Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Akademik Yıl İngilizcesi

Akademik Yıl İngilizcesi

Dünya sıralamasında üstlerde olan üniversitelerde okumak isteyen lise öğrencileri akademik yaz okulları kapsamında İngiltere, Amerika Kanada’nın top üniversitelerinin kampüslerinde hem akademik eğitim alır hem de onlara özel hazırlanmış aktivite ve gezi programlarına katılır. 

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Öğrenci yorumu

Merhabalar 😊 Ben Yasin YALAVAÇ. Ben de artık Kanada da Business Administration programı ile eğitim görecek bir öğrenciyim. Global Vizyon İstanbul Ofis'ten Oğuzhan Ekici Bey sayesinde Ilac İnternational College'in Co-Op'lu programına kayıdımı yaptırdım. Ayrıca Oğuzhan Bey sayesinde vizemi alarak 2 yıl sürecek olan eğitime hazırlık aşamalarını tamamladım. Her anımda yanımda olan ve beni doğru yönlendirmeler yaptığı için kendilerine çok teşekkür ederim 😇

Öğrenci
Öğrenci yorumu

Merhaba biz Abdullah ve Ceyhun, iki kardeş olarak üniversite ve dil eğitimimizi yurtdışında almak istiyorduk. Bunun üzerine arkadaşlarımızın da tavsiyesiyle Global Vizyon ile görüştük. Batuhan Bey ve Lal Hanım sayesinde Kanada'nın bizim için en iyi yer olacağına karar verdik. Karar vermekle bitmiyordu tabiki... Kanada zor vize veriyor normalde ve biz bunu pandemi varken yapıyorduk. Buna rağmen Batuhan Bey ve Lal Hanım’ın direktifleri ve gösterdikleri yol sonucunda vizemiz onaylandı. Hayatımızın genç döneminde böyle adımlar attığımız için mutluyuz. 

Öğrenci
Öğrenci yorumu

Selamlar herkese, Ben Aydın Sercan Yağlı. Atılım Üniversitesi Hukuk Bölümü’nden mezun oldum ve stajımı yaparken program araştırmaya başladım. Çok fazla acenta gezdim... Diğer acentalardan bilmediklerimi, onların da farkında olmadıkları bilgileri bana aktardı Global Vizyon. Özge Hanım danışmanımın da beni yönlendirmesiyle ILAC dil okulunda Vancouver’da 32 haftalık programıma 2 hafta sonra başlıyorum. Ekip olarak çok sevecen, yardımsever danışmanlar hepsi... Doğru tercih yaptığımı bir kez daha bugün anladım çok teşekkür ediyorum. Öncelikle Özge Hanım ve tüm Global Vizyon Ankara şubesine 

Öğrenci
Öğrenci yorumu

Merhaba, ben Halil Topçuoğlu. ILAC College'ın Sales and Marketing diploma programına kayıt oldum ve Global Vizyon İzmir ekibi sayesinde vizemi aldım. 5 arkadaşımla birlikte pazartesi günü Kanada'ya uçuyoruz. Bu süreç boyunca hepimizin dosyalarıyla itinayla ilgilenen ve sürecin sorunsuz bir şekilde sonlanmasını sağlayan başta Alper Kayra olmak üzere bütün ekibe teşekkür ediyorum.

Öğrenci
Öğrenci yorumu

Merhabalar Ben Ilayda Alpar. Türkiye’deki üniversite eğitimimi tamamladıktan sonra yurtdışında eğitimal alabileceğim bir program aramaya başladım. Global Vizyon İstanbul Merkez Ofis’ten Ece Hanım sayesinde Ilac International dil okulunu buldum ve kaydımı yaptırdım. Yine Ece Hanım’ın yönlendirmeleri ve vize departmanının desteğiyle vizemi de sorunsuz şekilde aldım. 28 hafta sürecek olan dil eğitimi, artı üniversite yerleştirme(pathway) eğitimime başlamaya hazırım. Bu süreçte tecrübeleriyle beni yönlendirdikleri ve destek oldukları için kendilerine çok teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci yorumu

Selam, ben Kayra Sönmez. Pandemi döneminde İngilizcemi geliştirmek için dil okulları araştırmaya başladım, karşıma Global Vizyon ve Oğuzhan-Batuhan Ekici kardeşler çıktı. Onların sayesinde Kanada ILAC dil okulundan kabul aldım ve vize süreçlerinde de bana çok yardımcı oldular. Artık Toronto’daki 28 haftalık dil okulu eğitimime başlamak için gün sayıyorum, bana her zaman yardımcı olan Global Vizyon ailesine çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci