Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Brown University

Brown University

Dünyaca ünlü eğitmenleriyle dikkat çeken bir araştırma üniversitesi olan Brown Üniversitesi’nin kuruluş yılı 1764. Öğrencilerini; merak etmeye, yaratıcılığa ve entelektüelliğe teşvik eden okul, sunduğu Lisans ve Yüksek Lisans programları ile Amerika’nın en yenilikçi eğitim kurumlarından biri sayılıyor.


Brown Üniversitesi’nin bilgiyi geliştirmeye ve keşfetmeye dair misyonu, bu gücünü sahip olduğu öğrencilerinin entelektüel seslerinin ve fikirlerinin karışımından alıyor. Brown Üniversitesi bölümleri arasında bilimden sanata, edebiyattan kimyaya birçok farklı alan bulunuyor. Brown Üniversitesi, açık müfredat sistemi ile yaratıcı yenilikçi açık görüşlü ve disiplinli bir eğitim imkanı sunarken; kendinizi her yönünüzle keşfedebileceğiniz, fikir ve görüşlerinizi özgürce ifade edebileceğiniz bir eğitim hayatı sağlıyor.


Brown Üniversitesi; araştırmaya yönelik eğitimi sayesinde dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere, problem çözme ve kamu yararına hizmetler sunma gibi yetkinlikler kazandırıyor. Brown Üniversitesi sertifika bölümleri öğrencilere önemli avantajlar sunuyor; seçeceğiniz belli dersler üzerinde eğitim alarak Brown Üniversitesi sertifika bölümleri diplomasına sahip olmanız mümkün.


Sahip olduğu College Hill ve Jewelry District’teki mülkleriyle, Providence’ın en büyük kurumsal arazi sahibi olan Brown Üniversitesi; 10.000’den fazla öğrenciye eğitim veriyor. Brown Üniversitesi’nin 235 binadan oluşan ana kampüsünde, Warren Alpert Tıp Fakültesi, Halk Sağlığı Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Mesleki Araştırmalar Fakültesi bulunuyor.  Brown Üniversitesi bölümlerine başvuru yaparken burs başvurusu da yapabilirsiniz. ABD’nin en iyi okulları arasında yer alan Brown Üniversitesi, rekabetin yüksek olduğu okullardan biri ve % 7 kabul oranı bulunuyor. 


Bilim, sanat, mühendislik gibi zengin içerikli bölümleri ile araştırmaya ve öğrenmeye yönelik eğitim almak istiyorsanız Brown Üniversitesi bölüm ücretleri 68.000-82.000 dolar arasında değişiyor. Dünya çapında araştırmalara imza atmış Brown Üniversitesi başvurusu yapmak isteyen öğrencilerin, erken kayıt için 1 Kasım, son kayıt için 2 Ocak tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Brown Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Brown Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Brown Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Brown Üniversitesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler:

Brown Üniversitesi’ne erken kayıt için son başvuru tarihi 1 Kasım, normal kayıt için son başvuru tarihi 2 Ocak


Brown Üniversitesi’nde öğrenim görmüş tanınmış kişiler:

Ünlü siyasiler John Hay, Richard Olney, Charles Evans Hughes; iş insanları John Rockfeller Jr, Jim Yong Kim, Ted Turner; sanatçılar Emma Watson ve John Krasinski, Brown Üniversitesi’nde öğrenim görmüş tanınmış kişilerden bazıları.

.

Brown Üniversitesi bölümleri:

 • Politics & International Studies
 • Sociology
 • Communication & Media Studies
 • Biological Sciences
 • Computer Science
 • Physics & Astronomy
 • Chemistry
 • Mathematics & Statistics
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Education
 • History, Philosophy & Theology
 • Archaeology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Architecture
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Chemical Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • General Engineering
 • Psychology
 • Clinical, pre-clinical & health
 • Medicine & Dentistry
 • Economics & Econometrics
 • Business & Management

Lokasyon

Brown Üniversitesi nerededir?

Okul, Providence şehrinde bulunan yerleşkesi ile öğrencilere eşsiz bir hayat vadediyor. Şehrin ödüllü tiyatro salonları, müzeleri ve doğası sosyalleşme imkanı sunuyor; yakında bulunan Rhode Island ise keyifli hafta sonu tatilleri için mükemmel bir seçim. Sanat, gezi, tarih, yeme içme ve alışveriş merkezlerine ulaşımın kolay olduğu şehirde; kendinize güvenli ve konforlu bir yaşam oluşturabilirsiniz. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım