Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş
 • yurtdışı dil eğitimi

Amerikan Rüyasını Yaşayarak Dil Eğitimi Alın!

Amerika’da Eğitim

Amerika’nın En İyi Dil Okulları

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyenlerin ilk tercihlerinden olan Amerika; Amerikan rüyasının içinde dil eğitimi almaya imkân sağlar. Öğrenci hayalini kurduğu Amerikan rüyasını yaşarken, kendini geliştirme imkânı bulur. Ana dili İngilizce olan Amerika’da pek çok dil okulu bulunmaktadır. Amerika’daki dil okullarının eğitim kalitesi yüksektir fakat dil okulu deneyiminizden memnun kalmak için güvenilir bir danışmanlık firmasıyla çalışmanız önemlidir. Ülkedeki dil okulları her ne kadar denetim altında da olsa sadece fiyatı uygun diye seçeceğiniz bir dil okulunda arzu ettiğiniz eğitimi alamayabilirsiniz. Bu noktada Global Vizyonun deneyimli çalışanları size ülkeden en güvenilir ve en kaliteli dil okullarını sunarak doğru eğitimi almanızı sağlar. Global Vizyon’un önereceği dil okulları dünya çapında gördükleri saygı ve kaliteleriyle göz doldurur. Amerika’da alınan dil eğitimi sayesinde pek çok kapı açılır. Gerek gelecekti eğitim hayatı için gerekse mesleğinde yükselebilmek için dil eğitimi almak isteyenler Amerika’da ihtiyaçları olan dil okulu programını bulur. Çeyrek milyonun üzerinde uluslararası öğrenciyi sınırlarında ağırlayan Amerika; her seviyeye, her bütçeye ve her ihtiyaca uygun dil okulları sunmaktadır. Öğrencinin yapması gerek ihtiyaçlarını belirleyip, kendine en uygun şehri seçmek ve dil okulu macerasına başlamaktadır.

Amerika’daki Dil Okulları Hakkında Bilmeniz Gereken Tüm Noktalar

Amerika’da dil eğitimini; dil okullarında, üniversitelerde ve kolejlerde alabilirsiniz. İster Amerika’nın önde gelen üniversite ve kolejlerini ister zincir ister butik eğitim veren dil okullarını tercih edin her koşulda alacağınız eğitimin dünya çapında saygı göreceğinden emin olabilirsiniz. Amerika’da dil eğitimi almak için herhangi bir eğitim şartını yerine getirme zorunluluğu yoktur. Öğrencinin İngilizce öğrenmeye duyduğu istek yeterli olacaktır. Öğrencin seviyesi ne olursa olsun kendine en uygun sınıfa yerleştirilerek İngilizce öğrenmeye başlayabilir. Dil okullarının ilk gününde seviye belirleme sınavına tabi tutulan öğrenci, seviyesi tespit edilerek uygun sınıfa yerleştirilir. Sınıflar; öğrencilerin İngilizce seviyesi, yaşları ve hedeflerine uygun olarak organize edilir. Her öğrenci bu doneler ışığında yerleştirildiği sınıfta eğitimine başlar. Amerika’nın prestijli üniversite, kolej ve dil okullarında ‘pratik odaklı’ bir eğitim verilir. Amerika dil okullarında verilen eğitim sayesinde öğrenci; dilbilgisi, yazım teknikleri, dinleme ve okuma gibi alanlarda kendini geliştirir. Sunulan pratik odaklı eğitim; öğrencilerin geçmiş İngilizce öğrenme travmalarını yinelemeden, günlük rutin içinde İngilizce öğrenmesini sağlar. Öğrenci interaktif sınıflarda, ilgi alanlarına uygun güncel konu başlıklarıyla, özgür bir konuşma ortamında, sohbet ederek, sosyalleşerek, eğlenerek İngilizce öğrenir. Amerika dil okullarından he ihtiyaca uygun programlar açılır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Tatilde İngilizce, TOEFL Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, GMAT Sınav Hazırlık, GRE Sınav Hazırlık, SAT Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Hukuk İngilizcesi, Tıp İngilizcesi, Bire-bir İngilizce, Akademik İngilizce ve Yaz Okulları programları açılmaktadır. Amerikan sineması ve Amerikan filmlerinden aşina olduğu şehirlerinde eğitim alma imkânı yakalayan öğrenci, kendi rüyasını yaşarken İngilizce öğrenir. Amerika’da dil eğitimi için tercih edilen şehirler arasında; New York, San FranciscoLos AngelesSan DiegoBostonMiamiChicago, Seattle… önde gelenlerdir. Amerika’da dil okullarında programların süresi öğrencinin isteğine göre şekillenir. Kimi öğrenci için 2 haftalık bir eğitim yeterli olurken kimi öğrenciler bir hatta iki yıla kadar uzayan dil kurslarında eğitim alabilir. Her öğrenci başarıyla bitirdiği eğitiminin ardından sertifikasını almaya hak kazanır. Öğrencinin başarılı olup olmadığı eğitmenlerinin değerlendirmeleri ve sınav sonuçlarına bağlıdır.

Amerika’da Dil Eğitimi Almak İçin 10 Neden

 • Dil eğitimi alırken Amerikan rüyasını yaşama fırsatı bulursunuz.
 • Çok kültürlü bir ülkede birbirinden farklı kültürleri ve bakış açılarını keşfedersiniz.
 • Dünyanın en saygın kurumlarından eğitim alırsınız.
 • Dünyanın en iyi üniversitelerinde dil eğitimi alma şansı yakalarsınız.
 • Amerika’da çok fazla alternatif vardır. Amerika’da uygun fiyatlı dil okulu bulabilirsiniz.
 • Dil eğitimi sonrası staj ve üniversite eğitime devam etme şansı yakalarsınız.
 • Teknoloji, sanat, finans, moda… dünyasının nabzının attığı Amerika’da yaşama ve gözlem yapma fırsatı yakalarsınız.
 • Seyahat kolaylığı sayesinde pek çok eyaleti gezebilirsiniz.
 • Dünya çapında popüler pek çok kültür sanat etkinliğini yerinde izleme olanağı bulursunuz.
 • Amerikan iş hayatını yerinde gözlemlersiniz.

Amerika’da Dil Okulu Sistemi ve Şartları

Amerika’da pek çok dil okulu vardır. Bu dil okullarından bazıları Amerika’da kurulmuş ve ünü ülke sınırları dışına taşmış zincir dil okullarıdır. Bu okullarda alacağınız eğitimin kalitesinden ve diplomasının saygınlığından emin olarak eğitim alırsınız. Her biri farklı metotlarla eğitim veren okulların temel anlayışı bolca pratik yapmak üzerinedir. Öğrenci sınıfta ve sınıf dışında mümkün olduğunca sosyalleştirilerek, İngilizceyi günlük hayatın için kullanmasına fırsat verilir. Öğrenci kendi yaşıtları ve kendi seviyesindekilerle özgürce, çekinmeden İngilizce konuşma rahatlığını yaşar. Zincir dil okullarının yanı sıra üst düzey eğitim veren butik dil okulları da bulunmaktadır. Amerika’da butik dil okulları pek çok öğrenci tarafından tercih edilir. Bu okullarda eğitmenler öğrencilerle bire bir ilgilenme fırsatı yakarlar. Öğrenciler özel ilgi gördükleri bu okullarda İngilizce becerilerini hızla yükseltir. Amerika dil okulu şartları katı şartlar değildir. Dil okullarına yıl içerisinde istenilen zamanda kayıt yaptırılabilir. Amerika dil okullarından kurs başlangıç tarihleri esnek olduğundan yılın herhangi bir haftasında eğitiminize başlayabilirsiniz. Amerika’da dil okullarında her yaş grubu, her seviye ve her ihtiyaca uygun program bulunur. Sınıflar maksimum 15 kişiye ulaşmaktadır fakat genelde mevcut 12 ile sınırlı tutulur. Okulun ilk günü düzenlenen seviye belirleme sınavı sonrasında en uygun sınıfa yerleştirilen öğrenciye oryantasyon verilir. Öğrenci okul, yurt, kurallar, eğitim sistemi ve okul çevresi hakkında bilgilendirilir.

Şehir Şehir Amerika’daki Dil Okulları:

SAN FRANCISCO – BERKELEY DİL OKULLARI

 • Kaplan International College***
 • ELS Language Centers
 • LSI
 • Ec English Dil Okulu***
 • Embassy English Dil Okulu***
 • St. Giles International Dil Okulu***
 • Intrax- Stratford House School of enGLISH
 • ILSC
 • Converse International School of English
 • TALK English School

BOSTON DİL OKULLARI

 • EC Dil Okulu
 • Embassy English Dil Okulu***
 • ELS Language Centers
 • FLS International Dil Okulu
 • Kaplan International College***
 • Kings Colleges Dil Okulu
 • LSI*** Dil Okulu
 • Oxford House College Dil Okulu
 • Eurocentres
 • Sprachcaffe
 • Stafford House
 • OISE
 • ELC English Language Center
 • The New England School of English
 • Talk Dil Okulu

CHICAGO DİL OKULLARI

 • ntrax- Stafford House School of English
 • ELS Language Centers
 • Kaplan International College
 • Solex College

FORT LAUDERDALE DİL OKULLARI

 • LAL
 • Embassy English
 • The Language Academy
 • TALK English School

LOS ANGELES DİL OKULLARI

 • Embassy English
 • Kaplan International College***
 • Kings Colleges***
 • University of California, LA
 • University of Southern California International Academy
 • FLS International
 • EC English***
 • Mentor Language Institute***
 • Sprachcaffe
 • ELS Language Centres 
 • ELC English Language Center
 • California Language Academy

NEW YORK DİL OKULLARI

 • EC English***
 • Embassy English***
 • ELS Language Centers
 • Kaplan International College***
 • CPLC Dil Okulu
 • LSI Dil Okulu
 • St Giles International***
 • Oxford House College
 • Zoni
 • Rennert
 • Eurocentres
 • Sprachcaffe    
 • ILSC
 • Manhattan Language
 • New York Language Center
 • ASA College***

SAN DIEGO DİL OKULLARI

 • EC English***
 • Embassy English***
 • ELS Language Centers
 • UCSD  Extension
 • Intrax- Stratford House School of English
 • Kaplan International College***
 • LSI Dil Okulu***
 • Eurocentres ***
 • Connect English
 • Converse International School of English
 • University of San Diego English Language Academy

SEATTLE DİL OKULLARI

 • ELS Language Centers
 • Kaplan International College

MIAMI DİL OKULLARI

 • Rennert
 • Zoni
 • Kaplan International College***
 • ELS Language Centers
 • EC English***
 • Miami
 • Miami Beach
 • ASA College
 • Oxford House College***

PHILADELPHIA DİL OKULLARI

 • Kaplan International College
 • ELS Language Centers
 • FLS International

PORTLAND DİL OKULLARI

 • Kaplan International College
 • ELS Language Centers
 • INTO

SANTA BARBARA DİL OKULLARI

 • Kaplan International College
 • ELS Language Centers
 • ELC English Language Center

SANTA CRUZ DİL OKULLARI

 • ELS Language Centers

SANTA MONICA DİL OKULLARI

 • ELS Language Centers

ATLANTA DİL OKULLARI

 • ELS Language Centers
 • TALK English School

NEW JERSEY DİL OKULLARI

 • ELS Language Centers
 • CPLC
 • KINGS Education

Amerika’da Dil Eğitimi Veren Üniversiteler

Dünyanın en iyi üniversiteleri listesinde üst sıralarda yer alan Amerikan üniversitelerinin pek çoğu dil kursu açmaktadır. Amerika’da üniversitelerin açtığı dil okulu programlarına ilgi çok yoğundur. Kampüs içerisinde sunulan dil okulu eğitimleri, öğrencilerin yurtdışında üniversite deneyimini kazanmasına olanak sağlar. Özellikle gelecek planları arasında yurtdışında üniversite olanların tercih ettiği bu seçenek akademik ortamda eğitim almayı beraberinde getirir. Öğrenciler; Amerikan üniversitelerinin öğrencileri ve eğitmenleriyle birarada, kampüs içerisinde eğitim alma imkânı yaklar. Öğrenciler; kütüphane, spor alanı, yemekhane, yurt… gibi tesisleri rahatça kullanabilir. Amerikan üniversitelerinde dil okulu eğitimi alan öğrenciler bu üniversitelerin sertifikalarına sahip olur. Bu da öğrencilerin özgeçmişlerine büyük bir artı katar. Dil seviyesini böylesine önemli kurumlardan onaylatmanın yanı sıra öğrenciler dil okulu eğitimleri süresince gelecek eğitim planları için ilk adımları da atabilir. Üniversite araştırmaları yapabilir, kabul koşullarını inceleyebilir, kendi seviyelerini keşfedebilir, kendilerini geliştirmek için neler yapabilir öğrenebilir, akademisyenler ve öğrencilerden bilgi alabilirler. Amerika’da dil eğitimi veren üniversiteler, dil okulları gibi yılın her dönemi kurs açmayabilir. Bu yüzden gitmek istediğiniz üniversiteyi belirleyip, dil okulu açtığı tarihleri takip etmeniz gerekebilir. Bu konuda Global Vizyon danışmanlarından destek alabilirsiniz.

Amerika’da Konaklama ve Amerika Dil Okulu Vize Süreci

Amerika’da konaklamalar aile yanı, yurt ve öğrenci evi şeklindedir. Global Vizyon danışmanları öğrencilerle yaptıkları konuşmalar sonunda onları en uygun alternatiflere yönlendirir. Amerika’da dil okulu sırasında aile yanı konaklama en ekonomik seçenektir. Ev konforundan uzak kalmak istemeyen öğrencilerin tercihidir. Okullar tarafından seçilen ailelerin güvenlik kontrolleri sıklıkla yapılmaktadır. Seçilen aileler güvenilirdir ve bu konuda deneyimli kişilerdir. Aile yanı konaklamanın bütçesini kontrol altında tutmak isteyenler için cazip olmasının nedeni; kahvaltı ve akşam yemeklerinin aileler tarafından temin edilmesidir. Bu sayede öğrenci maddi olarak tasarruf yapabilmektedir. Ev yaşantısı sayesinde öğrenciler; ana dili İngilizce olan aile bireyleriyle pratik yapma imkânı yakalar. Yurt konaklama seçeneği de sıkça tercih edilmektedir. Bu seçenekte yeme içme konusunda ekstra harcamalar çıkabilmektedir. Bu konaklama seçeneğinde öğrenci dünyanın dört bir yanından gelen yaşıtı öğrencilerle iletişim kurar. Bu arkadaşlık ilişkileri sayesinde öğrencilerin İngilizcelerini hızlı bir şekilde gelişir ve sağlam dostluklar kurulabilir. Amerika’da vize almak son zamanlarda endişe duyulan konu başlıklarından. Amerika dil okulları öğrenci vizesi alınabilmesi için oldukça yardımcı olmakta. Amerika dil okulu vizesi almak için gerekli belgeleri taslak olarak belirtebiliriz fakat en doğru planlamayı Global Vizyon danışmanlarından öğrenebilirsiniz.

Amerika Dil Okulu Vizesi Almak İçin;

 • Amerika’da dil okuluna kaydını yaptır
 • Global Vizyon danışmanlarının söyleyeceği evrakları eksiksiz tamamla
 • Vize sıranı Global Vizyon danışmanlarıyla al.
 • Vize görüşmene git ve kararı bekle.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım