Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

English Language Centre, Brighton

Enligsh Language Centre, Brighton Hakkında Genel Bilgiler

Şehir merkezine sadece 5 kilometre uzaklıkta bulunan English Language Centre, Brighton, British Council denetleme raporundan tam puan olan ender dil okullarından birisidir. English Language Centre’ın üç şubesinden biri olan bu okul, yurt dışı İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler ve Türk öğrenciler için ilgili ve güvenilir bir eğitim imkanı sunmaktadır. 

1962 yılında kurulan English Language Centre, Brighton, İngiltere'nin en iyi dil okullarından birisidir. ELC Brighton, en son British Council denetim raporunda 15/15 'lik mükemmel bir puan elde etmiştir. Bu, EL Gazette'nin yayınladığı British Council müfettişlerinin yayınlanabilir beyanları gözden geçirildiğinde, okulu Birleşik Krallık'taki 1 numaralı ortak İngilizce dil okulu yapmaktadır.

İki üniversite ve onlarca dil okulunun yer aldığı Brighton, tam bir öğrenci şehri olmasının yanı sıra ayrıca her türlü eğlence ve dinlenme olanaklarına da sahiptir.

English Language Centre, Brighton, English UK, Quality English, Business English UK, The English Network, IALC ve British Council gibi akreditasyonlara sahiptir.

English Language Centre, Brighton, geniş bir ulus karışımına sahip, profesyonel, arkadaş canlısı ve sevecen bir okulda İngilizce öğrenmek ve canlı, kozmopolit bir sahil kentini deneyimlemek isteyen öğrenciler için ideal bir okuldur.

Neden English Language Centre, Brighton?

English Language Centre, Brighton, denize sadece beş dakika yürüme mesafesinde ve şehir merkezine yaklaşık 1,5 km uzaklıkta güzel bir meydandadır. Okula birkaç dakikalık yürüme mesafesinde birçok mağaza, kafe, restoran ve pub bulunmaktadır. ELC Brighton, İngiltere'nin güney kıyısında İngilizce öğrenmek için keyifli bir yerdir.

English Language Centre, Brighton'ın İngilizce dersleri kalifiye profesyonel öğretmenler tarafından güler yüzlü, özenli ve güvenli bir öğrenme ortamında verilmektedir ve öğrenciler birçok milletten farklı öğrenci karışımı arasında arkadaş edinebilmektedir.

ELC Brighton’ın geniş ve ferah tesisleri üç binayı kapsamaktadır, ücretsiz internet ve wifi erişimi, akıllı tahtalar, iPad'ler, TV'ler, iki öğrenci salonu, öğrenci mutfağı, çalışma merkezi ve bilgisayar odası, özel iş merkezi, büyük konferans salonu ve bir veranda bahçesi bulundurmaktadır.

Okul, genel İngilizceden, değişik sektörlerdeki iş İngilizcesine kadar öğrencilerin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek hizmetler sunmaktadır.

English Language Centre, Brighton çeşitli özellikleri ve sunduğu imkanlardan dolayı yurt dışında dil okulunda okumak isteyen Türk öğrenciler için oldukça popüler bir seçenektir.

English Language Centre, Brighton girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

English Language Centre, Brighton Kursları

English Language Centre, Brighton’ın sahip olduğu kurslar aşağıda verilmiştir;

Genel İngilizce Kursu

Genel İngilizce programları 16 yaş ve üstü herkes için uygundur ve yıl boyunca devam etmektedir.

İş İngilizcesi Kursu

İş için etkili bir şekilde İngilizce iletişim kurması gereken deneyimli profesyoneller için İş İngilizcesi dersleri verilmektedir.

Uzman İngilizce Kursu

Bazıları sabit tarihler ve sürelerle, bazıları ise öğrencilerin okul ile birlikte planlayıp düzenleyebileceği uzman İngilizce kursları sunulmaktadır.

Birebir İngilizce Kursu

Bire bir İngilizce kursları, İngilizceyi, öğrencilerin kendi tarzlarında öğrenmeleri için onlara en üst düzeyde esneklik sağlamaktadır. Bireysel dersler diğer dersler ile de birleştirilebilmektedir.

Sınav Hazırlığı Kursu

Sınava hazırlık kursları, öğrencilerin uluslararası kabul görmüş bir dizi İngilizce sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olacak yapılandırılmış programlar sunmaktadır.

Eğitim Yılı Programı Kursu

İngilizce Eğitim Yılı programı, öğrencilerin İngiltere'nin güney kıyısında yaşarken seviyelerini yükseltmeleri için onlara zaman tanımaktadır.

Öğretmen Eğitimi Kursu

Öğretmen eğitimi kursları, bir öğretmenin öğretim tekniklerini genişletmeyi amaçlamaktadır ve yabancı İngilizce öğretmenleri için idealdir.

Yaz Kursları

Yaz kursları, uluslararası öğrenciler için en iyi yerlerden birisidir ve English Langauage Centre, Brighton resmi olarak Birleşik Krallık'taki en iyi okullardan biridir.

CELTA Hazırlık Kursu

CELTA kursu, Palmeira Meydanı'ndaki ana okul binamızda yer almaktadır ve öğrencilere CELTA için gerekli olan tüm bilgileri özenli bir şekilde vermektedir.

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

English Language Centre, Brighton Ulus Dağılımları

Öğrenciler arasında, yurt dışında dil okulu okumak isteyen Türk öğrencilerin de bulunduğu Stafford English Language Centre, Brighton’da okuyan öğrencilerin geldikleri bölgeler yüzdeleriyle birlikte aşağıda verilmiştir;

 • Batı Avrupa: 47%
 • Doğu Avrupa: 5.7%
 • Orta ve Güney Amerika: 6.8%
 • Afrika ve Orta Doğu: 17.7%
 • Asya: 22.8%

English Language Centre, Brighton Yaş Dağılımları

English Language Centre, Brighton’da her yaştan ve her geçmişten gelen öğrenciler bulunmaktadır. 

English Language Centre’da öğrenciler çoğunlukla 16-25 yaş arası ortalığındadır fakat bu yaş grubundan daha da büyük olan yetişkinler de bulunmaktadır.

English Language Centre, Brighton Sosyal Aktiviteleri

English Language Centre, Brighton'da, spor, yerel ziyaretler, sohbet kulübü, film akşamları ve quizler dahil olmak üzere çok çeşitli öğleden sonra ve akşam aktiviteleri sunulmaktadır.

Ayrıca, Londra, Stratford - Upon - Avon, Windsor, Bath, Cambridge ve Stonehenge gibi yerlere hafta sonu gezilerinde İngiltere'nin en sevilen yerlerinden bazılarına gidilebilmektedir.

Bunun dışında, sosyal program, öğrencileri Brighton şehriyle tanıştırmak, katılmaları için eğlenceli aktiviteler ve etkinlikler sunmak ve aynı zamanda kolayca yeni arkadaşlar edinmek ve İngilizce derslerini tamamlamak için tasarlanmış popüler etkinliklerin haftalık bir sunumudur.

Sosyal etkinlikler öğrencilere yeni arkadaşlarla tanışmakla birlikte Brighton ve Birleşik Krallık'ın sunduğu her şeyi keşfetme fırsatı verir ve İngilizcelerini geliştirmek ve pratik yapmak için harika bir seçenektir. Bazı aktiviteler ücretsizdir, bazıları bir grup lideriyle birliktedir, bazıları ise öğrencilerin arkadaşlarıyla veya kendi başlarıyla yapmaları için önerilerdir, bazılarının ise aktivitenin süresine, mesafesine ve maliyetine bağlı olarak değişen bir ücreti bulunmaktadır.

Öğrenciler, English Language Center, Brighton'a vardıkları ilk gün, etkinliklerin nasıl yapıldığını ve ilgilendikleri etkinliklere, gezilere ve gezilere kaydolmak (bir yer rezerve etmek) için ne yapmaları gerektiğini öğrenmektedirler.

Okula başladıktan sonra, öğrencilerin bağımsız olarak yapmak isteyebilecekleri diğer şeylerin planlamasına da yardımcı olunmaktadır.

Okulda yapılan sosyal aktiviteler arasında;

 • Geziler
 • Sohbet Klübü
 • Laser Tag
 • Futbol
 • Buz Pateni
 • Go-Kart
 • Mario Kart Turnuvası
 • Booth Museum Ziyareti

Ve daha fazlası yer almaktadır.

English Language Centre, Brighton Konaklama Seçenekleri;

Homestay

Homestay, öğrencilerin yerel bir kişinin evinde kaldıkları bir programdır.

Tüm konaklama seçenekleri okullara 30 dakikalık yolculuk mesafesindedir ve ücretsiz Wi-Fi erişimine sahiptir.

Bu, Brighton'da İngiliz halkının kültürünü içeriden görmenizi sağlayan uygun maliyetli bir konaklama seçeneğidir. Homestay aracılığıyla konaklamak, öğrencilerin İngiliz yaşamını deneyimlemeleri ve günlük durumlarda İngilizcelerini kullanma pratikleri yapmaları için öğrencilere mükemmel bir fırsat sunmaktadır. Özenle seçilmiş ev sahipleri, okula 30 dakika mesafesi olan bir evde samimi ve güvenli bir ev ortamı sunmaktadır. Tek veya çift kişilik odalar, ortak veya tek banyo kullanımı dahil olmak üzere bir dizi aile yanı konaklama seçenekleri de sunulmaktadır.

Öğrenciler kursları için rezervasyon yaparken konaklama seçeneklerini seçebilir ve istedikleri oda tipi ile birlikte yemek paketini seçebilmektedir. Aynı zamanda, öğrenciler kursları ve konaklamaları için rezervasyon yaparken,beslenme türlerine göre yemek listesi seçme lüksüne de sahiptir. Çoğu homestay evleri, ekstra bir ücret talep etmeksizin, et ve et ürünleri yerine vejetaryen yemek seçeneği sunmaktadır. Bunun için sadece rezervasyon sırasında okul ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Rezidans

Rezidans konaklamasında, diğer öğrenciler ile birlikte bağımsız olarak yaşanılmaktadır ve mutfak ile ortak alan gibi tesisler paylaşılmaktadır.

Öğrencilere, 18 yaş ve üzerindeler ise ve mutfaklı konaklama özgürlüğünü ve esnekliğini sağlayan, English Language Centre, Brighton'a yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesinde olan ultra modern bir rezidans sunulabilmektedir.

Britannia Study Hotel, 134 yatak odasına sahiptir ve Brighton'un kalbinde, Churchill Meydanı alışveriş merkezine, denize, 2 süpermarkete ve birçok restoran, pub ve kafeye 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Yataklı çalışma odalarında banyo (duş, tuvalet ve lavabo), depolu küçük çift kişilik yatak, masa, sandalye, gardırop, komodin ve küçük buzdolabı ve yüksek hızlı kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Tüm nevresim takımları, nevresimler ve havlular temin edilmektedir. Odanın temizliğinden öğrenciler sorumludur.

Olanaklar arasında her katta mutfaklar/TV salonları (hublar), zemin katta kafe salonu, bozuk para ile çalışan çamaşırhane, kartla giriş, 24 saat güvenlik ve güvenlik kameraları bulunmaktadır. Mutfaklar ve ortak alanlar günlük olarak temizlenmektedir.

Oteller ve Pansiyonlar

Öğrenciler bu seçeneğin sağladığı özel hayatı, özgürlüğü ve esnekliği tercih ediyorsa ve en az 18 yaşındalarsa oteller iyi ve birinci sınıf bir seçenektir. 

Pansiyonlar otellere benzemektedir, ancak "yatak ve kahvaltı" veya "yatak, kahvaltı ve akşam yemeği" arasında seçim yapma olanağı da bulunmaktadır. 

Oteller genellikle paketin bir parçası olarak “oda - kahvaltı” şeklindedir ve daha sonra diğer yemekler için ayrı ayrı ödeme yapılmaktadır.

Brighton'da aralarından seçim yapabilecek çok çeşitli oteller vardır ve öğrenciler isterlerse kendi otel odalarını rezerve edebilirler. English Language Centre, Brighton, minimum 7 gecelik konaklamaya dayalı olarak yıl boyunca gecelik tek tip bir fiyat sunmak için en ucuz konaklama fiyatlarını müzakere etmektedir.

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

English Language Centre, Brighton Fiyatları

English Language Centre, Brighton maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

English Language Centre, Brighton Öğrencilere Sağlanan Burslar ve İmkanlar;

English Language Centre, Brigton’ın burs olanakları, başvuru şartları ve değerlendirme süreci gibi konular hakkında detaylı bir bilgi alabilmek ve bu fırsatlardan yararlanabilmek için Global Vizyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Firmamız yurt dışı eğitim danışmanlığı konusunda uzman bir kuruluş olarak, başvuru süreciniz boyunca size rehberlik sağlayacak ve burs imkanlarından en iyi şekilde yararlanmanız adına size özel danışmanlık hizmetleri sunacaktır.

Öğrenci yorumu

Sevgili öğrencimiz İlhan vizesini aldı. Kanada’nın Toronto şehrinde 28 haftalık İngilizce eğitimini almak için gün sayıyor, kendisine şimdiden başarılar diliyoruz.

İlhan Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım