Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Kaplan English Dublin İrlanda

Neden Kaplan English Dublin?

1938 yılında Stanley Kaplan tarafından kurulan Kaplan International Languages, dünya çapında başarılara imza atarak üst üste dünyanın en iyi dil okulu seçilen bir eğitim kurumu. Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere 7 ülkede İngilizce eğitimi sunan Kaplan International Languages, Liffey Nehri manzaralı 19. yüzyıla ait binasında eğitim veriyor. Yenilikleri yakından takip eden Kaplan International Languages Dil Okulu oluşturduğu eğitim müfredatı ile öğrencilerin gelişimlerini yakından takip ediyor. Kaplan International Languages Dil Okulu’ndaki; K+ Course Books, K+ Online, K+ Online Ekstra, K+ Learning Club materyalleri ile 7/24 her yerde İngilizce öğrenebiliyorsunuz. Performans bazlı eğitim sistemi sunan Kaplan International Languages Dil Okulu, öğrencilerine seviye atlama garantisi sağlıyor. 

Kaplan English Dublin İngilizce Dil Okulu

Kaplan English Dublin, en çekici Gregoryan mimari ve zengin öğrenci yaşamıyla ünlü bir Avrupa şehri olan Dublin’de bulunmaktadır. Dublin okulu yabancı dil olarak İngilizce eğitim akredite kurumu MEI/ RELSA üyesidir. Dublin köklü bir kültürel geleneğe ve canlı bir sosyal atmosfere sahiptir. Okul Dublin’in kültürel merkezi “ Temple Bar” da bulunur. Okulun 10 dersliği , multimedya olanakları, ücretsiz kablosuz internet ve öğrenci kafeteryası bulunur. Kaplan College Dublin’de kurs izleyen öğrenciler,  okul tarafından organize edilen geziler ve etkinliklere katılabilirler. Bu gezilerden bazıları; geleneksel İrlanda barları, İrlanda Dans etkinlikleri, spor karşılaşmaları, müze ve sanar galerisi ziyaretleri, meşhur Trinity College, Guinness Storehouse, Jameson Distillery , Glendalough ve Wicklow dağları gezileri.

 

Kaplan Dublin’de haftada 20-24 veya 30 ders Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınavları Hazırlık Kursları, İngilizce kursu ve maaşlı bir işte çalışma programı- Opus, staj programı, akademik sömestr ve akadamik yıl programları düzenlenir.  Öğrenciler, okul tarafından dikkatle seçilmiş İrlanda’lı aileler yanında veya öğrenci evlerinde konaklayabilirler.

Türk öğrencinin neredeyse hiç olmadığı Kaplan College-Dublin’de eğitim yapmak bir ayrıcalıktır.

 

Kaplan English Dublin Irish Universities Foundation Program- İrlanda Üniversitelerinde Lisans ve Yüksek Lisans hazırlık Programı:

 

Kaplan English Dublin - Dublin’de verilen en önemli programlardan birisi “İrlanda Üniversitelerine Hazırlık” kursudur. Kaplan Dublin İrlanda genelinde 20 farklı üniversite ve kolejin hazırlık programını yürütür  30 hafta süren hazırlık programlarına Ocak, Nisan ve Ekim aylarında başlanabilir. En az orta seviyede İngilizcesi olan öğrencilerin katıldığı bu programda öğrenci hem akademik İngilizcesini geliştirir hemde üniversitede yapacağı eğitim dalına yönelik ön hazırlık yapar. Öğrenci hazırlık yılı sonrası isterse İngiliz üniversitelerine de geçiş yapabilir. Yaklaşık 40 farklı İngiliz Üniversitesi Kaplan Hazırlık programını kabul etmekte ve öğrenciler 1. sınıftan üniversitelere başlayabilmektedirler. Program 30 hafta devam eder. İlk 10 haftada öğrenciler, genel İngilizce, akademik İngilizce ve IT dersleri alırlar. Sonraki 10 haftada ise IELTS hazırlık, Akademik Çalışma Yetenek, ve Sayısal dersler takip ederler. Son 10 haftada ise üniversitede yapmak istedikleri alana yönelik dersler izleyebilirler. Bu derslerden bazıları; Muhasebe, Matematik, İşletme, Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar ve İnternet, Bilgisayar Programlama, Hukuk, Pazarlama, Medya ve İletişim, Turizm ve Otelcilik, Sosyal Bilimler.

 

Öğrenciler, hazırlık programını takip ederlerken kendilerine üniversiteler konusunda danışmanlık veren bir danışman ile birlikte hazırlık sonrası hangi üniversitelerde eğitim yapabileceği üzerine çalışır ve kurs bitimine 4-5 ay kala üniversite başvurularını yaparlar. Öğrenci 6 farklı üniversite veya bölüme başvuru yapabilir ve mutlaka en az bir üniversiteden kabul alır. Aspect College hazırlık programını tamamlayan öğrencilerin yerleştirildiği önemli üniversitelerden bazıları; University of London, Aston University, Bournemouth University, University of Brighton, University of Bristol, Brunel University, City University London, Dublin Business School, University of Essex, Exeter University, University of Glasgow, Lancaster University, Leeds University, Leicester University, Liverpool University, London Southbank University, Middlesex University, University of Nottingham, Oxford Brookes University, Sheffield University, University of Southampton, University of Swansea, University of Ulster.

 

İngiltere veya İrlanda’nın en iyi üniversitelerinde lisans eğitimi için Kaplan Pathway Üniversite Hazırlık programı en iyi ve ekonomik seçeneklerden birisidir. 


Devamını Oku

Neden Kaplan English Dublin İrlanda?

Kaplan International Languages İrlanda, 80 yıllık deneyimi ile İngilizce öğrenmeniz için gerekli olan her şeyi size sunuyor. 235 kişi kapasiteli ve 10 sınıflı 4 katlı binasında eğitim veren Kaplan International Languages Dublin, özellikle Avrupalı öğrenciler tarafından tercih ediliyor. Kaplan Dublin’in sınıf içi ulus dağılımına özen gösterdiğini de ekleyelim. Kaplan International Languages; Genel İngilizce, Yarı Yoğun, Yoğun İngilizce, Sınavlara Hazırlık, CELTA, Bire Bir ve İş İngilizcesi kursları ile geniş bir program içeriği sahip. Kaplan International Languages Dil Kursu’nun sunduğu çeşitli eğitimler sayesinde, öğrencilerin kendilerine uygun eğitim programını oluşturması mümkün. Kaplan International Languages İrlanda’daki Genel İngilizce Programı ile haftada 20 ders eğitim alabilir, Yarı Yoğun İngilizce Programı kapsamında 20 ders eğitim alırken de Ekstra 7 ders K+ Kursu’ndan faydalanabilirsiniz. 

Kaplan International Languages Dublin’de sunulan ve haftada 20+8+7 dersten oluşan Yoğun İngilizce Programı ise, İngilizce seviyesi başlangıç seviyede olan veya daha kısa sürede eğitimlerini tamamlamak isteyen öğrenciler tarafından tercih ediliyor. Kaplan International Languages, K+ materyalleri sayesinde günün her saati, her yerden eğitiminize devam edebilmenizi sağlıyor. Sınavlara hazırlık kurslarında iddialı olan Kaplan International Languages’ın IELTS, Cambridge EXAM, CELTA (Teacher Training) kurslarına katılım gerçekleştirerek akademik düzeyde İngilizce yeterliliğinizi ispatlayabilirsiniz de. Çeşitli eğitim içerikleri ve farklı ders saati seçenekleri ile öğrenciler tarafından tercih edilen Kaplan International Languages Dil Kursu, Türk öğrencilere yönelik özel promosyonlar sunuyor ve ücretleri süreye göre değişim gösteriyor. Kaplan International Languages fiyatları, 918-4462 euro arasında yer alıyor. Sosyal imkanları ve özel eğitim programları ile dünyanın birçok ülkesinden öğrencinin tercih ettiği bu okulda hemen yerinizi ayırabilirsiniz. Güncel promosyonlar ve bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kaplan English Dublin'de Türk Öğrenciler

Kaplan International Languages’ın öğrenci memnuniyeti 3 ilkeye bağlı: Özgüveninizi arttıracaksınız, becerilerinizi geliştireceksiniz ve sonunda yeni bir dil öğrendiğiniz için ufkunuz genişleteceksiniz. Kaplan International Languages Dil Okulu tüm dünyada yayınlanan kurs materyallerinin aksine, gelişim ve öğrenme üzerine yenilikleri yakından takip ederek kendi kitap ve materyallerini üretiyor. Kaplan International Languages Dublin’in Yoğun İngilizce Kurslarında 10 haftada 1, uluslararası alanda kabul edilmiş seviyelerden birine geçmeniz durumunda, ek olarak 4 hafta ücretsiz kurs alabiliyorsunuz. Kaplan International Languages Dil Okulu’ndaki Akademik Yıl İngilizce eğitimi kapsamında 25 hafta ve üzerinde eğitim alırken haftada 20 saat part-time yasal çalışma iznine sahip oluyorsunuz. Öğrencilerine seviye atlama garantisi veren nadir okullardan biri olan Kaplan International Languages Dublin, MEI üyesi ve ACELS tarafından da tanınıyor. 

Kaplan English Dublin Sosyal Olanakları

Konuşma Kulüpleri: Sıradan sınıf içi konuşma kulüplerini unutun! Sinema ve tiyatro etkinlikleri sonrasında bir araya gelerek dinleme ve konuşma pratiğinizi geliştirin. 

Gezi Programları: Haftalık sosyal aktivite programlarına katılın ve Dublin’in eşsiz doğasını, spor aktivitelerini gerçekleştirirken ülkenin kültürünü doyasıya yaşayın.

Festivaller Şehri: Yıl boyunca Dublin’de gerçekleşen; çizgi roman, St. Patrick’s Day, dans, Bram Stoker gibi festivallere katılarak eğitim hayatınıza renk katın.

Kaplan English Dublin nerede?

Kaplan International Languages, Dublin’in en güzel manzarasına sahip okullardan biri. Exchange Street Lower’da yer alan Liffey Nehri’ne komşu olan 19. yüzyıldan kalma binasında hizmet veren Kaplan International Languages; Dublin Castle, Temple Bar, tiyatro, kafe ve restoranlara yürüme mesafesinde bulunuyor. Kaplan International Languages Dublin’de şehir hayatını doyasıya yaşamanız mümkün.


Kaplan Dublin İngilizce Dil Okulu Fiyatları

25 Hafta Sabah Programı : 5250  Euro

Haftalık Aile yanı Sabah Akşam Yemekli konaklama : 230 Euro

Aile Yanı konaklama için Yüksek sezon farkı : Temmuz-Ağustos haftalık: 40 Euro

Yurt Konaklaması Haftalık : 365 EURO

Kayıt : 150Euro, Konaklama Bulma : 40 Euro

Sağlık sigortası :150 Euro

Sınav Ücreti :235 Euro

Kaplan English Dublin Öğrenci Yorumları

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım