Bize Ulaşın Duyurular
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Amerika'da Dil Okulu

Amerika'da Dil Okulu

Dil öğrenmenin en iyi ve en hızlı yolu o dilin konuşulduğu ülkelerde eğitim almaktadır. Bu sebeple her yıl milyonlarca öğrenci yurtdışı dil eğitimi almak için araştırmalar yapar. İngilizce öğrenmek isteyenlerin sıkça tercih ettiği ülkelerin başında Amerika gelir. Verdiği eğitimin kalitesiyle bilinen Amerika dil okulları; öğrencilerin kısa sürede hızlı yol almasını sağlar. Amerika dil okuluna katılan öğrenciler sosyal etkinliklerle desteklenen eğitimler alır ve eğitimden arta kalan zamanlarda günlük hayata dahil olarak öğrendikleri bilgileri pekiştirir. Amerika’da dil eğitimi almak öğrenciler için her açıdan geliştiricidir. 


Devamını Oku
Neden Amerika’da Bir Dil Öğrenmelisiniz

Bir dili öğrenmenin en kolay ve en hızlı yolu o dilin konuşulduğu topraklarda eğitim almaktadır. Bu sayede öğrenciler sadece sınıflarda eğitim almakla kalmaz aynı zamanda sosyal hayata karışarak ana dili İngilizce olan kişilerle iletişime geçme şansı yakalar. Amerika’da dil eğitimin en iyi yanlarından biri; hareketli bir hayata sahip olan ülkede sosyalleşmenin kolay olmasıdır. Sosyalleşen öğrenciler sınıflarda öğrendikleri bilgileri günlük hayata aktarma fırsatı bulur. Aynı zamanda öğrenciler İngilizce konuşma özgüvenini de kazanır ki bu Türk öğrenciler için oldukça gereklidir. 


Amerika dil okulları verdikleri kaliteli eğitimle bilinir ve tercih edilir. Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle seçilen Amerika dil okulları her düzeyde öğrencinin memnun kalacağı okullardır. Bu okullar öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamakta ve her seviyeden öğrencinin memnun kalacağı bir eğitim sunmaktadır. 


Amerika dil okulları; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Yoğun İngilizce, Birebir İngilizce, Hukuk İngilizcesi, Tıp İngilizcesi, TOEFL Sınav Hazırlık, 50 Yaş üstü İngilizce gibi pek çok farklı alanda programlar sunar. Öğrenciler; Amerikan dil okullarında kendilerine uygun program bulmakta zorluk çekmez. 


Amerika birbirinden güzel şehirlerinde yer alan dil okullarında öğrencilere kaliteli eğitimi, eğlenceli bir eğitim hayatıyla sunar. New York, Boston, Los Angeles, San Diego, San Francisco, Atlanta, Ohio gibi şehirlerin her biri farklı özellikleriyle ön plana çıkar. Öğrencilerin yapması gereken bu şehirleri ve Amerikan dil okullarını Global Vizyon danışmanlarıyla inceleyip kendilerine uygun olanı seçmektir. Sonrasında keyifli ve eğlenceli eğitim dönemleri başlayacaktır. 


Devamını Oku
Amerika’da Dil Eğitimini Kimler Tercih Etmelidir

Amerika’da dil eğitimini İngilizce öğrenme sorununa en kısa sürede son vermek isteyenler tercih etmelidir. Amerika dil okulları öğrencilerin kısa sürede en iyi şekilde İngilizce konuşmasını sağlar. İngilizcesi iyi seviyede olan fakat mesleki İngilizcede ilerlemek isteyenler için de Amerika doğru bir adrestir. Öğrenciler mesleki İngilizce öğrenirken Amerika’daki iş hayatını da inceleme ve buradaki fırsatları araştırma imkanı bulur. 


Amerikan dil okulları farklı seviyelere ve farklı ihtiyaçlara sahip tüm kesimlerin isteklerini karşılayacak donanımdadır. Özellikle Global Vizyon’un önerdiği okulların tamamı öğrenciler tarafından tam puan alan seçkin okullardır. 


Amerika, üniversite kampüsü içinde eğitim almayı düşünenlerin de sıkça tercihi olur. Amerikan dil okulları öğrencilerin üniversite havasını soluyarak eğitim almasını sağlar. Kimi üniversiteler kendi bünyelerinde dil okulu açar. Saygın üniversitelerden yeterlilik belgesi alan öğrenciler eğitim hayatlarının geri kalan kısmını da bunu göre şekillendirebilir. Pek çok öğrenci lisans, lisansüstü ve sertifika programlarına devam etmeye karar verir.


Devamını Oku

Amerika’da dil eğitimi alarak kariyerinize yatırım yapın

Yurtdışında alınan eğitim ister dil okulu için olsun ister lisans ya da yüksek lisans öğrencilere kariyerlerinde büyük katkı sağlar. Yurtdışı havasını solumak, çok kültürlü ortamlara girmek, farklı kültürlerle tanışmak, farklı milletlerden arkadaş edinmek, bir kültürü yerinde tanımak öğrencilerin vizyonel olarak büyük yol kat etmesini sağlar. Hele ki bu eğitim dönemi Amerika gibi dünya lideri bir ülkede, özgürlükçü bir ortamda geçirilirse etkileri daha da güçlü olur. Amerikan dil okullarının uluslararası arenadaki saygınlığı, okullarda verilen eğitimin kalitesi öğrencileri iş bulma yarışında bir basamak ileri taşır. Tüm bunların yanı sıra geleceğini yurt dışında inşaa etmek isteyen öğrenciler; Amerika dil kursuna giderken gelecekte ihtiyaç duyacakları bağlantıları bulma, onlarla iletişime geçme ve bu sayede geleceğini planlama şansı yakalar. 


Devamını Oku
Amerika’da Yaşam ve Çalışma Koşulları

Amerika’da yaşam keyifli ve hareketlidir. Amerika’nın her şehrin kendine ait bir ritmi vardır. Kimi şehirler metropol koşuşturmacası içinde kimi şehirler bir kasaba dinginliğindedir. Öğrenciler; nasıl bir çevrede eğitim almak istediklerine karar vererek yola çıkarsa aldıkları eğitiminden o kadar tatmin olur. Yaşadığı çevreye uyumlanabilen öğrencinin dil gelişimi de olumlu şekilde etkilenir. 

Amerikada çalışabilmek için dil okuluna gitmek yeterli değildir. Amerikan dil okullarında eğitim alan gençler çalışma hakkına sahip olamaz. 

Amerika dil okulunda eğitim alacak bir öğrenci aylık 1000-1500 USD  kadar gideri gözden çıkarmalıdır.


Devamını Oku
YURTDIŞINDA HEM OKU HEM ÇALIŞ ZAMANI!
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Sıkça Sorulan Sorular
Amerika Dil Okulu Kabul ve Başvuru Şartları

  Amerika dil okuluna başvurmak isteyenlerin herhangi bir mezuniyet belgesine ihtiyacı yoktur. Amerika dil okullarında eğitim almak için bir yaş sınırı yoktur. Amerika’da dil eğitimi almak için temel seviyede İngilizce bilinmesine ve bunun çeşitli belgelerle kanıtlanmasına gerek yoktur. Amerika dil okullarına her yaştan, her eğitim seviyesinden kişi başvurabilir ve bu kişilerin İngilizce bilgisine sahip olması beklenmez. 

  Amerika dil okullarında yaş gruplarına ve dil seviyelerine göre gruplandırmalar yapılır. Ayrıca öğrencilerin katılmak istedikleri programları da seçmesi gerekir. Genel İngilizce, Mesleki İngilizce, Hazırlık İngilizcesi gibi alanlarda dil eğitimi alınabilir. Öğrenciler yukarıda bahsedilen kilit noktalar göz önünde bulundurularak gruplandırılır.  

  Amerikan dil okullarına başvurmak için başvuru ücretlerini yatırmış olmak, başvuru formlarını doldurmak, pasaporta sahip olmak, banka ve sponsor mektubu temin etmek yeterlidir. Tüm bu konularda Global Vizyon’un deneyimli danışmanları öğrencilere yardımcı olur. 


Hangi Şehirde Dil Okuluna Gidilmeli?

  Rüyalar ülkesi olarak bahsedilen Amerika’nın her bir şehri birbirinden güzeldir ve öğrencilere farklı olanaklar sunar. New York gibi kozmopolit şehirler öğrencilerin sosyal hayatın içinde aktif bir şekilde dil öğrenmesini sağlarken Miami gibi sıcak iklimiyle tanınanlar öğrencilerin tatil havasında eğitim almasına olanak verir. Kimi şehirler daha az kompakt olduğu ve öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamasına imkan verirken, bazıları eşsiz doğasıyla öğrencilerin doğayla iç içe bir öğrencilik hayatı yaşamasını sağlar. Bu noktada öğrencilerin Amerika’da dil okulu tercih ederken dil eğitimi dışında nasıl bir sosyal hayata sahip olmak istediklerini gözetmelerini öneriyoruz. Global Vizyon’un deneyimli danışmanları; yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerle yaptıkları sohbetler neticesinde onlara en uygun şehirin hangileri olacağını aktararak, keyifli bir dil eğitimi almalarını sağlar. 


Amerika'da Konaklama Alternatifleri

  Amerika’da dil okuluna giden öğrenciler için çeşitli konaklama alternatifleri sunulur. Öğrencilerin en çok tercih ettiği yurt konaklaması olur. Amerika dil okullarının büyük çoğunluğu öğrenciler yurt imkanı sunar. Amerika dil okullarında eğitim alan öğrenciler yurtlarda kendi yaşıtlarıyla birarada bulunduğu için sınıflarda öğrendikleri İngilizceyi sosyal hayatlarına da aktarma imkanı bulur. 

  Amerika dil okulları öğrencilere aile yanı konaklama alternatifini de sunar. Amerika’da dil eğitim alan öğrenciler aile yanında konaklayarak hem Amerikan kültürünü yakından tanıma imkanına sahip olur hem de ana dil İngilizce olan kişilerle birebir sohbet etme fırsatı yakalar. 

  Son olarak Amerika dil okullarından eğitim alan öğrenciler istedikleri takdirde özel oda kiralamak, ev kiralamak gibi yöntemlere de başvurabilir. Amerika’da dil eğitimi alan öğrencilerin çoğu maddi kaygılar ve daha çok sosyalleşme istekleri dolayısıyla bu alternatifi çok sık tercih etmez. Fakat mahremiyetine önem veren, kendi düzeni içinde, en sıcaklığında yaşamak isteyenler bu alternatifi seçebilir. Ev ve oda kiralamak diğer seçeneklere göre daha maliyetli olabilir. Bu öğrencinin eğitim aldığı şehre göre değişiklik gösterir. 


Amerika'da Yaşam Masrafları

  Amerika’da dil eğitimi almak isteyenlerin yaşam maliyetlerini hesaplayabilmesi için gidecekleri şehre karar vermeleri gerekir. New York gibi kozmopolit şehirlerde yaşam masrafları daha yüksektir. Fikir olması açısından bir kaç örnek verilebilir fakat en doğru bilgi Global Vizyon danışmanlarından alınmalıdır. 

  New York: 1500 - 3000 Dolar

  San Francisco: 2000 - 4000 Dolar

  Atlanta: 1000 - 3000 Dolar

  Houston: 1000 -2000 Dolar


Amerika'da Ulaşım

  Amerika’da güçlü bir metro sistemi vardır. Fakat Amerikan dil okulları genellikler kampüs içi yurtlara sahip olduğundan öğrencilerin ulaşım sıkıntısı olmaz. Yurtlar ve eğitim binaları aynı kampüs içinde değilse bile genellikle birbirine yakın, yürüme mesafesi konumlarda olur. Öğrencinin gidiş geliş güzergahı Amerikan dil okullarında bulunan danışmanlar tarafından belirlenir ve öğrenci nasıl gidip geleceği konusunda onlardan bilgi alabilir. 


Amerika'da dil eğitiminin avantajları nelerdir?

  Amerika İngilizcenin anadil olarak konuşulduğu bir ülkedir. Amerika’da dil eğitimi alan bir öğrenci ana dili İngilizce olan topraklarda sosyal hayata da dahil olarak hızlı bir şekilde İngilizce becerilerini geliştirir. 

  Dünya liderlerinden olan Amerika’da dil kursuna gitmek öğrencinin hayata bakışını ciddi derece etkileyecektir. Teknolojide, eğitimde, sanayide, kültür sanatta dünyaya yön veren bu ülkede dil eğitimi almak öğrencilerin vizyonel olarak gelişmesini sağlar. 


Amerika'da bir dil okuluna kayıt yaptırdığımda dil seviyem ne olmalı?

  Amerika’da dil kursuna gitmek isteyenlerin herhangi bir seviyede İngilizceye sahip olması zorunluluğu yoktur. Hiç İngilizce bilmeden de Amerika dil okullarına başvuru yapılabilir. 


Amerika'da genel yaşam giderlerinin fiyatları nelerdir?

  Amerika’da yaşam maliyetleri şehirden şehire farklılık göstermektedir. Örneğin; New York’ta yaşam giderleri yüksekken Atlanta’da çok daha düşüktür. Öğrenci şehir tercihini bütçesini göz önünde bulundurarak yapmalıdır. Bu konuda Global Vizyon danışmanları en doğru yönlendirmeyi yapacaktır. 


Amerika dil okulları fiyatlarına neler dahildir?

  Amerika dil okullarına kayıt  yaptıranlar derslerde ihtiyaç duyacakları malzemeler için ek bir ödeme yapmaz. Yurt konaklaması, havalimanı transferi, şehir içi ulaşım, cep harçlığı gibi ek maliyetler Amerika dil okulu fiyatlarına dahil değildir. 


Amerika Öğrenci Vizesine nasıl başvurabilirim?

  Amerika’da İngilizce kursuna katılmak isteyenler 12 haftadan uzun süre eğitim almak istiyorsa ‘F1’ vizesine başvurmalıdır. Öğrenci 12 haftadan kısa ve hafta 15 saati geçmeyecek bir dil eğitimi almayı tercih ederse turist vizesiyle de giriş yapabilir. Fakat bu pek tercih edilen bir durum değildir. 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım