabilmesi için matematik temellerinin olması gerekmektedir. Mesleklerin değişmeye ve dönüşmeye başladığı bu dönemde kimi meslekler yok olurken daha önce hiç bilinmeyen meslekler de ortaya çıkabiliyor. Data analistleri, veri madencileri, veri analistleri de son yıllarda ortaya çıkan ve önem kazanan meslekler arasında ilk sıralarda. Bu sebeple Yurtdışı Data Analitiği eğitimi alıp, bu sektörde çalışmaya başlayacak olanları güzel bir kariyer bekliyor. Mesleki olarak yükselmek, dolgun maaşlarla çalışmak isteyenlerin Yurtdışı Data Analitiği Programını tercih etmesi doğru bir adım olacaktır.

Yurtdışı Data Analitiği Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Bu programa katılmanın en büyük avantajı gözde bir sektörde meslek hayatına atılacak olmaktır. Bu alanda büyük bir eleman açığı bulunmaktadır. Kendini bu sektörün ihtiyaçlarına göre donanım kazandıran kişiler kısa sürede aranan elemanlar haline gelecektir. Yurtdışı Data Analitiği programından mezun olanlar hem iş bulma konusunda sıkıntıya düşmeyecek hem de gelecekte mesleklerinin ne olacağı konusunda endişe etmeyeceklerdir. Sektörün çok genç ve dinamik bir sektör olması en büyük avantajlarındandır. Bunun yanı sıra Yurtdışı Data Analitiği Sertifika Programından mezun olanlar tüm dünyada aranan elemanlardır. Bu sebeple kariyerine yurtdışında devam etmek isteyenler için Yurtdışı Data Analitiği Diploma Programını tercih etmek büyük bir avantaj sağlayacaktır. Yurtdışı Data Analitiği programı fiyatlarının cazip olması da avantajlarından bir tanesidir. Gözde bölümlerden biri haline gelen Data Analitiği bölümünün üniversite fiyatları oldukça yüksektir. Yurtdışı Data Analitiği program ücretleri üniversitelere göre daha uygun olunca bu sertifika programlarına olan ilgiyi de artırmaktadır. Neden Yurtdışında Data Analitiği Sertifika Eğitimi Almalısınız? Yurtdışında Data Analitiği Sertifika Programına katılmak için pek çok neden vardır. Bu programdaki derslerin alanında uzman isimlerden alınması önemidir. Bu yeni sektör ülkemizde gelişme aşamasındadır fakat yurtdışında bu alanda pek çok donanımlı eğitmen bulunmaktadır ve bunlar uzun süredir bu alanda eğitimler vermektedir. Yurtdışı Data Analitiği Diploma Programına katılan öğrenciler alanında uzman, donanımlı isimlerden kaliteli eğitim alma fırsatını yakalar. Bu sektördeki eleman açığı ülkemizde de yurtdışında da çok fazladır. Yurtdışında kariyer planı yapan öğrenciler eğitimlerini de yurtdışında alıp bir de burada çalışma deneyimi kazanırlarsa planlarını daha hızlı bir şekilde gerçeğe dönüştürebilirler. Bu sebeple Yurtdışı Data Analitiği Sertifika Programına katılmak geleceğe yapılacak önemli bir yatırımdır. Data Analitiği bölümünün üniversite ücretleri yüksektir. Fakat Yurtdışı Data Analitiği Sertifika Programı ücretleri üniversitelere nazaran daha düşüktür. Üniversitelerde 4 yıl eğitim alınırken sertifika programında 1 yıl eğitim alındığından kısıtlı bütçeler için çok iyi bir alternatif olacaktır.
Devamını Oku

Yurtdışı Data Analitiği Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir?

Yurtdışı Data Analitiği Programına katılanlar veri analizine ihtiyaç duyan her türlü şirkette çalışabilmektedir. Şirketlerin içerisinde veri analizine ihtiyaç duyan her departman Yurtdışı Data Analitiği Programından mezun olan öğrencilerle çalışmayı talep etmektedir. Yurtdışı Data Analitiği Sertifika Programına katılanlar çalışma dönemlerinde data analisti, veri madenciliği analisti, iş analisti gibi pozisyonlarda çalışabilmektedir. Bu sektör son yıllarda çok geliştiğinden ve gözde bir sektör olduğundan ötürü, Yurtdışı Data Analitiği Diploma Programından mezun olanlar hızlıca iş bulabilmekte ve buldukları işlerde yükselebilmektedir.

Yurtdışı Data Analitiği Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? 

Yurtdışı Data Analitiği Programına katılanlar veri analizine ihtiyaç duyan her türlü şirkette çalışabilmektedir. Şirketlerin içerisinde veri analizine ihtiyaç duyan her departman Yurtdışı Data Analitiği Programından mezun olan öğrencilerle çalışmayı talep etmektedir. Yurtdışı Data Analitiği Sertifika Programına katılanlar çalışma dönemlerinde data analisti, veri madenciliği analisti, iş analisti gibi pozisyonlarda çalışabilmektedir. Bu sektör son yıllarda çok geliştiğinden ve gözde bir sektör olduğundan ötürü, Yurtdışı Data Analitiği Diploma Programından mezun olanlar hızlıca iş bulabilmekte ve buldukları işlerde yükselebilmektedir.

Program Süresi

Yurtdışı Data Analitiği Diploma Programı genellikle 1 yıl sürmektedir. Yurtdışı Data Analitiği Programına katılanlar 24 hafta sınıfta eğitim alır kalan sürede ise iş yerinde çalışma deneyimi kazanırlar. Yurtdışı Data Analitiği eğitimlerinde daha uzun ya da daha kısa süreler arayan öğrencilerin Global Vizyon danışmanlarıyla görüşmesini öneririz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Data Analitiği Programına katılanlar diğer programlardaki öğrenciler gibi çalışma iznine sahip olmaktadır. Uzun süreli Yurtdışı Data Analitiği eğitimi alanlar, eğitim aldıkları süre kadar çalışma iznine de sahip olabiliyor. Öğrencilerin çalışacaklar işler; eğitim aldıkları kurumlar tarafından organize ediliyor. Yurtdışı Data Analitiği eğitimi alan öğrenciler, onlar için ayarlanan işlerde tam gün çalışabiliyor.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Data Analitiği Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım