Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Brown University

Brown University

Dünyaca ünlü eğitmenleriyle dikkat çeken bir araştırma üniversitesi olan Brown Üniversitesi’nin kuruluş yılı 1764. Öğrencilerini; merak etmeye, yaratıcılığa ve entelektüelliğe teşvik eden okul, sunduğu Lisans ve Yüksek Lisans programları ile Amerika’nın en yenilikçi eğitim kurumlarından biri sayılıyor.


Brown Üniversitesi’nin bilgiyi geliştirmeye ve keşfetmeye dair misyonu, bu gücünü sahip olduğu öğrencilerinin entelektüel seslerinin ve fikirlerinin karışımından alıyor. Brown Üniversitesi bölümleri arasında bilimden sanata, edebiyattan kimyaya birçok farklı alan bulunuyor. Brown Üniversitesi, açık müfredat sistemi ile yaratıcı yenilikçi açık görüşlü ve disiplinli bir eğitim imkanı sunarken; kendinizi her yönünüzle keşfedebileceğiniz, fikir ve görüşlerinizi özgürce ifade edebileceğiniz bir eğitim hayatı sağlıyor.


Brown Üniversitesi; araştırmaya yönelik eğitimi sayesinde dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere, problem çözme ve kamu yararına hizmetler sunma gibi yetkinlikler kazandırıyor. Brown Üniversitesi sertifika bölümleri öğrencilere önemli avantajlar sunuyor; seçeceğiniz belli dersler üzerinde eğitim alarak Brown Üniversitesi sertifika bölümleri diplomasına sahip olmanız mümkün.


Sahip olduğu College Hill ve Jewelry District’teki mülkleriyle, Providence’ın en büyük kurumsal arazi sahibi olan Brown Üniversitesi; 10.000’den fazla öğrenciye eğitim veriyor. Brown Üniversitesi’nin 235 binadan oluşan ana kampüsünde, Warren Alpert Tıp Fakültesi, Halk Sağlığı Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Mesleki Araştırmalar Fakültesi bulunuyor.  Brown Üniversitesi bölümlerine başvuru yaparken burs başvurusu da yapabilirsiniz. ABD’nin en iyi okulları arasında yer alan Brown Üniversitesi, rekabetin yüksek olduğu okullardan biri ve % 7 kabul oranı bulunuyor. 


Bilim, sanat, mühendislik gibi zengin içerikli bölümleri ile araştırmaya ve öğrenmeye yönelik eğitim almak istiyorsanız Brown Üniversitesi bölüm ücretleri 68.000-82.000 dolar arasında değişiyor. Dünya çapında araştırmalara imza atmış Brown Üniversitesi başvurusu yapmak isteyen öğrencilerin, erken kayıt için 1 Kasım, son kayıt için 2 Ocak tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Brown Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Brown Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Brown Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Brown Üniversitesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler:

Brown Üniversitesi’ne erken kayıt için son başvuru tarihi 1 Kasım, normal kayıt için son başvuru tarihi 2 Ocak


Brown Üniversitesi’nde öğrenim görmüş tanınmış kişiler:

Ünlü siyasiler John Hay, Richard Olney, Charles Evans Hughes; iş insanları John Rockfeller Jr, Jim Yong Kim, Ted Turner; sanatçılar Emma Watson ve John Krasinski, Brown Üniversitesi’nde öğrenim görmüş tanınmış kişilerden bazıları.

.

Brown Üniversitesi bölümleri:

 • Politics & International Studies
 • Sociology
 • Communication & Media Studies
 • Biological Sciences
 • Computer Science
 • Physics & Astronomy
 • Chemistry
 • Mathematics & Statistics
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Education
 • History, Philosophy & Theology
 • Archaeology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Architecture
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Chemical Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • General Engineering
 • Psychology
 • Clinical, pre-clinical & health
 • Medicine & Dentistry
 • Economics & Econometrics
 • Business & Management

Lokasyon

Brown Üniversitesi nerededir?

Okul, Providence şehrinde bulunan yerleşkesi ile öğrencilere eşsiz bir hayat vadediyor. Şehrin ödüllü tiyatro salonları, müzeleri ve doğası sosyalleşme imkanı sunuyor; yakında bulunan Rhode Island ise keyifli hafta sonu tatilleri için mükemmel bir seçim. Sanat, gezi, tarih, yeme içme ve alışveriş merkezlerine ulaşımın kolay olduğu şehirde; kendinize güvenli ve konforlu bir yaşam oluşturabilirsiniz. 

Üniversitenin Başarıları:

 • Brown Üniversitesi’nin İngiliz dili ve edebiyatı, arkeoloji, iktisat ve matematik bölümleri dünyada ilk 50’de yer alıyor.

 • QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 100’de yer alıyor.

 • Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi üniversiteler arasında ilk 25’te bulunuyor

 • İngiliz dili ve edebiyatı, arkeoloji, iktisat ve matematik bölümleri dünyada ilk 50’de yer alıyor.

Üniversitenin Kabul Şartları:

 • SAT veya ACT (Writing bölümleri isteğe bağlı)

 • En az iki SAT subject testi tavsiye ediliyor.

 • TOEFL 100 ve IELTS 8 skoru.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım