Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Amerika’da Work& Study

Amerika'da Dil Okulu

Dil öğrenmenin en iyi ve en hızlı yolu o dilin konuşulduğu ülkelerde eğitim almaktadır. Bu sebeple her yıl milyonlarca öğrenci yurtdışı dil eğitimi almak için araştırmalar yapar. İngilizce öğrenmek isteyenlerin sıkça tercih ettiği ülkelerin başında Amerika gelir. Verdiği eğitimin kalitesiyle bilinen Amerika dil okulları; öğrencilerin kısa sürede hızlı yol almasını sağlar. Amerika dil okuluna katılan öğrenciler sosyal etkinliklerle desteklenen eğitimler alır ve eğitimden arta kalan zamanlarda günlük hayata dahil olarak öğrendikleri bilgileri pekiştirir. Amerika’da dil eğitimi almak öğrenciler için her açıdan geliştiricidir. 


Neden Amerika’da Bir Dil Öğrenmelisiniz

Bir dili öğrenmenin en kolay ve en hızlı yolu o dilin konuşulduğu topraklarda eğitim almaktadır. Bu sayede öğrenciler sadece sınıflarda eğitim almakla kalmaz aynı zamanda sosyal hayata karışarak ana dili İngilizce olan kişilerle iletişime geçme şansı yakalar. Amerika’da dil eğitimin en iyi yanlarından biri; hareketli bir hayata sahip olan ülkede sosyalleşmenin kolay olmasıdır. Sosyalleşen öğrenciler sınıflarda öğrendikleri bilgileri günlük hayata aktarma fırsatı bulur. Aynı zamanda öğrenciler İngilizce konuşma özgüvenini de kazanır ki bu Türk öğrenciler için oldukça gereklidir. 


Amerika dil okulları verdikleri kaliteli eğitimle bilinir ve tercih edilir. Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle seçilen Amerika dil okulları her düzeyde öğrencinin memnun kalacağı okullardır. Bu okullar öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamakta ve her seviyeden öğrencinin memnun kalacağı bir eğitim sunmaktadır. 


Amerika dil okulları; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Yoğun İngilizce, Birebir İngilizce, Hukuk İngilizcesi, Tıp İngilizcesi, TOEFL Sınav Hazırlık, 50 Yaş üstü İngilizce gibi pek çok farklı alanda programlar sunar. Öğrenciler; Amerikan dil okullarında kendilerine uygun program bulmakta zorluk çekmez. 


Amerika birbirinden güzel şehirlerinde yer alan dil okullarında öğrencilere kaliteli eğitimi, eğlenceli bir eğitim hayatıyla sunar. New York, Boston, Los Angeles, San Diego, San Francisco, Atlanta, Ohio gibi şehirlerin her biri farklı özellikleriyle ön plana çıkar. Öğrencilerin yapması gereken bu şehirleri ve Amerikan dil okullarını Global Vizyon danışmanlarıyla inceleyip kendilerine uygun olanı seçmektir. Sonrasında keyifli ve eğlenceli eğitim dönemleri başlayacaktır. 


Amerika’da Dil Eğitimini Kimler Tercih Etmelidir

Amerika’da dil eğitimini İngilizce öğrenme sorununa en kısa sürede son vermek isteyenler tercih etmelidir. Amerika dil okulları öğrencilerin kısa sürede en iyi şekilde İngilizce konuşmasını sağlar. İngilizcesi iyi seviyede olan fakat mesleki İngilizcede ilerlemek isteyenler için de Amerika doğru bir adrestir. Öğrenciler mesleki İngilizce öğrenirken Amerika’daki iş hayatını da inceleme ve buradaki fırsatları araştırma imkanı bulur. 


Amerikan dil okulları farklı seviyelere ve farklı ihtiyaçlara sahip tüm kesimlerin isteklerini karşılayacak donanımdadır. Özellikle Global Vizyon’un önerdiği okulların tamamı öğrenciler tarafından tam puan alan seçkin okullardır. 


Amerika, üniversite kampüsü içinde eğitim almayı düşünenlerin de sıkça tercihi olur. Amerikan dil okulları öğrencilerin üniversite havasını soluyarak eğitim almasını sağlar. Kimi üniversiteler kendi bünyelerinde dil okulu açar. Saygın üniversitelerden yeterlilik belgesi alan öğrenciler eğitim hayatlarının geri kalan kısmını da bunu göre şekillendirebilir. Pek çok öğrenci lisans, lisansüstü ve sertifika programlarına devam etmeye karar verir.


Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak
Bizimle konuşun

Amerika Dil Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım